gst-plugins-base 1.24.0 - en to nl translation catalogue (208 entries)

en: Could not open device for playback in mono mode.
nl: Kan het apparaat niet openen voor afspelen in mono.

en: Could not open device for playback in stereo mode.
nl: Kan het apparaat niet openen voor afspelen in stereo.

en: Could not open device for playback in %d-channel mode.
nl: Kan het apparaat niet openen voor afspelen in %d-kanalen.

en: Could not open audio device for playback. Device is being used by another application.
nl: Kan het audio-apparaat niet openen voor afspelen. Apparaat is in gebruik bij een andere applicatie.

en: Could not open audio device for playback.
nl: Kan het audio-apparaat niet openen voor afspelen.

en: Error outputting to audio device. The device has been disconnected.
nl: Fout bij het uitvoeren naar het audio-apparaat. Het apparaat is afgekoppeld.

en: Could not open device for recording in mono mode.
nl: Kan het apparaat niet openen in mono.

en: Could not open device for recording in stereo mode.
nl: Kan het apparaat niet openen voor opnemen in stereo.

en: Could not open device for recording in %d-channel mode
nl: Kan het apparaat niet openen voor opnemen in %d-kanalen.

en: Could not open audio device for recording. Device is being used by another application.
nl: Kan het audio-apparaat niet openen voor opnemen. Apparaat is in gebruik bij een andere applicatie.

en: Could not open audio device for recording.
nl: Kan het audio-apparaat niet openen voor opnemen.

en: Error recording from audio device. The device has been disconnected.
nl: Fout bij het opnemen vanaf het audio-apparaat. Het apparaat is afgekoppeld.

en: Could not open CD device for reading.
nl: Kan het CD-apparaat niet openen om te lezen.

en: Could not seek CD.
nl: Kan geen seek doen op CD.

en: Could not read CD.
nl: Kan niet lezen van CD.

en: Could not determine type of stream
nl: Kan het type stream niet bepalen

en: This appears to be a text file
nl: Dit lijkt een tekstbestand te zijn

en: Missing element '%s' - check your GStreamer installation.
nl: Ontbrekend element '%s' - controleer de instalatie van uw GStreamer.

en: Could not create "uridecodebin" element.
nl: Kon element "uridecodebin" niet aanmaken.

en: Both autovideosink and %s elements are missing.
nl: De elementen 'autovideosink' en '%s' ontbreken beide.

en: The autovideosink element is missing.
nl: Het element 'autovideosink' ontbreekt.

en: Configured videosink %s is not working.
nl: Het geconfigureerde videosink %s werkt niet.

en: Both autovideosink and %s elements are not working.
nl: De elementen 'autovideosink' en '%s' werken beide niet.

en: The autovideosink element is not working.
nl: Het element 'autovideosink' werkt niet.

en: Custom text sink element is not usable.
nl: De aangepaste element 'tekst-sink' is niet bruikbaar.

en: No volume control found
nl: Geen volumecontrole gevonden

en: Both autoaudiosink and %s elements are missing.
nl: De elementen 'autoaudiosink' en '%s' ontbreken beide.

en: The autoaudiosink element is missing.
nl: Het element 'autoaudiosink' ontbreekt.

en: Configured audiosink %s is not working.
nl: Het geconfigureerde audiosink %s werkt niet.

en: Both autoaudiosink and %s elements are not working.
nl: De elementen 'autoaudiosink' en '%s' werken beide niet.

en: The autoaudiosink element is not working.
nl: Het element 'autoaudiosink' werkt niet.

en: Can't play a text file without video or visualizations.
nl: Kan geen tekstbestand afspelen zonder video of visualisaties.

en: No decoder available for type '%s'.
nl: Geen decoder beschikbaar voor het type '%s'.

en: No URI specified to play from.
nl: Geen URI opgegeven om van af te spelen.

en: Invalid URI "%s".
nl: Ongeldige URI "%s".

en: This stream type cannot be played yet.
nl: Deze stroom kan nog niet afgespeeld worden.

en: No URI handler implemented for "%s".
nl: Geen URI-handler geïmplementeerd voor "%s".

en: Source element can't be prepared
nl: Bronelement kan niet voorbereid worden

en: Source element is invalid.
nl: Bronelement is ongeldig.

en: Failed to create download directory '%s'.
nl: Map voor downloaden '%s' aanmaken is mislukt.

en: Source element has no pads.
nl: Bronelement heeft geen opvullingen.

en: Error while sending data to "%s:%d".
nl: Fout bij het zenden van gegevens naar "%s:%d".

