gtg - en to sk translation catalogue (130 entries)

en: Task Manager
sk: Správca pracovných úloh

en: Now
sk: Teraz

en: Soon
sk: Čoskoro

en: Someday
sk: Niekedy

en: Clear
sk: Vymazať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Mark as Done
sk: Označiť ako dokončené

en: Dismiss
sk: Odvolať

en: Tomorrow | In %(days)d days
sk[0]: Zajtra
sk[1]: Za %(days)d dni
sk[2]: Za %(days)d dní

en: Set Due Date
sk: Nastaviť dátum ukončenia

en: Today
sk: Dnes

en: Modify Tags...
sk: Upraviť značky…

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

en: Tags
sk: Značky

en: Create a new task
sk: Vytvoriť novú úlohu

en: Modify Tags
sk: Upraviť značky

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enter the name of the tag(s) you wish to add or remove:
sk: Zadajte názov značky(iek), ktorú chcete pridať alebo odstrániť:

en: TagName
sk: MenoZnačky

en: Hint: you can add several tags by separating them with
    space. Place '!' before tags you want to remove.
sk: Tip: môžete pridať viacero značiek, oddelených medzerou.
    Pred značku, ktorú chcete odstrániť pridajte „!”.

en: Apply to subtasks
sk: Použiť na podúlohy

en: <b>Dependencies</b>
sk: <b>Závislosti</b>

en: _About Plugin
sk: _O zásuvnom module

en: Mark this task as not to be done anymore
sk: Označiť túto úlohu ako nebude dokončené

en: Undismiss
sk: Ne_odvolať

en: Permanently remove this task
sk: Natrvalo odstrániť túto úlohu

en: Task
sk: Úloha

en: Insert a subtask in this task
sk: Pridať k tejto úlohe podúlohu

en: Closed on
sk: Dokončené

en: Mark as Not Done
sk: Označiť ako _Nedokončené

en: Search
sk: Hľadať

en: Local File
sk: Lokálny súbor

note: Translators: Used for display Translators: Used in parsing, made lowercased in code Translators: Used in search parsing, no spaces, lowercased in code
en: now
sk: teraz

note: Translators: Used for display Translators: Used in parsing, made lowercased in code Translators: Used in search parsing, no spaces, lowercased in code
en: soon
sk: čoskoro

note: Translators: Used for display Translators: Used in parsing, made lowercased in code Translators: Used in search parsing, no spaces, lowercased in code
en: someday
sk: niekedy

note: Translators: Used in parsing, made lowercased in code
en: later
sk: neskôr

note: Translators: Used in parsing, made lowercased in code Translators: Used in search parsing, no spaces, lowercased in code
en: today
sk: dnes

note: Translators: Used in parsing, made lowercased in code Translators: Used in search parsing, no spaces, lowercased in code
en: tomorrow
sk: zajtra

note: Translators: Used in parsing, made lowercased in code
en: next week
sk: budúci týždeň

note: Translators: Used in parsing, made lowercased in code
en: next month
sk: budúci mesiac

note: Translators: Used in parsing, made lowercased in code
en: next year
sk: budúci rok

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Yesterday | %(days)d days ago
sk[0]: Pred %(days)d dňami
sk[1]: Včera
sk[2]: Pred %(days)d dňami

en: Reporting Bugs
sk: Hlásenie chýb

en: Everything necessary to run this plugin is available.
sk: Všetko potrebné na spustenie tohoto zásuvného modulu je dostupné.

en: Please install the following python modules:
sk: Prosím, nainštalujte nasledujúce moduly Python:

en: Please start the following applications:
sk: Prosím spustite tieto aplikácie:

en: Please install or start the following components:
sk: Prosím, nainštalujte a spusťte tieto komponenty:

en: Very helpful message, isn't it? Please report a bug.
sk: Veľmi užitočná správa, však? Prosím, nahláste chybu.

