gst-plugins-ugly-1.24.0 - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Could not read from CD.
hr: Nije moguće čitati CD.

en: Could not open CD device for reading.
hr: CD uređaj nije moguće otvoriti za čitanje.

en: Disc is not an Audio CD.
hr: Disk nije Audio CD.

en: Could not open DVD
hr: DVD nije moguće otvoriti

en: Could not open DVD title %d
hr: Nije moguće otvoriti DVD naslov %d

en: Failed to go to chapter %d of DVD title %d
hr: Nije uspjelo otvoriti poglavlje %d DVD naslova %d

en: Could not open DVD title %d. Interactive titles are not supported by this element
hr: Nije moguće otvoriti DVD naslov %d. Ovaj element ne podržava interaktivne naslove

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
hr: DVD nije moguće čitati. DVD je možda je šifriran a biblioteka za dešifriranje
    nije instalirana.

en: Could not read DVD.
hr: DVD nije moguće čitati.

en: This stream contains no data.
hr: Ovaj tok ne sadrži podatke.
