gtg - en to sr translation catalogue (76 entries)

en: Now
sr: Сада

en: Soon
sr: Ускоро

en: Clear
sr: Очисти

en: Delete
sr: Обриши

en: Mark as Done
sr: Означи урађеним

en: Dismiss
sr: Одбаци

en: Tomorrow | In %(days)d days
sr[0]: За %(days)d дан
sr[1]: За %(days)d дана
sr[2]: За %(days)d дана

en: Today
sr: Данас

en: Plugins
sr: Прикључци

en: Tags
sr: Ознаке

en: Create a new task
sr: Направите нови задатак

en: Modify Tags
sr: Измените ознаке

en: Cancel
sr: Откажи

en: Enter the name of the tag(s) you wish to add or remove:
sr: Унесите назив ознаке(а) коју(е) желите да уклоните:

en: TagName
sr: Назив ознаке

en: Hint: you can add several tags by separating them with
    space. Place '!' before tags you want to remove.
sr: Напомена: можете додати неколико ознака одвајајући их
    размаком. Поставите „!“ пре ознака које желит уклонити.

en: Apply to subtasks
sr: Примени на подзадатке

en: <b>Dependencies</b>
sr: <b>Зависности</b>

en: _About Plugin
sr: _О прикључку

en: Mark this task as not to be done anymore
sr: Означите овај задатак да не мора више да се уради

en: Undismiss
sr: Поништи одбацивање

en: Permanently remove this task
sr: Трајно уклоните овај задатак

en: Task
sr: Задатак

en: Insert a subtask in this task
sr: Уметните подзадатак у овај задатак

en: Closed on
sr: Затворен

en: Mark as Not Done
sr: Означи неурађеним

note: Translators: Used for display Translators: Used in parsing, made lowercased in code Translators: Used in search parsing, no spaces, lowercased in code
en: now
sr: сада

note: Translators: Used for display Translators: Used in parsing, made lowercased in code Translators: Used in search parsing, no spaces, lowercased in code
en: soon
sr: ускоро

note: Translators: Used in parsing, made lowercased in code
en: later
sr: касније

note: Translators: Used in parsing, made lowercased in code Translators: Used in search parsing, no spaces, lowercased in code
en: today
sr: данас

note: Translators: Used in parsing, made lowercased in code Translators: Used in search parsing, no spaces, lowercased in code
en: tomorrow
sr: сутра

note: Translators: Used in parsing, made lowercased in code
en: next week
sr: следеће седмице

note: Translators: Used in parsing, made lowercased in code
en: next month
sr: следећег месеца

note: Translators: Used in parsing, made lowercased in code
en: next year
sr: следеће године

en: Yesterday | %(days)d days ago
sr[0]: Пре %(days)d дан
sr[1]: Пре %(days)d дана
sr[2]: Пре %(days)d дана

en: Everything necessary to run this plugin is available.
sr: Све неопходно за покретање овог прикључка је доступно.

en: Please install the following python modules:
sr: Инсталирајте следеће питонове модуле:

en: Please start the following applications:
sr: Покрените следеће програме:

en: Please install or start the following components:
sr: Инсталирајте или покрените следеће компоненте:

en: Very helpful message, isn't it? Please report a bug.
sr: Врло корисна порука, зар не? Пријавите грешку.

en: My new task
sr: Мој нови задатак

en: All tasks
sr: Сви задаци

en: Tasks with no tags
sr: Задаци без ознака

en: Select synchronization service:
sr: Одаберите услугу усклађивања

en: Author | Authors
sr[0]: Стваралац
sr[1]: Ствараоци
sr[2]: Ствараоци

en: Disable syncing
sr: Онемогући услкаљивање

en: Enable syncing
sr: Омогући усклађивање

en: This is the default synchronization service
sr: Ово је подразумевана услуга усклађивања

en: Syncing is enabled.
sr: Усклађивање је омогућено.

en: Syncing is <span color="red">disabled</span>.
sr: Усклађивање је <span color="red">онемогућено</span>.

en: Do you really want to remove the '%s' synchronization service?
sr: Да ли заиста желите да уклоните услугу усклађивања „%s“?

en: Import tags
sr: Увези ознаке

en: All tags
sr: Све ознаке

en: Tags to sync
sr: Ознаке за усклађивање

en: Username
sr: Корисничко име

en: Service URL
sr: Адреса услуге

en: Import tasks from direct messages
sr: Увези задатке из непосредних порука

en: Password:
sr: Лозинка:

en: Filename:
sr: Назив датотеке:

en: Check for new tasks every
sr: Провери има ли нових задатака сваких

en:  minute |  minutes
sr[0]:  минут
sr[1]:  минута
sr[2]:  минута

en: Cannot connect to DBus, I've disabled the <b>%s</b> synchronization service.
sr: Нисам успео да се повежем са Д-сабирницом, и онемогућио сам услугу усклађивања <b>%s</b>.

en: Ignore
sr: Занемари

en: Confirm
sr: Потврди

en: Continue
sr: Настави

en: GTG website
sr: Веб страница ГДС-а

note: Translators: Used in parsing, no spaces, lowercased in code
en: tags
sr: ознаке

note: Translators: Used in parsing, no spaces, lowercased in code
en: tag
sr: ознака

note: Translators: Used in parsing, no spaces, lowercased in code
en: defer
sr: одложи

en: due
sr: рок

en: Choose a color
sr: Изаберите боју

note: Translators: Column name, containing the due date
en: Due
sr: Истиче

en: Completed %(days)d day late | Completed %(days)d days late
sr[0]: Завршено %(days)d дан касније
sr[1]: Завршено %(days)d дана касније
sr[2]: Завршено %(days)d дана касније

en: Completed %(days)d day early | Completed %(days)d days early
sr[0]: Завршено %(days)d дан раније
sr[1]: Завршено %(days)d дана раније
sr[2]: Завршено %(days)d дана раније

en: Choose where to save your list
sr: Изаберире где желите да сачувате ваш списак

en: Start task in Hamster
sr: Започни задатак у Вредном хрчку
