gthumb - en to he translation catalogue (1155 entries)

en: gThumb Image Viewer
he: מציג התמונות GThumb

en: View and organize your images
he: צפייה וארגון התמונות שלך

en: gThumb is an image viewer, editor, browser and organizer. It is designed to be well integrated with the GNOME 3 desktop.
he: ‏gThumb הוא מציג, עורך, דפדפן ומארגן תמונות. הוא מעוצב לתכלול עם שולחן העבודה GNOME 3.

en: As an image viewer gThumb allows to view common image file formats such as BMP, JPEG, GIF (including the animations), PNG, TIFF, TGA and RAW images. It is also possible to view various metadata types embedded inside an image such as EXIF, IPTC and XMP.
he: כמציג תמונות, gThumb מאפשר הצגת תבניות קבצי תמונה נפוצים כמו BMP, JPEG, GIF (כולל הנפשות), PNG, TIFF, TGA ותמונות RAW. הוא גם מאפשר להציג סוגי נתוני על שונים המוטמעים בתוך תמונות כמו EXIF, IPTC ו־XMP.

en: As an image editor gThumb allows to scale, rotate and crop the images; change the saturation, lightness, contrast as well as other color transformations.
he: כעורך תמונות, gThumb מאפשר לשנות קנה מידה, לסובב ולחתוך תמונות; שינוי רויה, בהירות, חדות כמו גם שינויי צבעים אחרים.

en: As an image browser gThumb shows the thumbnails of the images saved on your disk, allows to perform the common operations of a file manager such as copy, move and delete files and folders. Furthermore there is a series of image specific tools such as JPEG lossless transformations; image resize; format conversion; slideshow; setting an image as desktop background and several others.
he: כדפדפן תמונות, gThumb מציג תמונות ממוזערות של התמונות השמורות על הכונן שלך, מאפשר לבצע פעולות נפוצות של מנהל קבצים כמו העתקה, הזזה, ומחיקת קבצים ותיקיות. יתרה מזאת, יש סדרת כלים מגדרת תמונות כגון שינוי JPEG ללא איבוד נתונים; שינוי גודל תמונה; המרת תבניות; מצגת; הגדרת תמונה כרקע שולחן העבודה ועוד.

en: As an image organizer gThumb allows to add comments and other metadata to images; organize images in catalogs and catalogs in libraries; search for images and save the result as a catalog.
he: כמארגן תמונות, gThumb מאפשר להוסיף הערות ונתוני על נוספים לתמונות; ארגון תמונות בקטלוגים וקיטלוג בספריות; חיפוש תמונות ושמירת התוצאות בקטלוג.

en: Browser mode
he: מצב דפדוף

en: Viewer mode
he: מצב תצוגה

en: Import with gThumb
he: ייבוא עם gThumb

en: Photo Import Tool
he: כלי לייבא תמונות

en: Import the photos on your camera card
he: ייבוא התמונות מהמצלמה הדיגיטלית שלך

en: Image Viewer
he: מציג תמונות

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Image;Viewer;
he: תמונה;מציג;מציג תמונות;

en: New Window
he: חלון חדש

en: Caption
he: כותרת

en: Behavior
he: התנהגות

en: _Single click to open files
he: לחיצה _בודדת לפתיחת קבצים

en: _Double click to open files
he: לחיצה _כפולה לפתיחת קבצים

en: _Open files in fullscreen mode
he: _פתיחת קבצים במצב מסך מלא

en: Other
he: אחר

en: Thumbnail _size:
he: _גודל תמונה ממוזערת:

en: D_etermine image type from content (slower)
he: _קביעת סוג הקובץ מהתוכן (אטי יותר)

en: digits
he: ספרה

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: remove
he: הסרה

en: add
he: הוספה

en: _Extensions:
he: _הרחבות:

en: More extensions…
he: הרחבות נוספות…

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Filter _Name:
he: מסנן _שם:

en: _Match:
he: ה_תאמה:

en: Rules:
he: כללים:

note: limit label
en: _Limit to
he: ה_גבלה ל

en: selected by
he: נבחר על ידי

en: Mean:
he: ממוצע:

note: Short for "Standard deviation".  Try to keep it under the 12 characters in the translation or it will be ellipsized at the end.
en: Std dev:
he: סטיית תקן:

en: Median:
he: חציון:

note: After the colon there is the total number of pixels
en: Pixels:
he: פיקסלים:

[ctx: Pixels]
note: After the colon there is a percentile.
en: Max:
he: מרב:

[ctx: Pixels]
note: After the colon there is the percentile of selected pixels.
en: Selected:
he: בחירה:

en: _Location:
he: _מיקום:

en: Overwrite the old file with the new one?
he: דריסת הקובץ הישן עם החדש?

en: Old File:
he: קובץ ישן:

en: Filename:
he: שם קובץ:

en: Size:
he: גודל:

en: Modified:
he: השתנה:

en: New File:
he: תיקייה חדשה:

en: Over_write the old file
he: _דריסת הקובץ הישן

en: Do not overwrite _the old file
he: לא לדרוס את _הקובץ הישן

en: Overwrite _all files
he: דריסת _כל הקבצים

en: _Do not overwrite any file
he: לא לדרוס _אף קובץ

en: _Save the new file as:
he: _שמירת הקובץ החדש בשם:

en: _General filter:
he: מסנן _כללי:

en: _Other filters:
he: מסננים _אחרים:

en: below the folder list
he: מתחת לרשימת התיקיות

en: on the right
he: בצד שמאל

en: gThumb Preferences
he: העדפות gThumb

en: Appearance
he: מראה

en: T_humbnails in viewer:
he: תמונות _ממוזערות במציג:

en: on the bottom
he: בתחתית

en: on the side
he: בצד

en: File _properties in browser:
he: _מאפייני קובץ בדפדפן:

en: _Statusbar
he: _שורת מצב

en: On startup:
he: בהפעלה:

en: Go to last _visited location
he: מעבר למקום האחרון ש_ביקרת בו

en: Go to this _folder:
he: לעבור ל_תיקייה הזאת:

en: Set to C_urrent
he: קביעה _לנוכחי

en: _Reuse the active window to open files
he: שימוש _חוזר בחלון הפעיל לפתית קבצים

en: As_k confirmation before deleting files or catalogs
he: ל_בקש אישור לפני מחיקת קבצים או קטלוגים

en: Ask whether to save _modified files
he: לשאול אם לשמור קבצים ש_שונו

en: _Store metadata inside files if possible
he: _אחסון נתוני על בתוך קבצים אם אפשרי

en: General
he: כללי

en: Shortcuts:
he: קיצורי דרך:

en: _Restore All…
he: לשחזר ה_כול…

en: _Inverse order
he: סדר _הפוך

en: Example:
he: דוגמה:

en: Upload images to 23hq.com
he: העלאת תמונות ל־23hq.com

en: Bookmarks
he: סימניות

en: Add bookmarks support.
he: הוספת תמיכה בסימניות.

en: _Add Bookmark
he: _הוספה לסימניות

en: _Edit Bookmarks…
he: _עריכת סימניות…

en: _System Bookmarks
he: _מערכת סימניות

en: _Bookmarks:
he: _סימניות:

en: Go to this location
he: מעבר למיקום זה

en: Remove
he: הסרה

en: _Name
he: _שם

en: _Location
he: _מיקום

en: Could not remove the bookmark
he: לא ניתן להסיר את הסימנייה

en: Burn CD/DVD
he: צריבת CD\DVD

en: Save files to an optical disc.
he: שמירת קבצים לתקליט אפשרי.

