GThumb - en to et translation catalogue (1064 entries)

en: File is not a valid .desktop file
et: See ei ole sobiv .desktop-fail

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
et: Tundmatu töölauafaili versioon '%s'

en: Starting %s
et: %s käivitamine

en: Application does not accept documents on command line
et: Rakendus ei toeta dokumentide laadimist käsurealt

en: Unrecognized launch option: %d
et: Tundmatu käivitusvalik: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
et: Dokumendi URI-sid pole võimalik 'Liik=Viit' töölauakirjele edastada

en: Not a launchable item
et: Pole käivitatav kirje

en: Disable connection to session manager
et: Seansihalduriga ühendumine keelatud

en: Specify file containing saved configuration
et: Määra salvestatud seadistusfaili asukoht

en: FILE
et: FAIL

en: Specify session management ID
et: Määra seansihalduse ID

en: Session management options:
et: Seansihalduse valikud:

en: Show session management options
et: Seansihalduse valikute näitamine

en: Image Viewer
et: Pildinäitaja

en: View and organize your images
et: Vaata ja korrasta oma pilte

en: gThumb Image Viewer
et: gThumb Pildivaataja

en: Import the photos on your camera card
et: Digikaamera mälukaardilt fotode importimine

en: Photo Import Tool
et: Fotode importimise tööriist

en: gThumb Photo Import Tool
et: GThumb'i foto importimise töörist

en: Images over this size (in bytes) will not be thumbnailed. Use 0 if you want to generate thumbnails for all images.
et: Pildidest mis on määratud suurusest (baitides) suuremad, ei tehta pisipilte. Kasuta väärtust 0 kui soovid genereerida pisipilte kõigist piltidest.

en: Possible values are: actual_size, fit, keep_prev, fit_if_larger, fit_width_if_larger.
et: Võimalikud väärtused: actual_size, fit, keep_prev, fit_if_larger, fit_width_if_larger.

en: Possible values are: high, low.
et: Võimalikud väärtused: high, low.

en: Possible values are: light, midtone, dark.
et: Võimalikud väärtused: light, midtone, dark.

en: Possible values are: list, thumbnails.
et: Võimalikud väärtused: list, thumbnails.

en: Possible values are: small, medium, large.
et: Võimalikud väärtused: small, medium, large.

en: Possible values are: system, text_below, text_beside, text_only, icons_only.
et: Võimalikud väärtused: system, text_below, text_beside, text_only, icons_only.

en: Possible values are: white, black, checked, none.
et: Võimalikud väärtused: white, black, checked, none.

en: Whether to always use a black background.
et: Kas kasutada alati musta tagapõhja.

en: Whether to reset the scrollbar positions after changing image
et: Kas pärast pildi muutmist lähtestada kerimisriba asukohad

en: More extensions...
et: Veel laiendusi...

en: Some extensions are configurable.
et: Mõned laiendid on seadistatavad.

en: _Extensions:
et: _Laiendid:

en: Filter _Name:
et: Filtri _nimi:

note: limit label
en: _Limit to
et: _Limiit

en: _Match
et: _Sobivus:

en: selected by
et: valitakse

[ctx: Pixels]
note: After the colon there is the percentile of selected pixels.
en: Selected:
et: Valitud:

note: After the colon there is the total number of pixels
en: Pixels:
et: Pikslit:

en: Do not overwrite _the old file
et: Vana faili üle _ei kirjutata

en: Filename:
et: Failinimi:

en: Modified:
et: Muudetud:

en: New File:
et: Uus fail:

en: Old File:
et: Vana fail:

en: Over_write the old file
et: Vana fail _kirjutatakse üle

en: Overwrite _all files
et: Kõikide _failide ülekirjutamine

en: Overwrite the old file with the new one?
et: Kas kirjutada vana fail uuega üle?

en: Size:
et: Suurus:

en: _Do not overwrite any file
et: Ü_htegi faili ei kirjutata üle

en: _Save the new file as:
et: _Salvesta uus fail kui:

en: Filters
et: Filtrid

en: _General filter:
et: Üld_filter:

en: _Other filters:
et: _Teised filtrid:

en: Activate items with a double click
et: Aktiveeri elemente topeltklõpsuga

en: Activate items with a single click
et: Aktiveeri elemente ühe klõpsuga

en: Appearance
et: Välimus

en: As_k confirmation before deleting files or catalogs
et: Kinnituse küsimine piltide või albumite _kustutamisel

en: Ask whether to save _modified files
et: Kinnituse küsimine muudetud failide _salvestamisel

en: Black
et: Must

en: Browser
et: Sirvija

en: Caption
et: Pealkiri

en: Checked
et: Märgitud

en: Choose startup folder
et: Vali käivitamisel avatav kaust

en: D_etermine image type from content (slower)
et: _Otsusta pildi tüüp sisu järgi (aeglasem)

en: Fit to width if larger
et: Mahutatakse laiusesse, kui pilt on suurem

en: Fit to window
et: Mahutatakse pilt aknasse

en: Fit to window if larger
et: Mahutatakse aknasse, kui pilt on suurem

en: Follow Nautilus behaviour
et: Järgitakse Nautiluse seadeid

en: General
et: Üldine

en: Go to last _visited location
et: Minnakse _viimati külastatud asukohta

en: Go to this _folder:
et: Minnakse siia _kausta:

en: Icons only
et: Ainult ikoonid

en: Keep previous zoom
et: Kasutatakse eelmist suurendusastet

en: None
et: Puudub

en: On startup:
et: Käivitamisel:

en: Other
et: Muu

en: Set image to actual size
et: Näidatakse pildi tegelikku suurust

en: Set to C_urrent
et: _Aktiivne kataloog

note: Set widgets data.
en: System settings
et: Süsteemi seaded

en: T_humbnails in viewer:
et: _Pisipiltide asukoht vaatajas:

en: Text below icons
et: Tekst ikoonide all

en: Text beside icons
et: Tekst ikoonide kõrval

en: Text only
et: Ainult tekst

en: Thumbnail _size:
et: Pisipildi _suurus:

en: White
et: Valge

en: _Store metadata inside files if possible
et: Võimalusel salvestatakse _metaandmed failidesse

en: _Toolbar style:
et: _Tööriistariba stiil:

en: gthumb Preferences
et: GThumb'i eelistused

en: on the bottom
et: all

en: on the side
et: küljel

en: Sort By
et: Sortimine

en: _Inverse order
et: _Vastupidises järjekorras

en: _Sort by:
et: _Sortimine:

en: Add bookmarks support.
et: Järjehoidjate toe lisamine.

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: gthumb development team
et: gthumb'i arendusmeeskond

en: _Bookmarks
et: _Järjehoidjad

en: _System Bookmarks
et: _Süsteemi järjehoidjad

en: _Add Bookmark
et: _Lisa järrjehoidja

en: Add current location to bookmarks
et: Lisa aktiivne asukoht järjehoidjatesse

en: _Edit Bookmarks...
et: _Järjehoidjate redigeerimine...

en: Edit bookmarks
et: Järjehoidjate redigeerimine

en: _Bookmarks:
et: _Järjehoidjad:

en: _Location
et: _Asukoht

en: _Name
et: _Nimi

en: Could not remove the bookmark
et: Järjehoidja eemaldamine nurjus

en: Burn CD/DVD
et: CD/DVD kirjutamine

en: Save files to an optical disc.
et: Failide salvestamine optilisele plaadile.

en: _Optical Disc...
et: _Optiline plaat...

en: Write files to an optical disc
et: Failide kirjutamine optilisele plaadile

en: Disc Name
et: Plaadi nimi

en: Current _folder
et: _Aktiivne kataloog

en: Current folder and its s_ub-folders
et: Aktiivne kataloog koos alam_kataloogidega

en: Source
et: Allikas

en: _Selected files
et: _Valitud failid

en: Write to Disc
et: Plaadile kirjutamine

en: Enter the catalog name:
et: Sisesta albumi nimi:

en: C_reate
et: _Loo

en: Could not create the catalog
et: Albumi loomine nurjus

en: Enter the library name:
et: Sisesta albumikogu nimi:

en: Could not create the library
et: Albumikogu loomine nurjus

en: Could not remove the catalog
et: Albumi eemaldamine nurjus

en: Are you sure you want to remove "%s"?
et: Kas soovid kindlasti faili "%s" kustutada?