en: Can't record audio fast enough
nl: Kan geluid niet snel genoeg opslaan

en: This CD has no audio tracks
nl: Deze CD heeft geen audiotracks

en: An OpenGL error occurred
nl: Er deed zich een OpenGL fout voor

en: The GL API is not compatible with the current GL context
nl: De GL API is niet compatibel met de huidige GL context

en: Subclass failed to initialize.
nl: Subklasse initialiseren is mislukt.

en: ID3 tag
nl: ID3-tag

en: APE tag
nl: APE-tag

en: ICY internet radio
nl: ICY-internetradio

en: Run-length encoding
nl: Run-length encoding (RLE)

note: subtitle formats with static descriptions
en: Timed Text
nl: Van tijd voorziene tekst

note: FIXME: add variant field to typefinder?
en: Subtitle
nl: Ondertitel

en: MPL2 subtitle format
nl: MPl2 ondertitelformaat

en: DKS subtitle format
nl: DKS-ondertitelformaat

en: QTtext subtitle format
nl: QTtext-ondertitelformaat

en: Sami subtitle format
nl: Sami ondertitelformaat

en: TMPlayer subtitle format
nl: TMPlayer ondertitelformaat

en: CEA 608 Closed Caption
nl: CEA 608 gesloten opschrift

en: CEA 708 Closed Caption
nl: CEA 708 gesloten opschrift

en: Kate subtitle format
nl: Kate ondertitelformaat

en: WebVTT subtitle format
nl: WebVTT ondertitelformaat

en: Uncompressed video
nl: Niet-gecomprimeerde video

en: Uncompressed gray
nl: Niet-gecomprimeerd grijs

en: Uncompressed packed YUV %s
nl: Niet-gecomprimeerde packed YUV %s

en: Uncompressed semi-planar YUV %s
nl: Niet-gecomprimeerde planar YUV %s

en: Uncompressed planar YUV %s
nl: Niet-gecomprimeerde planar YUV %s

en: Uncompressed palettized %d-bit %s
nl: Niet-gecomprimeerd gepalletteerd %d-bits %s

en: Uncompressed %d-bit %s
nl: Niet-gecomprimeerd %d-bits %s

en: DivX MPEG-4 Version %d
nl: DivX MPEG-4 versie %d

en: Uncompressed audio
nl: Niet-gecomprimeerde audio

en: Raw %d-bit %s audio
nl: Ruw %d-bits %s-audio

en: Audio CD source
nl: Audio-CD-bron

en: DVD source
nl: DVD-bron

en: Real Time Streaming Protocol (RTSP) source
nl: Real Time Streaming Protocol (RTSP)-bron

en: Microsoft Media Server (MMS) protocol source
nl: Microsoft Media Server (MMS) protocol-bron

note: TODO: find out how to add a comment for translators to the source code * (and tell them to make the first letter uppercase below if they move * the protocol to the middle or end of the string)
en: %s protocol source
nl: %s protocol-bron

en: %s video RTP depayloader
nl: %s video-RTP-depayloader

en: %s audio RTP depayloader
nl: %s audio-RTP-depayloader

en: %s RTP depayloader
nl: %s RTP-depayloader

en: %s video RTP payloader
nl: %s video-RTP-payloader

en: %s audio RTP payloader
nl: %s audio-RTP-payloader

en: %s RTP payloader
nl: %s RTP-payloader

en: Unknown source element
nl: Onbekend bronelement

en: Unknown sink element
nl: Onbekend bestemmingselement

en: Unknown element
nl: Onbekend element

en: Unknown decoder element
nl: Onbekend decoder-element

en: Unknown encoder element
nl: Onbekend encoder-element

note: we should really never get here, but we better still return * something if we do
en: Plugin or element of unknown type
nl: Plugin of element van onbekend type

en: Failed to read tag: not enough data
nl: Lezen van tag is mislukt: niet genoeg gegevens

en: track ID
nl: track-ID

en: MusicBrainz track ID
nl: MusicBrainz track-ID

en: artist ID
nl: artiest-ID

en: MusicBrainz artist ID
nl: MusicBrainz artiest-ID

en: album ID
nl: album-ID

en: MusicBrainz album ID
nl: MusicBrainz album-ID

en: album artist ID
nl: album-artiest-ID

en: MusicBrainz album artist ID
nl: MusicBrainz album-artiest-ID

en: release group ID
nl: vrijgave groep-ID

en: MusicBrainz release group ID
nl: vrijgave groep-ID van MusicBrainz

en: release track ID
nl: vrijgave track-ID

en: MusicBrainz release track ID
nl: vrijgave track-ID van MusicBrainz

en: track TRM ID
nl: track-TRM-ID

en: MusicBrainz TRM ID
nl: MusicBrainz TRM-ID

en: AcoustID ID
nl: AcoustID-ID

en: AcoustID fingerprint (chromaprint)
nl: AcoustID vingerafdruk (chromaprint)

