gstreamer-1.24.0 - en to lv translation catalogue (386 entries)

en: Print the GStreamer version
lv: Izdrukāt GStreamer versiju

en: Make all warnings fatal
lv: Padarīt visus brīdinājumus fatālus

en: Print available debug categories and exit
lv: Izdrukāt pieejamās atkļūdošanas kategorijas un iziet

en: Default debug level from 1 (only error) to 9 (anything) or 0 for no output
lv: Atkļūdošanas līmenis pēc noklusējuma no 1 (tikai kļūdas) līdz 9 (jebkas) vai 0, bez izvades

en: LEVEL
lv: LĪMENIS

en: Comma-separated list of category_name:level pairs to set specific levels for the individual categories. Example: GST_AUTOPLUG:5,GST_ELEMENT_*:3
lv: Ar komatu atdalīts kategoriju_nosaukums:līmenis pāru saraksts, lai iestatītu konkrētus līmeņus atsevišķām kategorijām. Piemērs: GST_AUTOPLUG:5,GST_ELEMENT_*:3

en: LIST
lv: SARAKSTS

en: Disable colored debugging output
lv: Atslēgt krāsaino atkļūdošanas izvadi

en: Changes coloring mode of the debug log. Possible modes: off, on, disable, auto, unix
lv: Maina atkļūdošanas žurnāla krāsošanas režīmu. Iespējamie režīmi: off, on, disable, auto, unix

en: Disable debugging
lv: Deaktivizēt atkļūdošanu

en: Colon-separated paths containing plugins
lv: Ar kolu atdalīti spraudņu atrašanās direktoriju ceļi

en: PATHS
lv: CEĻI

en: Comma-separated list of plugins to preload in addition to the list stored in environment variable GST_PLUGIN_PATH
lv: Ar komatu atdalīts to spraudņu saraksts, kurus paredzēts ielādēt papildus vides mainīgajā GST_PLUGIN_PATH saglabātajam sarakstam

en: PLUGINS
lv: SPRAUDŅI

en: Disable trapping of segmentation faults during plugin loading
lv: Segmentācijas kļūdu izķeršanas atspējošana spraudņa ielādēšanas laikā

en: Disable updating the registry
lv: Atslēgt reģistra atjaunināšanu

en: Disable spawning a helper process while scanning the registry
lv: Atspējot palīgprocesa palaišanu, kamēr tiek skenēts reģistrs

en: GStreamer Options
lv: GStreamer Opcijas

en: Show GStreamer Options
lv: Rādīt GStreamer Opcijas

en: Unknown option
lv: Nezināma opcija

en: GStreamer encountered a general core library error.
lv: GStreamer sastapās ar vispārēju kodola bibliotēkas kļūdu.

en: GStreamer developers were too lazy to assign an error code to this error.
lv: GStreamer izstrādātāji bija pārāk slinki, lai šai kļūdai piešķirtu kļūdas kodu.

en: Internal GStreamer error: code not implemented.
lv: GStreamer iekšējā kļūda: kods nav ieviests.

en: GStreamer error: state change failed and some element failed to post a proper error message with the reason for the failure.
lv: GStreamer kļūda: stāvokļa maiņa neizdevās, un kāds elements nespēja nosūtīt pienācīgu kļūdas ziņojumu ar kļūdas iemeslu.

en: Internal GStreamer error: pad problem.
lv: Iekšējā GStreamer kļūda: savienotnes problēma.

en: Internal GStreamer error: thread problem.
lv: Iekšējā GStreamer kļūda: pavediena problēma.

en: GStreamer error: negotiation problem.
lv: GStreamer kļūda: pārrunu problēma.

en: Internal GStreamer error: event problem.
lv: GStreamer iekšējā kļūda: notikuma problēma.

en: Internal GStreamer error: seek problem.
lv: GStreamer iekšējā kļūda: meklēšanas problēma.

en: Internal GStreamer error: caps problem.
lv: GStreamer iekšējā kļūda: spēju problēma.

en: Internal GStreamer error: tag problem.
lv: GStreamer iekšējā kļūda: birku problēma.

en: Your GStreamer installation is missing a plug-in.
lv: Jūsu GStreamer instalācijai trūkst spraudnis.

en: GStreamer error: clock problem.
lv: GStreamer kļūda: pulksteņa problēma.

en: This application is trying to use GStreamer functionality that has been disabled.
lv: Šī programma mēģina izmantot GStreamer funkcionalitāti, kas ir atspējota.

en: GStreamer encountered a general supporting library error.
lv: GStreamer sastapās ar vispārēju atbalsta bibliotēkas kļūdu.

en: Could not initialize supporting library.
lv: Nevarēja inicializēt atbalsta bibliotēku.

en: Could not close supporting library.
lv: Nevarēja aizvērt atbalsta bibliotēku.

en: Could not configure supporting library.
lv: Nav izdevies konfigurēt atbalsta bibliotēku.

en: Encoding error.
lv: Kodēšanas kļūda.

