gss 1.0.1 - en to hr translation catalogue (55 entries)

en: Kerberos V5 GSS-API mechanism
hr: Kerberos V5 GSS-API mehanizam

en: A required input parameter could not be read
hr: Ne mogu čitati potreban ulazni parametar

en: A required output parameter could not be written
hr: Ne mogu pisati potreban izlazni parametar

en: A parameter was malformed
hr: Parametar je izobličen

en: An unsupported mechanism was requested
hr: Tražen je nepodržani mehanizam

en: An invalid name was supplied
hr: Navedeno je neispravno ime

en: A supplied name was of an unsupported type
hr: Vrsta navedenog imena nije podržana

en: Incorrect channel bindings were supplied
hr: Navedene su netočne veze kanala

en: An invalid status code was supplied
hr: Naveden je neispravan kod stanja

en: A token had an invalid MIC
hr: Simbol ima neispravan MIC

en: No credentials were supplied, or the credentials were unavailable or inaccessible
hr: Nisu navedene vjerodajnice, nedostupne su ili im nije moguć pristup

en: No context has been established
hr: Nije izgrađen kontekst

en: A token was invalid
hr: Simbol je neispravan

en: A credential was invalid
hr: Vjerodajnica je neispravna

en: The referenced credentials have expired
hr: Navedene vjerodajnice su istekle

en: The context has expired
hr: Kontekst je istekao

en: Unspecified error in underlying mechanism
hr: Neodređena greška u pozadinskom mehanizmu

en: The quality-of-protection requested could not be provided
hr: Ne može se pružiti tražena kvaliteta zaštite (quality-of-protection)

en: The operation is forbidden by local security policy
hr: Lokalna sigurnosna pravila zabranjuju operaciju

en: The operation or option is unavailable
hr: Operacija ili opcija nije dostupna

en: The requested credential element already exists
hr: Traženi element vjerodajnice već postoji

en: The provided name was not a mechanism name
hr: Navedeno ime nije ime mehanizma

en: The gss_init_sec_context() or gss_accept_sec_context() function must be called again to complete its function
hr: Potrebno je ponovo pozvati funkciju gss_init_sec_context() ili gss_accept_sec_context() za završetak djelovanja

en: The token was a duplicate of an earlier token
hr: Simbol je duplikat prethodnog simbola

en: The token's validity period has expired
hr: Rok trajanja simbola je istekao

en: A later token has already been processed
hr: Noviji simbol je već obrađen

en: An expected per-message token was not received
hr: Očekivani simbol poruke nije primljen

en: No error
hr: Nema greške

en: No @ in SERVICE-NAME name string
hr: Nedostaje @ u nizu SERVICE-NAME

en: STRING-UID-NAME contains nondigits
hr: STRING-UID-NAME sadrži znakove koji nisu znamenke

en: UID does not resolve to username
hr: UID se ne može povezati s korisničkim imenom

en: Validation error
hr: Greška provjere valjanosti

en: Couldn't allocate gss_buffer_t data
hr: Ne mogu alocirati gss_buffer_t podatke

en: Message context invalid
hr: Kontekst poruke neispravan

en: Buffer is the wrong size
hr: Međuspremnik ima neispravnu veličinu

en: Credential usage type is unknown
hr: Vrsta korištenja vjerodajnice je nepoznata

en: Unknown quality of protection specified
hr: Navedena je nepoznata kvaliteta zaštite

en: Principal in credential cache does not match desired name
hr: Upravitelj u spremniku vjerodajnica ne odgovara željenom imenu

en: No principal in keytab matches desired name
hr: Nijedan upravitelj u tablici ključeva ne odgovara željenom imenu

en: Credential cache has no TGT
hr: Spremnik vjerodajnica nema TGT

en: Authenticator has no subkey
hr: Ovjeritelj nema podključ

en: Context is already fully established
hr: Kontekst je već u potpunosti izgrađen

en: Unknown signature type in token
hr: Nepoznata vrsta potpisa u simbolu

en: Invalid field length in token
hr: Neispravna duljina polja u simbolu

en: Attempt to use incomplete security context
hr: Pokušaj korištenja nepotpunog sigurnosnog konteksta

en: No krb5 error
hr: Nema krb5 greške

en: Unknown krb5 error
hr: Nepoznata krb5 greška

en: Try `%s --help' for more information.
hr: Pokušajte „%s --help” za više informacija.

en: Usage: %s OPTIONS...
hr: Uporaba: %s OPCIJE...

en: Command line interface to GSS, used to explain error codes.
hr: Sučelje naredbenog retka prema GSS-u, korišteno za pojašnjavanje kodova grešaka.

en: Mandatory arguments to long options are mandatory for short options too.
hr: Obavezni argumenti dugačkih opcija također su obavezni i za kratke opcije.

en:   -h, --help        Print help and exit.
      -V, --version     Print version and exit.
      -l, --list-mechanisms
                        List information about supported mechanisms
                        in a human readable format.
      -m, --major=LONG  Describe a `major status' error code value.
hr:   -h, --help        Ispiši pomoć i izađi.
      -V, --version     Ispiši inačicu i izađi.
      -l, --list-mechanisms
                        Ispiši informacije o podržanim mehanizmima
                        u ljudima čitljivom obliku.
      -m, --major=DUG   Opiši vrijednost koda greške glavnog stanja
                        („major status”).

en:   -q, --quiet       Silent operation (default=off).
hr:   -q, --quiet       Tih rad (početna vrijednost „off”).

en:    MSB                                                                 LSB
       +-----------------+-----------------+---------------------------------+
       |  Calling Error  |  Routine Error  |       Supplementary Info        |
       |
hr:    MSB                                                                 LSB
       +-----------------+-----------------+---------------------------------+
       |Greška pozivanja |  Greška rutine  |       Dodatne informacije       |
       |

en: No error
hr: Nema greške