en: _Add to Catalog
et: Lisa al_bumisse

en: Open _Folder
et: Ava _kataloog

en: Go to the folder that contains the selected file
et: Valitud faili sisaldava kataloogi avamine

en: Other...
et: Muu...

en: Choose another catalog
et: Mõne muu albumi valimine

en: _Add to Catalog...
et: _Lisa albumisse...

en: Add selected images to a catalog
et: Lisa valitud pildid albumisse

en: Remo_ve from Catalog
et: _Eemalda albumist

en: Remove selected images from the catalog
et: Eemalda valitud pildid albumist

en: Create _Catalog
et: Uus _album

en: Create _Library
et: Uus _albumikogu

en: Rena_me
et: _Nimeta ümber

en: Command Line
et: Käsurida

en: (Empty)
et: (tühi)

en: Catalog Properties
et: Albumi omadused

en: Organize
et: Organiseeri

en: Automatically organize files by date
et: Failide automaatne organiseerimine kuupäeva järgi

en: Catalogs
et: Albumid

en: Create file collections.
et: Failikollektsioonide loomine.

en: Add to Catalog
et: Lisa albumisse

en: C_atalogs:
et: Pildi_albumid:

en: New _Library
et: Uus _albumikogu

en: _New Catalog
et: _Uus album

en: _View the destination
et: _Vaata sihtkataloogi

en: Catalog
et: Album

en: Properties
et: Omadused

en: _Date:
et: _Kuupäev:

en: _Name:
et: _Nimi:

en: Catalog _Preview:
et: Albumi _eelvaade

en: Organization:
et: Organiseeritus:

en: Organize Files
et: Failide organiseerimine

en: Organizing files
et: Failide organiseerimine

en: Select All
et: Vali kõik

en: Select None
et: Valiku tühistamine

en: Date photo was taken
et: Pildistamise kuupeäv

en: File modified date
et: Faili muutmise kuupäev

en: Ignore catalogs with a single file
et: Üksiku failiga albumeid ignoreeritakse

en: Put single files in the catalog:
et: Üksikud failid pannakse albumisse:

en: Singles
et: Üksikud

en: Tag
et: Silt

en: Tag (embedded)
et: Silt (põimitud)

en: _Group files by:
et: Failide _grupeerimine:

en: _Include sub-folders
et: _Ka alamkataloogidest

en: tag
et: silt

en: Could not add the files to the catalog
et: Pilte pole võimalik albumisse lisada

en: Could not save the catalog
et: Albumi salvestamine nurjus

en: Could not load the catalog
et: Albumi laadimine nurjus

en: Files will be organized in catalogs. No file will be moved on disk.
et: Failid organiseeritakse albumitesse, kettal nende asukohta ei muudeta.

en: Tags
et: Sildid

en: The catalog '%s' already exists, do you want to overwrite it?
et: Album '%s' on juba olemas. Kas soovid selle üle kirjutada?

en: The library '%s' already exists, do you want to overwrite it?
et: Albumikogu '%s' on juba olemas. Kas soovid selle üle kirjutada?

en: Over_write
et: _Kirjuta üle

en: Cannot move the files
et: Faile ei saa teisaldada

en: Cannot copy the files
et: Faile ei saa kopeerida

en: Invalid destination.
et: Vigane sihtkoht.

en: Copying files to '%s'
et: Failide kopeerimine sihtkohta '%s'

en: Could not remove the files from the catalog
et: Failide eemaldamine albumist nurjus

en: Invalid file format
et: Vigane failivorming

en: Operation completed. Catalogs: %d. Images: %d.
et: Toiming lõpetatud. Albumeid: %d. Pilte: %d.

en: Change _Date...
et: _Kuupäeva muutmine...

en: Change images last modified date
et: Muuda pildi viimase muutmise kuupäeva

en: Change date
et: Kuupäeva muutmine

en: Change the files date
et: Failide kuupäeva muutmine.

en: A_djust by
et: _Nihuta

en: Change Date
et: Kuupäeva muutmine

en: Change the following values:
et: Muudetavad väärtused:

en: Change to:
et: Väärtused:

en: Co_mment date
et: _Kommentaari kuupäev

en: Date p_hoto was taken
et: _Pildistamise kuupäev

en: Exif DateTimeOriginal tag
et: EXIF DateTimeOriginal silt

en: File _modified date
et: Faili _muutmise kuupäev

en: File c_reation date
et: Faili _loomise kuupäev

en: The _following date:
et: _Järgnev kuupäev:

en: _Last modified date
et: _Viimati muutmise kuupäev

en: hours
et: tunni võrra

en: minutes
et: minutit

en: seconds
et: sekundit

en: Add comments and tags to any file type.
et: Siltide ja kommentaaride lisamine kõikidele failidele.

en: Comments and tags
et: Sildid ja kommentaarid

en: Preferences
et: Eelistused

en: _Synchronize with the embedded metadata
et: _Sünkroniseeritakse põimitud metaandmetega

en: Comment
et: Kommentaar

en: Title
et: Pealkiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Place
et: Asukoht

en: Date
et: Kuupäev

en: Rating
et: Hinnang

en: Image _Wall...
et: _Pildisein...

en: Create an image-wall
et: Pildiseina loomine

en: Background
et: Taust

en: C_olor:
et: _Värvi:

en: Caption:
et: Pealdis:

en: Frame
et: Raam

en: Select a color
et: Vali värvus

en: Select a font
et: Vali kirjatüüp

en: Shadow only
et: Ainult vari

en: Simple
et: Lihtne

en: Simple with shadow
et: Lihtne varjuga

en: Slide
et: Slaid

en: Text
et: Tekst

en: _Footer:
et: _Jalus:

en: _Header:
et: _Päis:

en: _Horizontal:
et: _Horisontaalne:

en: _Solid color
et: Ü_htlane värv

en: _Style:
et: Laa_d:

en: _Vertical:
et: _Vertikaalne:

note: translate only the text in the curly brackets
en: %D{ format }
et: %D{ vorming }

en: All images on a single page
et: Kõik pildid ühel lehel

en: Choose destination folder
et: Sihtkausta valimine

en: Columns:
et: Veerud:

en: File_name:
et: Faili_nimi:

en: Images per page:
et: Pilte ühel lehel:

en: Layout
et: Paigutus

en: New enumerator digit
et: Uus nummerduse arv

en: Re_verse order
et: _Vastupidises järjekorras

en: S_ort:
et: S_ortimine:

en: Saving
et: Salvestamine

en: Special code
et: Spetsiaalne kood

en: The current date
et: Tänane kuupäev

en: The current page number
et: Käesoleva lehekülje number

en: The total number of pages
et: Lehekülgede koguarv

en: Theme
et: Teema

en: Thumbnails
et: Pisipildid

en: _All pages with the same size
et: _Kõik leheküljed sama suurusega

en: _Destination:
et: _Sihtkoht:

en: _Size:
et: _Suurus:

en: Image Wall
et: Pildisein

en: Could not save the theme
et: Teemat pole võimalik salvestada.

en: Could not delete the theme
et: Teemat pole võimalik kustutada

en: Creating images
et: Piltide loomine

en: Generating thumbnails
et: Pisipiltide loomine

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: jalus

en: Theme Properties
et: Teema omadused

en: Copy _From
et: Kopeeri _asukohast

en: New theme
et: Uus teema

en: Convert Format...
et: Vormingu muutmine...

en: Convert image format
et: Pildivormingu muutmine

en: Convert format
et: Pildivormingu muutmine

en: Save images in a different format
et: Piltide salvestamine teise vormingusse.