en: capturing shutter speed
nl: sluitersnelheid bij het maken

en: Shutter speed used when capturing an image, in seconds
nl: Gebruikte sluitersnelheid bij het maken van een foto, in seconden

en: capturing focal ratio
nl: F-nummer bij maken

en: Focal ratio (f-number) used when capturing the image
nl: Gebruikte F-nummer bij het maken van de foto

en: capturing focal length
nl: brandpuntsafstand bij maken

en: Focal length of the lens used capturing the image, in mm
nl: Gebruikte brandpuntsafstand van de lens bij het maken van de foto, in mm

en: capturing 35 mm equivalent focal length
nl: opnemen met 35 mm equivalente brandpuntsafstand

en: 35 mm equivalent focal length of the lens used capturing the image, in mm
nl: 35 mm equivalente brandpuntsafstand van de lens bij het maken van de afbeelding, in mm

en: capturing digital zoom ratio
nl: digitale zoom-verhouding bij het maken

en: Digital zoom ratio used when capturing an image
nl: Gebruikte digitale zoom-verhouding bij het maken van een foto

en: capturing iso speed
nl: ISO-snelheid bij het maken

en: The ISO speed used when capturing an image
nl: Gebruikte ISO-snelheid bij het maken van een foto

en: capturing exposure program
nl: belichtingsprogramma bij het maken

en: The exposure program used when capturing an image
nl: Gebruikte belichtingsprogramma bij het maken van een foto

en: capturing exposure mode
nl: belichtingmodus bij het maken

en: The exposure mode used when capturing an image
nl: Gebruikte belichtingmodus bij het maken van een foto

en: capturing exposure compensation
nl: belichtingscompensatie bij het maken

en: The exposure compensation used when capturing an image
nl: Gebruikte belichtingscompensatie bij het maken van een foto

en: capturing scene capture type
nl: type scene-opname bij het maken

en: The scene capture mode used when capturing an image
nl: Gebruikte type scene-opname bij het maken van een foto

en: capturing gain adjustment
nl: aanpassing versterking bij het maken

en: The overall gain adjustment applied on an image
nl: Gebruikte aanpassing versterking bij het maken van een foto

en: capturing white balance
nl: witbalans bij het maken

en: The white balance mode set when capturing an image
nl: Gebruikte witbalans bij het maken van een foto

en: capturing contrast
nl: contrast bij het maken

en: The direction of contrast processing applied when capturing an image
nl: De richting van de contrastbewerking toegepast bij het nemen van een foto

en: capturing saturation
nl: verzadiging bij het nemen

en: The direction of saturation processing applied when capturing an image
nl: De richting van de bewerking van de verzadiging toegepast bij het nemen van een foto

en: capturing sharpness
nl: scherpte bij het nemen

en: The direction of sharpness processing applied when capturing an image
nl: De richting van de scherptebewerking toegepast bij het nemen van een foto

en: capturing flash fired
nl: flitser gebruikt bij het nemen

en: If the flash fired while capturing an image
nl: Of de flitser is gebruikt bij het nemen van een foto

en: capturing flash mode
nl: flitsmodus bij het nemen

en: The selected flash mode while capturing an image
nl: Geselecteerde flitsmodus bij het nemen van een foto

en: capturing metering mode
nl: meetmethode bij het nemen

en: The metering mode used while determining exposure for capturing an image
nl: Gebruikte meetmethode bij het bepalen van de belichting voor het nemen van een foto

en: capturing source
nl: opnameapparaat bij het nemen

en: The source or type of device used for the capture
nl: Het gebruikte opnameapparaat of type apparaat voor het nemen

en: image horizontal ppi
nl: horizontale ppi van afbeelding

en: Media (image/video) intended horizontal pixel density in ppi
nl: Voorgenomen horizontale pixeldichtheid van medium (afbeelding/video) in ppi

en: image vertical ppi
nl: verticale ppi van afbeelding

en: Media (image/video) intended vertical pixel density in ppi
nl: Voorgenomen verticale pixeldichtheid van medium (afbeelding/video) in ppi

en: ID3v2 frame
nl: ID3v2-frame

en: unparsed id3v2 tag frame
nl: niet-ontleed id3v2-tagframe

en: Initial key in which the sound starts
nl: Initiële sleutel waarin het geluid begint

en: Print version information and exit
nl: Versie-informatie afdrukken en sluiten

en: Don't exit after showing the initial device list, but wait for devices to added/removed.
nl: Niet beëindigen na het tonen van de initiële lijst apparaten, maar wacht op toegevoegde/verwijderde apparaten.

