gtetrinet - en to uk translation catalogue (144 entries)

en: Couldn't resolve hostname.
uk: Не вдалось розв'язати назву машини.

en: _Connect to server...
uk: З'єднатись з _сервером...

en: _Disconnect from server
uk: _Від'єднатись від сервера

en: Change _team...
uk: Змінити _команду...

en: _Start game
uk: Роз_почати гру

en: _Pause game
uk: При_зупинити гру

en: _End game
uk: За_вершити гру

en: Detac_h page...
uk: Від'єднати с_торінку...

en: Connect
uk: З'єднатись

en: Connect to a server
uk: Встановити з'єднання з сервером

en: Disconnect
uk: Від'єднатись

en: Disconnect from the current server
uk: Від'єднатись від поточного сервера

en: Start game
uk: Розпочати гру

en: Start a new game
uk: Розпочати нову гру

en: Pause game
uk: Призупинити гру

en: Pause the game
uk: Призупинити гру

en: End game
uk: Завершити гру

en: End the current game
uk: Завершити поточну гру

en: Change team
uk: Змінити команду

en: Change your current team name
uk: Змінити назву вашої поточної команди

en: Detach page
uk: Від'єднати сторінку

en: Detach the current notebook page
uk: Від'єднати сторінку блокнота

en: Game in progress
uk: Гра триває

en: Connected to
uk: Встановлено з'єднання з

en: Not connected
uk: Немає з'єднання

en: (C) 1999, 2000, 2001, 2002, 2003 Ka-shu Wong
uk: © Ка-Шу Вонґ, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003

en: A Tetrinet client for GNOME.
uk: Клієнт Tetrinet для середовища GNOME.

en: GTetrinet Home Page
uk: Домашня сторінка GTetrinet

en: Warning: theme does not have a name, reverting to default.
uk: Увага, тема не має назви, повернення по початкової.

note: make dialog that asks for address/nickname
en: Connect to server
uk: З'єднатись з сервером

en: Team name:
uk: Назва команди:

en: You must specify a server name.
uk: Необхідно вказати назву сервера.

en: Please specify a password to connect as spectator.
uk: Будь ласка, вкажіть пароль для з'єднання глядачем.

en: Please specify a valid nickname.
uk: Будь ласка, вкажіть прізвисько.

note: game type radio buttons
en: Original
uk: Оригінальна

en: Server address
uk: Адреса сервера

en: Connect as a spectator
uk: З'єднатись як глядач

en: Password:
uk: Пароль:

en: Spectate game
uk: Спостерігати гру

en: Nick name:
uk: Прізвисько:

en: Player information
uk: Інформація про гравця

en: Change Key
uk: Змінити клавішу

en: Move right
uk: Переміщення праворуч

en: Move left
uk: Переміщення ліворуч

en: Move down
uk: Переміщення вниз

en: Rotate right
uk: Обертання праворуч

en: Rotate left
uk: Обертання ліворуч

en: Drop piece
uk: Скинути фігуру

en: Send message
uk: Відіслати повідомлення

en: Press new key for "%s"
uk: Натисніть нову клавішу для "%s"

en: GTetrinet Preferences
uk: Властивості GTetrinet

en: Select a theme from the list.
    Install new themes in ~/.gtetrinet/themes/
uk: Виберіть тему із списку.
    Встановлюйте нові теми в ~/.gtetrinet/themes/

en: Name:
uk: Назва:

en: Author:
uk: Автор:

en: Description:
uk: Опис:

en: Selected Theme
uk: Вибрана тема

en: Themes
uk: Теми

note: partyline
en: Enable Timestamps
uk: Увімкнути позначки часу

en: Action
uk: Дія

en: Key
uk: Клавіша

en: Select an action from the list and press Change Key to change the key associated with the action.
uk: Виберіть дію з списку і натисніть "Змінити клавішу" для того, щоб змінити клавішу призначену для вибраної дії.

en: Change key...
uk: Змінити клавішу...

en: Restore defaults
uk: Початкові параметри

en: Keyboard
uk: Клавіатура

note: sound
en: Enable Sound
uk: Увімкнути звук

en: Enable MIDI
uk: Увімкнути MIDI

en: Enter command to play a midi file:
uk: Введіть команду для відтворення файла у форматі MIDI:

en: The above command is run when a midi file is to be played.  The name of the midi file is placed in the environment variable MIDIFILE.
uk: Ця команда виконуватиметься під час відтворення файла у форматі MIDI. Назва файла формату MIDI знаходить у змінній середовища MIDIFILE.

en: Sound
uk: Звук

en: Error loading theme: cannot load graphics file
    Falling back to default
uk: Помилка завантаження теми: не вдалось завантажити графічний файл
    Повернення до початкової теми.

note: shouldnt happen
en: Error loading default theme: Aborting...
    Check for installation errors
uk: Помилка завантаження початкової теми. Припинення роботи...
    Подивіться помилки, що сталися під час встановлення.

