gstreamer 1.21.90 - en to pl translation catalogue (382 entries)

en: Print the GStreamer version
pl: Wypisanie wersji GStreamera

en: Make all warnings fatal
pl: Uczynienie wszystkich ostrzeżeń krytycznymi

en: Print available debug categories and exit
pl: Wypisanie dostępnych kategorii diagnostyki i zakończenie

en: Default debug level from 1 (only error) to 9 (anything) or 0 for no output
pl: Domyślny poziom diagnostyki od 1 (tylko błędy) do 9 (wszystko) lub 0 dla braku wyjścia

en: LEVEL
pl: POZIOM

en: Comma-separated list of category_name:level pairs to set specific levels for the individual categories. Example: GST_AUTOPLUG:5,GST_ELEMENT_*:3
pl: Rozdzielona przecinkami lista par nazwa_kategorii:poziom dla uzyskania określonych poziomów dla poszczególnych kategorii. Przykład: GST_AUTOPLUG:5,GST_ELEMENT_*:3

en: LIST
pl: LISTA

en: Disable colored debugging output
pl: Wyłączenie kolorowanego wyjścia diagnostycznego

en: Changes coloring mode of the debug log. Possible modes: off, on, disable, auto, unix
pl: Zmiana trybu kolorowania logu diagnostycznego. Możliwe tryby: off, on, disable, auto, unix

en: Disable debugging
pl: Wyłączenie diagnostyki

en: Enable verbose plugin loading diagnostics
pl: Włączenie szczegółowej diagnostyki wczytywania wtyczek

en: Colon-separated paths containing plugins
pl: Rozdzielone przecinkami ścieżki zawierające wtyczki

en: PATHS
pl: ŚCIEŻKI

en: Comma-separated list of plugins to preload in addition to the list stored in environment variable GST_PLUGIN_PATH
pl: Rozdzielona przecinkami lista wtyczek do wczesnego wczytania obok listy zapisanej w zmiennej środowiskowej GST_PLUGIN_PATH

en: PLUGINS
pl: WTYCZKI

en: Disable trapping of segmentation faults during plugin loading
pl: Wyłączenie przechwytywania błędów ochrony pamięci przy wczytywaniu wtyczek

en: Disable updating the registry
pl: Wyłączenie uaktualniania rejestru

en: Disable spawning a helper process while scanning the registry
pl: Wyłączenie uruchamiania procesu pomocniczego przy przeszukiwaniu rejestru

en: GStreamer Options
pl: Opcje GStreamera

en: Show GStreamer Options
pl: Pokazanie opcji GStreamera

en: Unknown option
pl: Nieznana opcja

en: GStreamer encountered a general core library error.
pl: GStreamer napotkał ogólny błąd głównej biblioteki.

en: GStreamer developers were too lazy to assign an error code to this error.
pl: Programiści GStreamera byli zbyt leniwi, aby przypisać temu błędowi kod.

en: Internal GStreamer error: code not implemented.
pl: Błąd wewnętrzny GStreamera: kod nie zaimplementowany.

en: GStreamer error: state change failed and some element failed to post a proper error message with the reason for the failure.
pl: Błąd GStreamera: zmiana stanu nie powiodła się, a któryś element nie przesłał właściwego komunikatu błędu.

en: Internal GStreamer error: pad problem.
pl: Błąd wewnętrzny GStreamera: problem z wyrównaniem.

en: Internal GStreamer error: thread problem.
pl: Błąd wewnętrzny GStreamera: problem z wątkami.

en: GStreamer error: negotiation problem.
pl: Błąd GStreamera: problem z negocjacją.

en: Internal GStreamer error: event problem.
pl: Błąd wewnętrzny GStreamera: problem ze zdarzeniami.

en: Internal GStreamer error: seek problem.
pl: Błąd wewnętrzny GStreamera: problem z przemieszczaniem.

en: Internal GStreamer error: caps problem.
pl: Błąd wewnętrzny GStreamera: problem z możliwościami.

en: Internal GStreamer error: tag problem.
pl: Błąd wewnętrzny GStreamera: problem ze znacznikami.

en: Your GStreamer installation is missing a plug-in.
pl: W tej instalacji GStreamera brakuje wtyczki.

en: GStreamer error: clock problem.
pl: Błąd GStreamera: problem z zegarem.

en: This application is trying to use GStreamer functionality that has been disabled.
pl: Ta aplikacja próbuje użyć funkcjonalności GStreamera, która została wyłączona.

en: GStreamer encountered a general supporting library error.
pl: GStreamer napotkał ogólny błąd biblioteki wspierającej.

en: Could not initialize supporting library.
pl: Nie udało się zainicjować biblioteki wspierającej.

en: Could not close supporting library.
pl: Nie udało się zamknąć biblioteki wspierającej.

