gspell master - en to vi translation catalogue (26 entries)

en: Error when checking the spelling of word “%s”: %s
vi: Gặp lỗi khi kiểm tra chính tả của từ “%s”: %s

note: Translators: Displayed in the "Check Spelling" * dialog if there are no suggestions for the current * misspelled word. No suggestions. Put something in the menu anyway...
en: (no suggested words)
vi: (không có từ để gợi ý)

en: Error:
vi: Lỗi:

en: Completed spell checking
vi: Hoàn thành kiểm lỗi chính tả

en: No misspelled words
vi: Không có từ sai chính tả

note: Translators: Displayed in the "Check * Spelling" dialog if the current word * isn't misspelled.
en: (correct spelling)
vi: (đúng chính tả)

en: Suggestions
vi: Gợi ý

note: Ignore all
en: _Ignore All
vi: Bỏ _qua tất cả

note: Add to Dictionary
en: _Add
vi: Thê_m

[ctx: language]
note: Translators: %s is the language ISO code.
en: Unknown (%s)
vi: Chưa biết (%s)

en: No language selected
vi: Chưa chọn ngôn ngữ

en: Check Spelling
vi: Kiểm tra chính tả

en: Misspelled word:
vi: Từ sai chính tả:

en: word
vi: từ

en: Change _to:
vi: Đổi _thành:

en: Check _Word
vi: Kiểm lỗi _từ

en: _Suggestions:
vi: _Gợi ý:

en: _Ignore
vi: Bỏ _qua

en: Ignore _All
vi: Bỏ qu_a tất cả

en: Cha_nge
vi: Thay đổ_i

en: Change A_ll
vi: Thay đổi tất _cả

en: User dictionary:
vi: Từ điển của người dùng:

en: Add w_ord
vi: Thêm _từ

en: Set Language
vi: Đặt ngôn ngữ

en: _Cancel
vi: Thô_i

en: _Select
vi: _Chọn
