gst-plugins-bad 1.21.90 - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: No URL set.
lv: URL nav iestatīts.

en: OpenCV failed to load template image
lv: OpenCV neizdevās ielādēt veidnes attēlu

en: Could not read title information for DVD.
lv: Nevar nolasīt DVD sadaļas informāciju.

en: Failed to open DVD device '%s'.
lv: Neizdevās atvērt DVD ierīci '%s'.

en: Failed to set PGC based seeking.
lv: Neizdevās iestatīt PGC balstītu meklēšanu.

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
lv: Nevar nolasīt DVD. Tas var būt tāpēc, ka DVD ir šifrēts un nav instalēta DVD atšifrēšanas bibliotēka.

en: Could not read DVD.
lv: Nevar nolasīt DVD.

en: This file contains no playable streams.
lv: Šajā failā nav atskaņojamu plūsmu.

en: Could not open sndfile stream for reading.
lv: Nevarēja atvērt sndfile plūsmu lasīšanai.

en: Generated file has a larger preroll time than its streams duration
lv: Izveidotā faila priekšatvēršanas laiks ir lielāks nekā tā plūsmas ilgums

en: Missing element '%s' - check your GStreamer installation.
lv: Trūkst elements '%s' - pārbaudiet GStreamer instalāciju.

en: File location is set to NULL, please set it to a valid filename
lv: Faila atrašanās vieta ir iestatīta uz NULL, lūdzu, iestatiet to uz derīgu faila nosaukumu

en: Digitalzoom element couldn't be created
lv: Nebija iespējams izveidot Digitalzoom elementu

en: Subpicture format was not configured before data flow
lv: Pirms datu plūsmas netika konfigurēts apakšattēla formāts

en: Failed to get fragment URL.
lv: Neizdevās iegūt fragmenta URL.

en: Couldn't download fragments
lv: Nevarēja lejupielādēt fragmentus

en: Internal data stream error.
lv: Iekšējā datu plūsmas kļūda.

en: Device "%s" does not exist.
lv: Ierīce "%s" neeksistē.

en: Could not open frontend device "%s".
lv: Nevar atvērt priekšējo ierīci "%s".

en: Could not get settings from frontend device "%s".
lv: Nevar iegūt iestatījumus no priekšējās ierīces "%s".

en: Cannot enumerate delivery systems from frontend device "%s".
lv: Nav iespējams uzskaitīt piegādes sistēmas no priekšējās ierīces "%s".

en: Could not open file "%s" for reading.
lv: Nevar atvērt failu "%s" lasīšanai.

en: Couldn't find channel configuration file
lv: Nevar atrast kanāla konfigurācijas failu

en: Couldn't load channel configuration file: '%s'
lv: Nevar ielādēt kanāla konfigurācijas failu: '%s'

en: Couldn't find details for channel '%s'
lv: Nebija iespējams atrast informāciju par kanālu '%s'

en: No properties for channel '%s'
lv: Kanālam '%s' nav īpašības

en: Failed to set properties for channel '%s'
lv: Neizdevās iestatīt īpašības kanālam '%s'

en: Couldn't find channel configuration file: '%s'
lv: Nevar atrast kanāla konfigurācijas failu: '%s'

en: Channel configuration file doesn't contain any channels
lv: Kanālu konfigurācijas failā nav neviena kanāla
