gst-plugins-ugly 1.10.0 - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Could not read from CD.
ast: Nun pudo lleese dende'l CD.

en: Could not open CD device for reading.
ast: Nun pudo abrise'l preséu de CDs pa la llectura.

en: Disc is not an Audio CD.
ast: El discu nun ye un CD d'audiu.

en: Could not open DVD
ast: Nun pudo abrise'l DVD

en: Could not open DVD title %d
ast: Nun pudo abrise'l titulu del DVD %d

en: Failed to go to chapter %d of DVD title %d
ast: Fallu al dir al capítulu %d del títulu del DVD %d

en: Could not open DVD title %d. Interactive titles are not supported by this element
ast: Nun pudo abrise'l títulu del DVD %d. Esti elementu nun sofita los elementos interactivos.

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
ast: Nun pudo lleese'l DVD. Esto podría ser porque'l DVD ta cifráu y nun s'instaló una biblioteca de descifráu de DVDs.

en: Could not read DVD.
ast: Nun pudo lleese'l DVD.

en: This stream contains no data.
ast: Esti fluxu nun contién datos.
