gst-plugins-ugly 1.10.0 - en to fur translation catalogue (10 entries)

en: Could not read from CD.
fur: Impussibil lei dal CD.

en: Could not open CD device for reading.
fur: Impussibil vierzi il dispositîf CD par lei.

en: Disc is not an Audio CD.
fur: Il disc nol è un CD Audio.

en: Could not open DVD
fur: Impussibil vierzi il DVD

en: Could not open DVD title %d
fur: Impussibil vierzi il titul DVD %d

en: Failed to go to chapter %d of DVD title %d
fur: No si è rivâts a lâ al cjapitul %d dal titul DVD %d

en: Could not open DVD title %d. Interactive titles are not supported by this element
fur: Impussibil vierzi il titul DVD %d. I titui interatîfs no son supuartâts di chest element

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
fur: Impussibil lei il DVD. Al podarès jessi par vie che il DVD al è cifrât e une librarie di decifradure no je instalade.

en: Could not read DVD.
fur: Impussibil lei il DVD.

en: This stream contains no data.
fur: Il flus nol conten dâts.