en: Include devices from hidden device providers.
nl: Apparaten meenemen van verborgen leveranciers van apparaten.

en: Mute: on
nl: Dempen: aan

en: Mute: off
nl: Dempen: uit

en: Buffering...
nl: In buffer opslaan...

en: Clock lost, selecting a new one
nl: Klok verloren, een nieuwe wordt geselecteerd

en: Reached end of play list.
nl: Einde van de afspeellijst bereikt.

en: Paused
nl: Gepauzeerd

en: Now playing %s
nl: Nu aan het afspelen %s

en: About to finish, preparing next title: %s
nl: Op het punt te eindigen, voorbereiden van volgende titel: %s

en: Playback rate: %.2f
nl: Afspeelsnelheid: %.2f

en: Could not change playback rate to %.2f
nl: Kon afspeelsnelheid niet wijzigen naar %.2f

en: space
nl: spatie

en: pause/unpause
nl: pauzeren/verder

en: q or ESC
nl: q of ESC

en: quit
nl: stoppen

en: > or n
nl: > of n

en: play next
nl: volgende afspelen

en: < or b
nl: < of b

en: play previous
nl: vorige afspelen

en: seek forward
nl: vooruit zoeken

en: seek backward
nl: achteruit zoeken

en: volume up
nl: volume omhoog

en: volume down
nl: volume omlaag

en: toggle audio mute on/off
nl: audio dempen aan/uit omschakelen

en: increase playback rate
nl: afspeelsnelheid verhogen

en: decrease playback rate
nl: afspeelsnelheid verlagen

en: change playback direction
nl: afspeelrichting wijzigen

en: enable/disable trick modes
nl: truc-modi in-/uitschakelen

en: change to previous/next audio track
nl: naar vorige/volgende audiotrack wijzigen

en: change to previous/next video track
nl: naar vorige/volgende videotrack wijzigen

en: change to previous/next subtitle track
nl: naar vorige/volgende ondertitel wijzigen

en: seek to beginning
nl: naar begin zoeken

en: show keyboard shortcuts
nl: sneltoetsen tonen

en: Interactive mode - keyboard controls:
nl: Interactieve modus - besturing op toetsenbord

en: Use Windows high-resolution clock, precision: %u ms
nl: Hoge resolutie klok van Windows gebruiken, precisie: %u ms

en: Output status information and property notifications
nl: Uitvoerstatusinformatie en meldingen over eigenschappen

en: Control playback behaviour setting playbin 'flags' property
nl: Instellingen voor afspeelgedrag van eigenschap 'vlaggen' van playbin besturen

en: Video sink to use (default is autovideosink)
nl: Te gebruiken video-sink (standaard is autovideosink)

en: Audio sink to use (default is autoaudiosink)
nl: Te gebruiken audio-sink (standaard is autoaudiosink)

en: Enable gapless playback
nl: Afspelen activeren zonder gaten

en: Enable instantaneous uri changes (only with playbin3)
nl: Onmiddellijke wijzigingen in uri inschakelen (alleen met playbin3)

en: Shuffle playlist
nl: Afspeellijst in willekeurige volgorde

en: Disable interactive control via the keyboard
nl: Interactieve besturing via toetsenbord uitschakelen

en: Start position in seconds.
nl: Startpositie in seconden.

en: Enable accurate seeking
nl: Accuraat locatie bepalen (seek) inschakelen

en: Playlist file containing input media files
nl: Afspeellijstbestand met mediabestanden voor invoer

en: Use the experimental instant-rate-change flag when changing rate
nl: De experimentele vlag instant-rate-change gebruiken bij wijzigen van snelheid

en: Do not print any output (apart from errors)
nl: Geen uitvoer afdrukken (los van fouten)

en: Use playbin3 pipeline (default)
nl: Pijplijn playbin3 gebruiken (standaard)

en: Use playbin2 pipeline
nl: Pijplijn playbin2 gebruiken

en: Keep showing the last frame on EOS until quit or playlist change command (gapless is ignored)
nl: Het laatste frame bij EOS blijven tonen tot commando afsluiten of afspeellijst wijzigen (zonder gat wordt genegeerd)

en: Do not print current position of pipeline
nl: Huidige position van pijplijn niet afdrukken

en: Usage: %s FILE1|URI1 [FILE2|URI2] [FILE3|URI3] ...
nl: Gebruik: %s BESTAND1|URI1 [BESTAND2|URI2] [BESTAND3|URI3] ...

en: You must provide at least one filename or URI to play.
nl: U moet minstens één bestandsnaam of URI leveren om af te spelen.

en: Press 'k' to see a list of keyboard shortcuts.
nl: Druk op 'k' om een lijst met sneltoetsen te zien.
