gst-plugins-base 1.27.90 - en to uk translation catalogue (232 entries)

en: Could not open device for playback in mono mode.
uk: Не вдалося відкрити пристрій відтворення у режимі моно.

en: Could not open device for playback in stereo mode.
uk: Не вдалося відкрити пристрій відтворення у режимі стерео.

en: Could not open device for playback in %d-channel mode.
uk: Не вдалося відкрити пристрій відтворення у %d канальному режимі.

en: Could not open audio device for playback. Device is being used by another application.
uk: Не вдалося відкрити пристрій для відтворення. Пристрій використовується сторонньою програмою.

en: Could not open audio device for playback.
uk: Не вдалося відкрити пристрій для відтворення.

en: Error outputting to audio device. The device has been disconnected.
uk: Помилка під час спроби вивести дані на звуковий пристрій. Цей пристрій було від’єднано.

en: Could not open device for recording in mono mode.
uk: Не вдалося відкрити пристрій запису у режимі моно.

en: Could not open device for recording in stereo mode.
uk: Не вдалося відкрити пристрій запису у режимі стерео.

en: Could not open device for recording in %d-channel mode
uk: Не вдалося відкрити пристрій запису у %d-канальному режимі.

en: Could not open audio device for recording. Device is being used by another application.
uk: Не вдалося відкрити пристрій для запису. Пристрій використовується сторонньою програмою.

en: Could not open audio device for recording.
uk: Не вдалося відкрити пристрій для запису.

en: Error recording from audio device. The device has been disconnected.
uk: Помилка під час записати дані зі звукового пристрою. Цей пристрій було від’єднано.

en: Could not open CD device for reading.
uk: Не вдалося відкрити пристрій компакт-дисків для читання.

en: Could not seek CD.
uk: Не вдалося встановити позицію на CD.

en: Could not read CD.
uk: Не вдалося прочитати CD.

en: Could not determine type of stream
uk: Не вдалося визначити тип даних потоку

en: This appears to be a text file
uk: Файл схожий на текстовий файл

en: Missing element '%s' - check your GStreamer installation.
uk: Відсутній елемент «%s». Перевірте, чи встановлено GStreamer належним чином.

en: Could not create "uridecodebin" element.
uk: Не вдалося створити елемент "uridecodebin".

en: Both autovideosink and %s elements are missing.
uk: Не вказано елементів autovideosink і %s.

en: The autovideosink element is missing.
uk: Не вказано елемента autovideosink.

en: Configured videosink %s is not working.
uk: Налаштований приймач відеоданих, %s, не працює.

en: Both autovideosink and %s elements are not working.
uk: Непридатними є обидва елементи: autovideosink і %s.

en: The autovideosink element is not working.
uk: Елемент autovideosink є непридатним.

en: Custom text sink element is not usable.
uk: Нетиповий елемент приймача текстових даних непридатний до використання.

en: No volume control found
uk: Не знайдено регулятора гучності

en: Both autoaudiosink and %s elements are missing.
uk: Не вказано обох елементів: autoaudiosink і %s.

en: The autoaudiosink element is missing.
uk: Не вказано елемента autoaudiosink.

en: Configured audiosink %s is not working.
uk: Налаштований приймач звукових даних, %s, не працює.

en: Both autoaudiosink and %s elements are not working.
uk: Елементи autoaudiosink і %s є непридатними.

en: The autoaudiosink element is not working.
uk: Елемент autoaudiosink є непридатним.

en: Can't play a text file without video or visualizations.
uk: Відтворення текстового файла без відео або візуалізації неможливе.

en: No decoder available for type '%s'.
uk: Для типу '%s' немає доступних декодерів.

en: No URI specified to play from.
uk: Не вказано URI для відтворення.

en: Invalid URI "%s".
uk: Неправильний URI «%s».

en: This stream type cannot be played yet.
uk: Цей потік поки-що не може бути відтворений.

en: No URI handler implemented for "%s".
uk: Не реалізовано обробник URI для «%s».

en: Source element can't be prepared
uk: Не вдалося приготувати елемент джерела

en: Source element is invalid.
uk: Неправильний вхідний елемент.