en: GStreamer encountered a general resource error.
lv: GStreamer saskārās ar vispārēju resursu kļūdu.

en: Resource not found.
lv: Resurss nav atrasts.

en: Resource busy or not available.
lv: Resurss ir aizņemts vai nav pieejams.

en: Could not open resource for reading.
lv: Nevar atvērt resursu lasīšanai.

en: Could not open resource for writing.
lv: Nevar atvērt resursu rakstīšanai.

en: Could not open resource for reading and writing.
lv: Nevarēja atvērt resursu lasīšanai un rakstīšanai.

en: Could not close resource.
lv: Nevarēja aizvērt resursu.

en: Could not read from resource.
lv: Nevar nolasīt no resursa.

en: Could not write to resource.
lv: Nevar rakstīt uz resursu.

en: Could not perform seek on resource.
lv: Nevarēja veikt meklēšanu uz resursa.

en: Could not synchronize on resource.
lv: Nebija iespējams sinhronizēt resursu.

en: Could not get/set settings from/on resource.
lv: Nebija iespējams iegūt/uzstādīt iestatījumus no/uz resursa.

en: No space left on the resource.
lv: Resursā vairs nav vietas.

en: Not authorized to access resource.
lv: Nav atļauts piekļūt resursam.

en: GStreamer encountered a general stream error.
lv: GStreamer sastapās ar vispārēju plūsmas kļūdu.

en: Element doesn't implement handling of this stream. Please file a bug.
lv: Elements neimplementē šīs plūsmas apstrādi. Lūdzu, ziņojiet par kļūdu.

en: Could not determine type of stream.
lv: Nevar noteikt straumes veidu.

en: The stream is of a different type than handled by this element.
lv: Elements nevar strādāt ar straumi, jo tā ir cita tipa.

en: There is no codec present that can handle the stream's type.
lv: Nav neviena kodeka, kas varētu apstrādāt plūsmas tipu.

en: Could not decode stream.
lv: Nevar dekodēt plūsmu.

en: Could not encode stream.
lv: Nevarēja kodēt straumi.

en: Could not demultiplex stream.
lv: Nevarēja demultipleksēt plūsmu.

en: Could not multiplex stream.
lv: Nevarēja multipleksēt straumi.

en: The stream is in the wrong format.
lv: Straume ir nepareizā formātā.

en: The stream is encrypted and decryption is not supported.
lv: Straume ir šifrēta, un atšifrēšana netiek atbalstīta.

en: The stream is encrypted and can't be decrypted because no suitable key has been supplied.
lv: Straume ir šifrēta, un to nevar atšifrēt, jo nav izsniegta piemērota atslēga.

en: No error message for domain %s.
lv: Domēnam %s nav kļūdas ziņojuma.

en: No standard error message for domain %s and code %d.
lv: Domēnam %s un kodam %d nav standarta kļūdas ziņojuma.

en: Selected clock cannot be used in pipeline.
lv: Izvēlēto pulksteni nevar izmantot cauruļvadā.

en: Error writing registry cache to %s: %s
lv: Kļūda reģistra kešatmiņas ierakstīšanā %s: %s

en: title
lv: virsraksts

en: commonly used title
lv: bieži lietots nosaukums

en: title sortname
lv: virsraksts šķirotājvārds

en: commonly used title for sorting purposes
lv: bieži lietots nosaukums šķirošanas nolūkos

en: artist
lv: mākslinieks

en: person(s) responsible for the recording
lv: par ierakstu atbildīgā(-ās) persona(-as)

en: artist sortname
lv: mākslinieka šķirotājvārds

en: person(s) responsible for the recording for sorting purposes
lv: persona(-as), kas atbildīga(-as) par ieraksta veikšanu šķirošanas nolūkos

en: album
lv: albums

en: album containing this data
lv: albums, kurā atrodas šie dati

en: album sortname
lv: albuma šķirotājvārds

en: album containing this data for sorting purposes
lv: albums, kurā ir šie dati šķirošanas vajadzībām

en: album artist
lv: albuma mākslinieks

en: The artist of the entire album, as it should be displayed
lv: Visa albuma izpildītājs, kā tas būtu jāattēlo

en: album artist sortname
lv: albuma mākslinieka šķirotājvārds

en: The artist of the entire album, as it should be sorted
lv: Visa albuma mākslinieks, kā tas būtu jāšķiro

en: date
lv: datums

en: date the data was created (as a GDate structure)
lv: datu izveides datums (kā GDate struktūra)

en: datetime
lv: datuma un laiks

en: date and time the data was created (as a GstDateTime structure)
lv: datu izveidošanas datums un laiks (kā GstDateTime struktūra)

en: genre
lv: žanrs

en: genre this data belongs to
lv: žanrs šie dati pieder

en: comment
lv: komentārs

en: free text commenting the data
lv: brīvā teksta komentāri par datiem

en: extended comment
lv: paplašināts komentārs

en: free text commenting the data in key=value or key[en]=comment form
lv: brīvā teksta komentārs par datiem atslēga=vērtība vai atslēga[lv]=komentārs formā

