gtans - en to tr translation catalogue (56 entries)

en: User config file saved.
tr: Kullanıcı ayar dosyası kaydedildi.

en: Can't save config file.
tr: Ayar dosyası kaydedilemedi.

en: About gTans...
tr: gTans Hakkında...

en: Can't read help file, Sorry.
tr: Yardım dosyası okunamıyor, Üzgünüm.

en: gTans help...
tr: gTans yardım...

en: Click into to move, around to rotate. Right-click to flip.
tr: Hareket ettirmek ve oynatmak için sol , çevirmek için sağ tıklayın.

en: Well done. Try another one ?
tr: Tebrikler. Başka bir tane denemek ister misiniz ?

en: Select a figures file...
tr: Bir şekil dosyası seçin...

en: Select a texture (xpm file)...
tr: Doku (xpm) dosyası seçin...

en: %d figures loaded.
tr: %d şekil yüklendi.

en: Can't load figure file.
tr: Şekil dosyası yüklenemedi.

en: Select a color...
tr: Bir renk seçin...

en: Game
tr: Oyun

en: Quit
tr: Çık

en: Preferences
tr: Tercihler

en: Tans
tr: Parçalar

en: Color...
tr: Renk...

en: Texture...
tr: Doku...

en: Hilighted tan
tr: Seçilen parça

en: Background
tr: Arkaplan

en: Outline help color...
tr: Belirtilen yardım rengi...

en: Silhouette color...
tr: Karaltı rengi...

en: Silhouette background...
tr: Karaltı arkaplanı...

en: Solved figure bg...
tr: Çözülen şeklin arkaplanı...

en: Help tan color...
tr: Yardımcı parça rengi...

en: Tans size
tr: Parça boyutları

en: Increase
tr: Büyüt

en: Decrease
tr: Küçült

en: Accuracy
tr: İncelik

en: High
tr: Yüksek

en: Medium
tr: Orta

en: Low
tr: Düşük

en: Rotation
tr: Dönüş

en: Continuous
tr: Devamlı

en: Step by step
tr: Adım-Adım

en: Figures file...
tr: Şekil dosyası...

en: Save config
tr: Ayarları kaydet

en: Misc.
tr: Diğer

en: About...
tr: Hakkında...

en: Help...
tr: Yardım...

en: Clear figure status
tr: Şekil durumunu temizle

en: Clear all figures status
tr: Tüm şekil durumlarını temizle

en: Figure
tr: Şekil

en: Unselect tan
tr: Parçanın seçimini kaldır

en: Show a tan
tr: Bir parça göster

en: Show outline
tr: Belirtileni göster

en: Select a file
tr: Bir dosya seç

en: Select color
tr: Renk seç

en: About gTans
tr: gTans Hakkında

en: gTans v1.1
    http://altern.org/bwt
    
    Philippe Banwarth
    bwt@altern.org
    
    Please send me
    comments, bug reports...
tr: gTans v1.1
    http://altern.org/bwt
    
    Philippe Banwarth
    bwt@altern.org
    
    Lütfen yorumlarınızı, hataları 
    bana gönderin...

en: Close
tr: Kapat

en: gTans help
tr: gTans yardım

en: Select a tan.
tr: Parça seç.

en: No figure loaded.
tr: Şekil yüklenmedi.

en: Couldn't find pixmap file: %s
tr: Resim dosyası bulunamıyor: %s

en: Error loading pixmap file: %s
tr: Resim dosyası yüklenirken hata oluştu: %s
