gstreamer 1.21.90 - en to uk translation catalogue (384 entries)

en: Print the GStreamer version
uk: Показати дані щодо версії GStreamer

en: Make all warnings fatal
uk: Вважати всі попередження помилками

en: Print available debug categories and exit
uk: Вивести наявні категорії діагностики і завершити роботу

en: Default debug level from 1 (only error) to 9 (anything) or 0 for no output
uk: Типовий рівень діагностики від 1 (лише помилки) до 9 (усе), або 0 — без діагностики

en: LEVEL
uk: РІВЕНЬ

en: Comma-separated list of category_name:level pairs to set specific levels for the individual categories. Example: GST_AUTOPLUG:5,GST_ELEMENT_*:3
uk: Перелік розділених комою пар «назва_категорії:рівень» для встановлення певних рівнів окремим категоріям. Приклад: GST_AUTOPLUG:5,GST_ELEMENT_*:3

en: LIST
uk: СПИСОК

en: Disable colored debugging output
uk: Вимкнути оформлення кольором діагностичних повідомлень

en: Changes coloring mode of the debug log. Possible modes: off, on, disable, auto, unix
uk: Змінити режим розфарбовування повідомлень діагностичного журналу. Можливі режими: off, on, disable, auto, unix

en: Disable debugging
uk: Вимкнути діагностику

en: Enable verbose plugin loading diagnostics
uk: Вимкнути докладну діагностику завантаження модулів

en: Colon-separated paths containing plugins
uk: Список розділених крапкою з комою шляхів, які містять модулі

en: PATHS
uk: ШЛЯХИ

en: Comma-separated list of plugins to preload in addition to the list stored in environment variable GST_PLUGIN_PATH
uk: Перелік розділених комою назв модулів, що попередньо завантажуються, додатково до переліку, який зберігається у змінній оточення GST_PLUGIN_PATH

en: PLUGINS
uk: МОДУЛІ

en: Disable trapping of segmentation faults during plugin loading
uk: Вимкнути перехоплення помилок сегментації при завантаженні модулів

en: Disable updating the registry
uk: Вимкнути оновлення реєстру

en: Disable spawning a helper process while scanning the registry
uk: Вимкнути створення допоміжного процесу під час сканування реєстру

en: GStreamer Options
uk: Параметри GStreamer

en: Show GStreamer Options
uk: Показати параметри GStreamer

en: Unknown option
uk: Невідомий параметр

en: GStreamer encountered a general core library error.
uk: GStreamer перехопив загальну помилку основної бібліотеки.

en: GStreamer developers were too lazy to assign an error code to this error.
uk: Розробники GStreamer не призначили код для цієї помилки.

en: Internal GStreamer error: code not implemented.
uk: Внутрішня помилка GStreamer: код не реалізовано.

en: GStreamer error: state change failed and some element failed to post a proper error message with the reason for the failure.
uk: Помилка GStreamer: не вдалося змінити стан, деяким елементам не вдалося вивести належне повідомлення про помилку з причиною помилки.

en: Internal GStreamer error: pad problem.
uk: Внутрішня помилка GStreamer: проблема наповнення.

en: Internal GStreamer error: thread problem.
uk: Внутрішня помилка GStreamer: помилка потоку виконання.

en: GStreamer error: negotiation problem.
uk: Помилка GStreamer: помилка встановлення зв'язку.

en: Internal GStreamer error: event problem.
uk: Внутрішня помилка GStreamer: помилка події.

en: Internal GStreamer error: seek problem.
uk: Внутрішня помилка GStreamer: помилка встановлення позиції.

en: Internal GStreamer error: caps problem.
uk: Внутрішня помилка GStreamer: проблема можливостей.

en: Internal GStreamer error: tag problem.
uk: Внутрішня помилка GStreamer: помилка у мітці.

en: Your GStreamer installation is missing a plug-in.
uk: У вашій збірці GStreamer відсутній модуль.

en: GStreamer error: clock problem.
uk: Помилка GStreamer: помилка годинника.

en: This application is trying to use GStreamer functionality that has been disabled.
uk: Програма намагається використовувати вимкнену функціональність GStreamer.

en: GStreamer encountered a general supporting library error.
uk: GStreamer перехопив загальну помилку основної бібліотеки підтримки.

en: Could not initialize supporting library.
uk: Не вдалося ініціалізувати бібліотеку підтримки.

en: Could not close supporting library.
uk: Не вдалося закрити бібліотеку підтримки.