en: Could not configure supporting library.
pl: Nie udało się skonfigurować biblioteki wspierającej.

en: Encoding error.
pl: Błąd kodowania.

en: GStreamer encountered a general resource error.
pl: GStreamer napotkał ogólny błąd zasobów.

en: Resource not found.
pl: Nie znaleziono zasobu.

en: Resource busy or not available.
pl: Zasób zajęty lub niedostępny.

en: Could not open resource for reading.
pl: Nie udało się otworzyć zasobu do odczytu.

en: Could not open resource for writing.
pl: Nie udało się otworzyć zasobu do zapisu.

en: Could not open resource for reading and writing.
pl: Nie udało się otworzyć zasobu do odczytu i zapisu.

en: Could not close resource.
pl: Nie udało się zamknąć zasobu.

en: Could not read from resource.
pl: Nie udał się odczyt z zasobu.

en: Could not write to resource.
pl: Nie udał się zapis do zasobu.

en: Could not perform seek on resource.
pl: Nie udało się przemieszczenie w zasobie.

en: Could not synchronize on resource.
pl: Nie udało się zsynchronizować zasobu.

en: Could not get/set settings from/on resource.
pl: Nie udało się pobrać/ustawić ustawień zasobu.

en: No space left on the resource.
pl: Brak wolnego miejsca w zasobie.

en: Not authorized to access resource.
pl: Brak autoryzacji dostępu do zasobu.

en: GStreamer encountered a general stream error.
pl: GStreamer napotkał ogólny błąd strumieni.

en: Element doesn't implement handling of this stream. Please file a bug.
pl: Element nie obsługuje tego strumienia. Proszę zgłosić błąd.

en: Could not determine type of stream.
pl: Nie udało się określić rodzaju strumienia.

en: The stream is of a different type than handled by this element.
pl: Strumień jest innego rodzaju niż obsługiwane przez ten element.

en: There is no codec present that can handle the stream's type.
pl: Brak kodeka potrafiącego obsłużyć ten rodzaj strumienia.

en: Could not decode stream.
pl: Nie udało się zdekodować strumienia.

en: Could not encode stream.
pl: Nie udało się zakodować strumienia.

en: Could not demultiplex stream.
pl: Nie udało się rozpleść strumienia.

en: Could not multiplex stream.
pl: Nie udało się spleść strumienia.

en: The stream is in the wrong format.
pl: Strumień ma niewłaściwy format.

en: The stream is encrypted and decryption is not supported.
pl: Strumień jest zaszyfrowany, a odszyfrowywanie nie jest obsługiwane.

en: The stream is encrypted and can't be decrypted because no suitable key has been supplied.
pl: Strumień jest zaszyfrowany i nie może być odszyfrowany z powodu braku pasującego klucza.

en: No error message for domain %s.
pl: Brak komunikatu błędu dla domeny %s.

en: No standard error message for domain %s and code %d.
pl: Brak standardowego komunikatu o błędzie dla domeny %s i kodu %d.

en: Selected clock cannot be used in pipeline.
pl: Wybrany zegar nie może być używany w potoku.

en: Error writing registry cache to %s: %s
pl: Błąd zapisu pamięci podręcznej rejestru do %s: %s

en: title
pl: tytuł

en: commonly used title
pl: powszechnie używany tytuł

en: title sortname
pl: tytuł do sortowania

en: commonly used title for sorting purposes
pl: powszechnie używany tytuł na potrzeby sortowania

en: artist
pl: artysta

en: person(s) responsible for the recording
pl: osoba lub osoby odpowiedzialne za nagranie

en: artist sortname
pl: artysta do sortowania

en: person(s) responsible for the recording for sorting purposes
pl: osoba lub osoby odpowiedzialne za nagranie - na potrzeby sortowania

en: album containing this data
pl: album zawierający te dane

en: album sortname
pl: album do sortowania

en: album containing this data for sorting purposes
pl: album zawierający te dane - na potrzeby sortowania

en: album artist
pl: artysta dla albumu

en: The artist of the entire album, as it should be displayed
pl: Artysta dla całego albumu w postaci do wyświetlania

en: album artist sortname
pl: artysta do sortowania

en: The artist of the entire album, as it should be sorted
pl: Artysta dla całego albumu w postaci do sortowania

en: date
pl: data

en: date the data was created (as a GDate structure)
pl: data utworzenia tych danych (jako struktura GDate)

en: datetime
pl: data/czas

en: date and time the data was created (as a GstDateTime structure)
pl: data i czas utworzenia tych danych (jako struktura GstDateTime)