en: track number
lv: celiņa numurs

en: track number inside a collection
lv: celiņa numurs kolekcijā

en: track count
lv: celiņu skaits

en: count of tracks inside collection this track belongs to
lv: celiņu skaits kolekcijā, kurai pieder šis celiņš

en: disc number
lv: diska numurs

en: disc number inside a collection
lv: diska numurs kolekcijā

en: disc count
lv: disku skaits

en: count of discs inside collection this disc belongs to
lv: disku skaits kolekcijā, kurai pieder šis disks

en: location
lv: atrašanās vieta

en: Origin of media as a URI (location, where the original of the file or stream is hosted)
lv: Multivides izcelsme kā URI (atrašanās vieta, kur ir izvietots faila vai plūsmas oriģināls)

en: homepage
lv: mājas lapa

en: Homepage for this media (i.e. artist or movie homepage)
lv: Šī multivides līdzekļa mājaslapa (t. i., mākslinieka vai filmas mājaslapa)

en: description
lv: apraksts

en: short text describing the content of the data
lv: īss teksts, kas apraksta datu saturu

en: version
lv: versija

en: version of this data
lv: šo datu versija

en: International Standard Recording Code - see http://www.ifpi.org/isrc/
lv: Starptautiskais standarta ieraksta kods - skatīt http://www.ifpi.org/isrc/

en: organization
lv: organizācija

en: copyright
lv: autortiesības

en: copyright notice of the data
lv: paziņojums par datu autortiesībām

en: copyright uri
lv: autortiesības uri

en: URI to the copyright notice of the data
lv: URI uz datu autortiesību paziņojumu

en: encoded by
lv: kodēja

en: name of the encoding person or organization
lv: personas vai organizācijas nosaukums, kas kodēja

en: contact
lv: kontaktpersona

en: contact information
lv: kontaktinformācija

en: license
lv: licence

en: license of data
lv: datu licence

en: license uri
lv: licences uri

en: URI to the license of the data
lv: URI uz datu licenci

en: performer
lv: izpildītājs

en: person(s) performing
lv: persona(-as), kas izpildīja

en: composer
lv: komponistu

en: person(s) who composed the recording
lv: persona(-as), kura(-as) ir ieraksta autors(-es)

en: conductor
lv: diriģents

en: conductor/performer refinement
lv: diriģenta/izpildītāja pilnveidošana

en: duration
lv: ilgums

en: length in GStreamer time units (nanoseconds)
lv: garums GStreamer laika vienībās (nanosekundēs)

en: codec
lv: kodekss

en: codec the data is stored in
lv: kodekss, kurā dati tiek glabāti

en: video codec
lv: video kodekss

en: codec the video data is stored in
lv: kodekss, kurā tiek glabāti video dati

en: audio codec
lv: audio kodekss

en: codec the audio data is stored in
lv: kodekss, kurā tiek glabāti audio dati

en: subtitle codec
lv: subtitru kodekss

en: codec the subtitle data is stored in
lv: kodekss, kurā tiek saglabāti subtitru dati

en: container format
lv: konteinera formāts

en: container format the data is stored in
lv: konteinera formāts, kurā tiek glabāti dati

en: bitrate
lv: bitu pārraides ātrums

en: exact or average bitrate in bits/s
lv: precīzs vai vidējais bitu pārraides ātrums bitos/s

en: nominal bitrate
lv: nominālais bitu pārraides ātrums

en: nominal bitrate in bits/s
lv: nominālais bitu pārraides ātrums bitos/s

en: minimum bitrate
lv: minimālais bitu pārraides ātrums

en: minimum bitrate in bits/s
lv: minimālais bitu pārraides ātrums bitos/s

en: maximum bitrate
lv: maksimālais bitu pārraides ātrums

en: maximum bitrate in bits/s
lv: maksimālais bitu pārraides ātrums bitos/s

en: encoder
lv: kodētājs

en: encoder used to encode this stream
lv: kodētājs, kas izmantots šīs plūsmas kodēšanai

en: encoder version
lv: kodētāja versija

en: version of the encoder used to encode this stream
lv: šīs plūsmas kodēšanai izmantotā kodētāja versija

en: serial
lv: sērijas

en: serial number of track
lv: celiņa sērijas numurs

en: replaygain track gain
lv: replaygain celiņa pastiprinājums

en: track gain in db
lv: celiņa pastiprinājums db

en: replaygain track peak
lv: replaygain celiņa virsotne

en: peak of the track
lv: celiņa virsotne

en: replaygain album gain
lv: replaygain albuma pastiprinājums

en: album gain in db
lv: albuma pastiprinājums db

en: replaygain album peak
lv: replaygain albuma virsotne

en: peak of the album
lv: albuma virsotne

en: replaygain reference level
lv: replaygain atskaites līmenis

en: reference level of track and album gain values
lv: celiņa un albuma pastiprinājuma atskaites līmenis