en: Could not configure supporting library.
uk: Не вдалося налаштувати бібліотеку підтримки.

en: Encoding error.
uk: Помилка кодування.

en: GStreamer encountered a general resource error.
uk: GStreamer перехопив загальну помилку ресурсу.

en: Resource not found.
uk: Ресурсу не знайдено.

en: Resource busy or not available.
uk: Ресурс зайнятий або недоступний.

en: Could not open resource for reading.
uk: Не вдалося відкрити ресурс для читання.

en: Could not open resource for writing.
uk: Не вдалося відкрити ресурс для запису.

en: Could not open resource for reading and writing.
uk: Не вдалося відкрити ресурс для читання чи запису.

en: Could not close resource.
uk: Не вдалося закрити ресурс.

en: Could not read from resource.
uk: Не вдалося прочитати з ресурсу.

en: Could not write to resource.
uk: Не вдалося записати у ресурс.

en: Could not perform seek on resource.
uk: Не вдалося виконати встановлення позиції у ресурсі.

en: Could not synchronize on resource.
uk: Не вдалося синхронізуватись з ресурсом.

en: Could not get/set settings from/on resource.
uk: Не вдалося отримати параметри з ресурсу або встановити параметри у ресурсі.

en: No space left on the resource.
uk: На ресурсі не залишилось місця.

en: Not authorized to access resource.
uk: Не уповноважено на доступ до ресурсу.

en: GStreamer encountered a general stream error.
uk: GStreamer перехопив загальну помилку потоку.

en: Element doesn't implement handling of this stream. Please file a bug.
uk: У елементі не реалізовано перехоплення цього потоку. Сповістіть про помилку.

en: Could not determine type of stream.
uk: Не вдалося визначити тип потоку.

en: The stream is of a different type than handled by this element.
uk: Потік іншого типу ніж тип, який обробляє цей елемент.

en: There is no codec present that can handle the stream's type.
uk: Немає кодека, який здатен обробляти цей тип потоку.

en: Could not decode stream.
uk: Не вдалося розкодувати потік.

en: Could not encode stream.
uk: Не вдалося закодувати потік.

en: Could not demultiplex stream.
uk: Не вдалося демультиплексувати потік.

en: Could not multiplex stream.
uk: Не вдалося мультиплексувати потік.

en: The stream is in the wrong format.
uk: Потік у некоректному форматі.

en: The stream is encrypted and decryption is not supported.
uk: Дані потоку зашифровано, дешифрування не підтримується.

en: The stream is encrypted and can't be decrypted because no suitable key has been supplied.
uk: Дані потоку зашифровано, їх не можна дешифрувати, оскільки не надано відповідного ключа дешифрування.

en: No error message for domain %s.
uk: Немає повідомлення про помилку для домену %s.

en: No standard error message for domain %s and code %d.
uk: Немає стандартного повідомлення про помилку для домену %s та коду %d.

en: Selected clock cannot be used in pipeline.
uk: Обраний годинник не може використовуватись у конвеєрі.

en: Error writing registry cache to %s: %s
uk: Помилка при записі кешу реєстру у %s: %s

en: title
uk: назва

en: commonly used title
uk: загальновживана назва

en: title sortname
uk: назва (для впорядкування)

en: commonly used title for sorting purposes
uk: загальновживана назва (для впорядкування)

en: artist
uk: виконавець

en: person(s) responsible for the recording
uk: особа, відповідальна за запис

en: artist sortname
uk: виконавець (для впорядкування)

en: person(s) responsible for the recording for sorting purposes
uk: особа або особи, відповідальні за запис (для впорядкування)

en: album
uk: альбом

en: album containing this data
uk: альбом, що містить ці дані

en: album sortname
uk: альбом (для впорядкування)

en: album containing this data for sorting purposes
uk: альбом, який містить ці дані (для впорядкування)

en: album artist
uk: виконавець альбому

en: The artist of the entire album, as it should be displayed
uk: Виконавець всього альбому у форматі показу запису

en: album artist sortname
uk: виконавець альбому (для впорядкування)

en: The artist of the entire album, as it should be sorted
uk: Виконавець всього альбому у форматі впорядкування

en: date
uk: дата

en: date the data was created (as a GDate structure)
uk: дата створення (у форматі структури GDate)

en: datetime
uk: дата-час

en: date and time the data was created (as a GstDateTime structure)
uk: дата і час створення даних (у форматі структури GstDateTime)

