gst-plugins-ugly 1.21.90 - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Could not read from CD.
ro: Nu s-a putut citi de pe CD.

en: Could not open CD device for reading.
ro: Nu s-a putut deschide dispozitivul CD pentru citire.

en: Disc is not an Audio CD.
ro: Discul nu este un CD audio.

en: Could not open DVD
ro: Nu s-a putut deschide DVD-ul

en: Could not open DVD title %d
ro: Nu s-a putut deschide titlul DVD-ului %d

en: Failed to go to chapter %d of DVD title %d
ro: Nu s-a putut sări la capitolul %d al titlului DVD-ului %d

en: Could not open DVD title %d. Interactive titles are not supported by this element
ro: Nu s-a putut deschide titlul DVD-ului %d. Titlurile interactive nu sunt suportate de acest element

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
ro: Nu s-a putut citi DVD-ul. Acest lucru se poate datora faptului că DVD-ul este criptat și o bibliotecă de decriptare a DVD-ului nu este instalată.

en: Could not read DVD.
ro: Nu s-a putut citi DVD-ul.

en: This stream contains no data.
ro: Fluxul acesta nu conține date.