en: Convert Format
et: Vormingu teisendamine

en: Destination
et: Sihtkoht:

en: New format
et: Uus vorming

en: Converting images
et: Piltide teisendamine

en: Could not show the desktop background properties
et: Töölaua tausta omadusi ei saa näidata

en: Could not set the desktop background
et: Töölaua tausta muutmine ebaõnnestus

en: Set as Desktop Background
et: Määra töölaua taustaks

en: Set the image as desktop background
et: Pildi määramine töölaua taustapildiks

en: Desktop background
et: Töölaua taust

en: T_ags
et: _Sildid

en: Edit the comment and other information of the selected files
et: Valitud failide kommentaaride ning muu teabe redigeerimine

en: Choose another tag
et: Muu sildi valimine

en: Delete Metadata
et: Kustuta metaandmed

en: Delete the comment and the embedded metadata of the selected files
et: Valitud failide kommentaari ja põimitud metaandmete kustutamine

en: D_escription:
et: Kirj_eldus:

en: T_ags:
et: _Sildid:

en: _Place:
et: _Asukoht:

en: _Rating:
et: _Hinnang:

en: _Title:
et: _Pealkiri:

en: Could not save the file metadata
et: Metaandmeid pole võimalik salvestada

en: Cannot read file information
et: Faili andmeid ei saa lugeda

en: Allow to edit files metadata.
et: Failide metaandmete muutmine.

en: Edit metadata
et: Metaandmete muutmine

en: No date
et: Kuupäev puudub

en: The following date
et: Määra kuupäev käsitsi

en: Current date
et: Tänane kuupäev

en: Last modified date
et: Viimati muutmise kuupäev

en: File creation date
et: Faili loomise kuupäev

en: Do not modify
et: Ei muudeta

en: Save only cha_nged fields
et: Ainult _muudetud väljade salvestamine

note: Translators: the %s symbol in the string is a file name
en: %s Metadata
et: Faili %s metaandmed

en: %d file | %d files
et[0]: %d fail
et[1]: %d faili

en: New tag
et: Uus silt

en: Assign Tags
et: Siltide omistamine

en: Assigning tags to the selected files
et: Siltide omistamine valitud failidele

en: Writing files
et: Failide kirjutamine

en: Reading files
et: Failide lugemine

en: Example
et: Näide

en: Extension example.
et: Laienduse näide.

en: Byline _Title:
et: Autori _tiitel:

en: C_opyright:
et: Aut_oriõigus:

en: Co_untry:
et: _Riik:

en: Cr_edit:
et: A_utorlus:

en: _Byline:
et: _Autor:

en: _City:
et: _Linn:

en: _Code:
et: _Kood:

en: _Language:
et: _Keel:

en: _Object Name:
et: _Objekti nimi:

en: _Source:
et: _Allikas:

en: _Urgency:
et: _Tähtsus:

en: EXIF, IPTC, XMP support
et: EXIF, IPTC, XMP tugi

en: Read and write exif, iptc and xmp metadata.
et: Exif, iptc ja xmp metaandmete lugemine ja kirjutamine.

en: Exif General
et: Exif üldine

en: Exif Conditions
et: Exif tingimused

en: Exif Structure
et: Exif struktuur

en: Exif Thumbnail
et: Exif pisipildid

en: Exif GPS
et: EXIF GPS

en: Exif Maker Notes
et: Exif valmistaja märked

en: Exif Versions
et: Exif versioonid

en: Exif Other
et: Exif muu

en: XMP Embedded
et: Põimitud XMP

en: XMP Attached
et: Manustatud XMP

en: date photo was taken
et: pildistamisaja järgi

en: Share
et: Jaga

en: Upload photos to Facebook
et: Fotode üleslaadimine Facebooki

en: A_lbum:
et: _Album:

en: Add a new album
et: Lisa uus album

en: Edit accounts
et: Muuda kontosid

en: Export to Flickr
et: Eksportimine Flickrisse

en: _Account:
et: _Konto:

en: _Upload
et: Laa_di üles

en: A_ccount:
et: _Konto:

en: A_ccounts:
et: _Kontod:

en: Private
et: Privaatne

en: Private photos, visible to friends
et: Privaatsed fotod, nähtavad sõpradele

en: Public photos
et: Avalikud fotod

en: _Location:
et: _Asukoht:

en: _Visibility:
et: _Nähtavus:

en: _Authorize...
et: _Autoriseeri...

en: C_ontinue
et: _Jätka

en: Once you're done, click the 'Continue' button below.
et: Jätkamiseks klõpsa alloleval nupul "Jätka".

en: Files successfully uploaded to the server.
et: Failid edukalt serverisse laaditud.

en: _Open in the Browser
et: _Ava brauseris

en: Could not connect to the server
et: Serverisse ühendumine nurjus

en: Could not upload the files
et: Faile ei suudetud üles laadida

en: Could not create the album
et: Albumi loomine nurjus

en: New Album
et: Uue albumi loomine

en: No valid file selected.
et: Ühtegi sobivat faili pole valitud.

en: Could not export the files
et: Failide eksportimine nurjus

en: %d file (%s) | %d files (%s)
et[0]: %d fail (%s)
et[1]: %d faili (%s)

en: Export to %s
et: Eksportimine %s kontole

en: New authentication...
et: Uus autentimine...

en: Choose _Account...
et: Vali _konto...

en: Return to this window when you have finished the authorization process on %s
et: Pärast autoriseerimist saidil %s naase siia aknasse.

en: gthumb requires your authorization to upload the photos to %s
et: gthumb vajab õigusi fotode laadimiseks %s-i

en: Click 'Authorize' to open your web browser and authorize gthumb to upload photos to %s. When you're finished, return to this window to complete the authorization.
et: %s üleslaadimisõiguste andmiseks gthumbile ja veebibrauseri avamiseks klõpsa 'Autoriseeri'. Autoriseerimise lõpetamiseks naase siia.

en: Choose Account
et: Vali konto

en: Edit Accounts
et: Kontode redigeerimine

en: Unknown error
et: Tundmatu viga

en: Connecting to the server
et: Ühendumine serverisse

en: Upload images to Facebook
et: Fotode üleslaadimine Facebooki

en: Getting account information
et: Konto andmete hankimine

en: Getting the album list
et: Albumiloendi hankimine

en: Creating the new album
et: Uue albumi loomine

en: Could not upload '%s': %s
et: Faili '%s' ei saanud üles laadida: %s

note: Translators: %s is a filename send the file
en: Uploading '%s'
et: Faili '%s' üleslaadimine

en: Uploading the files to the server
et: Failide laadimine serverisse

en: Getting the photo list
et: Pildiloendi laadimine

en: Enter the folder name:
et: Sisesta kausta nimi:

en: Could not create the folder
et: Kausta pole võimalik luua

en: Could not move the files
et: Faile pole võimalik teisaldada

en: Files cannot be moved to the current location, as alternative you can choose to copy them.
et: Faile ei saa käesolevasse asukohta teisaldada. Alterniivina võib proovida kopeerimist.

en: Could not open the location
et: Asukohta pole võimalik avada

en: The folder is not empty, do you want to delete the folder and its content permanently?
et: Kataloog ei ole tühi. Kas kustutada kataloog koos sisuga jäädavalt?

en: Could not delete the folder
et: Kataloogi pole võimalik kustutada

en: The folder cannot be moved to the Trash. Do you want to delete it permanently?
et: Kataloogi pole võimalik prügikasti visata. Kas kustutada see jäädavalt?

en: Could not move the folder to the Trash
et: Kataloogi pole võimalik prügikasti visata

en: Are you sure you want to permanently delete "%s"?
et: Kas soovid kindlasti faili "%s" lõplikult kustutada?

en: If you delete a file, it will be permanently lost.
et: Faili kustutamisel kaob see jäädavalt.

en: Move To
et: Teisalda asukohta

en: Copy To
et: Kopeeri asukohta

en: Move
et: Teisalda

en: Copy
et: Kopeeri

en: Create _Folder
et: Uus _kataloog

en: Create a new empty folder inside this folder
et: Uue kataloogi loomine aktiivsesse kataloogi

en: D_uplicate
et: D_ubleeri

en: Duplicate the selected files
et: Valitud piltide dubleerimine

en: Mo_ve to Trash
et: Viska _prügikasti

en: Move the selected files to the Trash
et: Valitud failide prügikasti viskamine

en: _Delete
et: _Kustuta

en: Delete the selected files
et: Valitud failide kustutamine

en: Open with the _File Manager
et: Ava _failihalduris

en: _Rename
et: _Nimeta ümber

en: _Paste Into Folder
et: _Aseta kataloogi

en: Copy to...
et: Kopeeri asukohta...

en: Copy the selected files to another folder
et: Valitud failide kopeerimine teise kataloogi

en: Move to...
et: Teisalda asukohta...