en: _Optical Disc…
he: כונן _אופטי…

en: Disc Name
he: שם תקליט

en: Current _folder
he: תיקייה _נוכחית

en: Current folder and its s_ub-folders
he: תיקייה נוכחית ו_תת־תיקיות שלה

en: _Selected files
he: קבצים שנ_בחרו

en: Source
he: מקור

en: Write to Disc
he: כתיבה לתקליטור

en: _Continue
he: _התקדמות

en: Error interpreting JPEG image file: %s
he: שגיאה בפענוח קובץ תמונת JPEG: ‏%s

en: Unknown JPEG color space (%d)
he: מרחב צבע JPEG לא ידוע (%d)

en: _Quality:
he: _איכות:

en: _Lossless
he: ללא _אבדן

en: _Default extension:
he: סיומת _בררת מחדל:

en: _Smoothing:
he: _החלקה:

en: Opti_mize
he: _ייעול

en: _Progressive
he: _מתקדם

en: Compression _level:
he: _רמת דחיסה:

en: Default options:
he: אפשרויות בררת מחדל:

en: _RLE compression
he: דחיסת _RLE

en: Compression
he: דחיסה

en: _No compression
he: _ללא דחיסה

en: No_rmal (Deflate)
he: _רגיל

en: _Loss compression (JPEG)
he: דחיסה עם _אבדן (JPEG)

en: Resolution
he: הבחנה

en: _Horizontal:
he: _אופקי:

en: _Vertical:
he: _אנכי:

en: dpi
he: נקודות לאינץ׳

en: _Method:
he: _שיטה:

en: Insufficient memory
he: מחסור בזיכרון

en: Saving
he: שמירה

en: No name specified
he: לא צוין שם

en: Invalid name. The following characters are not allowed: %s
he: שם לא חוקי. התווים הבאים אסורים: %s

en: Name already used
he: שם זה כבר נמצא בשימוש

en: New catalog
he: קטלוג חדש

en: Enter the catalog name:
he: יש להזין את שם הקטלוג:

en: C_reate
he: י_צירה

en: New library
he: ספרייה חדשה

en: Enter the library name:
he: יש להזין את שם הספרייה:

en: Could not remove the catalog
he: לא ניתן להסיר את הקטלוג

en: Are you sure you want to remove “%s”?
he: להסיר את „%s”?

en: Add to Catalog…
he: הוספה לקטלוג…

en: Open Folder
he: פתיחת תיקייה

en: Remove from Catalog
he: הסרה מקטלוג

en: Create Catalog
he: יצירת קטלוג

en: Create Library
he: יצירת ספרייה

en: Rename
he: שינוי שם

en: Properties
he: מאפיינים

en: Catalogs
he: קטלוגים

en: Command Line
he: שורת פקודה

en: Catalog Properties
he: מאפייני קטלוג

en: Organize
he: ארגון

en: Automatically organize files by date
he: ארגון קבצים באופן אוטומטי לפי תאריך

en: Create file collections.
he: יצירת אוספים של קבצים.

en: C_atalogs:
he: ק_טלוגים:

en: New Library
he: ספרייה חדשה

en: New Catalog
he: קטלוג חדש

en: _View the destination
he: _הצגת היעד

en: _Name:
he: _שם:

en: _Date:
he: _תאריך:

en: Catalog
he: קטלוג

en: Cancel operation
he: ביטול פעולה

en: Organization:
he: סידור:

en: Files
he: קבצים

en: Create
he: יצירה

en: Select All
he: בחירת הכל

en: Select None
he: ביטול הבחירה

en: Catalog _Preview:
he: _תצוגה מקדימה של קטלוג:

en: _Group files by:
he: _קיבוץ קבצים על ידי:

en: _Include sub-folders
he: _לכלול תתי תיקיות

en: Ignore catalogs with a single file
he: להתעלם מקטלוגים עם קובץ בודד

en: Put single files in the catalog:
he: לשים קבצים בודדים בקטלוג:

en: Singles
he: בודדים

en: Could not add the files to the catalog
he: לא ניתן להוסיף קבצים לקטלוג

en: Could not create the catalog
he: לא ניתן ליצור את הקטלוג

en: Add to Catalog
he: הוספה לקטלוג

en: _Add
he: הו_ספה

en: Keep the dialog open
he: להשאיר את החלונית פתוחה

en: Could not save the catalog
he: לא ניתן לשמור את הקטלוג

en: Could not load the catalog
he: לא ניתן לטעון את הקטלוג

en: Organize Files
he: ארגון קבצים

en: Files will be organized in catalogs. No file will be moved on disk.
he: קבצים יאורגנו בקטלוגים. אף קובץ בכונן לא יועבר.

en: Date photo was taken
he: תאריך צילום התמונה

en: File modified date
he: תאריך שינוי הקובץ

en: Tag
he: תווית

en: Tag (embedded)
he: תווית (מוטמע)

en: Invalid file format
he: תבנית קובץ לא חוקי

en: Tags
he: תוויות

en: The catalog “%s” already exists, do you want to overwrite it?
he: הקטלוג „%s” כבר קיים, לדרוס אותו?

en: The library “%s” already exists, do you want to overwrite it?
he: הספרייה „%s” כבר קיימת, לדרוס אותה?

en: Over_write
he: _דריסה

en: Cannot move the files
he: לא ניתן להעביר את הקבצים

en: Cannot copy the files
he: לא ניתן להעתיק את הקבצים

en: Invalid destination.
he: יעד לא חוקי.

en: Copying files to “%s”
he: קבצים מועתקים אל „%s”

en: Could not remove the files from the catalog
he: לא ניתן להסיר את הקבצים מהקטלוג

en: Operation completed. Catalogs: %d. Images: %d.
he: פעולה הושלמה. קטגוריות: %d. תמונות: %d.

en: Change _Date…
he: שינוי _תאריך…

en: Change date
he: שינוי תאריך

en: Change the files date
he: שינוי תאריך הקובץ

en: Change the following values:
he: שינוי הערים הבאים:

en: _Last modified date
he: _תאריך שינוי אחרון

en: Co_mment date
he: תאריך ה_ערה

en: Change to:
he: שינוי ל:

en: The _following date:
he: התאריך _הבא:

en: File _modified date
he: תאריך שינוי _קובץ

en: File c_reation date
he: תאריך _יצירת קובץ

en: Date p_hoto was taken
he: תאריך צילום ה_תמונה

en: A_djust by
he: התאמה _לפי

en: hours
he: שעות

en: minutes
he: דקות

en: seconds
he: שניות

en: Change Date
he: שינוי תאריך

en: Import Embedded Metadata
he: ייבוא נתוני על מוטמעים

en: Comments and tags
he: הערות ותוויות

en: Add comments and tags to any file type.
he: הוספת הערות ותוויות לכל סוג קובץ.

en: _Synchronize with the embedded metadata
he: _סנכרון עם נתוני על מוטמעים

en: Preferences
he: העדפות

en: Comment
he: הערה

en: Title
he: כותרת

en: Place
he: מיקום

en: Comment Date & Time
he: תאריך הערה וזמן

en: Rating
he: דירוג

en: Contact _Sheet…
he: _גיליון אלקטרוני…

en: Image _Wall…
he: תמונת _קיר…

en: Contact Sheet
he: גיליון אלקטרוני

en: Create an index image displaying the thumbnails of the selected files.
he: יצירת מפתח תמונות המציג תמונות ממוזערות של הקבצים הנבחרים.