en: language code
lv: valodas kods

en: language code for this stream, conforming to ISO-639-1 or ISO-639-2
lv: šīs plūsmas valodas kods, kas atbilst ISO-639-1 vai ISO-639-2

en: language name
lv: valodas nosaukums

en: freeform name of the language this stream is in
lv: valodas, kurā ir šī plūsma, nosaukums brīvā formā

en: image
lv: attēls

en: image related to this stream
lv: attēls, kas saistīts ar šo straumi

note: TRANSLATORS: 'preview image' = image that shows a preview of the full image
en: preview image
lv: priekšskatījuma attēls

en: preview image related to this stream
lv: ar šo straumi saistītais priekšskatījuma attēls

en: attachment
lv: pielikums

en: file attached to this stream
lv: šai straumei pievienotais fails

en: beats per minute
lv: sitieni minūtē

en: number of beats per minute in audio
lv: sitienu skaits minūtē audio ierakstā

en: keywords
lv: atslēgas vārdi

en: comma separated keywords describing the content
lv: ar komatu atdalīti saturu raksturojoši atslēgvārdi

en: geo location name
lv: ģeogrāfiskās atrašanās vietas nosaukums

en: human readable descriptive location of where the media has been recorded or produced
lv: cilvēka lasāma aprakstoša atrašanās vieta, kur medijs ir ierakstīts vai izgatavots

en: geo location latitude
lv: ģeogrāfiskās atrašanās vietas platums

en: geo latitude location of where the media has been recorded or produced in degrees according to WGS84 (zero at the equator, negative values for southern latitudes)
lv: ģeogrāfiskais platuma grāds, kur ir ierakstīts vai radīts informācijas nesējs, saskaņā ar WGS84 (nulle pie ekvatora, negatīvas vērtības dienvidu platuma grādos)

en: geo location longitude
lv: ģeogrāfiskā atrašanās vietas garums

en: geo longitude location of where the media has been recorded or produced in degrees according to WGS84 (zero at the prime meridian in Greenwich/UK,  negative values for western longitudes)
lv: ģeogrāfiskais garums vietas, kur ir ierakstīts vai radīts informācijas nesējs, atrašanās vieta grādos saskaņā ar WGS84 (nulle pie Griničas meridiāna Lielbritānijā, negatīvas vērtības rietumu garuma grādiem)

en: geo location elevation
lv: ģeogrāfiskās atrašanās vietas augstums

en: geo elevation of where the media has been recorded or produced in meters according to WGS84 (zero is average sea level)
lv: ģeogrāfiskais augstums metros vietā, kur medijs ir ierakstīts vai radīts, saskaņā ar WGS84 (nulle ir vidējais jūras līmenis)

en: geo location country
lv: ģeogrāfiskā atrašanās vieta valsts

en: country (english name) where the media has been recorded or produced
lv: valsts (angliskais nosaukums), kurā plašsaziņas līdzeklis ir ierakstīts vai producēts

en: geo location city
lv: ģeogrāfiskā atrašanās vieta pilsēta

en: city (english name) where the media has been recorded or produced
lv: pilsēta (angliskais nosaukums), kurā plašsaziņas līdzeklis ir ierakstīts vai sagatavots

en: geo location sublocation
lv: ģeogrāfiskās atrašanās vietas apakšvieta

en: a location within a city where the media has been produced or created (e.g. the neighborhood)
lv: vieta pilsētā, kur medijs ir radīts vai veidots (piemēram, apkaime)

en: geo location horizontal error
lv: ģeogrāfiskās atrašanās vietas horizontālā kļūda

en: expected error of the horizontal positioning measures (in meters)
lv: horizontālās pozicionēšanas mērījumu paredzamā kļūda (metros)

en: geo location movement speed
lv: ģeogrāfiskās atrašanās vietas pārvietošanās ātrums

en: movement speed of the capturing device while performing the capture in m/s
lv: uztveršanas ierīces kustības ātrums uztveršanas laikā m/s

en: geo location movement direction
lv: ģeogrāfiskās atrašanās vietas kustības virziens

en: indicates the movement direction of the device performing the capture of a media. It is represented as degrees in floating point representation, 0 means the geographic north, and increases clockwise
lv: norāda tās ierīces kustības virzienu, kas veic datu nesēja uzņemšanu. Tas tiek attēlots grādos peldošā komata izteiksmē, 0 nozīmē ģeogrāfiskos ziemeļus un palielinās pulksteņrādītāja virzienā

en: geo location capture direction
lv: ģeogrāfiskās atrašanās vietas uzņemšanas virziens

en: indicates the direction the device is pointing to when capturing  a media. It is represented as degrees in floating point  representation, 0 means the geographic north, and increases clockwise
lv: norāda virzienu, uz kuru ierīce ir vērsta, kad tiek uztverts multivides nesējs. Tas tiek attēlots grādos peldošā komata izteiksmē, 0 nozīmē ģeogrāfiskos ziemeļus un palielinās pulksteņrādītāja rādītāja virzienā

