gtans - en to cs translation catalogue (55 entries)

en: User config file saved.
cs: Konfigurační soubor uložen.

en: Can't save config file.
cs: Nemohu uložit konfigurační soubor.

en: About gTans...
cs: O gTans...

en: Can't read help file, Sorry.
cs: Nemohu otevřít soubor s nápovědou, sorry.

en: gTans help...
cs: gTans nápověda...

en: Click into to move, around to rotate. Right-click to flip.
cs: Pohyb s kliknutím, otáčení s kliknutím mimo. Pravým obrácení.

en: Well done. Try another one ?
cs: Hovoto. Další?

en: Select a figures file...
cs: Vyberte soubor s figurami...

en: Select a texture (xpm file)...
cs: Vyberte texturu (xpm soubor)...

en: %d figures loaded.
cs: Počet nahraných figur: %d.

en: Can't load figure file.
cs: Nemohu nahrát figury ze souboru.

en: Select a color...
cs: Vyberte barvu ...

en: Game
cs: Hra

en: Quit
cs: Konec

en: Preferences
cs: Nastavení

en: Tans
cs: Kostky

en: Color...
cs: Barva...

en: Texture...
cs: Textura...

en: Hilighted tan
cs: Vybraná kostka

en: Background
cs: Pozadí

en: Outline help color...
cs: Barva pomocného obrysu...

en: Silhouette color...
cs: Barva siluety...

en: Silhouette background...
cs: Pozadí siluety...

en: Solved figure bg...
cs: Barva složené figury...

en: Help tan color...
cs: Barva kostky v nápovědě...

en: Tans size
cs: Velikost kostek

en: Increase
cs: Zvětšit

en: Decrease
cs: Zmenšit

en: Accuracy
cs: Tolerance

en: High
cs: Vysoká

en: Medium
cs: Střední

en: Low
cs: Nízká

en: Rotation
cs: Rotace

en: Continuous
cs: Plynulá

en: Step by step
cs: Po částech

en: Figures file...
cs: Soubor s figurami...

en: Save config
cs: Uložit konfiguraci

en: Misc.
cs: Různé

en: About...
cs: O...

en: Help...
cs: Nápověda...

en: Clear figure status
cs: Zapomenout složenou figuru

en: Clear all figures status
cs: Zapomenout všechny složené figury

en: Figure
cs: Figura

en: Unselect tan
cs: Odznažit kostku

en: Show a tan
cs: Ukázat kostku

en: Show outline
cs: Ukázat obrys

en: Select a file
cs: Vyberte soubor

en: Select color
cs: Vyberte barvu

en: About gTans
cs: O gTans

en: Close
cs: Zavřít

en: gTans help
cs: gTans nápověda

en: Select a tan.
cs: Vyberte kostku.

en: No figure loaded.
cs: Nebyly nahrány žádné figury.

en: Couldn't find pixmap file: %s
cs: Nemohu najít xpm soubor: %s

en: Error loading pixmap file: %s
cs: Chyba při nahrávání pixmapového obrázku: %s