en: None
he: ללא

en: Simple
he: פשוט

en: Simple with shadow
he: פשוט עם צל

en: Shadow only
he: צל בלבד

en: Slide
he: שקיפות

en: Inward Shadow
he: צל פנימי

en: Outward Shadow
he: צל חיצוני

en: Background
he: רקע

en: _Solid color
he: צבע _אחיד

en: _Gradient
he: מדר_ג צבעים

en: Select a color
he: בחירת צבע

en: Frame
he: מסגרת

en: _Style:
he: _סגנון:

en: C_olor:
he: _צבע:

en: Text
he: טקסט

en: _Header:
he: כותרת _עליונה:

en: Select a font
he: בחירת גופן

en: _Footer:
he: _כותרת תחתונה:

en: Caption:
he: כיתוב:

en: Help
he: עזרה

en: Edit template
he: עריכת תבנית

en: _Destination:
he: _יעד:

en: Choose destination folder
he: בחירת תיקיית יעד

en: File_name:
he: שם _קובץ:

en: Create _HTML image map
he: יצירת תמונת מפת סיביות _HTML

en: Create a new theme
he: יצירת ערכת נושא חדשה

en: Edit the selected theme
he: עריכת ערכת הנושא הנבחרת

en: Delete the selected theme
he: מחיקת ערכת הנושא הנבחרת

en: Theme
he: ערכת נושא

en: Columns:
he: עמודות:

en: Images per page:
he: תמונות בכל עמוד:

en: All images on a single page
he: כל התמונות בעמוד אחד

en: _All pages with the same size
he: _כל העמודים באותו גודל

en: Layout
he: פריסה

en: S_ort:
he: מ_יון:

en: Re_verse order
he: היפוך סד_ר

en: _Size:
he: _גודל:

en: Sq_uared
he: _ריבוע

en: Thumbnails
he: _תמונות ממוזערות

en: Enumerator
he: מניה

en: Current date
he: תאריך נוכחי

en: Current page number
he: מספר העמוד הנוכחי

en: Total number of pages
he: מספר העמודים הכולל

en: Location
he: מיקום

en: Could not save the theme
he: לא ניתן לשמור את ערכת הנושא

en: Could not delete the theme
he: לא ניתן למחוק את ערכת הנושא

en: Edit Template
he: עריכת תבנית

en: Image Wall
he: תמונת קיר

en: Creating images
he: יצירת תמונות

en: Generating thumbnails
he: יצירת תמונות ממוזערות

en: Theme Properties
he: מאפייני ערכת נושא

en: Copy _From
he: ה_עתקה מ

en: New theme
he: ערכת נושא חדשה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Convert Format…
he: המרת תבנית…

en: Convert format
he: המרת תבנית

en: Save images in a different format
he: שמירת תמונות בתבניות שונות

en: New format
he: תבנית חדשה

en: Destination
he: יעד

en: _Use the original image folder
he: _שימוש בתיקיית התמונה המקורית

en: Converting images
he: המרת תמונות

en: Convert Format
he: המרת תבנית

en: Could not show the desktop background properties
he: לא ניתן להציג את מאפייני רקע שולחן העבודה

en: _Preferences
he: _העדפות

en: _Undo
he: _ביטול

en: Could not set the desktop background
he: לא ניתן להגדיר את רקע שולחן העבודה

en: Set as Background
he: הגדרה כרקע שולחן העבודה

en: Desktop background
he: רקע שולחן העבודה

en: Set the image as desktop background
he: הגדרת התמונה כרקע שולחן העבודה

en: Are you sure you want to permanently delete the metadata of the selected files?
he: האם ברצונך למחוק לצמיתות את נתוני העל של הקבצים הנבחרים?

en: If you delete the metadata, it will be permanently lost.
he: אם ברצונך למחוק את נתוני העל, אם יאבדו לצמיתות.

en: Edit comment
he: עריכת הערה

en: Edit tags
he: עריכת תגיות

en: Delete Metadata
he: מחיקת נתוני על

en: D_escription:
he: _יעד:

en: _Place:
he: _מקום:

en: T_ags:
he: _תוויות:

en: _Rating:
he: _דירוג:

en: _Title:
he: _כותרת:

en: Could not save the file metadata
he: לא ניתן לשמור את קובץ נתוני העל

en: Cannot read file information
he: לא ניתן לקרוא את מידע הקובץ

en: Edit metadata
he: עריכת נתוני על

en: Allow to edit files metadata.
he: מאפשר לערוך קבצי נתוני על.

en: Save only cha_nged fields
he: שמירת השדות _ששונו בלבד

en: No date
he: ללא תאריך

en: The following date
he: התאריך הבא

en: Last modified date
he: תאריך שינוי אחרון

en: File creation date
he: תאריך יצירת הקובץ

en: Do not modify
he: אין לשנות

en: Assigning tags to the selected files
he: מקצה תוויות לקבצים הנבחרים

en: Writing files
he: כותב קבצים

en: Reading files
he: קורא קבצים

en: example
he: דוגמה

en: What example does
he: מה עושה הדוגמה

en: C_opyright:
he: _זכויות יוצרים:

en: Co_untry:
he: _מדינה:

en: _Code:
he: _קוד:

en: Cr_edit:
he: _תודות:

en: _Source:
he: _מקור:

en: _Urgency:
he: _דחיפות:

en: _Object Name:
he: שם _עצם:

en: Byline _Title:
he: _כותרת חתימה:

en: _Byline:
he: _חתימה:

en: _City:
he: _עיר:

en: _Language:
he: _שפה:

en: State/Province:
he: מדינה/מחוז:

en: (invalid value)
he: (ערך לא תקין)

en: Exposure
he: חשיפה

en: EXIF, IPTC, XMP support
he: תמיכת EXIF, IPTC, XMP

en: Read and write exif, iptc and xmp metadata.
he: קריאה וכתיבת נתוני על עבור exif, iptc ו־xmp.

en: Exif General
he: ‏Exif כללי

en: Exif Conditions
he: תנאי Exif

en: Exif Structure
he: מבנה Exif

en: Exif Thumbnail
he: תמונות ממוזערת Exif

en: Exif Maker Notes
he: מכין הערות Exif

en: Exif Versions
he: גרסת Exif

en: Exif Other
he: Exif אחר

en: XMP Embedded
he: XMP מוטמע

en: XMP Attached
he: XMP מצורף

en: date photo was taken
he: תאריך צילום תמונה

en: _Export To
he: יי_צוא אל

en: New folder
he: תיקייה חדשה

en: Enter the folder name:
he: יש להזין את שם התיקייה:

en: Could not perform the operation
he: לא ניתן לבצע את הפעולה

en: Could not move the files
he: לא ניתן להעביר את הקבצים

en: Files cannot be moved to the current location, as alternative you can choose to copy them.
he: לא ניתן להעביר את הקבצים למיקום הנוכחי, לחלופין ניתן לבחור להעתיק אותם.

en: Copy
he: העתקה

en: Move To
he: העברה אל

en: Copy To
he: העתקה אל

en: Move
he: העברה

en: Could not open the location
he: לא ניתן לפתוח את המיקום

en: Cut
he: גזירה

en: Paste
he: הדבקה

en: Copy to…
he: העתקה אל…

en: Move to…
he: העברה אל…

en: Move to Trash
he: העברה לאשפה

en: Delete
he: מחיקה

en: Open with the File Manager
he: פתיחה עם מנהל קבצים

en: Create Folder
he: יצירת תיקייה

en: Paste Into Folder
he: הדבקה לתוך תיקייה

en: Duplicate
he: שכפול

en: Delete permanently
he: למחוק לצמיתות

en: Open with Gimp
he: לפתוח עם Gimp

en: Home Folder
he: תיקיית הבית

en: Open _With
he: פתיחה _באמצעות

en: Do you want to move “%s” to “%s”?
he: להעביר את „%s” אל „%s”?

en: Do you want to copy “%s” to “%s”?
he: להעתיק את „%s” אל „%s”?

en: Do you want to move the dragged files to “%s”?
he: להעביר את הקבצים הנגררים אל „%s”?

en: Do you want to copy the dragged files to “%s”?
he: להעתיק את הקבצים הנגררים אל „%s”?

en: _Copy
he: ה_עתקה

en: File manager
he: מנהל קבצים

en: File manager operations.
he: פעולות מנהל קבצים.

