gtg - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Now
si: දැන්

en: Soon
si: ලඟදීම

en: Delete
si: මකන්න

en: Today
si: අද

en: Task
si: කාර්යය

note: Translators: Used for display Translators: Used in parsing, made lowercased in code Translators: Used in search parsing, no spaces, lowercased in code
en: now
si: දැන්

note: Translators: Used for display Translators: Used in parsing, made lowercased in code Translators: Used in search parsing, no spaces, lowercased in code
en: soon
si: ලඟදීම

note: Translators: Used in parsing, made lowercased in code
en: later
si: පසුව