en: Next piece:
uk: Наступна фігура:

en: Lines:
uk: Рядків:

en: Level:
uk: Рівень:

en: SERVER
uk: СЕРВЕР

en: Set nickname to use
uk: Встановити прізвисько

en: NICKNAME
uk: ПРІЗВИСЬКО

en: Set team name
uk: Вказати назву команди

en: TEAM
uk: КОМАНДА

en: Spectator password
uk: Пароль глядача

en: PASSWORD
uk: ПАРОЛЬ

en: Failed to init GConf: %s
uk: Не вдалось ініціалізувати GConf: %s

en: Players
uk: Гравці

en: Description
uk: Опис

en: Team
uk: Команда

en: Your name:
uk: Ваше прізвисько:

en: Your team:
uk: Ваша команда:

en: Disconnected
uk: Від'єднано

en: Server disconnected
uk: Завершено з'єднання з сервером

en: %c%c*** Disconnected from server
uk: %c%c*** Від'єднано від сервера

en: Error connecting:
uk: Помилка з'єднання:

en: %c%c*** Connected to server
uk: %c%c*** З'єднано з сервером

en: %c%c*** You have been kicked from the game
uk: %c%c*** Вас було викинуто з гри

en: %c*** %c%s%c%c has been kicked from the game
uk: %c*** %c%s%c%c було викинуто з гри

en: %c*** Team %c%s%c%c has won the game
uk: %c*** Команда %c%s%c%c виграла гру

en: %c*** %c%s%c%c has won the game
uk: %c*** %c%s%c%c виграв гру

en: %c*** The game has %cstarted
uk: %c*** Гру %cрозпочато

en: %c*** The game is %cin progress
uk: %c*** Гра %cтриває

en: %c*** The game has %cpaused
uk: %c*** Гру %cпризупинено

en: The game has %c%cpaused
uk: Гру %c%cпризупинено

en: %c*** The game has %cresumed
uk: %c*** Гру %cпродовжено

en: The game has %c%cresumed
uk: Гру %c%cпродовжено

en: %c*** The game has %cended
uk: %c*** Гру %cзавершено

en: %c*** %c%s%c%c is the moderator
uk: %c*** %c%s%c%c — арбітр

note: remove ", " from end of string
en:  has left the game
uk:  залишив гру

en:  have left the game
uk:  залишили гру

en:  has joined the game
uk:  приєднався до гри

en:  have joined the game
uk:  приєднались до гри

en: %s is on team %c%s
uk: %s в команді %c%s

en: %s is alone
uk: %s сам

en: %s are on team %c%s
uk: %s в команді %c%s

en: %s are alone
uk: %s самі

en: %c*** %c%s%c%c is now on team %c%s
uk: %c*** %c%s%c%c тепер в команді %c%s

en: %c*** %c%s%c%c is now alone
uk: %c*** %c%s%c%c тепер сам

note: "T" stands for "Team" here
en: T
uk: К

en: Tetrinet client
uk: Клієнт Tetrinet

en: Tetrinet client for GNOME
uk: Клієнт Tetrinet для середовища GNOME

en: Command to run to play midi files.
uk: Команда для відтворення файлів у форматі MIDI.

en: Enable/disable midi music.
uk: Увімкнути чи вимкнути музику MIDI.

en: Enable/disable sound.
uk: Увімкнути чи вимкнути звук.

en: Enable/disable timestamps.
uk: Увімкнути чи вимкнути позначки часу.

en: Enables/Disables sound. Keep in mind that the theme that you're using must provide sounds.
uk: Увімкнути чи вимкнути звук. Тема, яку ви використовуєте має надавати звуки.

en: Enables/disables midi music. You'll need to enable sound if you want music to work.
uk: Увімкнути чи вимкнути музику MIDI. Вам необхідно увімкнути звук, якщо ви хочете чути музику.

en: Key to drop piece.
uk: Клавіша для скидання фігури.

en: Key to move down.
uk: Клавіша для переміщення вниз.

en: Key to move left.
uk: Клавіша для переміщення ліворуч.

en: Key to move right.
uk: Клавіша для переміщення праворуч.

en: Key to rotate clockwise.
uk: Клавіша для обертання за годинниковою стрілкою.

en: Key to rotate counterclockwise.
uk: Клавіша для обертання проти годинникової стрілки.

en: Server where you want to play.
uk: Сервер, на якому ви бажаєте грати.

en: The current theme directory. It should contain a readable "blocks.png" and a "theme.cfg".
uk: Каталог поточної теми. Він має містити файли "blocks.png" і "theme.cfg".

en: Theme directory, should end with a '/'.
uk: Каталог тем має завершуватись на "/".

en: This command is run when a midi file is to be played. The name of the midi file is placed in the environment variable MIDIFILE.
uk: Ця команда виконуватиметься під час відтворення файла у форматі MIDI. Назва файла формату MIDI знаходить у змінній середовища MIDIFILE.

en: This is the server where GTetrinet will try to connect.
uk: Сервер, з яким намагатиметься встановити з'єднання GTetrinet

en: This key drops the block to the ground. This is case insensitive.
uk: Клавіша скидання блоку додолу. Ця клавіша чутлива до регістру.

en: This key moves the block down. This is case insensitive.
uk: Клавіша переміщення фігури вниз. Ця клавіша чутлива до регістру.

en: This key moves the block to the left. This is case insensitive.
uk: Клавіша переміщення фігури ліворуч. Ця клавіша чутлива до регістру.

en: This key moves the block to the right. This is case insensitive.
uk: Клавіша переміщення фігури праворуч. Ця клавіша чутлива до регістру.

en: This key rotates the block clockwise. This is case insensitive.
uk: Клавіша обертання фігури за годинниковою стрілкою. Ця клавіша чутлива до регістру.

en: This key rotates the block counterclockwise. This is case insensitive.
uk: Клавіша обертання фігури проти годинникової стрілки. Ця клавіша чутлива до регістру.

en: This will be the name of your team.
uk: Це буде назвою вашої команди.

en: This will be your nickname in the game.
uk: Це буде вашим прізвиськом в грі.

en: Your nickname.
uk: Ваше прізвисько.

en: Your team.
uk: Ваша команда.
