gst-plugins-base-0.10.15.2 - en to lt translation catalogue (63 entries)

en: Could not open device for playback in mono mode.
lt: Nepavyko atverti įrenginio monofoniniam grojimui.

en: Could not open device for playback in stereo mode.
lt: Nepavyko atverti įrenginio stereofoniniam grojimui.

en: Could not open device for playback in %d-channel mode.
lt: Nepavyko atverti įrenginio %d kanalų grojimui.

en: Could not open audio device for playback. Device is being used by another application.
lt: Nepavyko atverti audio įrenginio grojimui. Įrenginys naudojamas kitos programos.

en: Could not open audio device for playback.
lt: Nepavyko atverti audio įrenginio grojimui.

en: Could not open device for recording in mono mode.
lt: Nepavyko atverti įrenginio monofoniniam įrašymui.

en: Could not open device for recording in stereo mode.
lt: Nepavyko atverti įrenginio stereofoniniam įrašymui.

en: Could not open device for recording in %d-channel mode
lt: Nepavyko atverti įrenginio %d kanalų įrašymui

en: Could not open audio device for recording. Device is being used by another application.
lt: Nepavyko atverti audio įrenginio įrašymui. Įrenginys naudojamas kitos programos.

en: Could not open audio device for recording.
lt: Nepavyko atverti audio įrenginio įrašymui.

en: Could not open CD device for reading.
lt: Nepavyko atverti CD įrenginio skaitymui.

en: Could not seek CD.
lt: Nepavyko pakeisti pozicijos CD.

en: Could not read CD.
lt: Nepavyko perskaityti CD.

en: This appears to be a text file
lt: Atrodo, kad šis failas tekstinis

en: Missing element '%s' - check your GStreamer installation.
lt: Trūksta elemento „%s“ - patikrinkite GStreamer įdiegimą.

en: No decoder available for type '%s'.
lt: Tipui „%s“ dekoderių nerasta.

en: No URI specified to play from.
lt: Nenurodytas URI, iš kurio groti.

en: Invalid URI "%s".
lt: Netaisyklingas URI „%s“.

en: This stream type cannot be played yet.
lt: Šis srautas dar negali būti rodomas.

en: No URI handler implemented for "%s".
lt: Nėra URI valdyklės „%s“.

en: Source element is invalid.
lt: Šaltinio elementas nekorektiškas.

en: Error while sending data to "%s:%d".
lt: Klaida siunčiant duomenis į „%s:%d“.

en: Can't record audio fast enough
lt: Nepakankamai greitai įrašomas garsas

en: This CD has no audio tracks
lt: Šiame CD nėra audio takelių

en: ID3 tag
lt: ID3 žymė

en: APE tag
lt: APE žymė

en: ICY internet radio
lt: ICY interneto radijas

en: Run-length encoding
lt: Eilės ilgio kodavimas (RLE)

en: Sami subtitle format
lt: Sami titrų formatas

en: TMPlayer subtitle format
lt: TMPlayer titrų formatas

en: Uncompressed palettized %d-bit %s
lt: Nekompresuotas paletizuotas %d bitų %s

en: DivX MPEG-4 Version %d
lt: DivX MPEG-4 versija %d

en: Audio CD source
lt: Audio CD šaltinis

en: DVD source
lt: DVD šaltinis

en: Real Time Streaming Protocol (RTSP) source
lt: Realaus laiko srautų protokolo (RTSP) šaltinis

en: Microsoft Media Server (MMS) protocol source
lt: Microsoft Media Server (MMS) protokolo šaltinis

note: TODO: find out how to add a comment for translators to the source code * (and tell them to make the first letter uppercase below if they move * the protocol to the middle or end of the string)
en: %s protocol source
lt: %s protokolo šaltinis

en: %s video RTP depayloader
lt: %s video RTP depayloader'is

en: %s audio RTP depayloader
lt: %s audio RTP depayloader'is

en: %s RTP depayloader
lt: %s RTP depayloader'is

en: %s demuxer
lt: %s demukseris

en: %s decoder
lt: %s dekoderis

en: %s video RTP payloader
lt: %s video RTP payloader'is

en: %s audio RTP payloader
lt: %s audio RTP payloader'is

en: %s RTP payloader
lt: %s RTP payloader'is

en: %s muxer
lt: %s mukseris

en: %s encoder
lt: %s enkoderis

en: GStreamer element %s
lt: GStreamer elementas %s

en: Unknown source element
lt: Nežinomas šaltinio elementas

en: Unknown sink element
lt: Nežinomas paskirties elementas

en: Unknown element
lt: Nežinomas elementas

en: Unknown decoder element
lt: Nežinomas dekodavimo elementas

en: Unknown encoder element
lt: Nežinomas kodavimo elementas

note: we should really never get here, but we better still return * something if we do
en: Plugin or element of unknown type
lt: Nežinomo tipo įskiepis ar elementas

en: track ID
lt: takelio ID

en: MusicBrainz track ID
lt: MusicBrainz takelio ID

en: artist ID
lt: atlikėjo ID

en: MusicBrainz artist ID
lt: MusicBrainz atlikėjo ID

en: album ID
lt: albumo ID

en: MusicBrainz album ID
lt: MusicBrainz albumo ID

en: album artist ID
lt: albumo atlikėjo ID

en: MusicBrainz album artist ID
lt: MusicBrainz albumo atlikėjo ID

en: track TRM ID
lt: takelio TRM ID
