gst-plugins-ugly-1.27.90 - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Could not read from CD.
ar: يتعذر القراءة من القرص المدمج.

en: Could not open CD device for reading.
ar: تعذر فتح جهاز القرص المدمج للقراءة.

en: Disc is not an Audio CD.
ar: القرص ليس قرصاً مدمجاً صوتياً.

en: Could not open DVD
ar: يتعذر فتح قرص DVD

en: Could not open DVD title %d
ar: يتعذر فتح عنوان DVD %d

en: Failed to go to chapter %d of DVD title %d
ar: فشل الذهاب إلى الفصل %d من عنوان DVD %d

en: Could not open DVD title %d. Interactive titles are not supported by this element
ar: يتعذر فتح عنوان DVD %d. العناوين التفاعلية غير مدعومة بهذا العنصر

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
ar: يتعذر قراءة قرص DVD. قد يكون هذا بسبب أن قرص DVD معميّ ومكتبة فك التعمية لقرص DVD غير مثبتة.

en: Could not read DVD.
ar: يتعذر قراءة DVD.

en: This stream contains no data.
ar: هذا الدفق لا يحتوي على بيانات.
