gst-plugins-ugly-0.10.7.2 - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Could not open DVD
lt: Nepavyko atverti DVD

en: Could not open DVD title %d
lt: Nepavyko atverti %d DVD įrašo

en: Failed to go to chapter %d of DVD title %d
lt: Nepavyko peršokti į %2$d DVD įrašo %1$d dalį

en: Could not open DVD title %d. Interactive titles are not supported by this element
lt: Nepavyko atverti %d DVD įrašo. Šis elementas nepalaiko interaktyvių įrašų

en: This stream contains no data.
lt: Šiame sraute nėra duomenų.