en: Move the selected files to another folder
et: Valitud failide teisaldamine teise kataloogi

en: Could not perform the operation
et: Toimingut pole võimalik teostada

en: File manager
et: Failihaldur

en: File manager operations.
et: Failihalduri tegevused

en: Deleting files
et: Failide kustutamine

en: B_rightness:
et: _Heledus:

en: Color Levels
et: Värvitasemed

en: Con_trast:
et: Kon_trastsus:

en: Cyan-_Red:
et: _Tsüaan-Punane:

en: G_amma:
et: _Gamma:

en: _Magenta-Green:
et: _Magenta-Roheline:

en: _Reset
et: _Lähtesta

en: _Saturation:
et: _Küllastus:

en: _Yellow-Blue:
et: _Kollane-Sinine

en: Aspect ratio
et: Proportsioon

en: C_rop
et: Kä_rbi

en: Center
et: Keskel

en: I_nvert aspect ratio
et: Proportsioon vastupidine_

note: after the colon there is a control to select the size in pixels
en: M_ultiple of:
et: _Kordarv:

en: Maximize
et: Maksimiseeri

en: Selection
et: Valitud ala

en: _Grid:
et: _Alusvõrk:

en: _Position:
et: _Paigutus:

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Heigh_t:
et: _Kõrgus:

en: High _quality
et: _Kõrgekvaliteediline

en: Information
et: Teave

en: New dimensions:
et: Uued mõõtmed:

en: Options
et: Valikud

en: Original dimensions:
et: Algsed mõõtmed:

en: Scale factor:
et: Suurendustegur:

en: _Width:
et: _Laius:

en: pixels
et: pikslit

en: Align
et: Joonda

en: Alignment
et: Joondus

en: Angle
et: Nurk

en: Grid:
et: Alusvõrk:

en: Image size
et: Pildi suurus

en: Keep aspect ratio
et: Külgede suhte säilitamine

en: Original size
et: Algupärane suurus

en: Reset
et: Lähtesta

en: _Background:
et: _Taust:

en: _Transparent
et: _Läbipaistev

en: Amount:
et: Kogus:

en: Radius:
et: Raadius:

en: Threshold:
et: Lävi:

en: _Preview:
et: _Eelvaade:

en: Basic tools to modify images.
et: Põhitööriistad piltide muutmiseks

en: Image tools
et: Pildi tööriistad

en: Adjust Colors...
et: Kohenda värve...

en: Adjust Colors
et: Värvide kohendamine

en: Change brightness, contrast, saturation and gamma level of the image
et: Pildi heleduse, kontrastsuse, küllastuse ja gamma taseme muutmine

en: Square
et: Ruut

en: %d x %d (Image)
et: %d x %d (pilt)

en: %d x %d (Screen)
et: %d x %d (ekraan)

en: 4:3 (DVD, Book)
et: 4:3 (DVD, raamat)

en: 3:2 (Postcard)
et: 3:2 (postkaart)

en: Custom
et: Kohandatud

en: Rule of Thirds
et: Kolmandikureegel

en: Golden Sections
et: Kuldlõige

en: Center Lines
et: Keskjooned

en: Crop...
et: Kärbi...

en: Crop
et: Kärpimine

en: Applying changes
et: Muudatuste rakendamine

en: Desaturate
et: Eemalda värvid

en: White balance correction
et: Valge tasakaalu korrastamine

en: Enhance Colors
et: Paranda värve

en: Automatic white balance correction
et: Automaatne valge tasakaalu korrastamine

en: Equalizing image histogram
et: Pildi histogrammi tasakaalustamine

en: Equalize
et: Tasakaalusta

en: Equalize image histogram
et: Pildi histogrammi tasakaalustamine

en: Flip
et: Pööra ümber

en: Mirror
et: Peegelda

en: Mirror the image horizontally
et: Pildi peegeldamine rõhtsuunas

en: Negative
et: Negatiiv

en: Redo
et: Uuesti

en: Resize...
et: Mõõtmete muutmine...

en: Resize
et: Mõõtmete muutmine

en: Rotate...
et: Pööra...

en: Rotate
et: Pööra

en: Rotate Left
et: Pööra vasakule

en: Rotate the image by 90 degrees counterclockwise
et: Pildi pööramine 90 kraadi võrra vastupäeva

en: Rotate Right
et: Pööra paremale

en: Rotate the image by 90 degrees clockwise
et: Pildi pööramine 90 kraadi võrra päripäeva

en: Save As
et: Salvesta kui

en: Save
et: Salvesta

en: Sharpening image
et: Pildi teravustamine

en: Undo
et: Unusta

en: Find _Duplicates...
et: Otsi _duplikaate...

en: Find duplicated files in the current location
et: Duplikaatide otsimine käesolevas asukohas

en: Duplicates:
et: Duplikaadid:

en: Files:
et: Failid:

en: No duplicates found.
et: Duplikaate ei leitud.

en: Search for Duplicates
et: Duplikaatide otsing

en: Select _All
et: Vali _kõik

en: _View
et: _Vaade

en: Find Duplicates
et: Duplikaatide otsing

en: Start _at:
et: _Alustatakse:

en: Find duplicated files.
et: Duplikaatfailide otsimine.

en: %d duplicate | %d duplicates
et[0]: %d duplikaat
et[1]: %d duplikaati

en: Search completed
et: Otsing lõpetatud

en: Searching for duplicates
et: Duplikaatide otsimine

en: Getting the file list
et: Failide nimekirja hankimine

en: Duplicates
et: Duplikaadid

en: Download photos from Flickr
et: Fotode allalaadimine Flickrist

en: Upload photos to Flickr
et: Fotode üleslaadimine Flickrisse

en: Free space:
et: Vaba ruum:

en: Hi_de from public searches
et: Peidetakse _avalikes otsingutes

en: Moderate content
et: Keskmine sisu

en: Ph_otoset:
et: _Fotokogu:

en: Private photos
et: Privaatsed fotod

en: Private photos, visible to family
et: Privaatsed fotod, nähtavad perele

en: Private photos, visible to family and friends
et: Privaatsed fotod, nähtavad perele ja sõpradele

en: Restricted content
et: Piiratud sisu

en: Safe content
et: Turvaline sisu

en: _Privacy:
et: _Privaatsus:

en: _Safety:
et: _Ohutus:

en: _Import
et: _Impordi

en: Could not get the photo list
et: Pildiloendi laadimine nurjus

en: No album selected
et: Ühtegi albumit pole valitud

en: Import from %s
et: Importimine %s kontolt

en: Upload images to Flickr
et: Fotode üleslaadimine Flickrisse

en: Could not save the file
et: Faili pole võimalik salvestada

en: Could not take a screenshot
et: Kuvatõmmist pole võimalik võtta

en: Save Image
et: Pildi salvestamine

[ctx: Filename]
en: Screenshot
et: Kuvatõmmis

en: Change volume level
et: Helitugevuse muutmine

en: Faster
et: Kiiremini

en: Play
et: Esita

en: Slower
et: Aeglasemalt

en: Time:
et: Aeg:

en: Toggle volume
et: Lülita heli

en: Choose a folder
et: Kausta valimine

en: Audio/Video support
et: Audio/video toetus

en: Play audio and video files.
et: Audio ja video failide esitamine.

