gst-plugins-bad-1.19.2 - en to ka translation catalogue (29 entries)

en: No URL set.
ka: URL დაყენებული არაა.

en: OpenCV failed to load template image
ka: OpenCV-ს შაბლონური გამოსახულების ჩატვირთვა არ შეუძლია

en: Could not read title information for DVD.
ka: DVD-ის სათაურის გახსნის შეცდომა.

en: Failed to open DVD device '%s'.
ka: DVD მოწყობილობის გახსნის შეცდომა: '%s'.

en: Failed to set PGC based seeking.
ka: GPC გადახვევის დაყენების შეცდომა.

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
ka: DVD- ს წაკითხვა ვერ მოხერხდა. შეიძლება DVD-ი დაშიფრულია და DVD-ის გაშიფვრის ბიბლიოთეკა დაყენებული არაა.

en: Could not read DVD.
ka: DVD-ის წაკითხვა ვერ მოხერხდა.

en: This file contains no playable streams.
ka: ეს ფაილი დაკვრად ნაკადს არ შეიცავს.

en: Could not open sndfile stream for reading.
ka: Sndfile-ის ნაკადის წასაკითხად გახნა შეუძლებელია.

en: Generated file has a larger preroll time than its streams duration
ka: საბოლოო ფაილს პრეროლის უფრო გრძელი მონაკვეთი აქვს, ვიდრე თვითონ ნაკადის ხანგრძლივობაა

en: Missing element '%s' - check your GStreamer installation.
ka: აკლია ელემენტი '%s' - შეამოწმეთ GStreamer-ის პარამეტრები.

en: File location is set to NULL, please set it to a valid filename
ka: ფაილის მდებარეობის სტრიქონი ცარიელია. შეავსეთ

en: Digitalzoom element couldn't be created
ka: Digitalzoom-ის ელემენტის შექმნა შეუძლებელია

en: Subpicture format was not configured before data flow
ka: ქვესურათის ფორმატი მონაცემების ნაკადამდე მითითებული არ იყო

en: Failed to get fragment URL.
ka: ფრაგმენტის ბმულის მიღების შეცდომა.

en: Couldn't download fragments
ka: ფრაგმენტების გადმოწერის შეცდომა

en: Internal data stream error.
ka: შიდა მონაცემების დინების შეცდომა.

en: Device "%s" does not exist.
ka: მოწყობილობა "%s" არ არსებობს.

en: Could not open frontend device "%s".
ka: წინაბოლო მოწყობილობის (%s) გახსნა შეუძლებელია.

en: Could not get settings from frontend device "%s".
ka: წინაბოლო მოწყობილობიდან (%s) პარამეტრების მიღების შეცდომა.

en: Cannot enumerate delivery systems from frontend device "%s".
ka: წინაბოლო მოწყობილობიდან (%s) მოწოდებული სისტემების სიის შექმნა.

en: Could not open file "%s" for reading.
ka: ფაილის წასაკითხად გახსნის შეცდომა: %s.

en: Couldn't find channel configuration file
ka: არხის კონფიგურაციის ფაილი არ არსებობს

en: Couldn't load channel configuration file: '%s'
ka: არხის კონფიგურაციის ფაილი არ არსებობს: %s

en: Couldn't find details for channel '%s'
ka: არხის დეტალების პოვნა შეუძლებელია: %s

en: No properties for channel '%s'
ka: არხის თვისებების პოვნა შეუძლებელია: %s

en: Failed to set properties for channel '%s'
ka: არხის თვისებების დაყენების შეცდომა: %s

en: Couldn't find channel configuration file: '%s'
ka: არხის კონფიგურაციის ფაილი არ არსებობს: %s

en: Channel configuration file doesn't contain any channels
ka: არხის კონფიგურაციის ფაილი არხებს არ შეიცავს