en: Adjust contrast
he: התאמת ניגודיות

en: Flip
he: היפוך

en: Mirror
he: שיקוף

en: Rotate right
he: סיבוב ימינה

en: Rotate left
he: סיבוב שמאלה

en: Crop
he: חיתוך

en: Resize
he: שינוי גודל

en: _Preview
he: _תצוגה מקדימה

en: B_rightness:
he: _בהירות:

en: Con_trast:
he: ני_גוד:

en: _Saturation:
he: _רוויה:

en: G_amma:
he: _גמא:

en: Cyan-_Red:
he: ציאן־_אדום:

en: _Magenta-Green:
he: _מגנטה־ירוק:

en: _Yellow-Blue:
he: _צהוב־כחול:

en: Color Levels
he: רמות צבע

en: Position
he: מקום

en: Color
he: צבעיםצבע

en: Options
he: אפשרויות

en: _Grid:
he: _רשת:

en: Selection
he: בחירה

en: _Width:
he: _רוחב:

en: Heigh_t:
he: _גובה:

en: _Position:
he: _עמודה:

en: Maximize
he: מרב

en: Center
he: מרכז

en: Aspect ratio
he: יחס ממדים

en: I_nvert aspect ratio
he: יחס ממדים _הפוך

note: after the colon there is a control to select the size in pixels
en: M_ultiple of:
he: _כפולות של:

note: abbreviation of pixel
en: px
he: פיקסלים

en: Include current channel
he: לכלול את הערוץ הנוכחי

en: High _quality
he: _איכות גבוה

en: pixels
he: פיקסלים

en: Dimensions
he: ממדים

en: Set the image size to this value
he: הגדרת גודל התמונה לערך זה

en: Original dimensions:
he: ממדים מקוריים:

en: Scale factor:
he: גורם קנה מידה:

en: New dimensions:
he: ממדים חדשים:

en: Grid:
he: רשת:

en: _Background:
he: _רקע:

en: Pick a background color
he: בחירת צבע רקע

en: _Transparent
he: _שקיפות

en: Original size
he: גודל מקורי

en: Bounding box
he: תיבה תוחמת

en: Crop borders
he: חיתוך גבולות

en: Angle
he: זווית

en: Align
he: יישור

en: Image size
he: גודל תמונה

en: Point 1:
he: נקודה 1:

en: Point 2:
he: נקודה 2:

en: Keep aspect ratio
he: שמירת יחס ממדים

en: Draw a line on the image 
    to set the alignment.
he: ציור שורה על התמונה
    להגדרת היישור.

en: Parallel
he: מקביל

en: Perpendicular
he: אנך

en: Alignment
he: יישור

en: Threshold:
he: גבול:

en: Radius:
he: רדיוס:

en: Amount:
he: סכום:

note: Translators: the first number is converted to the second number
en: %d → %d
he: ‏%d ← %d

en: Linear scale
he: קנה מידה קווי

en: Logarithmic scale
he: קנה מידה לוגריתמי

en: Channel:
he: ערוץ:

en: Value
he: ערך

en: Red
he: אדום

en: Green
he: ירוק

en: Blue
he: כחול

en: Reset
he: איפוס

en: Presets
he: ערכים קבועים

en: Applying changes
he: החלת שינויים

en: Adjust Colors
he: התאמת צבעים

en: Change brightness, contrast, saturation and gamma level of the image
he: שינוי בהירות, ניגודיות, רוויה ורמת גמא של התמונה

en: Stretch
he: מתיחה

en: Stretch the histogram after trimming 0.5% from both ends
he: צבע

en: Equalize
he: השוואה

en: Equalize the histogram using the square root function
he: השוואת ההיסטוגרמה באמצעות פונקציית השורש הריבועי

en: Uniform
he: אחיד

en: Equalize the histogram using the linear function
he: השוואת ההיסטוגרמה באמצעות פונקציה לינארית

en: Adjust Contrast
he: התאמת ניגודיות

en: Automatic contrast adjustment
he: התאמת ניגודיות אוטומטית

en: Color Picker
he: בוחר צבעים

en: Pick a color from the image
he: ניתן לבחור צבע מהתמונה

en: Square
he: ריבוע

en: %d × %d (Image)
he: ‫‎%d × %d (תמונה)

en: %d × %d (Screen)
he: ‫‎%d x %d (מסך)

en: 5∶4
he: ‫‎5∶4

en: 4∶3 (DVD, Book)
he: ‫‎4∶3 (DVD, ספר)

en: 7∶5
he: ‫‎7∶5

en: 3∶2 (Postcard)
he: 3:2 (גלויה)

en: 16∶10
he: ‫‎16∶10

en: 16∶9 (DVD)
he: 16:9 (DVD)

en: 1.85∶1
he: 1.85:1

en: 2.39∶1
he: 2.39:1

en: Other…
he: אחר…

en: Rule of Thirds
he: חוק השלישים

en: Golden Sections
he: יחס הזהב

en: Center Lines
he: קווי מרכז

en: Add to Presets
he: הוספה לערכים הקבועים

en: Enter the preset name:
he: יש להזין שם מוגדר מראש:

en: Could not save the file
he: לא ניתן לשמור את התמונה

en: Add to presets
he: הוספה לערכים הקבועים

en: Color Curves
he: עקומות צבע

en: Adjust color curves
he: התאמת עקומות צבע

en: Special Effects
he: תוצאים מיוחדים

note: Translators: this is the name of a filter that produces warmer colors
en: Warmer
he: חמים

note: Translators: this is the name of a filter that produces cooler colors
en: Cooler
he: קריר

note: Translators: this is the name of an image filter
en: Soil
he: קרקע

note: Translators: this is the name of an image filter
en: Desert
he: מדבר

note: Translators: this is the name of an image filter
en: Arctic
he: קטבי

note: Translators: this is the name of an image filter
en: Mangos
he: מנגו

note: Translators: this is the name of an image filter
en: Fresh Blue
he: כחול טרי

note: Translators: this is the name of an image filter
en: Cherry
he: דובדבן

note: Translators: this is the name of an image filter
en: Vintage
he: ישן

note: Translators: this is the name of an image filter
en: Blurred Edges
he: קצוות מטושטשים

note: Translators: this is the name of an image filter that produces darker edges
en: Vignette
he: קצוות כהים

en: Flip the image vertically
he: היפוך אנכי של התמונה

en: _Brightness
he: _בהירות

en: _Saturation
he: _רוויה

en: _Average
he: _ממצוע

en: Grayscale
he: גווני אפור

en: Lomo
he: לומו

en: Mirror the image horizontally
he: שיקוף אופקי של התמונה

en: Negative
he: שלילה

en: Redo
he: ביצוע שוב

note: resize the original image
en: Resizing images
he: משנה את גודל התמונות

en: 1.91∶1
he: ‏‎1.91∶1

en: Rotate Left
he: סיבוב שמאלה

en: Rotate the image by 90 degrees counterclockwise
he: סיבוב התמונה ב־90 מעלות נגד כיוון השעון

en: Rotate Right
he: סיבוב ימינה

en: Rotate the image by 90 degrees clockwise
he: סיבוב התמונה ב־90 מעלות עם בכיוון השעון

en: Rotate
he: סיבוב

en: Save As…
he: לשמור בשם…

en: Save
he: שמירה

en: Sharpening image
he: מחדד תמונה

en: Enhance Focus
he: שיפור המיקוד

en: Undo
he: ביטול

en: Find _Duplicates…
he: מציאת _כפילויות…

en: _Folders:
he: _תיקיות:

en: Duplicates:
he: כפילויות:

en: Files:
he: קבצים:

en: File
he: קובץ

en: Last modified
he: שינוי אחרון

en: _View
he: _תצוגה

en: _Delete
he: _מחיקה

en: No duplicates found.
he: לא נמצאו כפילויות.

en: Start _at:
he: מתחיל _ב:

en: _Filter:
he: _מסנן:

en: Find Duplicates
he: מציאת כפילויות

en: _Find
he: _חיפוש

en: Find duplicated files.
he: מציאת קבצים כפולים.