en: genre
uk: жанр

en: genre this data belongs to
uk: жанр цих даних

en: comment
uk: коментар

en: free text commenting the data
uk: довільний текст з описом даних

en: extended comment
uk: розширений коментар

en: free text commenting the data in key=value or key[en]=comment form
uk: довільний текст з описом даних у формі ключ=значення чи ключ[en]=коментар

en: track number
uk: номер композиції

en: track number inside a collection
uk: номер композиції у збірці

en: track count
uk: кількість композицій

en: count of tracks inside collection this track belongs to
uk: кількість композицій у збірці, до якої належить ця композиція

en: disc number
uk: номер диска

en: disc number inside a collection
uk: номер диска у збірці

en: disc count
uk: кількість дисків

en: count of discs inside collection this disc belongs to
uk: кількість дисків у збірці, до якої належить цей диск

en: location
uk: адреса

en: Origin of media as a URI (location, where the original of the file or stream is hosted)
uk: Джерело даних як адреса (місце, де розташовано початкові дані файла або адреса поширення потоку)

en: homepage
uk: домашня сторінка

en: Homepage for this media (i.e. artist or movie homepage)
uk: Домашня сторінка цього носія даних (домашня сторінка виконавця або фільму)

en: description
uk: опис

en: short text describing the content of the data
uk: короткий текст з описом вмісту даних

en: version
uk: версія

en: version of this data
uk: версія цих даних

en: International Standard Recording Code - see http://www.ifpi.org/isrc/
uk: Інтернаціональний стандартний код запису (ISRC) — дивіться http://www.ifpi.org/isrc/

en: organization
uk: організація

en: copyright
uk: авторські права

en: copyright notice of the data
uk: примітка щодо авторських прав на дані

en: copyright uri
uk: uri авторських прав

en: URI to the copyright notice of the data
uk: URI примітки про авторські права даних

en: encoded by
uk: автор кодування

en: name of the encoding person or organization
uk: ім’я людини або назва установи, якою було виконано кодування

en: contact
uk: контакти

en: contact information
uk: контактна інформація

en: license
uk: ліцензія

en: license of data
uk: ліцензія даних

en: license uri
uk: uri ліцензії

en: URI to the license of the data
uk: URI ліцензії даних

en: performer
uk: виконавець

en: person(s) performing
uk: особа(и), що виконала

en: composer
uk: композитор

en: person(s) who composed the recording
uk: особа чи особи, якими було створено музику запису

en: conductor
uk: диригент

en: conductor/performer refinement
uk: диригент або покращувач виконання

en: duration
uk: тривалість

en: length in GStreamer time units (nanoseconds)
uk: тривалість у одиницях виміру GStreamer (наносекунди)

en: codec
uk: кодек

en: codec the data is stored in
uk: кодек, яким закодовано дані

en: video codec
uk: відеокодек

en: codec the video data is stored in
uk: кодек, яким закодовано відеодані

en: audio codec
uk: аудіокодек

en: codec the audio data is stored in
uk: кодек, яким закодовані звукові дані

en: subtitle codec
uk: кодек субтитрів

en: codec the subtitle data is stored in
uk: кодек, у якому зберігаються субтитри

en: container format
uk: формат контейнера

en: container format the data is stored in
uk: формат контейнера, у якому зберігаються дані

en: bitrate
uk: щільність потоку бітів

en: exact or average bitrate in bits/s
uk: точна або приблизна щільність потоку бітів у біт/с

en: nominal bitrate
uk: номінальна щільність потоку бітів

en: nominal bitrate in bits/s
uk: номінальна щільність потоку бітів у біт/с

en: minimum bitrate
uk: мінімальна щільність потоку бітів

en: minimum bitrate in bits/s
uk: мінімальна щільність потоку бітів у біт/с

en: maximum bitrate
uk: максимальна щільність потоку бітів

en: maximum bitrate in bits/s
uk: максимальна щільність потоку бітів у біт/с

en: encoder
uk: кодувальник

en: encoder used to encode this stream
uk: кодувальник, який використовувався для кодування цих даних

en: encoder version
uk: версія кодувальника

en: version of the encoder used to encode this stream
uk: версія кодувальника, який використовувався для кодування цих даних

en: serial
uk: номер

en: serial number of track
uk: послідовний номер композиції

en: replaygain track gain
uk: рівень відтворення композиції

en: track gain in db
uk: рівень композиції, у дБ

en: replaygain track peak
uk: пік відтворення композиції

en: peak of the track
uk: пік композиції

en: replaygain album gain
uk: рівень відтворення альбому

en: album gain in db
uk: рівень альбому, у дБ

en: replaygain album peak
uk: пік відтворення альбому

en: peak of the album
uk: пік альбому

en: replaygain reference level
uk: опорний рівень гучності відтворення

en: reference level of track and album gain values
uk: опорні рівні гучності композиції чи альбому