note: Translators: Used in search parsing, no spaces, lowercased in code
en: not
sk: nie

note: Translators: Used in search parsing, no spaces, lowercased in code
en: or
sk: alebo

note: Translators: Used in search parsing, no spaces, lowercased in code
en: after
sk: po

note: Translators: Used in search parsing, no spaces, lowercased in code
en: before
sk: pred

note: Translators: Used in search parsing, no spaces, lowercased in code
en: nodate
sk: bez dátumu

note: Translators: Used in search parsing, no spaces, lowercased in code
en: notag
sk: bez značky

en: My new task
sk: Moja nová úloha

en: All tasks
sk: Všetky úlohy

en: Tasks with no tags
sk: Úlohy bez značiek

en: Select synchronization service:
sk: vyberte synchronizačnú službu:

en: Author | Authors
sk[0]: Autori
sk[1]: Autor
sk[2]: Autori

en: Disable syncing
sk: Vypnúť synchronizáciu

en: Enable syncing
sk: Zapnúť synchronizáciu

en: This is the default synchronization service
sk: Toto je predvolená synchronizačná služba

en: Syncing is enabled.
sk: Synchronizácia je zapnutá.

en: Syncing is <span color="red">disabled</span>.
sk: Synchronizácia je <span color="red">vypnutá</span>.

en: Do you really want to remove the '%s' synchronization service?
sk: Naozaj chcete odstrániť synchronizačnú službu „%s”?

en: Import tags
sk: Importovať značky

en: All tags
sk: Všetky značky

en: Tags to sync
sk: Značky na synchronizáciu

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Service URL
sk: URL služby

en: Import tasks from direct messages
sk: Importovať úlohy z priamych správ

en: Import tasks from your tweets
sk: Importovať úlohy z tweetov

en: Tag your GTG tasks with the bug tags
sk: Označiť úlohy GTG značkami chyby

en: Tag your GTG tasks with the project targeted by the bug
sk: Označiť úlohy GTG projektom, ktorému chyba patrí

en: Password:
sk: Heslo:

en: Filename:
sk: Meno súboru:

en: Check for new tasks every
sk: Kontrolovať nové úlohy každých

en:  minute |  minutes
sk[0]:  minút
sk[1]:  minúta
sk[2]:  minúty

en: The <b>%s</b> synchronization service cannot login with the  supplied authentication data and has been disabled. To retry the login, re-enable the service.
sk: Synchronizačná služba <b>%s</b> sa nemôže prihlásiť pomocou zadaných prihlasovacích údajov a bola zakázaná. Na opakovanie prihlásenia, opätovne povoľte službu.

en: Due to a network problem, I cannot contact the <b>%s</b> synchronization service.
sk: Kvôli problému so sieťou nemôžem kontaktovať synchronizačnú službu <b>%s</b>.

en: Cannot connect to DBus, I've disabled the <b>%s</b> synchronization service.
sk: Nemôžem sa pripojiť k DBus, vypol som synchronizačnú službu <b>%s</b>.

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Keep selected task | Keep selected tasks
sk[0]: Ponechať zvolené úlohy
sk[1]: Ponechať zvolenú úlohy
sk[2]: Ponechať zvolené úlohy

en: Permanently remove task | Permanently remove tasks
sk[0]: Natrvalo odstrániť úlohy
sk[1]: Natrvalo odstrániť úlohu
sk[2]: Natrvalo odstrániť úlohy

en: Deleting a task cannot be undone, and will delete the following task:  | Deleting a task cannot be undone, and will delete the following tasks:
sk[0]: Odstránenie úlohy nemôže byť vrátené, bude zmazaná táto úlohy:
sk[1]: Odstránenie úlohy nemôže byť vrátené, bude zmazaná táto úloha:
sk[2]: Odstránenie úlohy nemôže byť vrátené, bude zmazaná táto úlohy:

en: GTG website
sk: GTG webová stránka

note: Rember values from last time
en: NewTag
sk: NováZnačka

note: Translators: Used in parsing, no spaces, lowercased in code
en: tags
sk: značky