note: TRANSLATORS: 'show name' = 'TV/radio/podcast show name' here
en: show name
lv: parādīt nosaukumu

en: Name of the tv/podcast/series show the media is from
lv: Televīzijas/podkāsta/seriāla raidījuma nosaukums, no kura ir medijs

note: TRANSLATORS: 'show sortname' = 'TV/radio/podcast show name as used for sorting purposes' here
en: show sortname
lv: parādīt šķiroto nosaukumu

en: Name of the tv/podcast/series show the media is from, for sorting purposes
lv: Televīzijas/podkāsta/seriāla raidījuma nosaukums, no kura ir medijs, šķirošanas nolūkos

en: episode number
lv: epizodes numurs

en: The episode number in the season the media is part of
lv: Epizodes numurs sezonā, kurā ir plašsaziņas līdzeklis

en: season number
lv: sezonas numurs

en: The season number of the show the media is part of
lv: Raidījuma sezonas numurs, kurā medijs piedalās

en: lyrics
lv: dziesmu vārdi

en: The lyrics of the media, commonly used for songs
lv: Medija vārdi, parasti izmanto dziesmām

en: composer sortname
lv: komponista šķirotājvārds

en: person(s) who composed the recording, for sorting purposes
lv: persona(-as), kura(-as) ir ieraksta komponists(-es), šķirošanas nolūkos

en: grouping
lv: grupēšana

en: Groups related media that spans multiple tracks, like the different pieces of a concerto. It is a higher level than a track, but lower than an album
lv: Grupē saistītus multivides materiālus, kas aptver vairākus skaņdarbus, piemēram, dažādus koncerta skaņdarbus. Tas ir augstāks līmenis nekā dziesma, bet zemāks nekā albums

en: user rating
lv: lietotāja vērtējums

en: Rating attributed by a user. The higher the rank, the more the user likes this media
lv: Lietotāja piešķirtais vērtējums. Jo augstāks rangs, jo vairāk lietotājam patīk šis medijs

en: device manufacturer
lv: ierīces ražotājs

en: Manufacturer of the device used to create this media
lv: Tā ierīces ražotājs, kas izmantota, lai izveidotu šo multivides līdzekli

en: device model
lv: ierīces modelis

en: Model of the device used to create this media
lv: Ierīces modelis, kas izmantots, lai izveidotu šo multivides kopiju

en: application name
lv: lietojumprogrammas nosaukums

en: Application used to create the media
lv: Multivides izveidei izmantotā lietojumprogramma

en: application data
lv: lietojumprogrammas dati

en: Arbitrary application data to be serialized into the media
lv: Multivides nesējā serializējamie patvaļīgi lietojumprogrammas dati

en: image orientation
lv: attēla orientācija

en: How the image should be rotated or flipped before display
lv: Kā attēls pirms rādīšanas ir jāpagriež vai jāapvērš

en: publisher
lv: izdevējs

en: Name of the label or publisher
lv: Marķējuma vai izdevniecības nosaukums

en: interpreted-by
lv: interpretēts

en: Information about the people behind a remix and similar interpretations
lv: Informācija par cilvēkiem, kas radījuši remiksu, un līdzīgas interpretācijas

en: midi-base-note
lv: midi-bāzes-nots

en: Midi note number of the audio track.
lv: Audio celiņa Midi nots numurs.

en: private-data
lv: privātie dati

en: Private data
lv: Privātie dati

en: container-specific-track-id
lv: konteinera specifiskais-celiņa-id

en: Container-specific Track ID
lv: Konteinera specifiskais Celiņa Id

en: Invalid URI: %s
lv: Nederīgs URI: %s

en: No URI handler for the %s protocol found
lv: Nav atrasts URI apstrādātājs %s protokolam

en: URI scheme '%s' not supported
lv: URI shēma '%s' netiek atbalstīta

en: ERROR: from element %s: %s
lv: Kļūda: no elementa %s: %s

en: Additional debug info:
    %s
lv: Papildu atkļūdošanas informācija:
    %s

note: ****************************************************************************************** *** helpers for pipeline-setup
en: link has no source [sink=%s@%p]
lv: saitei nav avota [izlietne=%s@%p]

en: link has no sink [source=%s@%p]
lv: saitei nav izlietnes [avots=%s@%p]

en: No such property.
lv: Šādas īpašības nav.

en: no property "%s" in element "%s"
lv: nav īpašības "%s" elementā "%s"

en: Element "%s" is not a GstPreset
lv: Elements "%s" nav GstPreset

en: could not set preset "%s" in element "%s"
lv: nevarēja iestatīt iepriekš-noteikto "%s" elementā "%s"

en: no element "%s"
lv: nav elementa "%s"

en: could not set property "%s" in element "%s" to "%s"
lv: nevarēja iestatīt īpašību "%s" elementā "%s" uz "%s"

en: could not set property "%s" in child of element "%s" to "%s"
lv: nevarēja iestatīt īpašību "%s" bērna elementā "%s" uz "%s"

en: Delayed linking failed.
lv: Aizkavēta savienošana neizdevās.