en: leave the newest duplicates
he: להשאיר את הכפילויות החדשות

en: leave the oldest duplicates
he: להשאיר את הכפילויות הישנות

en: by folder…
he: לפי תיקייה…

en: all files
he: כל הקבצים

en: no file
he: אף קובץ

en: %d file (%s) | %d files (%s)
he[0]: ‫%d file (%s)
he[1]: ‫%d files (%s)
he[2]: ‫%d files (%s)
he[3]: ‫%d קבצים (%s)

en: %d duplicate | %d duplicates
he[0]: כפילות אחת
he[1]: שתי כפילויות
he[2]: ‫%d כפילויות
he[3]: ‏‫%d כפילויות

en: Search completed
he: החיפוש הושלם

en: Searching for duplicates
he: מחפש כפילויות

en: %d file remaining | %d files remaining
he[0]: קובץ אחד נותר
he[1]: שני קבצים נותרו
he[2]: ‫%d קבצים נותרו
he[3]: ‏‫%d קבצים נותרו

en: Getting the file list
he: מקבל את רשימת הקבצים

en: Duplicates
he: כפילויות

en: Select
he: בחירה

en: Upload images to Flickr
he: העלאת תמונות ל־Flickr

en: Public photos
he: תמונות ציבוריות

en: Private photos, visible to family and friends
he: תמונות פרטיות, גלוי למשפחה ולחברים

en: Private photos, visible to friends
he: תמונות פרטיות, גלויות לחברים

en: Private photos, visible to family
he: תמונות פרטיות, גלוי למשפחה

en: Private photos
he: תמונות פרטיות

en: Safe content
he: תוכן בטוח

en: Moderate content
he: תוכן ממוצע

en: Restricted content
he: תוכן מוגבל

en: _Account:
he: _חשבון:

en: Edit accounts
he: עריכת חשבונות

en: Free space:
he: מקום פנוי:

en: Ph_otoset:
he: _Photoset:

en: _Privacy:
he: _פרטיות:

en: _Safety:
he: _בטיחות:

en: Hi_de from public searches
he: _הסתרה מחיפוש ציבורי

en: _Resize if larger than:
he: _שינוי גודל אם גדול מ:

en: A_ccount:
he: _חשבון:

en: Could not connect to the server
he: לא ניתן להתחבר לשרת

en: Files successfully uploaded to the server.
he: קבצים הועלו בהצלחה לשרת.

en: _Open in the Browser
he: _פתיחה בסייר

en: Could not create the album
he: לא ניתן ליצור את האלבום

en: Could not upload the files
he: לא ניתן להעלות את הקבצים

en: No valid file selected.
he: אף קובץ חוקי לא נבחר.

en: Could not export the files
he: לא ניתן לייצא את הקבצים

en: Export to %s
he: ייצוא ל־%s

en: %d file | %d files
he[0]: קובץ אחד
he[1]: שני קבצים
he[2]: ‫%d קבצים
he[3]: ‏‫%d קבצים

en: Could not get the photo list
he: לא ניתן לקבל את רשימת התמונות

en: No album selected
he: לא נבחרו אלבומים

en: _Import
he: _ייבוא

en: Import from %s
he: ייבוא מ־%s

en: Unknown error
he: שגיאה לא ידועה

en: Return to this window when you have finished the authorization process on %s
he: חזרה לחלון זה לאחר סיום תהליך האישור על %s

en: Once you’re done, click the “Continue” button below.
he: לאחר שסיימת, יש ללחוץ על הכפתור „התקדמות” למטה.

en: C_ontinue
he: _התקדמות

en: _Authorize…
he: _אישור…

en: gThumb requires your authorization to upload the photos to %s
he: ‏gThumb דורש את האישור שלך להעלאת התמונות אל %s

en: Click “Authorize” to open your web browser and authorize gthumb to upload photos to %s. When you’re finished, return to this window to complete the authorization.
he: יש ללחוץ על „אישור” כדי לפתוח את דפדפן האינטרנט שלך ולאשר ל־gthumb להעלות תמונות אל %s. בסיום, יש לחזור לחלון זה להשלמת האישור.

en: Getting the album list
he: מקבל את רשימת האלבומים

en: Creating the new album
he: יצירת אלבום חדש

en: Could not upload “%s”: %s
he: לא ניתן להעלות את „%s”: ‏%s

note: Translators: %s is a filename
en: Uploading “%s”
he: ‫„%s” נשלח

en: Uploading the files to the server
he: מעלה קבצים לשרת

en: Getting the photo list
he: רשימת התמונות מתקבלת

note: Translators: %s is a filename
en: Image saved as %s
he: תמונה נשמרה בשם %s

[ctx: Filename]
en: Screenshot
he: צילום מסך

en: Could not take a screenshot
he: לא ניתן לצלם את המסך

en: Screenshot
he: צילום מסך

en: Play/Pause
he: נגינה/השהיה

en: Mute
he: להשתיק

en: Play faster
he: להאיץ נגינה

en: Play slower
he: להאט נגינה

en: Next frame
he: מסגרת הבאה

en: Go forward 1 second
he: לקפוץ שנייה קדימה

en: Go forward 5 seconds
he: לקפוץ 5 שניות קדימה

en: Go forward 10 seconds
he: לקפוץ 10 שניות קדימה

en: Go forward 1 minute
he: לקפוץ דקה קדימה

en: Go forward 5 minutes
he: לקפוץ 5 דקות קדימה

en: Go back 1 second
he: לקפוץ שנייה אחורה

en: Go back 5 seconds
he: לקפוץ 5 שניות אחורה

en: Go back 10 seconds
he: לקפוץ 10 שניות אחורה

en: Go back 1 minute
he: לקפוץ דקה אחורה

en: Go back 5 minutes
he: לקפוץ 5 דקות אחורה

en: Use hardware acceleration
he: להשתמש בהאצת חומרה

en: _Screenshots location:
he: מיקום _צילום מסך:

en: Play
he: ניגון

en: Slower
he: אטי יותר

en: Faster
he: מהיר יותר

en: Restart when finished
he: להתחיל מחדש בסיום

en: Time:
he: זמן:

note: minus 5 seconds
en: -5s
he: ‫‎-5 שנ׳

note: minus 10 seconds
en: -10s
he: ‫‎-10 שנ׳

note: minus 1 minute
en: -1m
he: ‫‎-1 דק׳

note: minus 5 minutes
en: -5m
he: ‫‎-5 דק׳

note: plus 5 seconds
en: +5s
he: ‫‎+5 שנ׳

note: plus 10 seconds
en: +10s
he: ‫‎+10 שנ׳

note: plus 1 minute
en: +1m
he: ‫‎+1 דק׳

note: plus 5 minutes
en: +5m
he: ‫‎+5 דק׳

note: minus 1 second
en: -1s
he: ‫‎-1 שנ׳

note: plus 1 second
en: +1s
he: ‫‎+1 שנ׳

en: Audio/Video support
he: תמיכת וידאו/שמע

en: Play audio and video files.
he: הפעלת קבצי שמע ווידאו.

en: Playing video
he: מנגן וידאו

en: Pause
he: עצירה

en: Take a screenshot
he: צילום המסך

en: Fit to window
he: התאמה לחלון

en: Audio/Video Player
he: נגן וידאו/שמע

en: Video
he: וידאו

en: Audio
he: שמע

en: Artist
he: אמן

en: Album
he: אלבום

en: Bitrate
he: קצב סיביות

en: Encoder
he: מקודד

en: Codec
he: מקודד

en: Framerate
he: קצב שקופיות

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Channels
he: ערוצים

en: Sample rate
he: קצב דגימה

en: Stereo
he: סטריאו

en: Mono
he: מונו

en: Could not print the selected files
he: לא ניתן להדפיס את הקבצים הנבחרים

en: Print
he: הדפסה

en: Centered
he: ממורכז

en: Custom
he: מותאמים אישית

en: millimeters
he: מילימטרים

en: inches
he: אינצ׳ים

en: The current page number
he: מספר העמוד הנוכחי

en: The total number of pages
he: מספר העמודים הכולל

en: Special code
he: קוד מיוחד

note: translate only the text in the curly brackets
en: %D{ format }
he: %D{ תבנית }

en: The current date
he: התאריך הנוכחי

en: The total number of files
he: סך הכל קבצים

en: The event description
he: תיאור האירוע

en: _Rows:
he: _שורות:

en: Image
he: תמונה

en: Position:
he: עמדה:

en: Left
he: שמאל

en: Top
he: למעלה

en: Rotation:
he: סיבוב:

en: Unit:
he: יחידה:

