gst-plugins-ugly-1.19.2 - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Could not read from CD.
ka: CD-დან წაკითხვის შეცდომა.

en: Could not open CD device for reading.
ka: CD მოწყობილობის წასაკითხად გახსნა შეუძლებელია.

en: Disc is not an Audio CD.
ka: დისკი არ არის აუდიო CD.

en: Could not open DVD
ka: DVD-ის გახსნის შეცდომა

en: Could not open DVD title %d
ka: DVD-ის სათაურის გახსნის შეცდომა: %d

en: Failed to go to chapter %d of DVD title %d
ka: თავ %d-ზე ან DVD-ის სათაურ %d-ზე გადასვლის სეცდომა

en: Could not open DVD title %d. Interactive titles are not supported by this element
ka: DVD სათაურის გახსნის შეცდომა: %d. ინტერაქტიული სათაურები ამ ელემენტის მიერ მხარდაჭერილი არაა

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
ka: DVD- ს წაკითხვა ვერ მოხერხდა. შეიძლება DVD-ი დაშიფრულია და DVD-ის გაშიფვრის ბიბლიოთეკა დაყენებული არაა.

en: Could not read DVD.
ka: DVD-ის წაკითხვა ვერ მოხერხდა.

en: This stream contains no data.
ka: ეს ნაკადი მონაცემებს არ შეიცავს.