en: could not link %s to %s, %s can't handle caps %s
lv: nevarēja savienot %s ar %s, %s nevar apstrādāt iespējas %s

en: could not link %s to %s, neither element can handle caps %s
lv: nevarēja savienot %s ar %s, neviens no elementiem nevar apstrādāt iespējas %s

en: could not link %s to %s with caps %s
lv: nevarēja savienot %s ar %s ar iespējām %s

en: could not link %s to %s
lv: nevarēja savienot %s ar %s

en: unexpected reference "%s" - ignoring
lv: negaidīta atsauce "%s" - tiks ignorēts

en: unexpected pad-reference "%s" - ignoring
lv: negaidīta pad-reference "%s" - tiks ignorēts

en: could not parse caps "%s"
lv: nevarēja analizēt iespējas "%s"

en: no sink element for URI "%s"
lv: nav izlietnes elementa priekš URI "%s"

en: no source element for URI "%s"
lv: nav avota elementa priekš URI "%s"

en: syntax error
lv: sintakses kļūda

en: specified empty bin "%s", not allowed
lv: norādīta tukša tvertne "%s", nav atļauts

en: no bin "%s", unpacking elements
lv: nav tvertne "%s", elementu izpakošana

en: empty pipeline not allowed
lv: tukšs cauruļvads nav atļauts

en: Pipeline construction is invalid, please add queues.
lv: Cauruļvada konstrukcija ir nederīga, lūdzu, pievienojiet rindas.

en: A lot of buffers are being dropped.
lv: Daudzi buferi tiek izmesti.

en: Internal data flow problem.
lv: Iekšējās datu plūsmas problēma.

en: Internal data flow error.
lv: Iekšējā datu plūsmas kļūda.

en: Internal clock error.
lv: Iekšējā pulksteņa kļūda.

en: Failed to map buffer.
lv: Neizdevās kartēt buferi.

en: Filter caps
lv: Filtra iespējas

en: Restrict the possible allowed capabilities (NULL means ANY). Setting this property takes a reference to the supplied GstCaps object.
lv: Ierobežojiet iespējamās atļautās iespējas (NULL nozīmē jebkuras). Nosakot šo īpašību, tiek iegūta atsauce uz norādīto GstCaps objektu.

en: Caps Change Mode
lv: Iespējas Maiņas Režīms

en: Filter caps change behaviour
lv: Filtra iespēju maiņas uzvedība

en: No Temp directory specified.
lv: Nav norādīta Temp direktorija.

en: Could not create temp file "%s".
lv: Nevar izveidot pagaidu failu "%s".

en: Could not open file "%s" for reading.
lv: Nevar atvērt failu "%s" lasīšanai.

en: Error while writing to download file.
lv: Kļūda, rakstot uz lejupielādes failu.

en: No file name specified for writing.
lv: Ierakstīšanai nav norādīts faila nosaukums.

en: Could not open file "%s" for writing.
lv: Nevar atvērt failu "%s" rakstīšanai.

en: Error closing file "%s".
lv: Kļūda, aizverot failu "%s".

en: Error while seeking in file "%s".
lv: Kļūda, meklējot failā "%s".

en: Error while writing to file "%s".
lv: Kļūda, rakstot uz failu "%s".

en: No file name specified for reading.
lv: Nav norādīts lasīšanai paredzētā faila nosaukums.

en: Could not get info on "%s".
lv: Nevar iegūt informāciju par "%s".

en: "%s" is a directory.
lv: "%s" ir direktorija.

en: File "%s" is a socket.
lv: Fails "%s" ir kontaktligzda.

en: Failed after iterations as requested.
lv: Neizdevās pēc iterācijām, kā pieprasīts.

en: eos-after and error-after can't both be defined.
lv: eos-after un error-after nevar abi būt definēti.

en: caps
lv: iespējas

en: detected capabilities in stream
lv: atrastās iespējas straumē

en: minimum
lv: minimālais

en: force caps
lv: piespiedu iespējas

en: force caps without doing a typefind
lv: piespiedu iespējas, neveicot tipa meklēšanu

en: Stream doesn't contain enough data.
lv: Straumē nav pietiekami daudz datu.

en: Stream contains no data.
lv: Straumē nav datu.

