gtg - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Tomorrow | In %(days)d days
mg[0]: Rahampitso
    Afaka %(days)d andro

en: Today
mg: Androany

note: Translators: Used for display Translators: Used in parsing, made lowercased in code Translators: Used in search parsing, no spaces, lowercased in code
en: now
mg: izao

note: Translators: Used for display Translators: Used in parsing, made lowercased in code Translators: Used in search parsing, no spaces, lowercased in code
en: soon
mg: aoriana kely

note: Translators: Used in parsing, made lowercased in code
en: later
mg: any aoriana

en: Yesterday | %(days)d days ago
mg[0]: Omaly
    %(days)d andro taloha

en: Completed %(days)d day late | Completed %(days)d days late
mg[0]: Vita tara %(days)d andro