en: genre
pl: gatunek

en: genre this data belongs to
pl: gatunek do którego należą te dane

en: comment
pl: komentarz

en: free text commenting the data
pl: dowolny tekst komentujący te dane

en: extended comment
pl: rozszerzony komentarz

en: free text commenting the data in key=value or key[en]=comment form
pl: dowolny tekst komentujący dane w postaci klucz=wartość lub klucz[język]=komentarz

en: track number
pl: numer ścieżki

en: track number inside a collection
pl: numer ścieżki wewnątrz zbioru

en: track count
pl: liczba ścieżek

en: count of tracks inside collection this track belongs to
pl: liczba ścieżek wewnątrz zbioru obejmujących tę ścieżkę

en: disc number
pl: numer płyty

en: disc number inside a collection
pl: numer płyty wewnątrz kolekcji

en: disc count
pl: liczba płyt

en: count of discs inside collection this disc belongs to
pl: liczba płyt wewnątrz kolekcji obejmujących tę ścieżkę

en: location
pl: położenie

en: Origin of media as a URI (location, where the original of the file or stream is hosted)
pl: Pochodzenie utworu jako URI (położenie, gdzie trzymany jest oryginał pliku lub strumienia)

en: homepage
pl: strona domowa

en: Homepage for this media (i.e. artist or movie homepage)
pl: Strona domowa tego utworu (artysty lub filmu)

en: description
pl: opis

en: short text describing the content of the data
pl: krótki tekst opisujący treść danych

en: version
pl: wersja

en: version of this data
pl: wersja tych danych

en: International Standard Recording Code - see http://www.ifpi.org/isrc/
pl: Intenational Standard Recording Code (międzynarodowy kod nagrania) - p. http://www.ifpi.org/isrc/

en: organization
pl: organizacja

en: copyright
pl: prawa autorskie

en: copyright notice of the data
pl: informacja o prawach autorskich do tych danych

en: copyright uri
pl: URI praw autorskich

en: URI to the copyright notice of the data
pl: URI do informacji o prawach autorskich do tych danych

en: encoded by
pl: kodujący

en: name of the encoding person or organization
pl: nazwa osoby lub organizacji kodującej nagranie

en: contact
pl: kontakt

en: contact information
pl: informacje kontaktowe

en: license
pl: licencja

en: license of data
pl: licencja danych

en: license uri
pl: URI licencji

en: URI to the license of the data
pl: URI do licencji danych

en: performer
pl: wykonawca

en: person(s) performing
pl: osoba lub osoby wykonujące

en: composer
pl: kompozytor

en: person(s) who composed the recording
pl: osoba lub osoby, które skomponowały to nagranie

en: conductor
pl: dyrygent

en: conductor/performer refinement
pl: wyszczególnienie dyrygenta/wykonawcy

en: duration
pl: czas trwania

en: length in GStreamer time units (nanoseconds)
pl: długość w jednostkach czasu GStreamera (nanosekundach)

en: codec
pl: kodek

en: codec the data is stored in
pl: kodek użyty do zapisu danych

en: video codec
pl: kodek obrazu

en: codec the video data is stored in
pl: kodek użyty do zapisu danych obrazu

en: audio codec
pl: kodek dźwięku

en: codec the audio data is stored in
pl: kodek użyty do zapisu danych dźwięku

en: subtitle codec
pl: kodek napisów

en: codec the subtitle data is stored in
pl: kodek użyty do zapisu danych napisów

en: container format
pl: format kontenera

en: container format the data is stored in
pl: format kontenera użytego do zapisu danych

en: bitrate
pl: prędkość bitowa

en: exact or average bitrate in bits/s
pl: dokładna lub średnia prędkość w bitach na sekundę

en: nominal bitrate
pl: nominalna prędkość bitowa

en: nominal bitrate in bits/s
pl: nominalna prędkość w bitach na sekundę

en: minimum bitrate
pl: minimalna prędkość bitowa

en: minimum bitrate in bits/s
pl: minimalna prędkość w bitach na sekundę

en: maximum bitrate
pl: maksymalna prędkość bitowa

en: maximum bitrate in bits/s
pl: maksymalna prędkość w bitach na sekundę

en: encoder
pl: koder

en: encoder used to encode this stream
pl: koder użyty do zakodowania tego strumienia

en: encoder version
pl: wersja kodera

en: version of the encoder used to encode this stream
pl: wersja kodera użyta do zakodowania tego strumienia

en: serial
pl: numer seryjny

en: serial number of track
pl: numer seryjny ścieżki

en: replaygain track gain
pl: osiągi odtwarzania ścieżki

en: track gain in db
pl: osiągi ścieżki w db

en: replaygain track peak
pl: szczyt odtwarzania ścieżki

en: peak of the track
pl: szczyt ścieżki

en: replaygain album gain
pl: osiągi odtwarzania albumu

en: album gain in db
pl: osiągi albumu w db

en: replaygain album peak
pl: szczyt odtwarzania albumu

en: peak of the album
pl: szczyt albumu

en: replaygain reference level
pl: poziom odniesienia osiągów

en: reference level of track and album gain values
pl: poziom odniesienia wartości osiągów ścieżki i albumu