en: Failed to create download directory '%s'.
uk: Не вдалося створити каталог отримання даних «%s».

en: Source element has no pads.
uk: У таких елементів немає прокладок.

en: Error while sending data to "%s:%d".
uk: Помилка при надсиланні даних до "%s:%d".

en: Can't record audio fast enough
uk: Не вдалося запис аудіоданих з потрібною швидкістю

en: This CD has no audio tracks
uk: На цьому компакт-диску немає звукових доріжок

en: An OpenGL error occurred
uk: Сталася помилка OpenGL

en: The GL API is not compatible with the current GL context
uk: Програмний інтерфейс GL є несумісним із поточним контекстом GL

en: Subclass failed to initialize.
uk: Не вдалося ініціалізувати підклас.

en: ID3 tag
uk: Мітка ID3

en: APE tag
uk: Мітка APE

en: ICY internet radio
uk: Інтернет-радіо ICY

en: Apple Lossless Audio (ALAC)
uk: Аудіо без втрат від Apple (ALAC)

en: Free Lossless Audio Codec (FLAC)
uk: Вільний алгоритм аудіо без втрат (FLAC)

en: CYUV Lossless
uk: CYUV без втрат

en: Lossless MSZH
uk: MSZH без втрат

en: Run-length encoding
uk: Кодування Run-length

note: FIXME: add variant field to typefinder?
en: Subtitle
uk: Субтитри

en: MPL2 subtitle format
uk: Формат субтитрів MPL2

en: DKS subtitle format
uk: Формат субтитрів DKS

en: QTtext subtitle format
uk: Формат субтитрів QTtext

en: Sami subtitle format
uk: Формат субтитрів Sami

en: TMPlayer subtitle format
uk: Формат субтитрів TMPlayer

en: CEA 608 Closed Caption
uk: Субтитри CEA 608

en: CEA 708 Closed Caption
uk: Субтитри CEA 708

en: Kate subtitle format
uk: Формат субтитрів Kate

en: WebVTT subtitle format
uk: Формат субтитрів WebVTT

en: Timed ID3 tag Metadata
uk: Метадані мітки ID3 Timed

en: Uncompressed video
uk: Нестиснене відео

en: Uncompressed gray
uk: Нестиснене сіре зображення

en: Uncompressed packed YUV %s
uk: Нестиснений пакетний YUV %s

en: Uncompressed semi-planar YUV %s
uk: Нестиснений напівпланарний YUV %s

en: Uncompressed planar YUV %s
uk: Нестиснений планарний YUV %s

en: Uncompressed palettized %d-bit %s
uk: Нестиснений пакетний %d-бітовий %s

en: Uncompressed %d-bit %s
uk: Нестиснений %d-бітовий %s

en: DivX MPEG-4 Version %d
uk: DivX MPEG-4 версії %d

en: Uncompressed audio
uk: Нестиснені звукові дані

en: Raw %d-bit %s audio
uk: Необроблені %d-бітові звукові дані %s

en: Audio CD source
uk: Джерело аудіо-CD

en: DVD source
uk: Джерело DVD

en: Real Time Streaming Protocol (RTSP) source
uk: Джерело потокового протоколу реального часу (RTSP)

en: Microsoft Media Server (MMS) protocol source
uk: Джерело протоколу Microsoft Media Server (MMS)

note: TODO: find out how to add a comment for translators to the source code * (and tell them to make the first letter uppercase below if they move * the protocol to the middle or end of the string)
en: %s protocol source
uk: Джерело протоколу %s