en: language code
uk: код мови

en: language code for this stream, conforming to ISO-639-1 or ISO-639-2
uk: код мови для потоку, код має відповідати ISO-639-1 або ISO-639-2

en: language name
uk: назва мови

en: freeform name of the language this stream is in
uk: назва мови цього потоку звукових даних у довільній формі

en: image
uk: зображення

en: image related to this stream
uk: зображення, що стосується цього потоку

note: TRANSLATORS: 'preview image' = image that shows a preview of the full image
en: preview image
uk: попередній перегляд зображення

en: preview image related to this stream
uk: попередній перегляд зображення, пов’язаного з цим потоком

en: attachment
uk: долучення

en: file attached to this stream
uk: файл, долучений до цього потоку

en: beats per minute
uk: тактів за хвилину

en: number of beats per minute in audio
uk: кількість тактів звуку за хвилину

en: keywords
uk: ключові слова

en: comma separated keywords describing the content
uk: відокремлені комами ключові слова, що описують дані

en: geo location name
uk: географічна назва

en: human readable descriptive location of where the media has been recorded or produced
uk: зручний для читання описова назва місцевості, у якій було записано або створено дані

en: geo location latitude
uk: географічна широта

en: geo latitude location of where the media has been recorded or produced in degrees according to WGS84 (zero at the equator, negative values for southern latitudes)
uk: географічна широта місцевості, де було записано або створено дані у градусах відповідно до WGS84 (нуль — екватор, від’ємні значення відповідають південній широті)

en: geo location longitude
uk: географічна довгота

en: geo longitude location of where the media has been recorded or produced in degrees according to WGS84 (zero at the prime meridian in Greenwich/UK,  negative values for western longitudes)
uk: географічна довгота місцевості, де було записано або створено дані у градусах відповідно до WGS84 (нуль — нульовий меридіан Гринвіча, від’ємні значення відповідають західній довготі)

en: geo location elevation
uk: географічна висота

en: geo elevation of where the media has been recorded or produced in meters according to WGS84 (zero is average sea level)
uk: висота над рівнем моря, де було записано або створено дані у метрах відповідно до WGS84 (нуль відповідає рівню моря)

en: geo location country
uk: країна

en: country (english name) where the media has been recorded or produced
uk: країна (англійською), у якій було записано або створено дані

en: geo location city
uk: місто

en: city (english name) where the media has been recorded or produced
uk: місто (англійською), у якому було записано або створено дані

en: geo location sublocation
uk: додаткові дані розташування

en: a location within a city where the media has been produced or created (e.g. the neighborhood)
uk: місце у місті, де виконувалася зйомка або було створено дані (наприклад, район)

en: geo location horizontal error
uk: похибка у даних гор. розташування

en: expected error of the horizontal positioning measures (in meters)
uk: очікувана похибка у вимірюванні горизонтальних координат (у метрах)

en: geo location movement speed
uk: географічна швидкість пересування

en: movement speed of the capturing device while performing the capture in m/s
uk: швидкість руху пристрою для знімання під час виконання зйомки у м/с

en: geo location movement direction
uk: географічний напрямок пересування

en: indicates the movement direction of the device performing the capture of a media. It is represented as degrees in floating point representation, 0 means the geographic north, and increases clockwise
uk: напрямок руху пристрою, яким виконувалося знімання даних. Визначається у градусах з використанням десяткових дробів, 0 відповідає географічній півночі, відлік ведеться за годинниковою стрілкою.

en: geo location capture direction
uk: географічний напрямок зйомки

en: indicates the direction the device is pointing to when capturing  a media. It is represented as degrees in floating point  representation, 0 means the geographic north, and increases clockwise
uk: напрямок, у якому було спрямовано об’єктив пристрою, яким виконувалося знімання даних. Визначається у градусах з використанням десяткових дробів, 0 відповідає географічній півночі, відлік ведеться за годинниковою стрілкою.

