gtg - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Today
ka: დღეს

note: Translators: Used for display Translators: Used in parsing, made lowercased in code Translators: Used in search parsing, no spaces, lowercased in code
en: now
ka: ახლა

note: Translators: Used for display Translators: Used in parsing, made lowercased in code Translators: Used in search parsing, no spaces, lowercased in code
en: soon
ka: მალე

note: Translators: Used in parsing, made lowercased in code
en: later
ka: მოგვიანებით