en: Screenshot
et: Kuvatõmmis

en: Take a screenshot
et: Võta kuvatõmmis

en: Playing video
et: Video esitamine

en: Pause
et: Paus

en: Video
et: Videofailid

en: Audio
et: Audiofailid

en: Artist
et: Esitaja

en: Bitrate
et: Bitikiirus

en: Encoder
et: Kodeerija

en: Codec
et: Koodek

en: Framerate
et: Kaadrisagedus

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Channels
et: Kanalid

en: Sample rate
et: Diskreetimissagedus

en: Could not print the selected files
et: Valitud failide printimine nurjus

en: Print the selected images
et: Valitud piltide printimine

en: Centered
et: Keskele

en: Image
et: Pilt

en: Left
et: Vasakult

en: Position:
et: Asend:

en: Preview
et: Eelvaade

en: Rotation:
et: Pööramine:

en: The event description
et: Sündmuse kirjeldus

en: The total number of files
et: Piltide koguarv

en: Top
et: Ülevalt

en: Unit:
et: Ühik:

en: _Rows:
et: _Veerud:

en: inches
et: tolli

en: millimeters
et: millimeetrit

en: Fonts
et: Kirjatüübid

en: Select Caption Font
et: Pealdise fondi valimine

en: Select Footer Font
et: Jaluse kirjatüübi nimi

en: Select Header Font
et: Päise kirjatüübi nimi

en: Page %d of %d
et: Leht %d %d-st

en: Could not print
et: Printimine nurjus

en: Images
et: Pildid

en: No suitable loader available for this file type
et: Sellele failitüübile puudub sobiv laadur

note: translators: %s is a filename
en: Loading "%s"
et: "%s" laadimine

en: Loading images
et: Piltide laadimine

en: Allow to print images choosing the page layout.
et: Piltide printimine ja lehe välimuse valimine

en: Image print
et: Pildi printimine

en: Print
et: Printimine

en: Rotate the selected images 90° to the right
et: Valitud pildi pööramine 90° paremale

en: Rotate the selected images 90° to the left
et: Valitud pildi pööramine 90° vasakule

en: Rotate Physically
et: Pööra füüsiliselt

en: Rotate the selected images according to the embedded orientation
et: Valitud piltie pööramine vastavalt põimitud suunale

en: Reset the EXIF Orientation
et: Lähtesta EXIF suund

en: Reset the embedded orientation without rotating the images
et: Põimitud suuna lähtestamine pilte pööramata

en: Image rotation
et: Pildi pööramine

en: Rotate images without data loss.
et: Kadudeta piltide pööramine

en: Problem transforming the image: %s
et: Tõrge pildi teisendamisel: %s

en: This transformation may introduce small image distortions along one or more edges, because the image dimensions are not multiples of 8.
    
    The distortion is reversible, however. If the resulting image is unacceptable, simply apply the reverse transformation to return to the original image.
    
    You can also choose to discard (or trim) any untransformable edge pixels. For practical use, this mode gives the best looking results, but the transformation is not strictly lossless anymore.
et: See teisendus võib kaasa tuua pildi ühe või rohkema serva mõningase moonutuse, kuna pildi mõõtmed ei ole arvu 8 kordarvud.
    
    Moonutus on taastatav. Kui tulemus ei vasta ootustele, siis tuleb algse pildi saamiseks rakendada teisendus vastupidiselt.
    
    Mitteteisendatavad pikslid võib ka hüljata (või kärpida). Selline võimalus annab praktiliselt küll parima tulemuse, kuid tulemus pole enam täiesti kadudeta.

en: _Trim
et: _Kärbi

en: _Accept distortion
et: Luba _moonutus

en: Possible values are: actual-size, keep-prev, fit-size, fit-size-if-larger, fit-width, fit-width-if-larger.
et: Võimalikud väärtused: actual-size, keep-prev, fit-size, fit-size-if-larger, fit-width, fit-width-if-larger.

en: Whether to resize the window to fit the size of the image
et: Kas akna suurust muudetakse vastavalt pildi suurusele või mitte

en: After loading an image:
et: Pärast pildi laadimist:

en: High
et: Kõrge

en: Low
et: Madal

en: Reset scrollbar positions
et: Kerimisribade lähtestamine

en: Transparency _type:
et: Läbipaistvuse _tüüp:

en: _Zoom quality:
et: _Suurenduse kvaliteet:

en: Histogram
et: Histogramm

en: Copy Image
et: Pildi kopeerimine

en: Copy the image to the clipboard
et: Pildi kopeerimine lõikepuhvrisse

en: In
et: Sisse

en: Zoom in
et: Suurenda pilti

en: Out
et: Välja

en: Zoom out
et: Vähenda pilti

en: Actual size
et: Tegelik suurus

en: Fit
et: Mahuta

en: Zoom to fit window
et: Pildi mahutamine aknasse

en: Zoom to fit width
et: Mahuta laiuse järgi

en: _Fit Window to Image
et: Sobita aken _pildiga

en: Resize the window to the size of the image
et: Akna suuruse muutmine pildile vastavaks

en: Basic image viewing.
et: Tavaline piltide vaatamine

en: Image viewer
et: Pildinäitaja

en: Set to actual size
et: Näidatakse pildi tegelikku suurust

en: Fit to width
et: Mahutatakse laiusesse

en: Viewer
et: Vaataja

en: Possible values are: none, file_date, current_date
et: Võimalikud väärtused: none, file_date, current_date

en: Possible values are: yyyymmdd, yyyymm, yyyy
et: Võimalikud väärtused: yyyymmdd, yyyymm, yyyy

en: The day of the month
et: Kuupäev

en: The hour
et: Tunnid

en: The minutes
et: Minutid

en: The month
et: Kuu

en: The seconds
et: Sekundid

en: The year
et: Aasta

en: _Automatic subfolder
et: _Automaatne alamkataloog

en: _Destination
et: _Sihtkoht

en: as _single subfolder
et: üksiku _alamkataloogina

en: Invalid Destination
et: Vigane sihtkoht

en: example: %s
et: näide: %s

note: subfolder type
en: File date
et: Faili kuupäev

note: gtk_label_set_mnemonic_widget (GTK_LABEL (GET_WIDGET ("subfolder_label")), self->priv->subfolder_type_list); subfolder format
en: year-month-day
et: aasta-kuu-päev

en: year-month
et: aasta-kuu

en: year
et: aasta

en: custom format
et: kohandatud

en: Importing files
et: Failide importimine

en: No file imported
et: Ühtegi faili ei imporditud

en: The selected files are already present in the destination.
et: Valitud failid on juba sihtkohas olemas.

en: Could not delete the files
et: Faile pole võimalik kustutada

en: Delete operation not supported.
et: Kustutamise toiming ei ole toetatud

en: Last imported
et: Viimati imporditud

en: Personalize...
et: Kohandamine...

en: Tools
et: Tööriistad

en: Batch tools for multiple files
et: Tööriistad failide hulgitöötlemiseks

en: _Skip
et: _Jäta vahele

en: Co_mmands:
et: _Käsud:

en: Commands
et: Käsud

note: Translate only 'message' and 'default_value'.
en: %ask{ message }{ default value }
et: %ask{ sõnum }{ vaikimisi väärtus }

note: Translate only 'attribute name'
en: %attr{ attribute name }
et: %attr{ atribuudi nimi }

note: Translate only 'text'.
en: %quote{ text }
et: %quote{ tekst }

en: A file attribute
et: Faili atribuut

en: Ask an input value
et: Väärtus küsitakse

en: E_xecute command once for every file
et: Käsk _rakendatakse igale failile eraldi

en: Quote the text
et: Teksti tsitaat

en: Sh_ortcut:
et: _Kiirklahv:

en: The file basename
et: Failinimi

en: The file basename without extension
et: Failinimi ilma laiendita

en: The file extension
et: Faililaiend

en: The file path
et: Faili asukoht

en: The file uri
et: Faili URI

en: The parent folder path
et: Emakausta asukoht

en: _Command:
et: _Käsk:

en: _Terminal command (shell script)
et: _Terminali käsk (shell'i skript)

en: _Wait for the command to finish
et: _Oodatakse käsu lõpetamist

en: Script
et: Skript

en: Shortcut
et: Kiirklahv

en: Show
et: Näidatakse

en: Could not save the script
et: Skripti pole võimalik salvestada

en: New Command
et: Uue käsu loomine

en: Edit Command
et: Käsu redigeerimine

en: Enter a value:
et: Sisesta väärtus:

en: Malformed command
et: Vigane käsk

en: none
et: puudub

en: key %d on the numeric keypad
et: nupp %d numbriklahvistikul

en: No name specified
et: Nimi on määramata

en: No command specified
et: Käsk määramata

en: Command exited abnormally with status %d
et: Käsk lõpetas tavatult olekuga %d

en: File list tools
et: Faililoendi tööriistad

en: Scripting and batch manipulation of files.
et: Skriptimine ja failide hulgitöötlus.

