gst-plugins-base-0.10.26.2 - en to eu translation catalogue (85 entries)

en: Could not open device for playback in mono mode.
eu: Ezin izan da gailua ireki mono moduan erreproduzitzeko.

en: Could not open device for playback in stereo mode.
eu: Ezin izan da gailua ireki estereo moduan erreproduzitzeko.

en: Could not open device for playback in %d-channel mode.
eu: Ezin izan da gailua ireki %d kanaleko moduan erreproduzitzeko.

en: Could not open audio device for playback. Device is being used by another application.
eu: Ezin izan da audioaren gailua ireki erreproduzitzeko. Beste aplikazio batek darabil gailua.

en: Could not open audio device for playback.
eu: Ezin izan da audioaren gailua ireki erreproduzitzeko.

en: Could not open device for recording in mono mode.
eu: Ezin izan da gailua ireki mono moduan grabatzeko.

en: Could not open device for recording in stereo mode.
eu: Ezin izan da gailua ireki estereo moduan grabatzeko.

en: Could not open device for recording in %d-channel mode
eu: Ezin izan da gailua ireki %d kanaleko moduan grabatzeko.

en: Could not open audio device for recording. Device is being used by another application.
eu: Ezin izan da audioaren gailua ireki grabatzeko. Beste aplikazio batek darabil gailua.

en: Could not open audio device for recording.
eu: Ezin izan da audioaren gailua ireki grabatzeko.

en: Could not open CD device for reading.
eu: Ezin izan da CD gailua ireki irakurtzeko.

en: Could not seek CD.
eu: Ezin izan da CDan bilatu.

en: Could not read CD.
eu: Ezin izan da CDa irakurri.

en: Could not determine type of stream
eu: Ezin izan da korronte mota zehaztu

en: This appears to be a text file
eu: Testu-fitxategia dela dirudi

en: Missing element '%s' - check your GStreamer installation.
eu: '%s' elementua falta da. Begiratu GStreamer ondo instalatua dagoen.

en: Both autovideosink and %s elements are missing.
eu: Autovideosink eta %s elementuak, biak, falta dira.

en: The autovideosink element is missing.
eu: Autovideosink elementua falta da.

en: Configured videosink %s is not working.
eu: Konfiguratutako %s videosink ez da lanean ari.

en: Both autovideosink and %s elements are not working.
eu: Autovideosink eta %s elementuak, biak, ez dira lanean ari.

en: The autovideosink element is not working.
eu: Autovideosink elementua ez da lanean ari.

en: Custom text sink element is not usable.
eu: Helburuko testu pertsonalizatua ez dago erabilgarri.

en: No volume control found
eu: Ez da bolumenaren kontrolik aurkitu

en: Both autoaudiosink and %s elements are missing.
eu: Autoaudiosink eta %s elementuak, biak, falta dira.

en: The autoaudiosink element is missing.
eu: Autoaudiosink falta da.

en: Configured audiosink %s is not working.
eu: Konfiguratutako %s audiosink ez da lanean ari.

en: Both autoaudiosink and %s elements are not working.
eu: Autoaudiosink eta %s elementuak, biak, ez dira lanean ari.

en: The autoaudiosink element is not working.
eu: Autoaudiosink elementua ez da lanean ari.

en: No decoder available for type '%s'.
eu: Ez dago deskodetzaile erabilgarririk '%s' motarentzat.

en: No URI specified to play from.
eu: Ez da URIrik zehaztu irakurtzeko.

en: Invalid URI "%s".
eu: "%s" URI baliogabea.

en: This stream type cannot be played yet.
eu: Oraindik ezin da erreproduzitu korronte mota hori.

en: No URI handler implemented for "%s".
eu: Ez da URI maneiatzailerik ezarri "%s"(r)entzat.

en: Source element is invalid.
eu: Iturburuko elementua baliogabea da.

en: Error while sending data to "%s:%d".
eu: Errorea gertatu da datuak "%s:%d"(e)ra bidaltzean.

