gst-plugins-bad-1.19.2 - en to tr translation catalogue (29 entries)

en: No URL set.
tr: Hiç bir URL ayarlanmamış.

en: OpenCV failed to load template image
tr: OpenCV şablon görüntüsü yüklenemedi

en: Could not read title information for DVD.
tr: DVD'deki başlık bilgisi okunamıyor.

en: Failed to open DVD device '%s'.
tr: DVD aygıtı açılamadı '%s'.

en: Failed to set PGC based seeking.
tr: PGC temelli arama ayarı yapılamadı.

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
tr: DVD okunamıyor. DVD şifrelenmiş veya DVD şifre çözme kitaplığı kurulmamış olabilir.

en: Could not read DVD.
tr: DVD okunamıyor.

en: This file contains no playable streams.
tr: Dosya çalınabilir akışlar içermiyor.

en: Could not open sndfile stream for reading.
tr: Sndfile akışı okumak için açamıyor.

en: Generated file has a larger preroll time than its streams duration
tr: Oluşturlmuş dosya, akışlarının süresinden daha büyük preroll zamanına sahip

en: Missing element '%s' - check your GStreamer installation.
tr: Eksik öge '%s' - GStreamer kurulumunuzu kontrol ediniz.

en: File location is set to NULL, please set it to a valid filename
tr: Dosya konumunuz BOŞ bir değere ayarlı, lütfen geçerli bir dosya adı için ayarlayın

en: Digitalzoom element couldn't be created
tr: Digitalzoom öğesi oluşturulamadı

en: Subpicture format was not configured before data flow
tr: Alt resim biçimi, veri  akışından önce yapılandırılmış

en: Failed to get fragment URL.
tr: Parça adresi alınamadı.

en: Couldn't download fragments
tr: Parçalar indirilemedi

en: Internal data stream error.
tr: İç veri akım hatası.

en: Device "%s" does not exist.
tr: Aygıt  "%s" bulunamadı.

en: Could not open frontend device "%s".
tr: Aygıt açılamaz durumda "%s".

en: Could not get settings from frontend device "%s".
tr: Aygıt ayarları bulunamadı "%s".

en: Cannot enumerate delivery systems from frontend device "%s".
tr: "%s" ön arayüz aygıtından teslim sistemleri numaralandırma yapılamıyor.

en: Could not open file "%s" for reading.
tr: Dosyayı "%s" okumak için açamıyor.

en: Couldn't find channel configuration file
tr: Kanal yapılandırma dosyası bulamadım

en: Couldn't load channel configuration file: '%s'
tr: Kanal yapılandırma dosyası yüklenemedi: '%s'

en: Couldn't find details for channel '%s'
tr: Ayrıntılar için kanal '%s' bulamıyor

en: No properties for channel '%s'
tr: Kanal '%s' için hiçbir özellikleri yok

en: Failed to set properties for channel '%s'
tr: '%s' kanal özelliklerini ayarlama başarısız oldu

en: Couldn't find channel configuration file: '%s'
tr: Kanal yapılandırma dosyası bulamadı: '%s'

en: Channel configuration file doesn't contain any channels
tr: Kanal yapılandırma dosyası herhangi bir kanal içermez
