gssntlmssp 0.5.0 - en to ka translation catalogue (30 entries)

en: Unknown Error
ka: უცნობი შეცდომა

note: ERR_DECODE
en: Failed to decode data
ka: მონაცემების გაშიფვრის შეცდომა

note: ERR_ENCODE
en: Failed to encode data
ka: მონაცემების დაშიფვრის შეცდომა

note: ERR_CRYPTO
en: Crypto routine failure
ka: კრიპტოფუნქციის შეცდომა

note: ERR_NOARG
en: A required argument is missing
ka: აუცილებელი არგუმენტი ვერ ვიპოვე

note: ERR_BADARG
en: Invalid value in argument
ka: არგუმენტის არასწორი მნიშვნელობა

note: ERR_NONAME
en: Name is empty
ka: სახელი ცარიელია

note: ERR_NOSRVNAME
en: Not a server name
ka: არ წარმოადგენს სერვერის სახელს

note: ERR_NOUSRNAME
en: Not a user name
ka: არ წარმოადგენს მომხმარებლის სახელს

note: ERR_BADLMLEVEL
en: Bad LM compatibility Level
ka: LM-ის თავსებადობის არასწორი დონე

note: ERR_IMPOSSIBLE
en: An impossible error occurred
ka: დაფიქსირდა შეუძლებელი შეცდომა

note: ERR_BADCTX
en: Invalid or incomplete context
ka: არასწორი ან დაუსრულებელი კონტექსტი

note: ERR_WRONGCTX
en: Wrong context type
ka: კონტექსტის არასწორი ტიპი

note: ERR_WRONGMSG
en: Wrong message type
ka: შეტყობინების არასწორი ტიპი

note: ERR_REQNEGFLAG
en: A required Negotiate flag was not provided
ka: აუცილებელი ალამი Negotiate მოწოდებული არ იყო

note: ERR_FAILNEGFLAGS
en: Failed to negotiate a common set of flags
ka: ალმების ზოგადი ნაკრების მიმოცვლის შეცდომა

note: ERR_BADNEGFLAGS
en: Invalid combinations of negotiate flags
ka: მიმოცვლის ალმების არასწორი კომბინაციები

note: ERR_NOSRVCRED
en: Not a server credential type
ka: არ წარმოადგენს სერვერის ავტორიზაციის დეტალის ტიპს

note: ERR_NOUSRCRED
en: Not a user credential type
ka: არ წარმოადგენს მომხმარებლის ავტორიზაციის დეტალის ტიპს

note: ERR_BADCRED
en: Invalid or unknown credential
ka: არასწორი ან უცნობი ავტორიზაციის დეტალი

note: ERR_NOTOKEN
en: Empty or missing token
ka: ცარიელი ან ნაკლული კოდი

note: ERR_NOTSUPPORTED
en: Feature not supported
ka: თვისება მხარდაუჭერელია

note: ERR_NOTAVAIL
en: Feature not available
ka: თვისება მიუწვდომელია

note: ERR_NAMETOOLONG
en: Name is too long
ka: სახელი ძალიან გრძელია

note: ERR_NOBINDINGS
en: Required channel bingings are not available
ka: აუცილებელი არხის მიბმები მიუწვდომელია

note: ERR_TIMESKEW
en: Server and client clocks are too far apart
ka: სერვერის და კლიენტის დროები ძალიან განსხვავდება

note: ERR_EXPIRED
en: Expired
ka: ვადაგასული

note: ERR_KEYLEN
en: Invalid key length
ka: გასაღების არასწორი სიგრძე

note: ERR_NONTLMV1
en: NTLM version 1 not allowed
ka: NTLM-ის პირველი ვერსიის გამოყენება დაუშვებელია

note: ERR_NOUSRFOUND
en: User not found
ka: ვერ ვიპოვე მომხმარებელი