note: TRANSLATORS: 'show name' = 'TV/radio/podcast show name' here
en: show name
uk: назва передачі

en: Name of the tv/podcast/series show the media is from
uk: Назва телепрограми/трансляції/серіалу звідки взято дані

note: TRANSLATORS: 'show sortname' = 'TV/radio/podcast show name as used for sorting purposes' here
en: show sortname
uk: назва передачі (для впорядкування)

en: Name of the tv/podcast/series show the media is from, for sorting purposes
uk: Назва телепрограми/трансляції/серіалу звідки взято дані (для впорядкування)

en: episode number
uk: номер серії

en: The episode number in the season the media is part of
uk: Номер серії у сезоні, частиною якого є дані

en: season number
uk: номер сезону

en: The season number of the show the media is part of
uk: Номер сезону, частиною якого є дані

en: lyrics
uk: текст

en: The lyrics of the media, commonly used for songs
uk: Текст, що супроводжує дані, типово — текст пісні

en: composer sortname
uk: композитор (для впорядкування)

en: person(s) who composed the recording, for sorting purposes
uk: особа (чи особи), якою виконувалося компонування запису (для впорядкування)

en: grouping
uk: групування

en: Groups related media that spans multiple tracks, like the different pieces of a concerto. It is a higher level than a track, but lower than an album
uk: Групує пов’язані дані, які складаються з декількох композицій, наприклад, різні частини концерту. Має вищий рівень за окрему композицію, але нижчий за рівень альбому.

en: user rating
uk: оцінка користувачем

en: Rating attributed by a user. The higher the rank, the more the user likes this media
uk: Оцінка, визначена користувачем. Більшим значенням відповідає вища оцінка.

en: device manufacturer
uk: виробник пристрою

en: Manufacturer of the device used to create this media
uk: Виробник пристрою, використаного для створення цих даних

en: device model
uk: модель пристрою

en: Model of the device used to create this media
uk: Модель пристрою, використаного для створення цих даних

en: application name
uk: назва програми

en: Application used to create the media
uk: Програма, за допомогою якої записано дані

en: application data
uk: дані програми

en: Arbitrary application data to be serialized into the media
uk: Довільні дані програми, якими підписано дані

en: image orientation
uk: орієнтація зображення

en: How the image should be rotated or flipped before display
uk: Визначає обертання та віддзеркалення зображення перед показом

en: publisher
uk: поширювач

en: Name of the label or publisher
uk: Назва лейбла або поширювача

en: interpreted-by
uk: інтерпретація

en: Information about the people behind a remix and similar interpretations
uk: Дані щодо тих, ким було виконано ремікс або подібну інтерпретацію

en: midi-base-note
uk: базова-нота-midi

en: Midi note number of the audio track.
uk: Номер ноти MIDI звукової доріжки.

en: private-data
uk: конфіденційні-дані

en: Private data
uk: Конфіденційні дані

en: Invalid URI: %s
uk: Некоректна адреса: %s

en: No URI handler for the %s protocol found
uk: Не знайдено обробника адрес для протоколу %s

en: URI scheme '%s' not supported
uk: Підтримки схеми адреси «%s» не передбачено

en: ERROR: from element %s: %s
uk: ПОМИЛКА: у елементі %s: %s

en: Additional debug info:
    %s
uk: Додаткова діагностична інформація:
    %s

note: ****************************************************************************************** *** helpers for pipeline-setup
en: link has no source [sink=%s@%p]
uk: у посилання немає джерела [приймач=%s@%p]

en: link has no sink [source=%s@%p]
uk: у посилання немає приймача [джерело=%s@%p]

en: No such property.
uk: Такої властивості немає.

en: no property "%s" in element "%s"
uk: немає властивості «%s» у елементі «%s»

en: Element "%s" is not a GstPreset
uk: Елемент «%s» не належить до типу GstPreset

en: could not set preset "%s" in element "%s"
uk: не вдалося встановити набір «%s» у елементі «%s»

en: no element "%s"
uk: немає елемента «%s»

en: could not set property "%s" in element "%s" to "%s"
uk: не вдалося встановити властивість «%s» у елементі «%s» у значення «%s»

en: could not set property "%s" in child of element "%s" to "%s"
uk: не вдалося встановити властивість «%s» у дочірньому записі елемента «%s» у значення «%s»

en: Delayed linking failed.
uk: Спроба відкладеного компонування зазнала невдачі.