en: language code
pl: kod języka

en: language code for this stream, conforming to ISO-639-1 or ISO-639-2
pl: kod języka dla tego strumienia, zgodny z ISO-639-1 lub ISO-639-2

en: language name
pl: nazwa języka

en: freeform name of the language this stream is in
pl: tekstowa nazwa języka, w jakim jest ten strumień

en: image
pl: obrazek

en: image related to this stream
pl: obrazek związany z tym strumieniem

note: TRANSLATORS: 'preview image' = image that shows a preview of the full image
en: preview image
pl: podgląd obrazka

en: preview image related to this stream
pl: podgląd obrazka związanego z tym strumieniem

en: attachment
pl: załącznik

en: file attached to this stream
pl: plik załączony do tego strumienia

en: beats per minute
pl: uderzenia na minutę

en: number of beats per minute in audio
pl: liczba uderzeń na minutę w dźwięku

en: keywords
pl: słowa kluczowe

en: comma separated keywords describing the content
pl: oddzielone przecinkami słowa kluczowe opisujące treść

en: geo location name
pl: nazwa położenia geograficznego

en: human readable descriptive location of where the media has been recorded or produced
pl: czytelny dla człowieka opis miejsca, gdzie utwór został nagrany lub wyprodukowany

en: geo location latitude
pl: szerokość geograficzna

en: geo latitude location of where the media has been recorded or produced in degrees according to WGS84 (zero at the equator, negative values for southern latitudes)
pl: szerokość geograficzna miejsca, gdzie utwór został nagrany lub wyprodukowany wyrażona w stopniach zgodnie z WSG84 (0 dla równika, wartości ujemne dla szerokości południowych)

en: geo location longitude
pl: długość geograficzna

en: geo longitude location of where the media has been recorded or produced in degrees according to WGS84 (zero at the prime meridian in Greenwich/UK,  negative values for western longitudes)
pl: długość geograficzna miejsca, gdzie utwór został nagrany lub wyprodukowany wyrażona w stopniach zgodnie z WSG84 (0 dla pierwszego południka w Greenwich/UK, wartości ujemne dla długości zachodnich)

en: geo location elevation
pl: wysokość n.p.m.

en: geo elevation of where the media has been recorded or produced in meters according to WGS84 (zero is average sea level)
pl: wysokość miejsca, gdzie utwór został nagrany lub wyprodukowany wyrażona w metrach zgodnie z WSG84 (0 to średni poziom morza)

en: geo location country
pl: kraj lokalizacji

en: country (english name) where the media has been recorded or produced
pl: kraj (nazwa angielska), w którym utwór został nagrany lub wyprodukowany

en: geo location city
pl: miasto lokalizacji

en: city (english name) where the media has been recorded or produced
pl: miejscowość (nazwa angielska), w której utwór został nagrany lub wyprodukowany

en: geo location sublocation
pl: część miejscowości lokalizacji

en: a location within a city where the media has been produced or created (e.g. the neighborhood)
pl: miejsce wewnątrz miejscowości, w którym utwór został nagrany lub wyprodukowany (np. dzielnica)

en: geo location horizontal error
pl: błąd poziomego położenia geograficznego

en: expected error of the horizontal positioning measures (in meters)
pl: spodziewany błąd oszacowania położenia poziomego (w metrach)

en: geo location movement speed
pl: prędkość zmiany położenia geograficznego

en: movement speed of the capturing device while performing the capture in m/s
pl: prędkość ruchu urządzenia nagrywającego w trakcie nagrania (m/s)

en: geo location movement direction
pl: kierunek zmiany położenia geograficznego

en: indicates the movement direction of the device performing the capture of a media. It is represented as degrees in floating point representation, 0 means the geographic north, and increases clockwise
pl: określenie kierunku ruchu urządzenia nagrywającego w stopniach (w notacji zmiennoprzecinkowej); 0 oznacza geograficzną północ, rośnie zgodnie z ruchem wskazówek zegara

en: geo location capture direction
pl: kierunek geograficzny urządzenia nagrywającego

en: indicates the direction the device is pointing to when capturing  a media. It is represented as degrees in floating point  representation, 0 means the geographic north, and increases clockwise
pl: określenie kierunku, w jakim było skierowane urządzenie nagrywające w trakcie nagrania - w stopniach, w notacji zmiennoprzecinkowej; 0 oznacza geograficzną północ, rośnie zgodnie z ruchem wskazówek zegara

note: TRANSLATORS: 'show name' = 'TV/radio/podcast show name' here
en: show name
pl: nazwa widowiska

