gstreamer-0.8.0 - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Print the GStreamer version
az: GStreamer buraxılışını göstər

en: Make all warnings fatal
az: Bütün xətaları ölümcül et

en: LEVEL
az: SƏVİYYƏ

en: LIST
az: SİYAHI

en: Disable debugging
az: Xəta ayırmasını bağla

en: PATHS
az: CIĞIRLAR

en: PLUGINS
az: ƏLAVƏLƏR

en: date
az: tarix

en: comment
az: şərh

en: description
az: izahat

en: version
az: buraxılış

en: copyright
az: müəllif hüququ

en: copyright notice of the data
az: mə'lumatın müəllif hüququ qeydi

en: contact
az: əlaqə

en: contact information
az: əlaqə mə'lumatı

en: license
az: lisenziya

en: license of data
az: mə'lumatın lisenziyası

en: performer
az: ifaçı

en: person(s) performing
az: ifa edən şəxs(lər)

en: duration
az: sürəklik

en: serial
az: seriya nömrəsi

en: serial number of track
az: mahnının seriya nömrəsi

en: minimum
az: minimal
