gtetrinet - en to cs translation catalogue (190 entries)

en: Couldn't resolve hostname.
cs: Nelze zjistit název počítače.

en: _Connect to server...
cs: _Připojit se k serveru...

en: _Disconnect from server
cs: O_dpojit se od serveru

en: Change _team...
cs: Změnit _tým...

en: _Start game
cs: _Začít hru

en: _Pause game
cs: P_ozastavit hru

en: _End game
cs: _Ukončit hru

en: Detac_h page...
cs: Odpo_jit stránku...

en: Connect
cs: Připojit

en: Connect to a server
cs: Připojit se k serveru

en: Disconnect
cs: Odpojit

en: Disconnect from the current server
cs: Odpojit se od současného serveru

en: Start game
cs: Začít hru

en: Start a new game
cs: Začít novou hru

en: End game
cs: Ukončit hru

en: End the current game
cs: Ukončit současnou hru

en: Pause game
cs: Pozastavit hru

en: Pause the game
cs: Pozastavit hru

en: Change team
cs: Změnit tým

en: Change your current team name
cs: Změnit název vašeho současného týmu

en: Detach page
cs: Odpojit stránku

en: Detach the current notebook page
cs: Odpojit aktuální stránku sešitu

en: Game in progress
cs: Hra probíhá

en: Connected to
cs: Připojen k

en: Not connected
cs: Nepřipojen

en: A Tetrinet client for GNOME.
cs: Klient hry Tetrinet pro GNOME.

en: Warning: theme does not have a name, reverting to default.
cs: Varování: téma nemá název, vracím se zpět k výchozímu.

note: make dialog that asks for address/nickname
en: Connect to server
cs: Připojit se k serveru

en: Team name:
cs: Název týmu:

en: You must specify a server name.
cs: Musíte zadat název serveru.

en: Please specify a password to connect as spectator.
cs: Zadejte prosím heslo pro připojení se jako divák.

en: Please specify a valid nickname.
cs: Zadejte prosím platnou přezdívku.

note: game type radio buttons
en: O_riginal
cs: _Původní

en: Server address
cs: Adresa serveru

en: Connect as a _spectator
cs: Připojit se jako _divák

en: _Password:
cs: _Heslo:

en: Spectate game
cs: Dívat se na hru

en: _Nick name:
cs: _Přezdívka:

en: _Team name:
cs: Název _týmu:

en: Player information
cs: Informace o hráči

en: Change Key
cs: Změnit klávesu

en: Move right
cs: Posun doprava

en: Move left
cs: Posun doleva

en: Move down
cs: Posun dolů

en: Rotate right
cs: Rotace doprava

en: Rotate left
cs: Rotace doleva

en: Drop piece
cs: Položení kousku

en: Discard special
cs: Vyřazení speciální

en: Send message
cs: Poslání zprávy

en: Special to field 1
cs: Specialitu do pole 1

en: Special to field 2
cs: Specialitu do pole 2

en: Special to field 3
cs: Specialitu do pole 3

en: Special to field 4
cs: Specialitu do pole 4

en: Special to field 5
cs: Specialitu do pole 5

en: Special to field 6
cs: Specialitu do pole 6

en: Press new key for "%s"
cs: Stiskněte novou klávesu pro "%s"

en: GTetrinet Preferences
cs: Nastavení GTetrinet

en: Select a theme from the list.
    Install new themes in ~/.gtetrinet/themes/
cs: Vyberte téma ze seznamu.
    Nová témata instalujte do ~/.gtetrinet/themes/

en: Name:
cs: Název:

en: Author:
cs: Autor:

en: Description:
cs: Popis:

en: Selected Theme
cs: Vybrané téma

en: Download new themes
cs: Stáhnout nová témata

en: Themes
cs: Témata

note: partyline
en: Enable _Timestamps
cs: Povolit č_asové údaje

en: Enable Channel _List
cs: Povolit _seznam kanálů

en: Action
cs: Akce

en: Key
cs: Klávesa

en: Select an action from the list and press Change Key to change the key associated with the action.
cs: Vyberte akci ze seznamu a po stisknutí Změnit klávesu změňte klávesu přiřazenou této akci.

en: Change _key...
cs: Změnit _klávesu...

en: _Restore defaults
cs: _Obnovit výchozí

en: Keyboard
cs: Klávesnice

note: sound
en: Enable _Sound
cs: Povolit z_vuk

en: Enable _MIDI
cs: Povolit _MIDI

en: Enter command to play a midi file:
cs: Zadejte příkaz pro přehrávání souboru MIDI:

en: The above command is run when a midi file is to be played.  The name of the midi file is placed in the environment variable MIDIFILE.
cs: Příkaz zadaný výše je spuštěn, pokud se má přehrát soubor MIDI. Název MIDI souboru je umístěn do proměnné prostředí MIDIFILE.