en: Name of the tv/podcast/series show the media is from
pl: Nazwa widowiska telewizyjnego/podcastu/serialu, z którego pochodzi utwór

note: TRANSLATORS: 'show sortname' = 'TV/radio/podcast show name as used for sorting purposes' here
en: show sortname
pl: nazwa widowiska do sortowania

en: Name of the tv/podcast/series show the media is from, for sorting purposes
pl: Nazwa widowiska telewizyjnego/podcastu/serialu na potrzeby sortowania

en: episode number
pl: numer odcinka

en: The episode number in the season the media is part of
pl: Numer odcinka w sezonie, z którego pochodzi utwór

en: season number
pl: numer sezonu

en: The season number of the show the media is part of
pl: Numer sezonu widowiska, z którego pochodzi utwór

en: lyrics
pl: tekst

en: The lyrics of the media, commonly used for songs
pl: Tekst utworu, używany najczęściej dla piosenek

en: composer sortname
pl: nazwa kompozytora do sortowania

en: person(s) who composed the recording, for sorting purposes
pl: osoba lub osoby, które skomponowały nagranie - na potrzeby sortowania

en: grouping
pl: grupowanie

en: Groups related media that spans multiple tracks, like the different pieces of a concerto. It is a higher level than a track, but lower than an album
pl: Grupowanie powiązanych utworów rozciągające się na wiele ścieżek, jak różne części koncertu; jest to poziom wyższy niż ścieżka, a niższy niż album

en: user rating
pl: ocena użytkownika

en: Rating attributed by a user. The higher the rank, the more the user likes this media
pl: Ocena przypisana przez użytkownika. Im wyższa, tym bardziej użytkownik lubi utwór

en: device manufacturer
pl: producent urządzenia

en: Manufacturer of the device used to create this media
pl: Producent urządzenia użytego do utworzenia tego nagrania

en: device model
pl: model urządzenia

en: Model of the device used to create this media
pl: Model urządzenia użytego do utworzenia tego nagrania

en: application name
pl: nazwa aplikacji

en: Application used to create the media
pl: Aplikacja użyta do utworzenia tego nagrania

en: application data
pl: dane aplikacji

en: Arbitrary application data to be serialized into the media
pl: Dowolne dane aplikacji zserializowane w nagraniu

en: image orientation
pl: orientacja obrazu

en: How the image should be rotated or flipped before display
pl: W jaki sposób obraz powinien być obrócony lub odbity przed wyświetleniem

en: publisher
pl: wydawca

en: Name of the label or publisher
pl: Nazwa wytwórni lub wydawcy

en: interpreted-by
pl: interpretacja

en: Information about the people behind a remix and similar interpretations
pl: Informacja o osobach odpowiedzialnych za remix lub podobne interpretacje

en: midi-base-note
pl: dźwięk-podstawowy-midi

en: Midi note number of the audio track.
pl: Numer dźwięku MIDI ścieżki dźwiękowej.

en: private-data
pl: dane-prywatne

en: Private data
pl: Dane prywatne

en: Invalid URI: %s
pl: Błędny URI: %s

en: No URI handler for the %s protocol found
pl: Nie znaleziono sposobu obsługi URI dla protokołu %s

en: URI scheme '%s' not supported
pl: Schemat URI '%s' nie jest obsługiwany

en: ERROR: from element %s: %s
pl: BŁĄD: od elementu %s: %s

en: Additional debug info:
    %s
pl: Dodatkowe informacje diagnostyczne:
    %s

note: ****************************************************************************************** *** helpers for pipeline-setup
en: link has no source [sink=%s@%p]
pl: dowiązanie nie ma źródła [cel=%s@%p]

en: link has no sink [source=%s@%p]
pl: dowiązanie nie ma celu [źródło=%s@%p]

en: No such property.
pl: Nie ma takiej właściwości.

en: no property "%s" in element "%s"
pl: brak właściwości "%s" w elemencie "%s"

en: Element "%s" is not a GstPreset
pl: Element "%s" to nie GstPreset

en: could not set preset "%s" in element "%s"
pl: nie udało się ustawić predefiniowanego "%s" w elemencie "%s"

en: no element "%s"
pl: brak elementu "%s"

en: could not set property "%s" in element "%s" to "%s"
pl: nie udało się ustawić właściwości "%s" w elemencie "%s" na "%s"

en: could not set property "%s" in child of element "%s" to "%s"
pl: nie udało się ustawić właściwości "%s" w elemencie potomnym "%s" na "%s"

en: Delayed linking failed.
pl: Opóźnione dowiązanie nie powiodło się.