note: Translators: Used in parsing, no spaces, lowercased in code
en: tag
sk: značka

note: Translators: Used in parsing, no spaces, lowercased in code
en: defer
sk: odložiť

note: Translators: Used in parsing, no spaces, lowercased in code
en: start
sk: začať

en: due
sk: termín

en: Choose a color
sk: Vyberte farbu

note: Build the title/label/tags columns Translators: Column name, containing the task titles
en: Tasks
sk: Úlohy

note: Translators: Column name, containing the due date
en: Due
sk: Termín

en: Completed %(days)d day late | Completed %(days)d days late
sk[0]: Dokončené o %(days)d dni neskôr
sk[1]: Dokončené o %(days)d dní neskôr
sk[2]: Dokončené o %(days)d deň neskôr

en: Completed %(days)d day early | Completed %(days)d days early
sk[0]: Dokončené o %(days)d dni skôr
sk[1]: Dokončené o %(days)d dní skôr
sk[2]: Dokončené o %(days)d deň skôr

en: Due tomorrow! | %(days)d days left
sk[0]: Termín zajtra
sk[1]: Ostávajú %(days)d dni
sk[2]: Ostáva %(days)d dní

en: Due today!
sk: Termín dnes!

en: Due yesterday! | Was %(days)d days ago
sk[0]: Pred %(days)d dňami
sk[1]: Pred %(days)d dňami
sk[2]: Termín včera!

en: No task matches your criteria. Empty report can't be generated.
sk: zadaným kritériám nevyhovuje žiadna úloha. Prázdna zostava nemôže byť vygenerovaná.

en: GTG could not generate the document: %s
sk: GTG nemôže vygenerovať dokument: %s

en: Export the tasks currently listed
sk: Exportovať zobrazené úlohy

en: Choose where to save your list
sk: Vyberte si kam chcete uložiť svoj zoznam

en: Foldable booklet (PDF)
sk: Brožúra (PDF)

en: A template to create
    <a href="http://www.pocketmod.com">PocketMod</a>, which is a small foldable
    booklet. Packages <b>pdflatex</b>, <b>pdftk</b> and <b>pdfjam</b>
    are required.
sk: Šablóna na vytvorenie
    <a href="http://www.pocketmod.com">PocketMod</a>, jednoduchá skladacia
    brožúrka. Potrebné sú balíky <b>pdflatex</b>, <b>pdftk</b> a <b>pdfjam</b>.

en: A professional-looking HTML page
sk: Stránky HTML s profesionálnym vzhľadom

en: A template to create a HTML page with some tasks and tags. Tags colors are also displayed.
sk: Šablóna na vytvorenie jednoduchej stránky HTML s niekoľkými úlohami a značkami. Zobrazené sú aj farby značiek.

en: A simple Web page that can be easily printed.
sk: Jednoduchá webová stránka, ktorú možno ľahko vytlačiť.

en: A template to create a simple HTML page with some tasks that can be easily printed.
sk: Šablóna na vytvorenie jednoduchej stránky HTML s niekoľkými úlohami, ktorá môže byť jednoducho vytlačená.

en: Status report
sk: Stavové hlásenie

en: A template to create a compact text file listing only task titles.
sk: Šablóna na vytvorenie stručného textového súboru, vypisuje len názvy úloh.

en: Text-only
sk: Len text

en: A template to create a simple text file with some tasks.
sk: Šablóna na vytvorenie jednoduchého textového súboru s niekoľkými úlohami.

en: Send via email
sk: Poslať emailom

note: Body contains Status Tags, Subtasks and Content.
en: Status: %s
sk: Stav: %s

en: 
    Tags: %s
sk: 
    Značky: %s

en: 
    Subtasks:
    %s
sk: 
    Podúlohy:
    %s

en: 
    Task content:
    %s
sk: 
    Obsah úlohy:
    %s

note: Title contains the title and the start and due dates.
en: Task: %(task_title)s
sk: Úloha: %(task_title)s

en: Start task in Hamster
sk: začať úlohu v Hamster
