gst-plugins-bad 1.27.90 - en to kk translation catalogue (29 entries)

en: No URL set.
kk: URL орнатылмаған.

en: OpenCV failed to load template image
kk: OpenCV үлгі суретін жүктеу сәтсіз аяқталды

en: Could not read title information for DVD.
kk: DVD үшін тақырып ақпаратын оқу мүмкін болмады.

en: Failed to open DVD device '%s'.
kk: '%s' DVD құрылғысын ашу сәтсіз аяқталды.

en: Failed to set PGC based seeking.
kk: PGC негізіндегі іздеуді орнату сәтсіз аяқталды.

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
kk: DVD-ні оқу мүмкін болмады. Бұл DVD шифрленгендіктен немесе DVD-ні дешифрлеу кітапханасы орнатылмағандықтан болуы мүмкін.

en: Could not read DVD.
kk: DVD-ні оқу мүмкін болмады.

en: This file contains no playable streams.
kk: Бұл файлда ойнатылатын ағындар жоқ.

en: Could not open sndfile stream for reading.
kk: Оқу үшін sndfile ағынын ашу мүмкін болмады.

en: Generated file has a larger preroll time than its streams duration
kk: Генерацияланған файлдың алдын ала жүктеу уақыты оның ағындарының ұзақтығынан көп

en: Missing element '%s' - check your GStreamer installation.
kk: '%s' элементі жетіспейді - GStreamer орнатылымын тексеріңіз.

en: File location is set to NULL, please set it to a valid filename
kk: Файл орны NULL мәніне орнатылған, оны жарамды файл атына орнатыңыз

en: Digitalzoom element couldn't be created
kk: Digitalzoom элементін жасау мүмкін болмады

en: Subpicture format was not configured before data flow
kk: Мәліметтер ағыны басталмай тұрып қосымша сурет пішімі бапталмады

en: Failed to get fragment URL.
kk: Фрагмент URL-ін алу сәтсіз аяқталды.

en: Couldn't download fragments
kk: Фрагменттерді жүктеп алу мүмкін болмады

en: Internal data stream error.
kk: Ішкі деректер ағынының қатесі.

en: Device "%s" does not exist.
kk: "%s" құрылғысы жоқ.

en: Could not open frontend device "%s".
kk: "%s" интерфейс құрылғысын ашу мүмкін болмады.

en: Could not get settings from frontend device "%s".
kk: "%s" интерфейс құрылғысынан баптауларды алу мүмкін болмады.

en: Cannot enumerate delivery systems from frontend device "%s".
kk: "%s" интерфейс құрылғысынан жеткізу жүйелерін тізіп шығу мүмкін емес.

en: Could not open file "%s" for reading.
kk: "%s" файлын оқу үшін ашу мүмкін болмады.

en: Couldn't find channel configuration file
kk: Арна баптаулары файлы табылмады

en: Couldn't load channel configuration file: '%s'
kk: Арна баптаулары файлын жүктеу мүмкін болмады: '%s'

en: Couldn't find details for channel '%s'
kk: '%s' арнасының мәліметтері табылмады

en: No properties for channel '%s'
kk: '%s' арнасының қасиеттері жоқ

en: Failed to set properties for channel '%s'
kk: '%s' арнасының қасиеттерін орнату сәтсіз аяқталды

en: Couldn't find channel configuration file: '%s'
kk: Арна баптаулары файлы табылмады: '%s'

en: Channel configuration file doesn't contain any channels
kk: Арна баптаулары файлында ешқандай арна жоқ