en: %sImplemented Interfaces%s:
lv: %sĪstenotās Saskarnes%s:

en: readable
lv: lasāms

en: writable
lv: rakstāms

en: deprecated
lv: novecojis

en: controllable
lv: kontrolējams

en: conditionally available
lv: nosacīti pieejams

en: can be set only at object construction time
lv: var iestatīt tikai objekta konstruēšanas laikā

en: changeable in NULL, READY, PAUSED or PLAYING state
lv: maināms NULL, READY, PAUSED vai PLAYING stāvoklī

en: changeable only in NULL, READY or PAUSED state
lv: maināms tikai NULL, READY vai PAUSED stāvoklī

en: changeable only in NULL or READY state
lv: maināms tikai NULL vai READY stāvoklī

en: Blacklisted files:
lv: Melnajā sarakstā iekļautie faili:

en: %sTotal count%s: %s
lv: %sKopējais Skaits%s: %s

en: %d blacklisted file | %d blacklisted files
lv[0]: %d melnajā sarakstā iekļauti faili
lv[1]: %d melnajā sarakstā iekļauts fails
lv[2]: %d melnajā sarakstā iekļauti faili

en: %d plugin | %d plugins
lv[0]: %d spraudņu
lv[1]: %d spraudnis
lv[2]: %d spraudņi

en: %d blacklist entry | %d blacklist entries
lv[0]: %d melnā saraksta ierakstu
lv[1]: %d melnā saraksta ieraksts
lv[2]: %d melnā saraksta ieraksti

en: %d feature | %d features
lv[0]: %d funkciju
lv[1]: %d funkcija
lv[2]: %d funkcijas

en: Print all elements
lv: Drukāt visus elementus

en: Print list of blacklisted files
lv: Izdrukāt melnajā sarakstā iekļauto failu sarakstu

en: Print a machine-parsable list of features the specified plugin or all plugins provide.
                                           Useful in connection with external automatic plugin installation mechanisms
lv: Izdrukāt mašīnlasāmu norādītā spraudņa vai visu spraudņu funkciju sarakstu.
                                           Lietderīgi saistībā ar ārējiem automātiskās spraudņu instalēšanas mehānismiem

en: List the plugin contents
lv: Uzskaitīt spraudņa saturu

en: A slashes ('/') separated list of types of elements (also known as klass) to list. (unordered)
lv: Ar slīpsvītrām ('/') atdalīts saraksts ar elementu tipiem (pazīstams arī kā klass), ko uzskaitīt. (nesakārtots)

en: Check if the specified element or plugin exists
lv: Pārbaudiet, vai norādītais elements vai spraudnis pastāv

en: When checking if an element or plugin exists, also check that its version is at least the version specified
lv: Pārbaudot, vai elements vai spraudnis eksistē, pārbaudiet arī, vai tā versija ir vismaz norādītā versija

en: Print supported URI schemes, with the elements that implement them
lv: Drukāt atbalstītās URI shēmas ar elementiem, kas tās īsteno

en: Disable colors in output. You can also achieve the same by setting 'GST_INSPECT_NO_COLORS' environment variable to any value.
lv: Atslēgt krāsas izvadē. To pašu var panākt, iestatot vides mainīgajam 'GST_INSPECT_NO_COLORS' jebkuru vērtību.

en: Color output, even when not sending to a tty.
lv: Krāsu izvade, pat ja netiek sūtīta uz tty.

en: Could not load plugin file: %s
lv: Nevar ielādēt spraudņa failu: %s

en: No such element or plugin '%s'
lv: Nav šāda elementa vai spraudņa '%s'

en: Index statistics
lv: Indeksa statistika

en: Setting pipeline to PLAYING ...
lv: Cauruļvada iestatīšana uz PLAYING ...

en: ERROR: pipeline doesn't want to play.
lv: Kļūda: cauruļvads nevēlas spēlēt.

en: Got message #%u from element "%s" (%s):
lv: Saņemts ziņojums #%u no elementa "%s" (%s):

en: Got message #%u from pad "%s:%s" (%s):
lv: Saņemts ziņojums #%u no savienotnes "%s:%s" (%s):

en: Got message #%u from object "%s" (%s):
lv: Saņemts ziņojums #%u no objekta "%s" (%s):

en: Got message #%u (%s):
lv: Saņemts ziņojums #%u (%s):

en: Got EOS from element "%s".
lv: Iegūts EOS no elementa "%s".

en: EOS received - stopping pipeline...
lv: EOS saņemts - cauruļvada apstādināšana...

en: FOUND TAG      : found by element "%s".
lv: ATRASTA BIRKA      : atrasta ar elementu "%s".

en: FOUND TAG      : found by pad "%s:%s".
lv: ATRASTA BIRKA      : atrasta ar savienotni "%s:%s".

en: FOUND TAG      : found by object "%s".
lv: ATRASTA BIRKA      : atrasta ar objektu "%s".

en: FOUND TAG
lv: ATRASTA BIRKA

en: FOUND TOC      : found by element "%s".
lv: ATRASTS SATURS      : atrasts ar elementu "%s".

en: FOUND TOC      : found by object "%s".
lv: ATRASTS SATURS      : atrasts ar objektu "%s".

en: FOUND TOC
lv: ATRASTS SATURS

en: WARNING: from element %s: %s
lv: BRĪDINĀJUMS: no elementa %s: %s

en: Pipeline is PREROLLED ...
lv: Cauruļvads ir PRIEKŠLĀDĒTS...

en: Prerolled, waiting for buffering to finish...
lv: Priekšielādēts, gaida, kad beigsies buferēšana...

en: Prerolled, waiting for progress to finish...
lv: Priekšielādēts, gaida, lai progress pabeigtu...