en: could not link %s to %s, %s can't handle caps %s
pl: nie udało się dowiązać %s do %s, %s nie może obsłużyć możliwości %s

en: could not link %s to %s, neither element can handle caps %s
pl: nie udało się dowiązać %s do %s, żaden element nie obsługuje możliwości %s

en: could not link %s to %s with caps %s
pl: nie udało się dowiązać %s do %s z możliwościami %s

en: could not link %s to %s
pl: nie udało się dowiązać %s do %s

en: unexpected reference "%s" - ignoring
pl: nieoczekiwane odniesienie "%s" - zignorowano

en: unexpected pad-reference "%s" - ignoring
pl: nieoczekiwane odniesienie dopełniające "%s" - zignorowano

en: could not parse caps "%s"
pl: nie udało się przeanalizować możliwości "%s"

en: no sink element for URI "%s"
pl: brak elementu osadzającego dla URI "%s"

en: no source element for URI "%s"
pl: brak elementu źródłowego dla URI "%s"

en: syntax error
pl: błąd składni

en: specified empty bin "%s", not allowed
pl: podano pusty kontener "%s", nie jest to dozwolone

en: no bin "%s", unpacking elements
pl: brak kontenera "%s", rozpakowywanie elementów

en: empty pipeline not allowed
pl: pusty potok nie jest dozwolony

en: Pipeline construction is invalid, please add queues.
pl: Konstrukcja potoku błędna, proszę dodać kolejki.

en: A lot of buffers are being dropped.
pl: Wiele buforów zostało zgubionych.

en: Internal data flow problem.
pl: Wewnętrzny problem przepływu danych.

en: Internal data flow error.
pl: Wewnętrzny błąd przepływu danych.

en: Internal clock error.
pl: Wewnętrzny błąd zegara.

en: Failed to map buffer.
pl: Nie udało się odwzorować bufora.

en: Filter caps
pl: Filtrowanie możliwości

en: Restrict the possible allowed capabilities (NULL means ANY). Setting this property takes a reference to the supplied GstCaps object.
pl: Ograniczenie możliwych dozwolonych możliwości (NULL oznacza WSZYSTKIE). Ustawienie tej właściwości odwołuje się do przekazanego obiektu GstCaps.

en: Caps Change Mode
pl: Tryb zmiany możliwości

en: Filter caps change behaviour
pl: Filtrowanie zachowania zmiany możliwości

en: No Temp directory specified.
pl: Nie podano katalogu tymczasowego.

en: Could not create temp file "%s".
pl: Nie udało się utworzyć pliku tymczasowego "%s".

en: Could not open file "%s" for reading.
pl: Nie udało się otworzyć pliku "%s" do odczytu.

en: Error while writing to download file.
pl: Błąd podczas zapisu do ściąganego pluku.

en: No file name specified for writing.
pl: Nie podano nazwy pliku do zapisu.

en: Could not open file "%s" for writing.
pl: Nie udało się otworzyć pliku "%s" do zapisu.

en: Error closing file "%s".
pl: Błąd podczas zamykania pliku "%s".

en: Error while seeking in file "%s".
pl: Błąd podczas przemieszczania w pliku "%s".

en: Error while writing to file "%s".
pl: Błąd podczas zapisu do pliku "%s".

en: No file name specified for reading.
pl: Nie podano nazwy pliku do odczytu.

en: Could not get info on "%s".
pl: Nie udało się uzyskać informacji o "%s".

en: "%s" is a directory.
pl: "%s" jest katalogiem.

en: File "%s" is a socket.
pl: Plik "%s" jest gniazdem.

en: Failed after iterations as requested.
pl: Niepowodzenie po iteracjach jak żądano.

en: eos-after and error-after can't both be defined.
pl: eos-after i error-after nie mogą być jednocześnie zdefiniowane.

en: caps
pl: możliwości

en: detected capabilities in stream
pl: wykryte możliwości w strumieniu

en: force caps
pl: wymuszenie możliwości

en: force caps without doing a typefind
pl: wymuszenie możliwości bez sprawdzania

en: Stream doesn't contain enough data.
pl: Strumień nie zawiera wystarczająco dużo danych.

en: Stream contains no data.
pl: Strumień nie zawiera danych.

en: %sImplemented Interfaces%s:
pl: %sZaimplementowane interfejsy%s:

en: readable
pl: odczyt

en: writable
pl: zapis

en: deprecated
pl: przestarzałe

en: controllable
pl: sterowanie

en: conditionally available
pl: warunkowo dostępne

en: changeable in NULL, READY, PAUSED or PLAYING state
pl: możliwa zmiana w stanie NULL, GOTOWOŚĆ, PAUZOWANIE lub ODTWARZANIE

en: changeable only in NULL, READY or PAUSED state
pl: możliwa zmiana tylko w stanie NULL, GOTOWOŚĆ lub PAUZOWANIE

en: changeable only in NULL or READY state
pl: możliwa zmiana tylko w stanie NULL lub GOTOWOŚĆ

