gst-plugins-bad 1.24.0 - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: No URL set.
ro: Nicio adresă URL definită.

en: OpenCV failed to load template image
ro: OpenCV a eșuat să încarce imaginea șablon

en: Could not read title information for DVD.
ro: Nu s-au putut citi informațiile despre titlu pentru DVD.

en: Failed to open DVD device '%s'.
ro: Nu s-a putut deschide dispozitivul DVD „%s”.

en: Failed to set PGC based seeking.
ro: Nu s-a putut efectua căutarea bazată pe PGC.

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
ro: Nu s-a putut citi DVD-ul. Aceasta poate fi pentru că DVD-ul este criptat și o bibliotecă de decriptare a DVD-urilor nu este instalată.

en: Could not read DVD.
ro: Nu s-a putut citi DVD-ul.

en: This file contains no playable streams.
ro: Fișierul nu conține fluxuri de redat.

en: Could not open sndfile stream for reading.
ro: Nu s-a putut deschide fluxul sndfile pentru citire.

en: Generated file has a larger preroll time than its streams duration
ro: Fișierul generat are un timp de pre-rulare mai mare decât durata fluxurilor acestuia

en: Missing element '%s' - check your GStreamer installation.
ro: Lipsește elementul „%s” - verificați instalarea GStreamer.

en: File location is set to NULL, please set it to a valid filename
ro: Locația fișierului este stabilită la NULL, stabiliți-o la un nume de fișier valid

en: Digitalzoom element couldn't be created
ro: Elementul digitalzoom nu a putut fi creat

en: Subpicture format was not configured before data flow
ro: Formatul de sub-imagine nu a fost configurat înainte de fluxul de date

en: Failed to get fragment URL.
ro: Nu s-a putut obține adresa URL a fragmentului.

en: Couldn't download fragments
ro: Nu s-au putut descărca fragmentele

en: Internal data stream error.
ro: Eroare internă a fluxului de date.

en: Device "%s" does not exist.
ro: Dispozitivul „%s” nu există.

en: Could not open frontend device "%s".
ro: Nu s-a putut deschide dispozitivul client „%s”.

en: Could not get settings from frontend device "%s".
ro: Nu s-au putut obține configurările de la dispozitivul client „%s”.

en: Cannot enumerate delivery systems from frontend device "%s".
ro: Nu s-au putut enumera sistemele de livrare de la dispozitivul client„%s”.

en: Could not open file "%s" for reading.
ro: Nu s-a putut deschide fișierul „%s” pentru citire.

en: Couldn't find channel configuration file
ro: Nu s-a putut găsi fișierul de configurare a canalului

en: Couldn't load channel configuration file: '%s'
ro: Nu s-a putut încărca fișierul de configurare a canalului: „%s”

en: Couldn't find details for channel '%s'
ro: Nu s-au putut găsi detalii pentru canalul „%s”

en: No properties for channel '%s'
ro: Nu sunt proprietăți pentru canalul „%s”

en: Failed to set properties for channel '%s'
ro: Nu s-au putut stabili proprietățile pentru canalul „%s”

en: Couldn't find channel configuration file: '%s'
ro: Nu s-a putut găsi fișierul de configurare al canalului: „%s”

en: Channel configuration file doesn't contain any channels
ro: Fișierul de configurare al canalului nu conține niciun canal
