gst-plugins-ugly-1.19.2 - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Could not read from CD.
sq: Nuk ishte e mundur të lexohet nga CD.

en: Could not open CD device for reading.
sq: Nuk ishte e mundur të hapet njësia CD për lexim.

en: Disc is not an Audio CD.
sq: Disku nuk është Audio CD.

en: Could not open DVD
sq: Nuk ishte e mundur të hapet DVD

en: Could not open DVD title %d
sq: Nuk ishte e mundur të hapet titulli %d i DVD-së

en: Failed to go to chapter %d of DVD title %d
sq: Dështoi vajtja te kapitulli %d i titullit %d të DVD-së

en: Could not open DVD title %d. Interactive titles are not supported by this element
sq: Nuk ishte e mundur të hapet titulli %d i DVD-së. Titujt interaktiv nuk përkrahen nga ky element

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
sq: Nuk ishte e mundur të lexohet DVD. Kjo mund jetë për shkak se DVD-ja është e enkriptuar dhe libraria e dekriptimit të DVD-së nuk është e instaluar.

en: Could not read DVD.
sq: Nuk ishte e mundur të lexohet DVD.

en: This stream contains no data.
sq: Kjo rrjedhë nuk përmbanë të dhëna.