en: Blacklisted files:
pl: Pliki wykluczone:

en: %sTotal count%s: %s
pl: %sCałkowita liczba%s: %s

en: %d blacklisted file | %d blacklisted files
pl[0]: %d plik wykluczony
pl[1]: %d pliki wykluczone
pl[2]: %d plików wykluczonych

en: %d plugin | %d plugins
pl[0]: %d wtyczka
pl[1]: %d wtyczki
pl[2]: %d wtyczek

en: %d blacklist entry | %d blacklist entries
pl[0]: %d wpis wykluczony
pl[1]: %d wpisy wykluczone
pl[2]: %d wpisów wykluczonych

en: %d feature | %d features
pl[0]: %d cecha
pl[1]: %d cechy
pl[2]: %d cech

en: Print all elements
pl: Wypisanie wszystkich elementów

en: Print list of blacklisted files
pl: Wypisanie listy plików wykluczonych

en: Print a machine-parsable list of features the specified plugin or all plugins provide.
                                           Useful in connection with external automatic plugin installation mechanisms
pl: Wypisanie nadającej się do przetworzenia przez maszynę listy cech dostarczanych przez określoną wtyczkę.
                                           Przydatne w połączeniu z zewnętrznymi automatycznymi mechanizmami instalacji wtyczek

en: List the plugin contents
pl: Wypisanie zawartości wtyczek

en: A slashes ('/') separated list of types of elements (also known as klass) to list. (unordered)
pl: Lista rozdzielonych ukośnikami ('/') typów elementów (znanych jako klass) do wypisania (nie uporządkowana).

en: Check if the specified element or plugin exists
pl: Sprawdzenie, czy podany element lub wtyczka istnieje

en: When checking if an element or plugin exists, also check that its version is at least the version specified
pl: Przy sprawdzaniu istnienia elementu lub wtyczki, sprawdzanie także czy wersja jest co najmniej podaną

en: Print supported URI schemes, with the elements that implement them
pl: Wypisanie obsługiwanych schematów URI wraz z implementującymi je elementami

en: Disable colors in output. You can also achieve the same by setting 'GST_INSPECT_NO_COLORS' environment variable to any value.
pl: Wyłączenie kolorów na wyjściu. Można to samo osiągnąć ustawiając na dowolną wartość zmienną środowiskową 'GST_INSPECT_NO_COLORS'.

en: Color output, even when not sending to a tty.
pl: Kolorowe wyjście, nawet jeśli nie jest wysyłane na terminal.

en: Could not load plugin file: %s
pl: Nie udało się wczytać pliku wtyczki: %s

en: No such element or plugin '%s'
pl: Nie ma takiego elementu lub wtyczki '%s'

en: Index statistics
pl: Statystyki indeksu

en: Setting pipeline to PLAYING ...
pl: Ustawianie potoku na ODTWARZANIE...

en: ERROR: pipeline doesn't want to play.
pl: BŁĄD: potok odmawia odtwarzania.

en: Got message #%u from element "%s" (%s):
pl: Odebrano komunikat #%u od elementu "%s" (%s):

en: Got message #%u from pad "%s:%s" (%s):
pl: Odebrano komunikat #%u od pola "%s:%s" (%s):

en: Got message #%u from object "%s" (%s):
pl: Odebrano komunikat #%u od obiektu "%s" (%s):

en: Got message #%u (%s):
pl: Odebrano komunikat #%u (%s):

en: Got EOS from element "%s".
pl: Otrzymano EOS od elementu "%s".

en: EOS received - stopping pipeline...
pl: Otrzymano EOS - zatrzymywanie potoku...

en: FOUND TAG      : found by element "%s".
pl: ZNACZNIK       : znaleziony przez element "%s".

en: FOUND TAG      : found by pad "%s:%s".
pl: ZNACZNIK       : znaleziony przez pole "%s:%s".

en: FOUND TAG      : found by object "%s".
pl: ZNACZNIK       : znaleziony przez obiekt "%s".

en: FOUND TAG
pl: ZNACZNIK

en: FOUND TOC      : found by element "%s".
pl: SPIS TREŚCI    : znaleziony przez element "%s".

en: FOUND TOC      : found by object "%s".
pl: SPIS TREŚCI    : znaleziony przez obiekt "%s".

en: FOUND TOC
pl: SPIS TREŚCI

en: INFO:
    %s
pl: INFORMACJA:
    %s

en: WARNING: from element %s: %s
pl: UWAGA: od elementu %s: %s

en: Pipeline is PREROLLED ...
pl: Potok jest PRZEWINIĘTY...

en: Prerolled, waiting for buffering to finish...
pl: Przewinięto, czekanie na zakończenie buforowania...

