gtg - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Now
eu: Orain

en: Soon
eu: Laster

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Today
eu: Gaur

en: Task
eu: Ataza

note: Translators: Used for display Translators: Used in parsing, made lowercased in code Translators: Used in search parsing, no spaces, lowercased in code
en: now
eu: Orain

note: Translators: Used for display Translators: Used in parsing, made lowercased in code Translators: Used in search parsing, no spaces, lowercased in code
en: soon
eu: laster

note: Translators: Used in parsing, made lowercased in code
en: later
eu: Beranduago
