gst-plugins-bad 1.12.0 - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: OpenCV failed to load template image
cs: OpenCV selhalo při načítání obrazu šablony

en: Could not read title information for DVD.
cs: Nezdařilo se přečtení informací o titulu DVD.

en: Failed to open DVD device '%s'.
cs: Nezdařilo se otevření zařízení DVD „%s“.

en: Failed to set PGC based seeking.
cs: Nezdařilo se nastavení hledání založeného na PGC.

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
cs: Nezdařilo se čtení DVD. Může to být tím, že je DVD šifrováno a knihovna pro dešifrování DVD není nainstalována.

en: Could not read DVD.
cs: Nezdařilo se čtení DVD.

en: This file contains no playable streams.
cs: Tento soubor neobsahuje žádný proud, který by šel přehrát.

en: Could not open sndfile stream for reading.
cs: Nezdařilo se otevření proudu zvukového souboru ke čtení.

en: Generated file has a larger preroll time than its streams duration
cs: Vygenerovaný soubor má delší čas videa vloženého před začátek (preroll) než je délka celého jeho proudu

en: Missing element '%s' - check your GStreamer installation.
cs: Schází prvek „%s“ – zkontrolujte svoji instalaci systému GStreamer.

en: File location is set to NULL, please set it to a valid filename
cs: Umístění souboru je nastavené prázdné, nastavte jej prosím na platný název souboru

en: Digitalzoom element couldn't be created
cs: Nelze vytvořit prvek digitalzoom

en: Subpicture format was not configured before data flow
cs: Formát podřízeného obrázku nebyl nastaven před datovým tokem

en: Failed to get fragment URL.
cs: Selhalo získání adresy URL fragmentu.

en: Couldn't download fragments
cs: Nelze stáhnout fragmenty

en: Internal data stream error.
cs: Chyba proudu vnitřních dat.

en: Device "%s" does not exist.
cs: Zařízení „%s“ neexistuje.

en: Could not open frontend device "%s".
cs: Nezdařilo se otevření zařízení rozhraní „%s“.

en: Could not get settings from frontend device "%s".
cs: Ze zařízení rozhraní „%s“ se nezdařilo získat nastavení.

en: Cannot enumerate delivery systems from frontend device "%s".
cs: Ze zařízení rozhraní „%s“ se nezdařilo vytvořit seznam doručovacích systémů.

en: Could not open file "%s" for reading.
cs: Nezdařilo se otevření souboru „%s“ ke čtení.

en: Couldn't find channel configuration file
cs: Nezdařilo se najít soubor s nastavením kanálů

en: Couldn't load channel configuration file: '%s'
cs: Nezdařilo se načíst soubor s nastavením kanálu: „%s“

en: Couldn't find details for channel '%s'
cs: Nezdařilo se najít podrobnosti ke kanálu „%s“

en: No properties for channel '%s'
cs: Pro kanál „%s“ nejsou žádné vlastnosti

en: Failed to set properties for channel '%s'
cs: Nezdařilo se nastavit vlastnosti pro kanál „%s“.

en: Couldn't find channel configuration file: '%s'
cs: Nezdařilo se najít soubor s nastavením kanálu: „%s“

en: Channel configuration file doesn't contain any channels
cs: Soubor s nastavením kanálů neobsahuje žádné kanály