en: Sound
cs: Zvuk

en: Error loading theme: cannot load graphics file
    Falling back to default
cs: Chyba při načítání tématu: nelze načíst soubor s grafikou
    Vracím se zpět k výchozímu

note: shouldnt happen
en: Error loading default theme: Aborting...
    Check for installation errors
cs: Chyba při načítání výchozího tématu: Končím...
    Zkontrolujte chyby v instalaci

en: Next piece:
cs: Další kousek:

en: Lines:
cs: Řádky:

en: Level:
cs: Úroveň:

en: Active level:
cs: Aktivní úroveň:

en: Attacks and defenses:
cs: Útoky a obrany:

en: Not playing
cs: Nehraje se

en: Specials:
cs: Speciální:

en: Set nickname to use
cs: Zadejte přezdívku, která se má použít

en: NICKNAME
cs: PŘEZDÍVKA

en: Set team name
cs: Nastavit název týmu

en: TEAM
cs: TÝM

en: Connect as a spectator
cs: Připojit se jako divák

en: Spectator password
cs: Heslo pro diváka

en: PASSWORD
cs: HESLO

en: Failed to init GConf: %s
cs: Selhala inicializace GConf: %s

note: FIXME
en: Playing Fields
cs: Hrací pole

note: FIXME
en: Winlist
cs: Seznam výher

en: Name
cs: Jméno

en: Players
cs: Hráči

en: State
cs: Stav

en: Description
cs: Popis

en: Channel List
cs: Seznam kanálů

en: Team
cs: Tým

en: Your name:
cs: Vaše jméno:

en: Your team:
cs: Váš tým:

en: Talking in channel
cs: Hovor v kanálu

en: Disconnected
cs: Odpojen

en: Server disconnected
cs: Server se odpojil

en: %c%c*** Disconnected from server
cs: %c%c*** Odpojen od serveru

en: Error connecting:
cs: Chyba při připojení:

en: %c%c*** Connected to server
cs: %c%c*** Připojen k serveru

en: %c%c*** You have been kicked from the game
cs: %c%c*** Byl jste vyhozen ze hry

en: %c*** %c%s%c%c has been kicked from the game
cs: %c*** %c%s%c%c byl vyhozen ze hry

en: %c*** Team %c%s%c%c has won the game
cs: %c*** Tým %c%s%c%c vyhrál hru

en: %c*** %c%s%c%c has won the game
cs: %c*** %c%s%c%c vyhrál hru

en: %c*** The game has %cstarted
cs: %c*** Hra %czačala

en: %c*** The game is %cin progress
cs: %c*** Hra %cprobíhá

en: %c*** The game has %cpaused
cs: %c*** Hra byla %cpozastavena

en: The game has %c%cpaused
cs: Hra byla %c%cpozastavena

en: %c*** The game has %cresumed
cs: %c*** Hra %cpokračuje

en: The game has %c%cresumed
cs: Hra znovu %c%cpokračuje

en: %c*** The game has %cended
cs: %c*** Hra %cskončila

en: %c*** You have joined %c%s%c%c
cs: %c*** Připojili jste se k %c%s%c%c

en: %c*** %c%s%c%c has joined the spectators %c%c(%c%s%c%c%c)
cs: %c*** %c%s%c%c se připojil k divákům %c%c (%c%s%c%c%c)

en: %c*** %c%s%c%c has left the spectators %c%c(%c%s%c%c%c)
cs: %c*** %c%s%c%c opustil řady diváků %c%c (%c%s%c%c%c)

en: No special blocks
cs: Žádné speciální bloky

en:  on %c%c%s%c%c
cs:  na %c%c%s%c%c

en:  to All
cs:  všem

en:  by %c%c%s%c%c
cs:  od %c%c%s%c%c

en: %c*** %c%s%c%c is the moderator
cs: %c*** %c%s%c%c je moderátor

note: remove ", " from end of string
en:  has left the game
cs:  opustil hru

en:  have left the game
cs:  opustili hru

en:  has joined the game
cs:  se připojil ke hře

en:  have joined the game
cs:  se připojili ke hře

en: %s is on team %c%s
cs: %s je v týmu %c%s

en: %s is alone
cs: %s je sám

en: %s are on team %c%s
cs: %s jsou v týmu %c%s

en: %s are alone
cs: %s jsou sami

en: %c*** %c%s%c%c is now on team %c%s
cs: %c*** %c%s%c%c je nyní v týmu %c%s

en: %c*** %c%s%c%c is now alone
cs: %c*** %c%s%c%c je nyní sám

en: Score
cs: Skóre

en: Tetrinet client
cs: Klient hry Tetrinet

en: Tetrinet client for GNOME
cs: Klient hry Tetrinet pro prostředí GNOME

en: Command to run to play midi files
cs: Příkaz, který spustit pro přehrávání souborů midi

en: Enable/disable channel list.
cs: Povolit/zakázat seznam kanálů.

en: Enable/disable midi music
cs: Povolit/zakázat hudbu midi

en: Enable/disable sound
cs: Povolit/zakázat zvuk

en: Enable/disable timestamps.
cs: Povolit/zakázat časové údaje.

en: Enables/Disables sound. Keep in mind that the theme that you're using must provide sounds.
cs: Zapne/vypne zvuk. Mějte na paměti, že téma, které používáte, musí obsahovat zvuky.