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Fonts
he: גופנים

en: Select Caption Font
he: בחירת גופן הכתובית

en: Select Header Font
he: בחירת גופן הכותרת העליונה

en: Select Footer Font
he: בחירת גופן הכותרת התחתונה

en: Total number of files
he: סך כל הקבצים

en: Event description
he: תיאור האירוע

en: Page %d of %d
he: עמוד %d מתוך %d

en: Could not print
he: לא ניתן להדפיס

en: Images
he: תמונות

en: No suitable loader available for this file type
he: אין טען מתאים לסוג זה של קובץ

note: translators: %s is a filename
en: Loading “%s”
he: ‫„%s” בטעינה

en: Loading images
he: טוען תמונות

en: Image print
he: הדפסת תמונה

en: Allow to print images choosing the page layout.
he: לאפשר הדפסת תמונות נבחרות בפריסת הדף.

en: Rotate Physically
he: סיבוב תמונות פיזית

en: Reset the EXIF Orientation
he: איפוס התמצאות EXIF

en: Saving images
he: שמירת תמונות

en: Image rotation
he: סיבוב תמונה

en: Rotate images without data loss.
he: סיבוב תמונות מבלי לאבד מידע.

en: Problem transforming the image: %s
he: בעיה בשינוי התמונה: %s

en: This transformation may introduce small image distortions along one or more edges, because the image dimensions are not multiples of 8.
    
    The distortion is reversible, however. If the resulting image is unacceptable, simply apply the reverse transformation to return to the original image.
    
    You can also choose to discard (or trim) any untransformable edge pixels. For practical use, this mode gives the best looking results, but the transformation is not strictly lossless anymore.
he: שינוי זה עשוי להציג עיוותים קטנים בתמונה לאורך קצה אחד או יותר, היות וממדי התמונה אינם מכפלה של 8.
    
    אמנם, העיוות הפיך. אם התמונה המתקבלת אינה רצויה, ניתן בפשטות להחיל את השינוי ההפוך ולשוב לתמונה המקורית.
    
    כמו כן, ניתן להשליך (או לקצץ) בקצוות פיקסלים שאינם ניתנים להמרה. לשימוש מעשי, מצה זה נותן את המראה הטוב ביותר, אך השינוי נעשה ללא כל איבוד קפדני.

en: _Trim
he: _קיצוץ

en: _Accept distortion
he: _קבלת עיוות

en: Zoom in
he: להתקרב

en: Zoom out
he: להתרחק

en: Zoom 100%
he: 100% תקריב

en: Zoom 200%
he: 200% תקריב

en: Zoom 300%
he: 300% תקריב

en: Zoom to fit
he: התאם גודל

en: Zoom to fit if larger
he: התקרבות להתאמה אם גדול יותר

en: Zoom to fit width
he: צפייה בהתאמה לרוחב

en: Zoom to fit width if larger
he: התקרבות להתאמת רוחב אם גדול יותר

en: Zoom to fit height
he: התקרבות להתאמת גובה

en: Zoom to fit height if larger
he: התקרבות להתאמת גובה אם גדול יותר

en: Undo edit
he: ביטול עריכה

en: Redo edit
he: ביצוע עריכה שוב

en: Scroll left
he: לגלול שמאלה

en: Scroll right
he: לגלול ימינה

en: Scroll up
he: לגלול למעלה

en: Scroll down
he: לגלול למטה

en: Scroll left fast
he: לגלול שמאלה מהר

en: Scroll right fast
he: לגלול ימינה מהר

en: Scroll up fast
he: לגלול למעלה מהר

en: Scroll down fast
he: לגלול למטה מהר

en: Scroll to center
he: לגלול למרכז

en: After loading an image:
he: אחרי טעינת תמונה:

en: Set to actual size
he: הגדרה לגודל ממשי

en: Keep previous zoom
he: שמירת הגדלה קודמת

en: Fit to window if larger
he: התאמה לחלון אם גדול יותר

en: Fit to width
he: התאמה לרוחב

en: Fit to width if larger
he: התאמה לרוחב אם גדול יותר

en: Reset scrollbar positions
he: איפוס עמדות פס גלילה

en: Mouse wheel action:
he: פעולת גלגלת העכבר:

[ctx: zoom quality]
en: Change image
he: להחליף תמונה

[ctx: zoom quality]
en: Zoom image
he: להתקרב לתמונה

en: Zoom quality:
he: איכות הגדלה:

[ctx: zoom quality]
en: _High
he: _גבוה

[ctx: zoom quality]
en: _Low
he: _נמוך

en: Transparency:
he: שקיפות:

en: Checkered
he: שולחן דמקה

en: White
he: לבן

en: Gray
he: אפור

en: Black
he: שחור

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Fit to height
he: התאמה לגובה

en: Histogram
he: היסטוגרמה

en: Copy Image
he: העתקת תמונה

en: Paste Image
he: הדבקת תמונה

en: Apply the embedded color profile
he: החלת מתאר הצבע המוטמע

en: Transparency
he: שקיפות

en: Save Image
he: שמירת תמונה

en: Loading the original image
he: טעינת התמונה המקורית

en: JPEG XL container
he: מכולת JPEG XL

en: Scroll Image
he: לגלול תמונה

en: Image Editor
he: עורך תמונות

en: Viewer
he: מציג

en: _Destination
he: _יעד

en: _Automatic subfolder
he: תתי תיקיות באופן _אוטומטי

en: _Template:
he: _תבנית:

en: Invalid Destination
he: יעד לא חוקי

en: File date
he: תאריך קובץ

en: Importing files
he: מייבא קבצים

en: No file imported
he: לא יובאו קבצים

en: The selected files are already present in the destination.
he: הקבצים הנבחרים כבר נמצאים ביעד.

en: Could not delete the files
he: לא ניתן למחוק את הקבצים

en: Delete operation not supported.
he: פעולת מחיקה אינה נתמכת.

en: Last imported
he: ייבוא אחרון

en: No file specified.
he: לא צוין אף קובץ.

note: Translators: For example: Not enough free space in “/home/user/Images”.\n1.3 GB of space is required but only 300 MB is available.
en: Not enough free space in “%s”.
    %s of space is required but only %s is available.
he: אין מספיק מקום פנוי ב־„%s”.
    ‬
    ‫צריך %s של מקום אך זמינים %s בלבד.

en: Tools
he: כלים

en: Co_mmands:
he: _פקודות:

en: _Wait for the command to finish
he: _המתנה לסיום הפקודה

en: E_xecute command once for every file
he: _ביצוע פקודה אחת על כל קובץ

en: _Terminal command (shell script)
he: פקודת _מסוף (תסריט מעטפת)

en: Sh_ortcut:
he: _קיצורי דרך:

en: _Command:
he: _פקודה:

en: Edit command
he: עריכת פקודה

en: Personalize…
he: אישי…

en: Script
he: תסריט

en: Shortcut
he: קיצורי דרך

en: Show
he: הצגה

en: Could not save the script
he: לא ניתן לשמור את התסריט

en: New Command
he: פקודה חדשה

en: Edit Command
he: עריכת פקודה

en: Are you sure you want to delete the selected command?
he: האם ברצונך למחוק את הפקודה הנבחרת?

en: Commands
he: פקודות

en: Quoted text
he: טקסט מצוטט

en: File URI
he: כתובת הקובץ

en: File path
he: נתיב הקובץ

en: File name
he: שם הקובץ

en: File name, no extension
he: שם הקובץ, ללא סיומת

en: File extension
he: סיומת הקובץ

en: Folder path
he: תיקיית הקובץ

en: Ask a value
he: לבקש ערך

en: File attribute
he: תכונת קובץ

en: No command specified
he: לא צוינו פקודות

en: Command exited abnormally with status %d
he: פקודה יצאה באופן חריג עם מצב %d

en: Enter a value:
he: יש להזין ערך:

en: _Skip
he: _דילוג

en: File list tools
he: כלי רשימת קבצים

en: Scripting and batch manipulation of files.
he: תסריטים ומניפולציית אצווה על קבצים.

