gst-plugins-ugly 1.21.90 - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Could not read from CD.
lv: Nevar nolasīt no CD.

en: Could not open CD device for reading.
lv: Nevar atvērt CD ierīci lasīšanai.

en: Disc is not an Audio CD.
lv: Disks nav Audio CD.

en: Could not open DVD
lv: Nevar atvērt DVD

en: Could not open DVD title %d
lv: Nevar atvērt DVD sadaļu %d

en: Failed to go to chapter %d of DVD title %d
lv: Neizdevās pāriet uz %d nodaļu DVD sadaļā %d

en: Could not open DVD title %d. Interactive titles are not supported by this element
lv: Nevar atvērt DVD sadaļu %d. Šis elements neatbalsta interaktīvus nosaukumus

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
lv: Nevarēja nolasīt DVD. Iespējams, ka DVD ir šifrēts un DVD atšifrēšanas bibliotēka nav instalēta.

en: Could not read DVD.
lv: Nevar nolasīt DVD.

en: This stream contains no data.
lv: Šajā plūsmā nav datu.
