gtetrinet HEAD - en to ga translation catalogue (22 entries)

en: GTetrinet Home Page
ga: Leathanach Baile do GTetrinet

en: Team name:
ga: Ainm foireann:

en: _Password:
ga: _Pasfhocal:

en: _Nick name:
ga: _Leasainm:

en: _Team name:
ga: Ainm _Fhoireann:

en: Move right
ga: Bóg deis

en: Move left
ga: Bóg clé

en: Move down
ga: Bóg síos

en: GTetrinet Preferences
ga: Roghnachais GTetrinet

en: Name:
ga: Ainm:

en: Author:
ga: Údar:

en: Description:
ga: Tuarascail:

en: Key
ga: Eochar

en: Keyboard
ga: Mearchlár

en: Sound
ga: Fuaim

en: SERVER
ga: FREASTALAÍ

en: PASSWORD
ga: PASFHOCAL

en: Team
ga: Foireann

en: Your name:
ga: Do ainm:

en: Your team:
ga: Do Foireann:

en: Your nickname
ga: Do Leasaninm

en: Your team
ga: Do foireann
