gst-plugins-ugly 1.15.1 - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Could not read from CD.
sv: Kunde inte läsa från cd.

en: Could not open CD device for reading.
sv: Kunde inte öppna cd-enheten för läsning.

en: Disc is not an Audio CD.
sv: Skivan är inte en ljud-cd.

en: Could not open DVD
sv: Kunde inte öppna dvd

en: Could not open DVD title %d
sv: Kunde inte öppna dvd-titel %d

en: Failed to go to chapter %d of DVD title %d
sv: Misslyckades med att gå till kapitel %d för dvd-titel %d

en: Could not open DVD title %d. Interactive titles are not supported by this element
sv: Kunde inte öppna dvd-titel %d. Interaktiva titlar stöds inte av det här elementet

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
sv: Kunde ej läsa dvd. Detta kan vara för att dvd:n är krypterad och ett dvd-avkrypteringsbibliotek inte är installerat.

en: Could not read DVD.
sv: Kunde inte läsa dvd.

en: This stream contains no data.
sv: Den här strömmen innehåller inget data.