en: %s video RTP depayloader
uk: RTP модуль розпаковування відеоданих %s

en: %s audio RTP depayloader
uk: RTP модуль розпаковування аудіоданих %s

en: %s RTP depayloader
uk: RTP модуль розпаковування даних %s

en: %s demuxer
uk: демультиплексор %s

en: %s decoder
uk: декодер %s

en: %s video RTP payloader
uk: RTP модуль запаковування відеоданих %s

en: %s audio RTP payloader
uk: RTP модуль запаковування аудіоданих %s

en: %s RTP payloader
uk: RTP модуль запаковування даних %s

en: %s muxer
uk: мультиплексор %s

en: %s encoder
uk: кодер %s

en: GStreamer element %s
uk: Елемент GStreamer %s

en: Unknown source element
uk: Невідомий елемент джерела

en: Unknown sink element
uk: Невідомий елемент приймача

en: Unknown element
uk: Невідомий елемент

en: Unknown decoder element
uk: Невідомий елемент декодера

en: Unknown encoder element
uk: Невідомий елемент кодера

note: we should really never get here, but we better still return * something if we do
en: Plugin or element of unknown type
uk: Модуль або елемент невідомого типу

en: Failed to read tag: not enough data
uk: Не вдалося прочитати мітку: недостатньо даних

en: track ID
uk: ідентифікатор доріжки

en: MusicBrainz track ID
uk: Ідентифікатор доріжки у MusicBrainz

en: artist ID
uk: ідентифікатор виконавця

en: MusicBrainz artist ID
uk: Ідентифікатор виконавця у MusicBrainz

en: album ID
uk: ідентифікатор альбому

en: MusicBrainz album ID
uk: Ідентифікатор альбому у MusicBrainz

en: album artist ID
uk: ідентифікатор виконавця альбому

en: MusicBrainz album artist ID
uk: Ідентифікатор виконавця альбому у MusicBrainz

en: release group ID
uk: ідентифікатор групи випуску

en: MusicBrainz release group ID
uk: Ідентифікатор групи випуску у MusicBrainz

en: release track ID
uk: ідентифікатор доріжки випуску

en: MusicBrainz release track ID
uk: Ідентифікатор доріжки випуску у MusicBrainz

en: track TRM ID
uk: ідентифікатор доріжки TRM

en: MusicBrainz TRM ID
uk: Ідентифікатор доріжки TRM у MusicBrainz

en: AcoustID ID
uk: ідентифікатор AcoustID

en: AcoustID fingerprint (chromaprint)
uk: відбиток AcoustID (chromaprint)

en: capturing shutter speed
uk: швидкість затвору

en: Shutter speed used when capturing an image, in seconds
uk: Швидкість затвору (діафрагми) під час створення зображення, у секундах

en: capturing focal ratio
uk: фокальний коефіцієнт

en: Focal ratio (f-number) used when capturing the image
uk: Фокальний коефіцієнт (число діафрагми), використаний під час створення зображення

en: capturing focal length
uk: фокальна відстань

en: Focal length of the lens used capturing the image, in mm
uk: Фокальна відстань об’єктива, використаного при створенні зображення, у мм

en: capturing 35 mm equivalent focal length
uk: захоплюємо у 35-мм еквіваленті фокальної відстані

en: 35 mm equivalent focal length of the lens used capturing the image, in mm
uk: 35-мм еквівалент фокальної відстані об’єктива, який буде використано для створення зображення, у мм

en: capturing digital zoom ratio
uk: коефіцієнт цифрового збільшення

en: Digital zoom ratio used when capturing an image
uk: Коефіцієнт цифрового збільшення, використаний під час створення зображення

en: capturing iso speed
uk: світлочутливість ISO

en: The ISO speed used when capturing an image
uk: Світлочутливість ISO, використана під час створення зображення

en: capturing exposure program
uk: програма експозиції

en: The exposure program used when capturing an image
uk: Програма експозиції, використана під час створення зображення

en: capturing exposure mode
uk: режим експозиції

en: The exposure mode used when capturing an image
uk: Режим експозиції, використаний під час створення зображення

en: capturing exposure compensation
uk: компенсація експозиції під час захоплення

en: The exposure compensation used when capturing an image
uk: Компенсація часу експозиції, потрібного для захоплення зображення

en: capturing scene capture type
uk: тип сцени

en: The scene capture mode used when capturing an image
uk: Режим типу сцени, використаний під час створення зображення

en: capturing gain adjustment
uk: коригування підсилання

en: The overall gain adjustment applied on an image
uk: Загальне коригування підсилення, застосоване до зображення