en: could not link %s to %s, %s can't handle caps %s
uk: не вдалося прив'язати %s до %s, %s не може обробити можливості %s

en: could not link %s to %s, neither element can handle caps %s
uk: не вдалося прив'язати %s до %s, жоден елемент не може обробити можливості %s

en: could not link %s to %s with caps %s
uk: не вдалося прив'язати %s до %s із можливостями %s

en: could not link %s to %s
uk: не вдалося прив'язати %s до %s

en: unexpected reference "%s" - ignoring
uk: неочікуване посилання «%s» — ігноруємо

en: unexpected pad-reference "%s" - ignoring
uk: неочікуване посилання-підкладка «%s» — ігноруємо

en: could not parse caps "%s"
uk: не вдалося розібрати можливості «%s»

en: no sink element for URI "%s"
uk: немає елемента-споживача для URI «%s»

en: no source element for URI "%s"
uk: відсутній елемент-джерело для URI «%s»

en: syntax error
uk: синтаксична помилка

en: specified empty bin "%s", not allowed
uk: вказано порожній контейнер «%s», не допускається

en: no bin "%s", unpacking elements
uk: немає фрагмента «%s», розпаковуємо елементи

en: empty pipeline not allowed
uk: не можна використовувати порожній канал

en: Pipeline construction is invalid, please add queues.
uk: Некоректна конструкція конвеєра, будь ласка, додайте черги.

en: A lot of buffers are being dropped.
uk: Викинуто багато буферів.

en: Internal data flow problem.
uk: Помилка внутрішнього перенесення даних.

en: Internal data flow error.
uk: Помилка внутрішнього перенесення даних.

en: Internal clock error.
uk: Помилка внутрішньої синхронізації.

en: Failed to map buffer.
uk: Не вдалося отримати місце під буфер.

en: Filter caps
uk: Фільтр можливостей

en: Restrict the possible allowed capabilities (NULL means ANY). Setting this property takes a reference to the supplied GstCaps object.
uk: Обмежити допустимі можливості (NULL означає ANY). Встановлення цієї властивості призводить до посилання на поставлений об'єкт GstCaps.

en: Caps Change Mode
uk: Режим зміни можливостей

en: Filter caps change behaviour
uk: Зміна поведінки можливостей фільтрування

en: No Temp directory specified.
uk: Не вказано каталог тимчасових даних.

en: Could not create temp file "%s".
uk: Не вдалося створити тимчасовий файл даних «%s».

en: Could not open file "%s" for reading.
uk: Не вдалося відкрити файл «%s» для читання.

en: Error while writing to download file.
uk: Помилка під час запису до файла отриманих даних.

en: No file name specified for writing.
uk: Не вказано назви файла для запису.

en: Could not open file "%s" for writing.
uk: Не вдалося відкрити файл «%s» для запису.

en: Error closing file "%s".
uk: Помилка закривання файла «%s».

en: Error while seeking in file "%s".
uk: Помилка при встановленні позиції у файлі «%s».

en: Error while writing to file "%s".
uk: Помилка при записуванні до файла «%s».

en: No file name specified for reading.
uk: Не вказано назву файла для читання.

en: Could not get info on "%s".
uk: Не вдалося отримати інформацію щодо «%s».

en: "%s" is a directory.
uk: «%s» є каталогом.

en: File "%s" is a socket.
uk: Файл «%s» є сокетом.

en: Failed after iterations as requested.
uk: Помилка після ітерацій у запитаному порядку.

en: eos-after and error-after can't both be defined.
uk: Не можна одночасно визначати eos-after і error-after.

en: caps
uk: можливості

en: detected capabilities in stream
uk: у потоці знайдено можливості

en: minimum
uk: мінімум

en: force caps
uk: примусово визначені можливості

en: force caps without doing a typefind
uk: примусово визначити можливості без виконання typefind

en: Stream doesn't contain enough data.
uk: У потоці міститься недостатньо даних.

en: Stream contains no data.
uk: Потік не містить даних.

en: %sImplemented Interfaces%s:
uk: %sРеалізовані інтерфейси%s:

en: readable
uk: читання

en: writable
uk: запис

en: deprecated
uk: застаріле

en: controllable
uk: контроль

en: conditionally available
uk: умовно доступний

en: changeable in NULL, READY, PAUSED or PLAYING state
uk: можна змінювати у станах NULL, READY, PAUSED та PLAYING

en: changeable only in NULL, READY or PAUSED state
uk: можна змінювати лише у станах NULL, READY і PAUSED

en: changeable only in NULL or READY state
uk: можна змінювати лише у станах NULL і READY

en: Blacklisted files:
uk: Заблоковані файли:

en: %sTotal count%s: %s
uk: %sЗагальна кількість%s: %s

en: %d blacklisted file | %d blacklisted files
uk[0]: %d заблокований файл
uk[1]: %d заблокованих файли
uk[2]: %d заблокованих файлів