[ctx: Cardinal point]
en: S
et: L

[ctx: Cardinal point]
en: N
et: P

[ctx: Cardinal point]
en: W
et: L

[ctx: Cardinal point]
en: E
et: I

en: Upload photos to Photobucket
et: Fotode üleslaadimine PhotoBucketisse

en: 1 megabyte file size
et: 1-megabitine faili suurus

en: 15ʺ screen ( 800 x 600 )
et: 15ʺ ekraan ( 800 x 600 )

en: 17ʺ screen ( 1024 x 768 )
et: 17ʺ ekraan ( 1024 x 768 )

en: Large ( 640 x 480 )
et: Suur ( 640 x 480 )

en: Medium ( 320 x 240 )
et: Keskmine ( 320 x 240 )

en: Small ( 160 x 120 )
et: Väike ( 160 x 120 )

en: Tiny ( 100 x 75 )
et: Tilluke ( 100 x 75 )

en: _Resize to:
et: _Suuruse muutmine:

en: _Container:
et: _Konteiner:

en: Tiny ( 100 × 75 )
et: Tilluke ( 100 × 75 )

en: Small ( 160 × 120 )
et: Väike ( 160 × 120 )

en: Medium ( 320 × 240 )
et: Keskmine ( 320 × 240 )

en: Large ( 640 × 480 )
et: Suur ( 640 × 480 )

en: 15ʺ screen ( 800 × 600 )
et: 15ʺ ekraan ( 800 × 600 )

en: 17ʺ screen ( 1024 × 768 )
et: 17ʺ ekraan ( 1024 × 768 )

en: 2 megabyte file size
et: 2-megabitine faili suurus

en: Upload images to PhotoBucket
et: Piltide üleslaadimine PhotoBucketisse

en: _Removable Device...
et: _Eemaldatav seade...

en: Import photos and other files from a removable device
et: Fotode ja muude failide importimine eemaldatavalt seadmelt

en: After importing from a device:
et: Pärast seadmest importimist:

en: _Rotate the images physically
et: _Piltide füüsiline pööramine

en: Import from Removable Device
et: Eemaldatavalt seadmelt importimine

note: view label
en: S_how:
et: _Näidatakse:

en: _Delete the imported files from the source
et: _Imporditud failid kustutatakse allikast

en: _Event:
et: _Sündmus:

en: _Tags:
et: _Sildid:

note: translators: %d is the number of files, %s the total size
en: Files to import: %d (%s)
et: Imporditavad failid: %d (%s)

en: Could not load the folder
et: Kataloogi laadimine nurjus

en: Getting folder listing...
et: Kataloogi sisu hankimine...

en: Empty
et: Tühi

en: Import photos
et: Fotode importimine

en: Import photos from removable devices.
et: Fotode importimine eemaldatavatest seadmetest.

en: _Picasa Web Album...
et: _Picasa veebialbum...

en: Download photos from Picasa Web Album
et: Fotode allalaadimine Picasa veebialbumist

en: Upload photos to Picasa Web Album
et: Fotode üleslaadimine Picasa veebialbumisse

en: Export to Picasa Web Albums
et: Eksportimine Picasa veebialbumisse

en: _Albums:
et: _Albumid:

en: Import from Picasa Web Album
et: Importimine Picasa veebialbumist

en: Type the characters you see in the picture below. Letters are not case-sensitive.
et: Kirjuta alloleval pildil nähtavad märgid. Tähed ei ole tõstutundlikud.

en: _E-Mail:
et: _E-post:

en: _Password:
et: _Salasõna:

en: Public
et: Avalik

en: Could not get the album list
et: Albumiloendi laadimine nurjus

en: Picasa Web Album
et: Picasa veebialbum

en: Account
et: Konto

en: Could not load the file
et: Faili laadimine nurjus

en: Picasa Web Albums
et: Picasa veebialbum

en: Upload images to Picasa Web Albums
et: Fotode üleslaadimine Picasa veebialbumisse

en: Possible values are: jpeg, jpg.
et: Võimalikud väärtused: jpeg, jpg.

en: Possible values are: none, deflate, jpeg.
et: Võimalikud väärtused: none, deflate, jpeg.

en: Possible values are: tiff, tif.
et: Võimalikud väärtused: tiff, tif.

en: Opti_mize
et: Opti_meeri

en: _Default extension:
et: _Vaikimisi laiend:

en: _Progressive
et: _Progresseeruv

en: _Quality:
et: _Kvaliteet:

en: _Smoothing:
et: _Silumine:

en: Compression _level:
et: Tihenduse _aste:

en: Default options:
et: Vaikevalikud:

en: _RLE compression
et: _RLE tihendus

en: Compression
et: Tihendus

en: No_rmal (Deflate)
et: No_rmaalne (deflate)

en: Resolution
et: Eraldusvõime

en: _Loss compression (JPEG)
et: _Kadudega pakkimine (JPEG)

en: _No compression
et: _Pakkimata

en: Insufficient memory
et: Mälu pole piisavalt

en: Save images
et: Piltide salvestamine

en: Save images in common file formats such as JPEG, PNG and TIFF
et: Piltide salvestamine levinud failivormingutesse, nagu näiteks JPEG, PNG ja TIFF

en: Allow to load raw format images.
et: RAW-vormingus piltide laadimine.

en: Raw format support
et: Toorvormingu tugi

en: Red Eye Removal...
et: Eemalda punasilmsus...

en: Red Eye Removal
et: Punasilmsuse eemaldamine

en: Remove the red eye effect caused by camera flashes
et: Kaamera poolt tekitatud punasilmsuse efekti eemaldamine

en: Red-eye removal
et: Punasilmsuse eemaldamine

en: Tool to remove the red-eye effect from a photo.
et: Tööriist fotolt punasilmsuse eemaldamiseks.

en: Rename the selected files
et: Valitud piltide ümbernimetamine

en: Possible values include: general::unsorted, file::name, file::size, file::mtime, exif::photo::datetimeoriginal
et: Võimalikud väärtused kaasavad: general::unsorted, file::name, file::size, file::mtime, exif::photo::datetimeoriginal

en: Possible values: 0 (none), 1 (lower), 2 (upper)
et: Võimalikud väärtused: 0 (none), 1 (lower), 2 (upper)

en: add
et: lisa

en: format:
et: vorming:

en: remove
et: eemalda

note: translate only the text in the curly brackets
en: %A{ identifier }
et: %A{ identifikaator }

note: translate only the text in the curly brackets
en: %M{ format }
et: %M{ vorming }

note: Translators: this is the text case (upper or lower case).
en: Cas_e:
et: _Tõst:

en: Re_verse Order
et: _Vastupidises järjekorras

en: Rename
et: Ümbernimetamine

en: The digitalization date
et: Digitaliseerimise kuupäev

en: The modification date
et: Muutmise kuupäev

en: The original enumerator
et: Algne nummerdus

en: The original extension
et: Algne faililaiend

en: The original filename
et: Algne failinimi

en: _Template:
et: _Mall:

en: Enumerator
et: Nummerdaja

en: Original filename
et: Algne failinimi

en: Original extension
et: Algne faililaiend

en: Original enumerator
et: Algne nummerdus

en: Modification date
et: Muutmise kuupäev

en: Digitalization date
et: Digitaliseerimise kuupäev

en: File attribute
et: Faili atribuut

en: Could not rename the files
et: Faile pole võimalik ümber nimetada

en: Old Name
et: Vana nimi

en: New Name
et: Uus nimi

en: Keep original case
et: Säilitatakse algne tõst

en: Convert to lower-case
et: Teisendatakse väiketähtedeks

en: Convert to upper-case
et: Teisendatakse suurtähtedeks

en: Renaming files
et: Failide ümbernimetamine

en: Rename files
et: Failide ümbernimetamine

en: Rename series of files.
et: Failiseeriate ümbernimetamine.

en: Resize Images...
et: Muuda mõõtmeid...

en: Resize the selected images
et: Valitud piltide mõõtmete muutmine

en: Possible values: pixels, percentage
et: Võimalikud väärtused: pixels, percentage

en: Format
et: Vorming

en: New dimensions
et: Uued mõõtmed

en: Resize Images
et: Pildi mõõtmete muutmine

en: _Height:
et: _Kõrgus:

en: _Preserve original aspect ratios
et: Algne _proportsioon säilitatakse

en: pixel
et: pikslit

en: Resizing images
et: Piltide mõõtmete muutmine

en: Keep the original format
et: Säilitatakse algne formaat

en: Resize images
et: Pildi mõõtmete muutmine

en: Resize series of images.
et: Pildiseeria mõõtmete muutmine.