en: capturing white balance
uk: баланс білого

en: The white balance mode set when capturing an image
uk: Режим балансування білого кольору, використаний під час створення зображення

en: capturing light source
uk: джерело світла при зніманні

en: capturing contrast
uk: контрастність

en: The direction of contrast processing applied when capturing an image
uk: Напрям обробки контрастності, застосований при створенні зображення

en: capturing saturation
uk: насиченість

en: The direction of saturation processing applied when capturing an image
uk: Напрям обробки насиченості, застосований при створенні зображення

en: capturing sharpness
uk: різкість

en: The direction of sharpness processing applied when capturing an image
uk: Напрям обробки різкості, застосований при створенні зображення

en: capturing flash fired
uk: спалах

en: If the flash fired while capturing an image
uk: Чи було використано спалах при створенні зображення

en: capturing flash mode
uk: режим спалаху

en: The selected flash mode while capturing an image
uk: Вибраний режим спалаху під час створення зображення

en: capturing metering mode
uk: режим вимірювання

en: The metering mode used while determining exposure for capturing an image
uk: Режим вимірювання, застосований для визначення експозиції створеного зображення

en: capturing source
uk: джерело

en: The source or type of device used for the capture
uk: Тип пристрою-джерела зображення

en: image horizontal ppi
uk: горизонтальна щільність пікселів

en: Media (image/video) intended horizontal pixel density in ppi
uk: Горизонтальна щільність пікселів на матриці (зображення або відео), у точках на дюйм

en: image vertical ppi
uk: вертикальна щільність пікселів

en: Media (image/video) intended vertical pixel density in ppi
uk: Вертикальна щільність пікселів на матриці (зображення або відео), у точках на дюйм

en: ID3v2 frame
uk: Блок ID3v2

en: unparsed id3v2 tag frame
uk: необроблений блок теґу id3v2

en: musical-key
uk: музична-тональність

en: Initial key in which the sound starts
uk: Початкова тональність, якою розпочинається звук

en: Print version information and exit
uk: Показати дані щодо версії і завершити роботу

en: Don't exit after showing the initial device list, but wait for devices to added/removed.
uk: Не завершувати роботу після показу початкового списку пристроїв, чекати на додавання або вилучення пристроїв.

en: Include devices from hidden device providers.
uk: Включити пристрої з прихованих надавачів пристроїв.

en: Volume: %.0f%%
uk: Гучність: %.0f%%

en: Mute: on
uk: Вимкнено: так

en: Mute: off
uk: Вимкнено: ні

en: Missing plugin installation was disabled via command line options.
uk: Встановлення додатків, який не вистачає, було вимкнено за допомогою параметрів командного рядка.

en: All missing plugins could be installed.
uk: Усі додатки, яких не вистачає, може бути встановлено.

en: Some missing plugins could be installed.
uk: Деякі з додатків, яких не вистачає, може бути встановлено.

en: The missing plugins could not be found in the available package repositories.
uk: Додатків, яких не вистачає, не вдалося знайти у доступних сховищах пакунків.

en: An error occurred during plugin installation.
uk: Під час спроби встановлення додатка сталася помилка.

en: Plugin installation was cancelled by the user.
uk: Встановлення пакунка було скасовано користувачем.

en: Something went wrong when trying to invoke the missing plugin installer.
uk: Під час спроби викликати засіб встановлення додатків, яких не вистачає, щось пішло не так.

en: This system does not have a missing plugin handler installed.
uk: У цій системі немає обробника додатків, яких не вистачає.

en: Updating plugin registry for newly installed plugins..
uk: Оновлення регістру додатків щодо нововстановлених додатків…

en: Error updating plugin registry.
uk: Помилка під час оновлення регістру додатків.

en: Buffering...
uk: Буферизація…

en: Clock lost, selecting a new one
uk: Доступ до годинника втрачено, вибираємо новий

en: Reached end of play list.
uk: Відтворення списку завершено.

