gstreamer 0.9.7 - en to be translation catalogue (42 entries)

en: Print the GStreamer version
be: Друкуе вэрсыю GStreamer

en: Make all warnings fatal
be: Робіць усе папярэджаньні фатальнымі

en: Print available debug categories and exit
be: Друкуе наяўныя катэгорыі адладкі й выходзіць

en: LEVEL
be: УЗРОВЕНЬ

en: Comma-separated list of category_name:level pairs to set specific levels for the individual categories. Example: GST_AUTOPLUG:5,GST_ELEMENT_*:3
be: Разьмежаваны коскамі сьпіс пар categor_name:level для выстаўленьня адмысловых узроўняў для асобных катэгорыяў. Напрыклад, GST_AUTOPLUG:5,GST_ELEMENT_*:3

en: LIST
be: СЬПІС

en: Disable colored debugging output
be: Выключае каляровы вывад адладкі

en: Disable debugging
be: Выключае адладку

en: Enable verbose plugin loading diagnostics
be: Уключае шматслоўную дыягностыку загрузкі ўтулак

en: Colon-separated paths containing plugins
be: Падзелены двукроп'ямі сьпіс шляхоў, дзе месьцяцца ўтулкі

en: PATHS
be: ШЛЯХІ

en: Resource not found.
be: Расурс ня знойдзены.

en: Resource busy or not available.
be: Расурс заняты ці недаступны.

en: Could not open resource for reading.
be: Немагчыма адчыніць расурс для чытаньня.

en: Could not open resource for writing.
be: Немагчыма адчыніць расурс для запісу.

en: Could not open resource for reading and writing.
be: Немагчыма адчыніць расурс для чытаньня і запісу.

en: Could not close resource.
be: Немагчыма зачыніць расурс.

en: Could not read from resource.
be: Немагчыма прачытаць з расурсу.

en: Could not write to resource.
be: Немагчыма запісаць у расурс.

en: Could not determine type of stream.
be: Немагчыма вызначыць тып плыні.

en: Could not decode stream.
be: Немагчыма дэкадаваць плыню.

en: Could not encode stream.
be: Немагчыма закадаваць плыню.

en: No error message for domain %s.
be: Адсутнічае паведамленьне аб памылцы для маёнтка %s

en: title
be: загаловак

en: commonly used title
be: агульна ўжывальная назва

en: artist
be: выканаўца

en: person(s) responsible for the recording
be: асоба(ы) адказныя за запіс

en: album
be: альбом

en: album containing this data
be: альбом, якія зьмяшчае гэтыя даньі

en: date
be: дата

en: date the data was created (as a GDate structure)
be: дата, калі гэтыя даньні былі створана (як структура GDate)

en: genre
be: жанр

en: genre this data belongs to
be: жанр да ягока належаць гэтыя даньні

en: comment
be: камэнтар

en: free text commenting the data
be: любы тэкс, які камэнтуе гэтыя даньні

en: track number
be: нумр запісу

en: track number inside a collection
be: нумар запісу ў межах калекцыі

en: track count
be: колькасьць запісаў

en: count of tracks inside collection this track belongs to
be: колькасьць запісаў ў межах калекцыі да якой гэты запіс належыць

en: disc number
be: нумар дыска

en: disc number inside a collection
be: нумар дыска ў межах калекцыі

en: Additional debug info:
    %s
be: Дадатковая адладачная інфармацыя:
    %s
