gst-plugins-bad 1.12.0 - en to ast translation catalogue (28 entries)

en: OpenCV failed to load template image
ast: OpenCV falló al cargar la imaxe de la plantía

en: Could not read title information for DVD.
ast: Nun pudo lleese la información del títulu del DVD.

en: Failed to open DVD device '%s'.
ast: Fallu al abrir el preséu de DVDs «%s».

en: Failed to set PGC based seeking.
ast: Fallu al afitar la gueta basada en PGC.

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
ast: Nun pudo lleese'l DVD. Esto podría ser porque'l DVD ta cifráu y nun s'instaló una biblioteca de descifráu de DVDs.

en: Could not read DVD.
ast: Nun pudo lleese'l DVD.

en: This file contains no playable streams.
ast: El ficheru nun contién dengún fluxu reproducible.

en: Could not open sndfile stream for reading.
ast: Nun pudo abrise'l fluxu sndfile pa la llectura.

en: Generated file has a larger preroll time than its streams duration
ast: El ficheru xeneráu tien un tiempu de prellanzamientu mayor que la duración de los sos fluxos

en: Missing element '%s' - check your GStreamer installation.
ast: Falta l'elementu «%s», comprueba la instalación de GStreamer

en: File location is set to NULL, please set it to a valid filename
ast: L'allugamientu del ficheru ta afitáu a NULL, especifica un nome validu de ficheru

en: Digitalzoom element couldn't be created
ast: Nun pudo crease l'elementu digitalzoom

en: Subpicture format was not configured before data flow
ast: El formatu de soimaxe nun se configuró enantes de fluxu de datos

en: Failed to get fragment URL.
ast: Fallu al consiguir la URL del fragmentu.

en: Couldn't download fragments
ast: Nun pudieron baxase fragamentos

en: Internal data stream error.
ast: Fallu internu del fluxu de datos.

en: Device "%s" does not exist.
ast: El preséu «%s» nun esiste.

en: Could not open frontend device "%s".
ast: Nun pudo abrise'l preséu frontal «%s».

en: Could not get settings from frontend device "%s".
ast: Nun pudieron consiguise los axustes del preséu frontal «%s».

en: Cannot enumerate delivery systems from frontend device "%s".
ast: Nun puen numberase los sitemes d'entrega del preséu frontal «%s».

en: Could not open file "%s" for reading.
ast: Nun pudo abrise'l ficheru «%s» pa la llectura.

en: Couldn't find channel configuration file
ast: Nun pudo alcontrase'l ficheru de configuración de canales

en: Couldn't load channel configuration file: '%s'
ast: Nun pudo cargase'l ficheru de configuración de canales: «%s»

en: Couldn't find details for channel '%s'
ast: Nun pudieron alcontrase los detalles pa la canal «%s»

en: No properties for channel '%s'
ast: Nun hai propiedaes pa la canal «%s»

en: Failed to set properties for channel '%s'
ast: Fallu al afitar les propiedaes pa la canal «%s»

en: Couldn't find channel configuration file: '%s'
ast: Nun pudo alcontrase'l ficheru de configuración de canales: %s

en: Channel configuration file doesn't contain any channels
ast: El ficheru de configuración de canales nun contién denguna canal