en: Map
he: מפה

en: View the photo position on the map
he: הצגת מיקום התמונה על המפה

en: A_ccounts:
he: _חשבונות:

note: the message pane
en: Loading…
he: טוען…

en: New authentication…
he: אישור חדש…

en: Authorization Required
he: נדרש אישור

en: Choose _Account…
he: בחירת _חשבון…

en: Choose Account
he: בחירת חשבון

en: Edit Accounts
he: עריכת חשבונות

en: Connecting to the server
he: התחברות לשרת

en: Asking authorization
he: בקשת אישור

en: Getting account information
he: מקבל פרטי חשבון

en: Choose a folder
he: בחירת תיקייה

en: Import
he: ייבוא

en: _Removable Device…
he: _התקן נשלף…

en: F_older…
he: _תיקייה…

en: I_mport From
he: _ייבוא מ

en: After importing from a device:
he: אחרי ייבוא מהתקן:

en: _Rotate the images physically
he: _סיבוב התמונה פיזית

en: _Delete the imported files from the source
he: _מחיקת מקור הקבצים שיובאו

note: view label
en: S_how:
he: _הצגה:

en: _Event:
he: _אירוע:

en: _Tags:
he: _תוויות:

en: Could not import the files
he: לא ניתן לייבא את הקבצים

note: translators: %d is the number of files, %s the total size
en: Files to import: %d (%s)
he: קבצים לייבוא: %d ‏(%s)

en: Could not load the folder
he: לא ניתן לטעון את התיקייה

en: Getting the folder content…
he: מקבל את תוכן התיקייה…

en: Import from Removable Device
he: ייבוא מהתקן נשלף

en: Import from Folder
he: ייבוא מתיקייה

en: Import photos
he: ייבוא תמונות

en: Import photos from removable devices.
he: לייבא תמונות מהתקנים נשלפים.

en: RAW Format
he: תבנית RAW

en: Raw format support
he: תמיכה בתנית RAW

en: Allow to load raw format images.
he: מאפשר לטעון תמונות בתבנית raw.

en: Red Eye Removal
he: הסרת עיניים אדומות

en: Remove the red eye effect caused by camera flashes
he: הסרת אפקט עין אדומה הנגרם על ידי הבזקי מצלמה

en: Red-eye removal
he: מסיר עיניים אדומות

en: Tool to remove the red-eye effect from a photo.
he: כלי להסרת אפקט עין אדומה מתמונה.

en: _Sort by:
he: _מיון לפי:

note: Translators: this is the text case (upper or lower case).
en: Cas_e:
he: _מצב:

en: Re_verse Order
he: _היפוך סדר

en: Revert to the last used template
he: החזרה לתבנית האחרונה שהייתה בשימוש

en: _Preview:
he: _תצוגה מקדימה:

en: Original enumerator
he: מניה מקורית

en: Modification date
he: תאריך שינוי

en: Digitalization date
he: תאריך דיגיטציה

en: Could not rename the files
he: לא ניתן לשנות את שמות הקבצים

en: _Rename
he: _שינוי שם

en: Old Name
he: שם ישן

en: New Name
he: שם חדש

en: Keep original case
he: שמירת המצב הקודם

en: Convert to lower-case
he: המרה לאותיות קטנות

en: Convert to upper-case
he: המרה לאותיות רישיות

en: Renaming files
he: משנה את שמות הקבצים

en: Rename files
he: שינוי שמות קבצים

en: Rename series of files.
he: שינוי שם של סדרת קבצים.

en: Resize Images…
he: שינוי גודל של תמונות…

en: pixel
he: פיקסל

en: New dimensions
he: ממדים חדשים

en: _Height:
he: _גובה:

en: _Preserve original aspect ratios
he: _לשמור יחסי ממדים מקוריים

en: Format
he: תבנית

en: Resize Images
he: שינוי גודל של תמונות

en: Keep the original format
he: שמירת התבנית המקורית

en: Resize images
he: שינוי גודל של תמונות

en: Resize series of images.
he: לשנות גודל של סדרת תמונות.

en: Could not perform the search
he: לא ניתן לבצע את החיפוש

en: Search Result
he: תוצאות חיפוש

en: Find
he: חיפוש

en: Find files
he: חיפוש קבצים

en: Search again
he: חיפוש חוזר

note: Translators: This is not a verb, it's a name as in "the search properties".
en: Search
he: חיפוש

en: all the following rules
he: כל הכללים הבאים

en: any of the following rules
he: כל אחד מהכללים הבאים

en: Add another location
he: להוסיף מקום נוסף

en: No file found
he: לא נמצאו קבצים

en: Files found so far: %s
he: קבצים שנמצאו עד כה: %s

en: Searching…
he: מחפש…

en: Cancel the operation
he: ביטול הפעולה

en: File search tool.
he: כלי לחיפוש קובץ.

note: Not real actions, used in the shorcut window for documentation.
en: Add to selection
he: הוספה לבחירה

en: Remove from selection
he: הסרה מהבחירה

en: Show selection
he: הצגת בחירה

en: Remove from Selection
he: הסרה מהבחירה

en: Show selection %d
he: הצגת בחירת %d

en: Use Alt-%d to add files to this selection, Ctrl-%d to view this selection.
he: ניתן להשתמש ב־Alt-%d להוספת קבצים לבחירה זו, Ctrl-%d להצגת בחירה זו.

en: Selection %d
he: בחירה %d

en: Selections
he: בחירות

en: Advanced file selection.
he: בחירת קבצים מתקדמת.

en: Start presentation
he: הפעלת מצגת

en: Terminate presentation
he: קטיעת מצגת

en: Pause/Resume presentation
he: השהיית/המשך מצגת

en: Show next file
he: להציג את הקובץ הבא

en: Show previous file
he: הצגת הקובץ הקודם

en: Presentation
he: הצגה

en: _Personalize
he: _אישי

en: _Transition effect:
he: _הנפשת מעבר:

note: This is the first part of the phrase "change automatically, every x seconds", where x is an input control that let the user choose a value.
en: _Change automatically, every
he: לשנות באופן אוטומטי, _בכל

[ctx: Every x seconds]
en: seconds
he: שניות

en: _Restart when finished
he: להתחיל _מחדש בסיום

en: R_andom order
he: סדר _אקראי

en: Playlist
he: רשימת השמעה

en: Add files to the playlist
he: הוספת קבצים לרשימת השמעה

en: Remove the selected files
he: הסרת התיקייה הנבחרת

en: Choose the files to play
he: בחירת הקבצים להפעלה

en: Audio files
he: קבצי שמע

en: Random
he: אקראי

en: Playing a presentation
he: מצגת מתנגנת

en: Push from right
he: דחיפה מימין

en: Push from bottom
he: דחיפה מלמטה

en: Slide from right
he: החלקה מימין

en: Slide from bottom
he: החלקה מלמטה

en: Fade in
he: דהייה

en: Flip page
he: היפוך דף

en: Cube from right
he: קובייה מימין

en: Cube from bottom
he: קובייה מלמטה

en: Play a presentation of images.
he: לנגן מצגת של תמונות.

