gst-plugins-ugly-0.10.9.3 - en to mt translation catalogue (8 entries)

en: Could not read from CD.
mt: Ma nistax naqra mis-CD.

en: Could not open CD device for reading.
mt: Ma nistax niftaħ is-CD biex naqra.

en: Disc is not an Audio CD.
mt: Id-diska mijhiex CD tal-awdjo.

en: Could not open DVD
mt: Ma nistax niftaħ DVD.

en: Could not open DVD title %d
mt: Ma nistax niftaħ titlu %d tad-DVD

en: Failed to go to chapter %d of DVD title %d
mt: Problema biex immur kapitlu %d mit-titlu %d tad-DVD

en: Could not open DVD title %d. Interactive titles are not supported by this element
mt: Ma nistax niftaħ titlu %d tad-DVD. Titli nterattivi mhux issapportjati minn dan l-element

en: This stream contains no data.
mt: L-istream ma fiha l-ebda data.
