gtans - en to pl translation catalogue (55 entries)

en: User config file saved.
pl: Plik konfiguracyjny użytkownika zapisany.

en: Can't save config file.
pl: Nie mogę zapisać pliku konfiguracyjnego.

en: About gTans...
pl: O gTans...

en: Can't read help file, Sorry.
pl: Nie można odczytać pliku pomocy.

en: gTans help...
pl: Pomoc gTans

en: Click into to move, around to rotate. Right-click to flip.
pl: Kliknij na, żeby przesunąć, obok, żeby obrócić. Prawym, żeby odbić.

en: Well done. Try another one ?
pl: Dobra robota. Spróbujesz inny?

en: Select a figures file...
pl: Wybierz plik z figurami...

en: Select a texture (xpm file)...
pl: Wybierz teksturę (plik xpm)...

en: %d figures loaded.
pl: Załadowano %d figur(y).

en: Can't load figure file.
pl: Nie mogę załadować pliku z figurami.

en: Select a color...
pl: Wybierz kolor...

en: Game
pl: Gra

en: Quit
pl: Wyjście

en: Preferences
pl: Ustawienia

en: Tans
pl: Tany

en: Color...
pl: Kolor...

en: Texture...
pl: Tekstura...

en: Hilighted tan
pl: Podświetlony tan

en: Background
pl: Tło

en: Outline help color...
pl: Kolor obwódki pomocniczej...

en: Silhouette color...
pl: Kolor sylwetki...

en: Silhouette background...
pl: Tło sylwetki...

en: Solved figure bg...
pl: Tło ułożonej figury...

en: Help tan color...
pl: Kolor pomocniczego tana...

en: Tans size
pl: Rozmiar tanów

en: Increase
pl: Zwiększ

en: Decrease
pl: Zmniejsz

en: Accuracy
pl: Dokładność

en: High
pl: Wysoka

en: Medium
pl: Średnia

en: Low
pl: Niska

en: Rotation
pl: Obroty

en: Continuous
pl: Ciągłe

en: Step by step
pl: Krok po kroku

en: Figures file...
pl: Plik z figurami...

en: Save config
pl: Zapisz konfigurację

en: Misc.
pl: Różne

en: About...
pl: O...

en: Help...
pl: Pomoc...

en: Clear figure status
pl: Wyczyść status figury

en: Clear all figures status
pl: Wyczyść status wszystkich figur

en: Figure
pl: Figura

en: Unselect tan
pl: Odznacz tan

en: Show a tan
pl: Pokaż tan

en: Show outline
pl: Pokaż obwódkę

en: Select a file
pl: Wybierz plik

en: Select color
pl: Wybierz kolor

en: About gTans
pl: O gTans

en: Close
pl: Zamknij

en: gTans help
pl: Pomoc gTans

en: Select a tan.
pl: Wybierz tan.

en: No figure loaded.
pl: Nie ma załadowanej figury.

en: Couldn't find pixmap file: %s
pl: Nie mogę odnaleźć obrazka: %s

en: Error loading pixmap file: %s
pl: Błąd ładowania obrazka: %s