en: Could not perform the search
et: Otsingu teostamine nurjus

en: Search Result
et: Otsingu tulemused

en: Find
et: Otsimine

en: Find files
et: Failide otsimine

en: Search again
et: Otsi veel

note: Translators: This is not a verb, it's a name as in "the search properties".
en: Search
et: Otsi

en: all the following rules
et: kõik järgnevad reeglid

en: any of the following rules
et: vähemalt üks reegel

en: Files found until now: %s
et: Faile leitud seni: %s

en: Searching...
et: Otsimine...

en: Cancel the operation
et: Tühista tegevus

en: File search tool.
et: Failide otsimise tööriist.

en: _Slideshow
et: _Slaidiesitus

en: View as a slideshow
et: Vaata slaidiesitusena

en: Slideshow
et: Slaidiesitlus

en: Add files to the playlist
et: Lisa esitusloendisse faile

en: Playlist
et: Esitusloend

en: R_andom order
et: _Juhuslikus järjekorras

en: Remove the selected files
et: Eemalda valitud failid

note: This is the first part of the phrase "change automatically, every x seconds", where x is an input control that let the user choose a value.
en: _Change automatically, every
et: _Vahetatakse automaatselt pärast

en: _Personalize
et: _Kohanda

en: _Restart when finished
et: _Lõpuni jõudes alustatakse uuesti

en: _Transition effect:
et: _Siirdeefekt:

en: Playing slideshow
et: Slaidiesitus esitamine

en: Choose the files to play
et: Esitatavate failide valimine

en: Audio files
et: Helifailid

en: Random
et: Juhuslik

en: Push from right
et: Lükatakse paremalt

en: Push from bottom
et: Lükatakse alt

en: Slide from right
et: Libistatakse paremalt

en: Slide from bottom
et: Libistatakse alt

en: Fade in
et: Hajutatakse sisse

en: Flip page
et: Keeratakse lehte

en: Cube from right
et: Kuubiku keeramine paremalt

en: Cube from bottom
et: Kuubiku keeramine alt

en: View images as a slideshow.
et: Piltide vaatamine slaidiesitusena.

en: _Web Album...
et: _Veebialbum...

en: Create a static web album
et: Staatilise veebialbumi loomine

en: Click to view the image
et: Klõpsa pildi vaatamiseks

en: Go back to the index
et: Tagasi indekslehele

en: Image %d of %d
et: Pilt %d %d-st

en: Index
et: Indeksleht

en: Next
et: Järgmine

en: Previous
et: Eelmine

en: View page %d
et: Vaata lehekülge %d

en: View the next image
et: Vaata järgmist pilti

en: View the next page
et: Vaata järgmist lehekülge

en: View the previous image
et: Vaata eelmist pilti

en: View the previous page
et: Vaata eelmist lehekülge

en: Adapts to the window width
et: Veergude kohandamine vastavalt akna laiusele

en: All images on  a single image
et: Kõik pildid ühel pildil (?)

en: Image Attributes
et: Pildi atribuudid

en: Image Page
et: Pildi lehekülg

en: Index Page
et: Indeksleht

en: Show the description, if available
et: Võimalusel näidatakse kirjeldust

en: Show the following attributes:
et: Näidatakse järgmisi atribuute:

en: The current image number
et: Käesoleva pildi number

en: The total number of images
et: Piltide koguarv

en: Thumbnail Caption
et: Pisipildi pealdis

en: Use subfolders to organize files
et: Failide organiseerimiseks kasutatakse alamkatalooge

en: Web Album
et: Veebialbum

en: _Adapt to the window width
et: _Kohanda akna laiusega

en: _Copy originals to destination
et: _Originaalid kopeeritakse sihtkohta

en: _Resize if larger than:
et: _Vähenda, kui suurus ületab:

en: Could not show the destination
et: Sihtkoha näitamine ebaõnnestus

en: The album has been created successfully.
et: Albumi loomine oli edukas.

en: Saving thumbnails
et: Pisipiltide salvestamine

en: Saving HTML pages: Images
et: HTML-lehekülgede salvestamine: pildid

en: Saving HTML pages: Indexes
et: HTML-lehekülgede salvestamine: indekslehed

en: Saving images
et: Piltide salvestamine

en: Copying original images
et: Originaalpiltide kopeerimine

en: Could not find the style folder
et: Stiilikataloogi ei leitud

en: Could not create a temporary folder
et: Ajutist kataloogi pole võimalik luua

en: Create static web albums.
et: Staatiliste veebialbumite loomine.

en: Web Albums
et: Veebialbumid

en: Could not save the filter
et: Filtrit pole võimalik salvestada

en: New Filter
et: Uue filtri loomine

en: Edit Filter
et: Filtri redigeerimine

en: All
et: Kõiki

en: Enabled
et: Lubatud

en: Disabled
et: Keelatud

en: Viewers
et: Vaatajad

en: Metadata
et: Metaandmed

en: File tools
et: Failitööriistad

en: List tools
et: Loendi tööriistad

en: Importers
et: Importijad

en: Exporters
et: Eksportijad

en: Could not activate the extension
et: Laiendust pole võimalik aktiveerida

en: Could not deactivate the extension
et: Laiendust pole võimalik deaktiveerida

note: add the page to the preferences dialog
en: Extensions
et: Laiendused

en: Restart required
et: Vajalik taaskäivitus

en: You need to restart gthumb for these changes to take effect
et: Muudatuste jõustumiseks on vajalik gThumb'i taaskäivitus

en: _Continue
et: _Jätka

en: _Restart
et: _Taaskäivita

en: File _Format: %s
et: Faili_vorming: %s

en: All Files
et: Kõik failid

en: All Supported Files
et: Kõik toetatd failid

en: By Extension
et: laiendi järgi

en: File Format
et: Failivorming

en: Extension(s)
et: Laiend(id)

en: The program was not able to find out the file format you want to use for `%s'. Please make sure to use a known extension for that file or manually choose a file format from the list below.
et: Rakendus ei suutnud tuvastada kasutatavat failivormingut failile `%s'. Veendu, et fail kasutab tuntud laiendit või vali failivorming allolevast loendist.

en: File format not recognized
et: Tundmatu failivorming

note: For translators: This is a progress size indicator, for example: 230.4 MB of 512.8 MB
en: %s of %s
et: %s %s-st

en: Moving "%s" to "%s"
et: Faili "%s" teisaldamine sihtkohta "%s"

en: Copying "%s" to "%s"
et: Faili "%s" kopeerimine sihtkohta "%s"

en: Moving files
et: Failide teisaldamine

en: Copying files
et: Failide kopeerimine

en: Getting file information
et: Faili andmete hankimine

en: gthumb is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
et: gthumb on vaba tarkvara. Te võite seda edasi levitada ja/või muuta vastavalt GNU Üldise Avaliku Litsentsi tingimustele, nagu need on Vaba Tarkvara Fondi poolt avaldatud; kas Litsentsi versioon number 2 või (vastavalt Teie valikule) ükskõik milline hilisem versioon.

en: gthumb is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
et: gthumbi levitatakse lootuses, et see on kasulik, kuid ILMA IGASUGUSE GARANTIITA; isegi KESKMISE/TAVALISE KVALITEEDI GARANTIITA või SOBIVUSELE TEATUD KINDLAKS EESMÄRGIKS. Üksikasjade suhtes vaata GNU Üldist Avalikku Litsentsi.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with gthumb.  If not, see http://www.gnu.org/licenses/.
et: Koos gthumbiga peaks tulema ka kaasa GNU Üldine Avalik Litsents. Kui ei, vaata http://www.gnu.org/licenses/.

en: An image viewer and browser for GNOME.
et: GNOME piltide vaataja ja sirvija.

en: _File
et: _Fail

en: _Edit
et: _Redigeerimine

en: _Go
et: _Liikumine

en: _Help
et: A_bi

en: Open _With
et: Ava _rakendusega

en: I_mport From
et: I_mpordi

en: E_xport To
et: E_kspordi

en: New _Window
et: Uus _aken

en: Open another window
et: Uue akna avamine

en: Open
et: Ava

en: Open in New Window
et: Ava uues aknas

en: Edit various preferences
et: Redigeeri erinevaid seadeid

en: _Sort By...
et: _Sortimine...

