gtetrinet HEAD - en to rw translation catalogue (16 entries)

en: Connect
rw: Kwihuza

en: Move right
rw: Kwimura Iburyo

en: Move left
rw: Kwimura ibumoso

en: Move down
rw: Kwimura Hasi

en: Name:
rw: Izina:

en: Author:
rw: Umwanditsi:

en: Description:
rw: Umwirondoro

en: Themes
rw: Insanganyamatsiko

en: Action
rw: Igikorwa

en: Key
rw: Urufunguzo

en: Keyboard
rw: Mwandikisho

en: Sound
rw: Ijwi

en: Name
rw: Izina

en: State
rw: Leta

en: Description
rw: Isobanuramiterere

en: Disconnected
rw: Byatandukanye