en: %d plugin | %d plugins
uk[0]: %d модуль
uk[1]: %d модулі
uk[2]: %d модулів

en: %d blacklist entry | %d blacklist entries
uk[0]: %d заблокований запис
uk[1]: %d заблокованих записи
uk[2]: %d заблокованих записів

en: %d feature | %d features
uk[0]: %d функція
uk[1]: %d функції
uk[2]: %d функцій

en: Print all elements
uk: Вивести усі елементи

en: Print list of blacklisted files
uk: Показати список заблокованих файлів

en: Print a machine-parsable list of features the specified plugin or all plugins provide.
                                           Useful in connection with external automatic plugin installation mechanisms
uk: Вивести придатний для обробки комп’ютером список можливостей, роботу яких забезпечує модуль або всі модулі.
                                           Використовується разом з зовнішніми механізмами автоматичного встановлення модулів

en: List the plugin contents
uk: Показати вміст модуля

en: A slashes ('/') separated list of types of elements (also known as klass) to list. (unordered)
uk: Список типів елементів (також відомих як класи), відокремлених похилими рисками («/»). (неупорядкований)

en: Check if the specified element or plugin exists
uk: Перевірити, чи існує вказаний елемент або додаток

en: When checking if an element or plugin exists, also check that its version is at least the version specified
uk: Під час перевірки існування елемента або додатка також перевірити, чи є його версія новішою за вказану або рівною їй

en: Print supported URI schemes, with the elements that implement them
uk: Показати підтримувані схеми адрес з елементами, які їх реалізують

en: Disable colors in output. You can also achieve the same by setting 'GST_INSPECT_NO_COLORS' environment variable to any value.
uk: Вимкнути кольори у виведених даних. Ви також можете досягти встановленням для змінної середовища GST_INSPECT_NO_COLORS будь-якого значення.

en: Color output, even when not sending to a tty.
uk: Розфарбовувати виведені дані, навіть якщо вони не надсилаються до tty.

en: Could not load plugin file: %s
uk: Не вдалося завантажити файл модулю %s

en: No such element or plugin '%s'
uk: Немає елемента елемента або модуля «%s»

en: Index statistics
uk: Статистичні дані покажчика

en: Setting pipeline to PLAYING ...
uk: Канал переводиться у стан ВІДТВОРЕННЯ...

en: ERROR: pipeline doesn't want to play.
uk: ПОМИЛКА: канал не може почати відтворення.

en: Got message #%u from element "%s" (%s):
uk: Отримано повідомлення %u від елемента «%s» (%s):

en: Got message #%u from pad "%s:%s" (%s):
uk: Отримано повідомлення %u від гнізда «%s:%s» (%s):

en: Got message #%u from object "%s" (%s):
uk: Отримано повідомлення %u від об’єкта «%s» (%s):

en: Got message #%u (%s):
uk: Отримано повідомлення %u (%s):

en: Got EOS from element "%s".
uk: Отримано ознаку кінця рядка від елементу «%s».

en: EOS received - stopping pipeline...
uk: Отримано EOS - завершення роботи каналу...

en: FOUND TAG      : found by element "%s".
uk: ЗНАЙДЕНО ТЕГ  : знайдено у елементі «%s».

en: FOUND TAG      : found by pad "%s:%s".
uk: ЗНАЙДЕНО МІТКУ  : знайдено у елементі «%s:%s».

en: FOUND TAG      : found by object "%s".
uk: ЗНАЙДЕНО МІТКУ : знайдено об’єктом «%s».

en: FOUND TAG
uk: ЗНАЙДЕНО МІТКУ

en: FOUND TOC      : found by element "%s".
uk: ЗНАЙДЕНО ЗМІСТ : знайдено елементом «%s».

en: FOUND TOC      : found by object "%s".
uk: ЗНАЙДЕНО ЗМІСТУ: знайдено об’єктом «%s».

en: FOUND TOC
uk: ЗНАЙДЕНО ЗМІСТ

en: INFO:
    %s
uk: ІНФОРМАЦІЯ:
    %s

en: WARNING: from element %s: %s
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: у елементі %s: %s

en: Pipeline is PREROLLED ...
uk: Канал у стані випереджального просування даних...

en: Prerolled, waiting for buffering to finish...
uk: Виконано випереджальне просування даних, очікуємо на завершення буферизації...

en: Prerolled, waiting for progress to finish...
uk: Виконано випереджальне просування даних, очікуємо на завершення обробки...

en: buffering...
uk: буферизація...

