gst-plugins-ugly 1.27.90 - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Could not read from CD.
kk: CD-ден оқу мүмкін болмады.

en: Could not open CD device for reading.
kk: Оқу үшін CD құрылғысын ашу мүмкін болмады.

en: Disc is not an Audio CD.
kk: Диск аудио CD емес.

en: Could not open DVD
kk: DVD ашу мүмкін болмады

en: Could not open DVD title %d
kk: DVD %d бөлімін ашу мүмкін болмады

en: Failed to go to chapter %d of DVD title %d
kk: %d тарауына өту (DVD %d бөлімі үшін) сәтсіз аяқталды

en: Could not open DVD title %d. Interactive titles are not supported by this element
kk: DVD %d бөлімін ашу мүмкін болмады. Бұл элемент интерактивті бөлімдерді қолдамайды

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
kk: DVD оқу мүмкін болмады. Бұл DVD шифрленген және DVD шифрсіздеу кітапханасы орнатылмаған болуы мүмкін.

en: Could not read DVD.
kk: DVD оқу мүмкін болмады.

en: This stream contains no data.
kk: Бұл ағында деректер жоқ.