en: Can't record audio fast enough
eu: Ezin da behar bezain bizkor grabatu audioa

en: This CD has no audio tracks
eu: CD honek ez du audio-pistarik

en: ID3 tag
eu: ID3 etiketa

en: APE tag
eu: APE etiketa

en: ICY internet radio
eu: ICY interneteko irratia

en: Apple Lossless Audio (ALAC)
eu: Apple-ren galerarik gabeko audioa (ALAC)

en: Free Lossless Audio Codec (FLAC)
eu: Galerarik gabeko audio-kodek librea (FLAC)

en: Lossless True Audio (TTA)
eu: Galerarik gabeko True audioa (TTA)

en: CYUV Lossless
eu: Galerarik gabeko CYUV

en: FFMpeg v1
eu: FFMpeg 1.b

en: Lossless MSZH
eu: Galerarik gabeko MSZH

en: Run-length encoding
eu: Run-length kodeketa

en: Sami subtitle format
eu: Sami azpititulu-formatua

en: TMPlayer subtitle format
eu: TMPlayer azpititulu-formatua

en: Kate subtitle format
eu: 'Kate' azpititulu-formatua

en: Uncompressed palettized %d-bit %s
eu: Konprimitu gabeko paleta moduko %d biteko %s

en: DivX MPEG-4 Version %d
eu: DivX MPEG-4 %d. bertsioa

en: Audio CD source
eu: Audio CDaren iturburua

en: DVD source
eu: DVD iturburua

en: Real Time Streaming Protocol (RTSP) source
eu: Denbora errealeko transmisio-protokoloaren (RTSP) iturburua

en: Microsoft Media Server (MMS) protocol source
eu: Microsoft Media Server (MMS) protokoloaren iturburua

note: TODO: find out how to add a comment for translators to the source code * (and tell them to make the first letter uppercase below if they move * the protocol to the middle or end of the string)
en: %s protocol source
eu: %s protokolo-ituruburua

en: %s video RTP depayloader
eu: %s bideoaren RTP depayloader-a

en: %s audio RTP depayloader
eu: %s audiooaren RTP depayloader-a

en: %s RTP depayloader
eu: %s RTP depayloader-a

en: %s demuxer
eu: %s demultiplexadorea

en: %s decoder
eu: %s deskodetzailea

en: %s video RTP payloader
eu: %s bideoaren RTP payloader-a

en: %s audio RTP payloader
eu: %s audiooaren RTP payloader-a

en: %s RTP payloader
eu: %s RTP payloader-a

en: %s muxer
eu: %s multiplexadorea

en: %s encoder
eu: %s kodetzailea

en: GStreamer element %s
eu: %s GStreamer elementua

en: Unknown source element
eu: Iturburu-elementu ezezaguna

en: Unknown sink element
eu: Kolektore-elementu ezezaguna

en: Unknown element
eu: Elementu ezezaguna

en: Unknown decoder element
eu: Deskodetzailearen elementu ezezaguna

en: Unknown encoder element
eu: Kodetzailearen elementu ezezaguna

note: we should really never get here, but we better still return * something if we do
en: Plugin or element of unknown type
eu: Mota ezezaguneko plugina edo elementua

en: Failed to read tag: not enough data
eu: Huts egin du etiketa irakurtzean: ez dago nahikoa daturik

en: track ID
eu: pistaren IDa

en: MusicBrainz track ID
eu: MusicBrainz pistaren IDa

en: artist ID
eu: interpretearen IDa

en: MusicBrainz artist ID
eu: MusicBrainz interpretearen IDa

en: album ID
eu: albumaren IDa

en: MusicBrainz album ID
eu: MusicBrainz albumaren IDa

en: album artist ID
eu: albumaren interpretearen IDa

en: MusicBrainz album artist ID
eu: MusicBrainz albumaren interpretearen IDa

en: track TRM ID
eu: pistaren TRM IDa

en: MusicBrainz TRM ID
eu: MusicBrainz TRM IDa