en: buffering...
lv: buferēšana...

en: Done buffering, setting pipeline to PLAYING ...
lv: Pabeigta buferizēšana, iestata cauruļvadu uz PLAYING ...

note: we were not buffering but PLAYING, PAUSE  the pipeline.
en: Buffering, setting pipeline to PAUSED ...
lv: Buferēšana, iestata cauruļvadu uz PAUSED ...

en: Redistribute latency...
lv: Pārdalīt aizturi...

en: Setting state to %s as requested by %s...
lv: Iestata stāvokli uz %s pēc %s pieprasījuma...

note: this application message is posted when we caught an interrupt and * we need to stop the pipeline.
en: Interrupt: Stopping pipeline ...
lv: Pārtraukums: Cauruļvada apturēšana ...

en: Interrupt while waiting for EOS - stopping pipeline...
lv: Pārtraukums, gaidot EOS - cauruļvada apturēšana ...

en: EOS on shutdown enabled -- Forcing EOS on the pipeline
lv: Ieslēgta izslēgšana uz EOS -- EOS tiek uzspiests uz cauruļvada

en: Waiting for EOS...
lv: Gaida EOS...

en: Missing element: %s
lv: Trūkstošais elements: %s

en: Got context from element '%s': %s=%s
lv: Iegūt kontekstu no elementa '%s': %s=%s

en: ERROR: pipeline doesn't want to preroll.
lv: Kļūda: cauruļvads nevēlas veikt priekšielādi.

en: An error happened while waiting for EOS
lv: Gaidot EOS, notika kļūda

en: Use Windows high-resolution clock, precision: %u ms
lv: Izmantojiet Windows augstas izšķirtspējas pulksteni, precizitāte: %u ms

en: Output tags (also known as metadata)
lv: Izvades birkas (zināmi arī kā metadati)

en: Output TOC (chapters and editions)
lv: Izvadīt Saturu (nodaļas un izdevumi)

en: Output status information and property notifications
lv: Izvadīt statusa informāciju un īpašības paziņojumus

en: Do not print any progress information
lv: Nedrukāt nekādu progresa informāciju

en: Output messages
lv: Izvada paziņojumi

en: Do not output status information for the specified property if verbose output is enabled (can be used multiple times)
lv: Neizvadīt norādītās īpašības statusa informāciju, ja ir iespējota detalizētā izvade (var izmantot vairākas reizes)

en: PROPERTY-NAME
lv: ĪPAŠĪBAS-NOSAUKUMS

en: Set the name of the program
lv: Programmas nosaukuma iestatīšana

en: PROGRAM-NAME
lv: PROGRAMAS-NOSAUKUMS

en: Do not install a fault handler
lv: Neuzstādīt defektu apstrādātāju

en: Force EOS on sources before shutting the pipeline down
lv: Pirms avotu cauruļvada izslēgšanas uzspiest EOS

en: Gather and print index statistics
lv: Vākt un izdrukāt indeksa statistiku

en: Do not print current position of pipeline. If this option is unspecified, the position will be printed when stdout is a TTY. To enable printing position when stdout is not a TTY, use "force-position" option
lv: Nedrukāt cauruļvada pašreizējo pozīciju. Ja šī opcija nav norādīta, pozīcija tiks drukāta, ja stdout ir TTY. Lai ieslēgtu pozīcijas drukāšanu, ja stdout nav TTY, izmantojiet opciju "force-position"

en: Allow printing current position of pipeline even if stdout is not a TTY. This option has no effect if the "no-position" option is specified
lv: Ļauj drukāt cauruļvada pašreizējo pozīciju pat tad, ja stdout nav TTY. Šai opcijai nav ietekmes, ja ir norādīta opcija "no-position"

en: ERROR: pipeline could not be constructed: %s.
lv: KĻŪDA: cauruļvadu nav iespējams izveidot: %s.

en: ERROR: pipeline could not be constructed.
lv: KĻŪDA: cauruļvadu nav iespējams izveidot.

en: WARNING: erroneous pipeline: %s
lv: BRĪDINĀJUMS: kļūdains cauruļvads: %s

en: ERROR: the 'pipeline' element wasn't found.
lv: KĻŪDA: elements 'pipeline' nav atrasts.

en: Setting pipeline to PAUSED ...
lv: Cauruļvada iestatīšana uz PAUSED ...

en: Failed to set pipeline to PAUSED.
lv: Neizdevās iestatīt cauruļvadu uz PAUSED.

en: Pipeline is live and does not need PREROLL ...
lv: Cauruļvads ir dzīvs, un tam nav nepieciešams PREROLL ...

en: Pipeline is PREROLLING ...
lv: Cauruļvads ir PREROLLING ...

en: Execution ended after %
lv: Izpilde beidzās pēc %

en: Setting pipeline to NULL ...
lv: Cauruļvada iestatīšana uz NULL ...

en: Freeing pipeline ...
lv: Cauruļvada atbrīvošana ...