en: Enables/disables midi music. You'll need to enable sound if you want music to work.
cs: Zapne/vypne hudbu MIDI. Chcete-li, aby hrála hudba, musíte také zapnout zvuk.

en: Enables/disables the channel list. Disable it if you experience problems when connecting or while playing in your favorite tetrinet server.
cs: Povolí/zakáže seznam kanálů. Zakažte jej, pokud máte problémy při připojování se nebo hraní na svém oblíbeném serveru tetrinet.

en: Enables/disables timestamps in the partyline.
cs: Zapne/vypne časové údaje ve vaší partyline.

en: If set to true, the game mode will be set to TetriFast. If false, GTetrinet will use the original mode.
cs: Je-li nastaveno na pravda (true), herní mód bude nastaven na TetriFast. V opačném případě je použit výchozí mód GTetrinet.

en: Key to discard special
cs: Klávesa pro vyřazení speciality

en: Key to drop piece
cs: Klávesa pro položení kousku

en: Key to move down
cs: Klávesa pro posun dolů

en: Key to move left
cs: Klávesa pro posun doleva

en: Key to move right
cs: Klávesa pro posun doprava

en: Key to open the fields' message dialog
cs: Klávesa pro otevření dialogu zprávy polí

en: Key to rotate clockwise
cs: Klávesa pro rotaci ve směru hodinových ručiček

en: Key to rotate counterclockwise
cs: Klávesa pro rotaci proti směru hodinových ručiček

en: Key to use the current special on field 1
cs: Klávesa pro použití aktuální speciality do pole 1

en: Key to use the current special on field 2
cs: Klávesa pro použití aktuální speciality do pole 2

en: Key to use the current special on field 3
cs: Klávesa pro použití aktuální speciality do pole 3

en: Key to use the current special on field 4
cs: Klávesa pro použití aktuální speciality do pole 4

en: Key to use the current special on field 5
cs: Klávesa pro použití aktuální speciality do pole 5

en: Key to use the current special on field 6
cs: Klávesa pro použití aktuální speciality do pole 6

en: Server where you want to play
cs: Server, kde chcete hrát

en: Tetrinet game mode
cs: Mód hry Tetrinet

en: The current theme directory. It should contain a readable "blocks.png" and a "theme.cfg".
cs: Aktuální adresář s tématem. Měl by obsahovat čitelné soubory "blocks.png" a "theme.cfg".

en: Theme directory, should end with a '/'
cs: Adresář s tématem, měl by končit znakem '/'

en: This command is run when a midi file is to be played. The name of the midi file is placed in the environment variable MIDIFILE.
cs: Tento příkaz je spuštěn, kdykoli se má přehrát soubor MIDI. Název souboru MIDI je umístěn v proměnné prostředí MIDIFILE.

en: This is the server where GTetrinet will try to connect.
cs: Toto je server, ke kterému se hra GTetrinet pokusí připojit.

en: This key discards the current special. This is case insensitive.
cs: Tato klávesa vyřadí aktuální specialitu. Nerozlišují se velká a malá písmena.

en: This key displays the fields' message dialog. This is case insensitive.
cs: Tato klávesa zobrazí dialog pro zprávu polí. Nerozlišují se velká a malá písmena.

en: This key drops the block to the ground. This is case insensitive.
cs: Tato klávesa položí blok na zemi. Nerozlišují se velká a malá písmena.

en: This key moves the block down. This is case insensitive.
cs: Tato klávesa přesune blok dolů. Nerozlišují se velká a malá písmena.

en: This key moves the block to the left. This is case insensitive.
cs: Tato klávesa přesune blok doleva. Nerozlišují se velká a malá písmena.

en: This key moves the block to the right. This is case insensitive.
cs: Tato klávesa přesune blok doprava. Nerozlišují se velká a malá písmena.

en: This key rotates the block clockwise. This is case insensitive.
cs: Tato klávesa otočí blok po směru hodinových ručiček. Nerozlišují se velká a malá písmena.

en: This key rotates the block counterclockwise. This is case insensitive.
cs: Tato klávesa otočí blok proti směru hodinových ručiček. Nerozlišují se velká a malá písmena.

en: This key uses the current special on Player 1's game field.
cs: Tato klávesa použije aktuální specialitu na herním poli hráče 1.

en: This key uses the current special on Player 2's game field.
cs: Tato klávesa použije aktuální specialitu na herním poli hráče 2.

en: This key uses the current special on Player 3's game field.
cs: Tato klávesa použije aktuální specialitu na herním poli hráče 3.

en: This key uses the current special on Player 4's game field.
cs: Tato klávesa použije aktuální specialitu na herním poli hráče 4.

en: This key uses the current special on Player 5's game field.
cs: Tato klávesa použije aktuální specialitu na herním poli hráče 5.

en: This key uses the current special on Player 6's game field.
cs: Tato klávesa použije aktuální specialitu na herním poli hráče 6.

en: This will be the name of your team.
cs: Toto bude název vašeho týmu.

en: This will be your nickname in the game.
cs: Toto bude vaše přezdívka ve hře.

en: Your nickname
cs: Vaše přezdívka

en: Your team
cs: Váš tým
