gss 0.0.22 - en to sk translation catalogue (49 entries)

en: A required input parameter could not be read
sk: Požadovaný vstupný parameter nebolo možné načítať

en: A required output parameter could not be written
sk: Požadovaný výstupný parameter nebolo možné zapísať

en: A parameter was malformed
sk: Formát parametra bol chybný

en: An unsupported mechanism was requested
sk: Bol vyžiadaný nepodporovaný mechanizmus

en: An invalid name was supplied
sk: Bol dodaný neplatný názov

en: A supplied name was of an unsupported type
sk: Dodaný názov bol nepodporovaného typu

en: Incorrect channel bindings were supplied
sk: Boli dodané nesprávne väzby na kanál

en: An invalid status code was supplied
sk: Bol dodaný neplatný stavový kód

en: A token had an invalid MIC
sk: Token mal nesprávny MIC

en: No credentials were supplied, or the credentials were unavailable or inaccessible
sk: Poverenie nebolo dodané, dostupné alebo prístupné

en: No context has been established
sk: Nebol zavedený kontext

en: A token was invalid
sk: Token bol neplatný

en: A credential was invalid
sk: Poverenie bolo neplatné

en: The referenced credentials have expired
sk: Poverenie, na ktoré bolo odkazované, vypršalo

en: The context has expired
sk: Kontext vypršal

en: Unspecified error in underlying mechanism
sk: Nešpecifikovaná chyba v použitom mechanizme

en: The quality-of-protection requested could not be provided
sk: Nebolo možné poskytnúť požadovanú kvalitu-ochrany (quality-of-protection)

en: The operation is forbidden by local security policy
sk: Operáciu zakazuje lokálna bezpečnostná politika

en: The operation or option is unavailable
sk: Operácia alebo voľba nie je dostupná

en: The requested credential element already exists
sk: Požadovaný prvok poverenia už existuje

en: The provided name was not a mechanism name
sk: Poskytnutý názov nebol názvom mechanizmu

en: The gss_init_sec_context() or gss_accept_sec_context() function must be called again to complete its function
sk: Funkciu gss_init_sec_context() alebo gss_accept_sec_context() je potrebné zavolať znova, aby dokončila svoju úlohu

en: The token was a duplicate of an earlier token
sk: Token bol duplikátom skoršieho tokenu

en: The token's validity period has expired
sk: Platnosť tokenu vypršala

en: A later token has already been processed
sk: Už bol spracovaný neskorší token

en: An expected per-message token was not received
sk: Očakávaný token-na-správu nebol obdržaný

en: No error
sk: Žiadna chyba

en: No @ in SERVICE-NAME name string
sk: V reťazci SERVICE-NAME chýba @

en: STRING-UID-NAME contains nondigits
sk: STRING-UID-NAME obsahuje znaky, ktoré nie sú číslice

en: UID does not resolve to username
sk: UID nie je možné preložiť na používateľské meno

en: Validation error
sk: Chyba pri overovaní

en: Couldn't allocate gss_buffer_t data
sk: Nebolo možné alokovať údaje gss_buffer_t

en: Message context invalid
sk: Neplatný kontext správy

en: Buffer is the wrong size
sk: CHybná veľkosť bufera

en: Credential usage type is unknown
sk: Typ použitia oprávnenia je neznámy

en: Unknown quality of protection specified
sk: Bola zadaná neznáma kvalita ochrany

en: Principal in credential cache does not match desired name
sk: Zmocniteľ vo vyrovnávacej pamäti oprávnení sa nezhoduje s požadovaným menom

en: No principal in keytab matches desired name
sk: Zmocniteľ v keytab sa zhoduje s požadovaným menom

en: Credential cache has no TGT
sk: Vyrovnávacia pamäť oprávnení nemá TGT

en: Authenticator has no subkey
sk: Autentifikátor nemá podkľúč

en: Context is already fully established
sk: Kontext je už úplne zavedený

en: Unknown signature type in token
sk: Neplatný typ podpisu v tokene

en: Invalid field length in token
sk: Neplatná dĺžka poľa v tokene

en: Attempt to use incomplete security context
sk: Pokus o použitie neúplného bezpečnostného kontextu

en: No krb5 error
sk: Žiadna chyba krb5

en: Unknown krb5 error
sk: Neznáma chyba krb5

en: Try `%s --help' for more information.
sk: Skúste viac informácií pomocou „%s --help“.

en:    MSB                                                                 LSB
       +-----------------+-----------------+---------------------------------+
       |  Calling Error  |  Routine Error  |       Supplementary Info        |
       |
sk:    MSB                                                                 LSB
       +-----------------+-----------------+---------------------------------+
       |  Chyba volania  |  Chyba rutiny   |     Doplňujúce informácie       |
       |

en: No error
sk: Žiadna chyba