en: _Filter...
et: _Filtreerimine...

en: Stop loading the current location
et: Katkesta käesoleva asukoha laadimine

en: Reload the current location
et: Laadi käesolev asukoht uuesti

en: View previous image
et: Vaata eelmist pilti

en: View next image
et: Vaata järgmist pilti

en: Switch to fullscreen
et: Lülitu täisekraanvaatesse

en: Leave Fullscreen
et: Välju täisekraanvaatest

en: Go to the previous visited location
et: Liikumine eelmisesse külastatud kohta

en: Go to the next visited location
et: Liikumine järgmisesse külastatud kohta

en: Go up one level
et: Mine ühe taseme võrra üles

en: _Delete History
et: _Kustuta ajalugu

en: Delete the list of visited locations
et: Kustuta külastatud asukohtade nimekiri

en: View the folders
et: Vaata kaustu

en: Show information about gthumb
et: Näita teavet gThumb'i kohta

en: Contents
et: Sisukord

en: Display the gthumb Manual
et: GThumb'i käsiraamatu kuvamine

en: _Keyboard Shortcuts
et: _Klaviatuuri kiirklahvid

en: _Toolbar
et: _Tööriistariba

en: View or hide the toolbar of this window
et: Tööriistariba näitamine või peitmine aktiivses aknas

en: _Statusbar
et: _Olekuriba

en: View or hide the statusbar of this window
et: Olekuriba näitamine või peitmine aktiivses aknas

en: _Filterbar
et: _Filtririba

en: View or hide the filterbar of this window
et: Filtririba näitamine või peitmine aktiivses aknas

en: _Sidebar
et: _Külgriba

en: View or hide the sidebar of this window
et: Külgriba näitamine või peitmine aktiivses aknas

en: _Thumbnail Pane
et: _Pisipildipaneel

en: View or hide the thumbnail pane in viewer mode
et: Pisipiltide paneeli näitamine või peitmine

en: _Thumbnails
et: _Pisipildid

en: View thumbnails
et: Vaata pisipilte

en: _Hidden Files
et: _Peidetud failid

en: Show hidden files and folders
et: Peidetud failide ja kaustade näitamine

en: View file properties
et: Vaata pildi omadusi

en: Edit
et: Redigeeri

en: Edit file
et: Redigeeri faili

en: Open %s
et: Ava %s

en: [modified]
et: [muudetud]

note: manually set name and icon
en: gthumb
et: gThumb

en: %d file selected (%s) | %d files selected (%s)
et[0]: %d fail valitud (%s)
et[1]: %d faili valitud (%s)

en: Could not load the position "%s"
et: Asukoha "%s" laadimine nurjus

en: No suitable module found for %s
et: Sobivat moodulit %s-le ei leitud

en: Save changes to file '%s'?
et: Salvestada muudatused faili '%s'?

en: If you don't save, changes to the file will be permanently lost.
et: Mittesalvestamise korral kaovad kõik muudatused.

en: Do _Not Save
et: Ä_ra salvesta

en: Could not change name
et: Nime muutmine nurjus

en: Modified
et: Muudetud

en: View the list of visited locations
et: Külastatud kohtade loendi vaatamine

en: View the list of upper locations
et: Ülemiste kohtade loendi vaatamine

en: File type not supported
et: Faili tüüp pole toetatud

en: No suitable module found
et: Sobivat moodulit ei leitud

en: Could not open the module `%s`: %s
et: Moodulit `%s` pole võimalik avada: %s

en: The extension '%1$s' is required by the extension '%2$s'
et: Laiendust '%1$s' on vaja laienduse '%2$s' toimimiseks

en: Home Folder
et: Kodukataloog

en: File System
et: Failisüsteem

en: The files cannot be moved to the Trash. Do you want to delete them permanently?
et: Faile pole võimalik prügikasti visata. Kas kustutada need jäädavalt?

en: Could not move the files to the Trash
et: Faile pole võimalik prügikasti visata

en: Are you sure you want to move "%s" to trash?
et: Kas soovid kindlasti tõsta faili "%s" prügikasti?

en: Are you sure you want to move to trash the %'d selected file? | Are you sure you want to move to trash the %'d selected files?
et[0]: Kas soovid kindlasti tõsta %'d valitud faili prügikasti?
et[1]: Kas soovid kindlasti %'d valitud faili lõplikult kustutada?

en: Are you sure you want to permanently delete the %'d selected file? | Are you sure you want to permanently delete the %'d selected files?
et[0]: Kas soovid kindlasti %'d valitud faili lõplikult kustutada?
et[1]: Kas soovid kindlasti %'d valitud faili lõplikult kustutada?

en: Hide the filterbar
et: Peida filtririba

note: "files" label
en: files
et: faili

en: ascending
et: kasvavalt

en: descending
et: kahanevalt

en: No limit specified
et: Limiit määramata

en: Loading...
et: Laadimine...

en: (Open Parent)
et: (ava ülemine kataloog)

en: Channel:
et: Kanal:

en: Value
et: Väärtus

en: Red
et: Punane

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Alpha
et: Läbipaistvus

en: Reading file information
et: Faili andmete lugemine

en: File
et: Fail

en: Name
et: Nimi

en: Size
et: Suurus

en: Type
et: Tüüp

en: Full Name
et: Täisnimi

en: Duration
et: Kestvus

en: file name
et: faili nime järgi

en: file path
et: faili asukoht

en: file size
et: faili suuruse järgi

en: file modified date
et: faili muutmisaja järgi

en: no sorting
et: sorteerimatult

en: dimensions
et: mõõtmed

en: Media
et: Meedia

en: Text Files
et: Tekstifailid

en: Filename
et: Failinimi

en: Title (embedded)
et: Pealkiri (põimitud)

en: Description (embedded)
et: Kirjeldus (põimitud)

en: Could not rename the file
et: Faili nime pole võimalik muuta

en: No options available for this file type
et: Sellele failitüübile valikud puuduvad

en: Cancel operation
et: Tühista tegevus

en: Create tag «%s»
et: Loo silt «%s»

en: Show all the tags
et: Näita kõiki silte

en: Holidays
et: Puhkus

en: Temporary
et: Ajutine

en: Screenshots
et: Kuvatõmmised

en: Science
et: Teadus

en: Favorite
et: Lemmik

en: Important
et: Tähtis

en: Games
et: Mängud

en: Party
et: Pidu

en: Birthday
et: Sünnipäev

en: Astronomy
et: Astronoomia

en: Family
et: Perekond

en: is
et: on

en: is only
et: on ainult

en: is not
et: ei ole

en: The test definition is incomplete
et: Testi definitsioon on lõpetamata

en: Add a new rule
et: Lisa uus reegel

en: Remove this rule
et: Eemalda see reegel

en: contains
et: sisaldab fraasi

en: starts with
et: algab fraasiga

en: ends with
et: lõpeb fraasiga

en: does not contain
et: ei sisalda fraasi

en: matches
et: vastab fraasile

en: is lower than
et: on väiksem kui

en: is greater than
et: on suurem kui

en: is equal to
et: on

en: is before
et: on enne

en: is after
et: on pärast

en: Today
et: Täna

en: Now
et: Praegu

en: Close this window
et: Akna sulgemine

en: Could not display help
et: Abiteabe kuvamine ebaõnnestus

en: Could not launch the application
et: Rakendust pole võimalik käivitada

en: _Copy Here
et: _Kopeeri siia

en: _Move Here
et: _Tõsta siia

en: _Link Here
et: L_ingi siia

en: Cancel
et: Katkesta

en: Open a new window
et: Uue akna avamine

en: Start in fullscreen mode
et: Käivitu täisekraani režiimis

en: Automatically start a slideshow
et: Alusta slaidiesitlust automaatselt

en: Automatically import digital camera photos
et: Impordi digitaalkaamera fotod automaatselt

en: Show version
et: Näita versiooni

note: command line options
en: - Image browser and viewer
et: - Piltide sirvija ja vaataja

en: Could not find a suitable module to save the image as "%s"
et: Pildi salvestamiseks "%s"-na ei leitud sobivat moodulit