en: Prerolled, waiting for progress to finish...
pl: Przewinięto, czekanie na zakończenie postępu...

en: buffering...
pl: buforowanie...

en: Done buffering, setting pipeline to PLAYING ...
pl: Buforowanie zakończone, ustawianie potoku na ODTWARZANIE...

note: we were not buffering but PLAYING, PAUSE  the pipeline.
en: Buffering, setting pipeline to PAUSED ...
pl: Buforowanie, ustawianie potoku na PAUZOWANIE...

en: Redistribute latency...
pl: Rozprzestrzenianie opóźnień...

en: Setting state to %s as requested by %s...
pl: Ustawianie stanu na %s zgodnie z wymaganiem %s...

note: this application message is posted when we caught an interrupt and * we need to stop the pipeline.
en: Interrupt: Stopping pipeline ...
pl: Przerwanie: Zatrzymywanie potoku...

en: Interrupt while waiting for EOS - stopping pipeline...
pl: Przerwanie podczas oczekiwania na EOS - zatrzymywanie potoku...

en: EOS on shutdown enabled -- Forcing EOS on the pipeline
pl: Włączony EOS przy wyłączaniu - wymuszanie EOS w potoku

en: Waiting for EOS...
pl: Oczekiwanie na EOS...

en: Progress: (%s) %s
pl: Postęp: (%s) %s

en: Missing element: %s
pl: Brak elementu: %s

en: Got context from element '%s': %s=%s
pl: Otrzymano kontekst od elementu '%s': %s=%s

en: ERROR: pipeline doesn't want to preroll.
pl: BŁĄD: potok odmawia przewinięcia.

en: An error happened while waiting for EOS
pl: Wystąpił błąd w trakcie oczekiwania na EOS

en: Use Windows high-resolution clock, precision: %u ms
pl: Użycie zegara wysokiej rozdzielczości systemu Windows, dokładność: %u ms

en: Output tags (also known as metadata)
pl: Wypisanie znaczników (znanych także jako metadane)

en: Output TOC (chapters and editions)
pl: Wypisanie spisu treści (rozdziałów i wydań)

en: Output status information and property notifications
pl: Wypisywanie informacji o stanie i powiadomień właściwości

en: Do not print any progress information
pl: Nie wypisywanie żadnej informacji o postępie

en: Output messages
pl: Wypisywanie komunikatów

en: Do not output status information for the specified property if verbose output is enabled (can be used multiple times)
pl: Bez wypisywania informacji o stanie określonej własności, jeśli szczegółowe wyjście jest włączone (może być użyte wielokrotnie)

en: PROPERTY-NAME
pl: NAZWA-WŁASNOŚCI

en: Do not install a fault handler
pl: Nie instalowanie obsługi błędów

en: Force EOS on sources before shutting the pipeline down
pl: Wymuszanie EOS na źródłach przed zamknięciem potoku

en: Gather and print index statistics
pl: Zebranie i wypisanie statystyk indeksu

en: Do not print current position of pipeline. If this option is unspecified, the position will be printed when stdout is a TTY. To enable printing position when stdout is not a TTY, use "force-position" option
pl: Bez wypisywania bieżącego położenia potoku. Bez tej opcji położenie będzie wypisane, jeśli standardowym wyjściem jest terminal. Aby włączyć wypisywanie pozycji nie na terminal, można użyć opcji "force-position"

en: Allow printing current position of pipeline even if stdout is not a TTY. This option has no effect if the "no-position" option is specified
pl: Zezwolenie na wypisywanie bieżącego położenia potoku, nawet jeśli standardowym wyjściem nie jest terminal. Ta opcja nic nie robi, jeśli podano opcję "no-position"

en: ERROR: pipeline could not be constructed: %s.
pl: BŁĄD: nie udało się skonstruować potoku: %s.

en: ERROR: pipeline could not be constructed.
pl: BŁĄD: nie udało się skonstruować potoku.

en: WARNING: erroneous pipeline: %s
pl: UWAGA: błędny potok: %s

en: ERROR: the 'pipeline' element wasn't found.
pl: BŁĄD: nie znaleziono elementu 'pipeline'.

en: Setting pipeline to PAUSED ...
pl: Ustawianie potoku na PAUZOWANIE...

en: Failed to set pipeline to PAUSED.
pl: Nie udało się ustawić potoku na PAUZOWANIE.

en: Pipeline is live and does not need PREROLL ...
pl: Potok jest na żywo i nie wymaga PRZEWINIĘCIA...

en: Pipeline is PREROLLING ...
pl: Potok jest PRZEWIJANY...

en: Execution ended after %
pl: Wykonywanie zakończone po %

en: Setting pipeline to NULL ...
pl: Ustawianie potoku na NULL...

en: Freeing pipeline ...
pl: Zwalnianie potoku...
