gst-plugins-bad 1.21.90 - en to fur translation catalogue (29 entries)

en: No URL set.
fur: Nissun URL configurât.

en: OpenCV failed to load template image
fur: OpenCV nol è rivât a cjariâ la imagjin model

en: Could not read title information for DVD.
fur: Impussibil lei lis informazions dal titul pal DVD.

en: Failed to open DVD device '%s'.
fur: No si è rivâts a vierzi il dispositîf DVD '%s'.

en: Failed to set PGC based seeking.
fur: No si è rivâts a stabilî la ricercje basade su PGC.

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
fur: Impussibil lei il DVD. Al podarès jessi parcè che il DVD al è cifrât e no je instalade une librarie par decifrâ.

en: Could not read DVD.
fur: Impussibil lei il DVD.

en: This file contains no playable streams.
fur: Chest file nol à flus riprodusibil.

en: Could not open sndfile stream for reading.
fur: Impussibil vierzi il flus sndfile pe leture.

en: Generated file has a larger preroll time than its streams duration
fur: Il file gjenerât al à un timp par tornâ a fâ sù preventîf plui grant de durade dai siei flus

en: Missing element '%s' - check your GStreamer installation.
fur: Al mancje l'element '%s' - controle la instalazion di GStreamer.

en: File location is set to NULL, please set it to a valid filename
fur: La posizion dal file e je metude a NULL, stabilissile a un non di file valit

en: Digitalzoom element couldn't be created
fur: L'element digitalzoom nol pues jessi creât

en: Subpicture format was not configured before data flow
fur: Il formât subpicture nol jere configurât prime dal fluî dai dâts

en: Failed to get fragment URL.
fur: No si è rivâts a otignî il URL dal frament

en: Couldn't download fragments
fur: Impussibil discjariâ i framents

en: Internal data stream error.
fur: Erôr interni dal flus dai dâts.

en: Device "%s" does not exist.
fur: Il dispositîf "%s" nol esist.

en: Could not open frontend device "%s".
fur: Impussibil vierzi il dispositîf di frontend "%s".

en: Could not get settings from frontend device "%s".
fur: Impussibil otignî impostazions dal dispositîf di frontend "%s".

en: Cannot enumerate delivery systems from frontend device "%s".
fur: Impussibil listâ i sistemis di consegne dal dispositîf di frontend "%s".

en: Could not open file "%s" for reading.
fur: Impussibil vierzi il file "%s" pe leture.

en: Couldn't find channel configuration file
fur: Impussibil cjatâ il file di configurazion canâl

en: Couldn't load channel configuration file: '%s'
fur: Impussibil cjariâ il file di configurazion canâl: '%s'

en: Couldn't find details for channel '%s'
fur: Impussibil cjatâ i detais pal canâl '%s'

en: No properties for channel '%s'
fur: Nissune proprietât pal canâl '%s'

en: Failed to set properties for channel '%s'
fur: No si è rivâts a stabilî lis proprietâts pal canâl '%s'

en: Couldn't find channel configuration file: '%s'
fur: Impussibil cjatâ il file di configurazion canâl: '%s'

en: Channel configuration file doesn't contain any channels
fur: Il file di configurazion canâl nol à nissun canâl