en: Paused
uk: Призупинено

en: Now playing %s
uk: Відтворюється %s

en: About to finish, preparing next title: %s
uk: Майже завершили, готуємо наступну композицію: %s

en: Playback rate: %.2f
uk: Частота відтворення: %.2f

en: Could not change playback rate to %.2f
uk: Не вдалося змінити частоту відтворення на %.2f

en: space
uk: пробіл

en: pause/unpause
uk: призупинити/поновити

en: q or ESC
uk: q або ESC

en: quit
uk: вийти

en: > or n
uk: > або n

en: play next
uk: наступна

en: < or b
uk: < або b

en: play previous
uk: попередня

en: seek forward
uk: до кінця

en: seek backward
uk: до початку

en: volume up
uk: гучніше

en: volume down
uk: тихіше

en: toggle audio mute on/off
uk: увімкнути/вимкнути звук

en: increase playback rate
uk: збільшити частоту відтворення

en: decrease playback rate
uk: зменшити частоту відтворення

en: change playback direction
uk: змінити напрям відтворення

en: enable/disable trick modes
uk: увімкнути або вимкнути особливі режими

en: change to previous/next audio track
uk: перейти до попередньої/наступної звукової доріжки

en: change to previous/next video track
uk: перейти до попередньої/наступної відеодоріжки

en: change to previous/next subtitle track
uk: перейти до попередньої/наступної доріжки субтитрів

en: seek to beginning
uk: позиціювати на початок

en: show keyboard shortcuts
uk: показати клавіатурні скорочення

en: Interactive mode - keyboard controls:
uk: Інтерактивне керування за допомогою клавіатури:

en: Use Windows high-resolution clock, precision: %u ms
uk: Використати високоточний годинник Windows, точність: %u мс

en: Output status information and property notifications
uk: Виводити дані щодо стану та сповіщення щодо властивостей

en: Control playback behaviour setting playbin 'flags' property
uk: Керувати параметром поведінки відтворення встановленням властивості «flags»

en: Video sink to use (default is autovideosink)
uk: Приймач відеоданих, яким слід скористатися (типовим є autovideosink)

en: Audio sink to use (default is autoaudiosink)
uk: Приймач аудіоданих, яким слід скористатися (типовим є autoaudiosink)

en: Enable gapless playback
uk: Увімкнути неперервне відтворення

en: Enable instantaneous uri changes (only with playbin3)
uk: Уможливити миттєві зміни адреси (лише з playbin3)

en: Shuffle playlist
uk: Перемішати список відтворення

en: Disable interactive control via the keyboard
uk: Вимкнути інтерактивне керування за допомогою клавіатури

en: Volume
uk: Гучність

en: Start position in seconds.
uk: Початкова позиція у секундах.

en: Enable accurate seeking
uk: Увімкнути точне позиціювання

en: Playlist file containing input media files
uk: Файл списку відтворення, що містить мультимедійні файли вхідних даних

en: Use the experimental instant-rate-change flag when changing rate
uk: Скористатися експериментальним прапорцем instant-rate-change при зміні швидкості

en: Do not print any output (apart from errors)
uk: Не виводити повідомлень (окрім повідомлень щодо помилок)

en: Use playbin3 pipeline (default)
uk: Використовувати конвеєр playbin3 (типово)

en: Use playbin2 pipeline
uk: Використовувати конвеєр playbin2

en: Keep showing the last frame on EOS until quit or playlist change command (gapless is ignored)
uk: Показувати останній кадр на EOS до команди виходу або зміни списку відтворення (gapless буде проігноровано)

en: Do not print current position of pipeline
uk: Не виводити поточну позицію до конвеєра даних

en: Disable missing plugin installation
uk: Вимкнути встановлення додатків, яких не вистачає

en: Usage: %s FILE1|URI1 [FILE2|URI2] [FILE3|URI3] ...
uk: Користування: %s ФАЙЛ1|АДРЕСА1 [ФАЙЛ2|АДРЕСА2] [ФАЙЛ3|АДРЕСА3] ...

en: You must provide at least one filename or URI to play.
uk: Вам слід вказати принаймні одну назву файла або адресу для відтворення.

en: Press 'k' to see a list of keyboard shortcuts.
uk: Натисніть «k», щоб переглянути список клавіатурних скорочень.