en: Done buffering, setting pipeline to PLAYING ...
uk: Буферизацію завершено, канал переводиться у стан ВІДТВОРЕННЯ ...

note: we were not buffering but PLAYING, PAUSE  the pipeline.
en: Buffering, setting pipeline to PAUSED ...
uk: Буферизація, канал переводиться у стан ПРИЗУПИНЕНО ...

en: Redistribute latency...
uk: Перерозподіл затримки...

en: Setting state to %s as requested by %s...
uk: Встановлення стану %s, потрібно для %s...

note: this application message is posted when we caught an interrupt and * we need to stop the pipeline.
en: Interrupt: Stopping pipeline ...
uk: Переривання: зупинка каналу...

en: Interrupt while waiting for EOS - stopping pipeline...
uk: Переривання під час очікування на EOS - перериваємо роботу каналу передавання даних...

en: EOS on shutdown enabled -- Forcing EOS on the pipeline
uk: Увімкнено EOS при завершенні - Примусове виведення EOS до каналу

en: Waiting for EOS...
uk: Очікування на EOS...

en: Progress: (%s) %s
uk: Поступ: (%s) %s

en: Missing element: %s
uk: Не вистачає елемента: %s

en: Got context from element '%s': %s=%s
uk: Отримано контекст з елемента «%s»: %s=%s

en: ERROR: pipeline doesn't want to preroll.
uk: ПОМИЛКА: канал не може перейти у стан випереджального просування даних.

en: An error happened while waiting for EOS
uk: Під час очікування на EOS сталася помилка

en: Use Windows high-resolution clock, precision: %u ms
uk: Використати високоточний годинник Windows, точність: %u мс

en: Output tags (also known as metadata)
uk: Вивести мітки (також відомі як метадані)

en: Output TOC (chapters and editions)
uk: Виведений зміст (розділи та редакції)

en: Output status information and property notifications
uk: Вивести інформацію про стан та сповіщення щодо властивостей

en: Do not print any progress information
uk: Не показувати даних щодо поступу

en: Output messages
uk: Виведено повідомлення

en: Do not output status information for the specified property if verbose output is enabled (can be used multiple times)
uk: Не виводити дані щодо стану для вказаної властивості, якщо увімкнено докладне виведення (можна використовувати декілька разів)

en: PROPERTY-NAME
uk: НАЗВА-ВЛАСТИВОСТІ

en: Do not install a fault handler
uk: Не встановлювати обробник збоїв

en: Force EOS on sources before shutting the pipeline down
uk: Примусово надіслати EOS до джерел до завершення роботи каналу

en: Gather and print index statistics
uk: Зібрати та показати статистичні дані покажчика

en: Do not print current position of pipeline. If this option is unspecified, the position will be printed when stdout is a TTY. To enable printing position when stdout is not a TTY, use "force-position" option
uk: Не виводити поточну позицію конвеєра. Якщо не вказано цей параметр, позицію буде виведено, якщо stdout є TTY. Щоб увімкнути виведення позиції, якщо stdout не є TTY, скористайтеся параметром «force-position».

en: Allow printing current position of pipeline even if stdout is not a TTY. This option has no effect if the "no-position" option is specified
uk: Дозволити виведення поточної позиції у конвеєрі, навіть якщо stdout не є TTY. Цей параметр ні на що не впливає, якщо вказано параметр «no-position».

en: ERROR: pipeline could not be constructed: %s.
uk: ПОМИЛКА: канал не може бути сконструйований: %s.

en: ERROR: pipeline could not be constructed.
uk: ПОМИЛКА: канал не може бути сконструйований.

en: WARNING: erroneous pipeline: %s
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: помилковий канал: %s

en: ERROR: the 'pipeline' element wasn't found.
uk: ПОМИЛКА: не знайдений елемент "pipeline".

en: Setting pipeline to PAUSED ...
uk: Канал переводиться у стан PAUSED...

en: Failed to set pipeline to PAUSED.
uk: Не вдалося встановити стан конвеєра PAUSED (ПРИЗУПИНЕНО).

en: Pipeline is live and does not need PREROLL ...
uk: Конвеєр активний та не потребує випереджального просування даних...

en: Pipeline is PREROLLING ...
uk: Канал у стані приготування до випереджального просування даних...

en: Execution ended after %
uk: Виконання завершено після %

en: Setting pipeline to NULL ...
uk: Канал переводиться у стан NULL ...

en: Freeing pipeline ...
uk: Спорожнення каналу...