en: Terminal
he: מסוף

en: Open in Terminal
he: לפתוח במסוף

en: Open a folder in a terminal
he: לפתוח חלון במסוף

en: _Web Album…
he: _אלבום רשת…

en: Click to view the image
he: יש ללחוץ כדי לצפות בתמונה

en: Go back to the index
he: חזרה למפתח

en: Image %d of %d
he: תמונה %d מתוך %d

en: Index
he: מפתח

en: View page %d
he: מציג עמוד %d

en: View the next image
he: צפייה בתמונה הבאה

en: View the next page
he: צפייה בעמוד הבא

en: View the previous image
he: צפייה בתמונה הקודמת

en: View the previous page
he: צפייה בעמוד הקודם

en: All images on a single image
he: כל התמונות בתמונה אחת

en: Adapts to the window width
he: התאמה לרוחב החלון

en: _Copy originals to destination
he: _העתקת המקורות ליעד

en: _Adapt to the window width
he: להת_אים לרוחב החלון

en: Index Page
he: מפתח עניינים

en: Thumbnail Caption
he: כיתוב תמונה ממוזערת

en: Image Page
he: עמוד התמונה

en: Show the description, if available
he: הצגת היעד, אם זמין

en: Show the following attributes:
he: הצגת התכונות הבאות:

en: Image Attributes
he: תכונות תמונה

en: Current image number
he: מספר התמונה הנוכחית

en: Total number of images
he: סך כל התמונות

en: Original filename
he: שם קובץ מקורי

en: Web Album
he: אלבום רשת

en: Malformed command
he: פקודה מעוותת

en: Could not show the destination
he: לא ניתן להציג את היעד

en: The album has been created successfully.
he: האלבום נוצר בהצלחה.

en: Saving thumbnails
he: שמירת תמונות ממוזערות

en: Saving HTML pages: Images
he: שומר עמודי HTML: תמונות

en: Saving HTML pages: Indexes
he: שומר עמודי HTML: מפתחות

en: Copying original images
he: מעתיק תמונות מקוריות

en: Could not find the style folder
he: לא ניתן למצוא את סגנון התיקייה

en: Could not create a temporary folder
he: לא ניתן ליצור תיקייה זמנית

en: Web Albums
he: אלבומי רשת

en: Create static web albums.
he: יצירת אלבומי אינטרנט סטטיים.

en: Could not load the position “%s”
he: לא ניתן לטעון את המקום „%s”

en: Open
he: פתיחה

en: Filter
he: מסנן

en: Could not save the filter
he: לא ניתן לשמור את המסנן

en: New Filter
he: מסנן חדש

en: Edit Filter
he: עריכת מסנן

en: Filters
he: מסננים

note: add the page to the preferences dialog
en: Browser
he: דפדפן

[ctx: Extensions]
en: All
he: הכול

[ctx: Extensions]
en: Enabled
he: מופעל

[ctx: Extensions]
en: Disabled
he: מושבת

en: Viewers
he: צופים

en: Metadata
he: נתוני על

en: File tools
he: כלי קובץ

en: List tools
he: רשימת כלים

en: Importers
he: מייבאים

en: Exporters
he: מייצאים

en: Could not activate the extension
he: לא ניתן להפעיל את ההרחבה

en: Could not deactivate the extension
he: לא ניתן להשבית את ההרחבה

en: gThumb Development Team
he: צוות הפיתוח של gthumb

note: add the page to the preferences dialog
en: Extensions
he: הרחבות

en: Restart required
he: דרוש הפעלה מחדש

en: You need to restart gthumb for these changes to take effect
he: עליך להפעיל מחדש את gthumb על מנת ששינויים אלה יכנסו לתוקף

en: _Restart
he: הפעלה _מחדש

en: Revert
he: שחזור

en: Do you want to revert all the changes and use the default shortcuts?
he: לשחזר את כל השינויים ולהשתמש בקיצורי בררת המחדל?

[ctx: Shortcuts]
en: All
he: הכול

[ctx: Shortcuts]
en: Modified
he: נערך

note: add the page to the preferences dialog
en: Shortcuts
he: קיצורי דרך

en: Sort By
he: מיון לפי

note: For translators: This is a progress size indicator, for example: 230.4 MB of 512.8 MB
en: %s of %s
he: ‏%s מתוך %s

en: Moving “%s” to “%s”
he: ‫„%s” מועבר אל „%s”

en: Copying “%s” to “%s”
he: ‫„%s״ מועתק אל „%s”

en: Moving files
he: מעביר קבצים

en: Copying files
he: מעתיק קבצים

en: Getting file information
he: מקבל מידע

en: Deleting files
he: מוחק קבצים

en: Moving files to trash
he: העברת קבצים לאשפה

en: Press a combination of keys to use as shortcut.
he: ללחוץ על צירוף מקשים שישמשו כקיצור דרך.

en: Press Esc to cancel
he: ‫Esc לביטול

en: Automatically start a presentation
he: להתחיל מצגת אוטומטית

en: — Image browser and viewer
he: - סייר ומציג קבצים

en: gThumb is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
he: ‏gThumb היא תכנה חופשית; ניתן להפיצה מחדש ו/או לשנות אותה לפי תנאי הרישיון הציבורי הכללי של GNU כפי שפורסם על ידי קרן התכנה החופשית; בין אם גרסה 2 של הרישיון ובין אם (לבחירתך) כל גרסה מאוחרת יותר.

en: gThumb is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
he: תכנית זו מופצת בתקווה שתביא תועלת אך ללא אחריות כלשהי; אפילו לא האחריות המשתמעת בדבר מסחריותה או התאמתה למטרה מסוימת. לפרטים נוספים ניתן לעיין ברישיון הציבורי הכללי של GNU.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with gThumb.  If not, see http://www.gnu.org/licenses/.
he: לתכנית זו אמור היה להיות מצורף עותק של הרישיון הציבורי הכללי של GNU; במידה שלא, ניתן לראותה בקישור http://www.gnu.org/licenses/.

en: An image viewer and browser for GNOME.
he: מציג ודפדפן תמונות עבור GNOME.

en: Keyboard Shortcuts
he: קיצורי מקלדת

en: Quit
he: יציאה

en: Show browser
he: להציג דפדפן

en: Close window
he: לסגור חלון

en: Open location
he: לפתוח מיקום

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Revert image to saved
he: להחזיר לתמונה שנשמרה

en: Save image
he: לשמור תמונה

en: Save image as
he: לשמור תמונה בשם

en: Sidebar
he: סרגל צד

en: Statusbar
he: שורת מצב

en: Thumbnails list
he: רשימת תמונות ממוזערות

en: Load previous location
he: לעבור למקום הקודם

en: Load next location
he: לטעון את המקום הבא

en: Load parent folder
he: לטעון את תיקייה ההורה

en: Load home
he: לטעון את תיקיית הבית

en: Reload location
he: לרענן את המקום

en: Show/Hide hidden files
he: להציג/להסתיר קבצים נסתרים

en: Change sorting order
he: לשנות את סדר המיון

en: Show first file
he: להציג את הקובץ הראשון

en: Show last file
he: להציג את הקובץ האחרון

en: Image tools
he: כלי תמונה

en: File properties
he: מאפייני קובץ

en: Select all
he: לבחור הכול

en: Select none
he: לבטל בחירה

en: All
he: הכל

en: [modified]
he: [שונה]

en: %d file selected (%s) | %d files selected (%s)
he[0]: קובץ %d נבחר (%s)
he[1]: ‫%d קבצים נבחרו (%s)
he[2]: ‫‫%d קבצים נבחרו (%s)
he[3]: ‫‫%d קבצים נבחרו (%s)

en: %s of free space
he: ‏%s של מקום פנוי

en: No suitable module found for %s
he: לא נמצא מודול מתאים עבור %s

en: Save changes to file “%s”?
he: לשמור שינויים לקובץ „%s”?

en: If you don’t save, changes to the file will be permanently lost.
he: ללא שמירה, השינויים בקובץ זה יאבדו לצמיתות.

en: Do _Not Save
he: _לא לשמור

en: Accept
he: החלה

en: _Close
he: _סגירה

en: Could not change name
he: לא ניתן לשנות את שם הקובץ

en: Modified
he: השתנה

en: Go to the previous visited location
he: מעבר למקום האחרון בו ביקרת

en: Go to the next visited location
he: מעבר למקום הבא בו ביקרת

en: History
he: היסטוריה

en: View the folders
he: צפייה בתיקיות

en: Edit file
he: עריכת קובץ

en: Operations
he: פעולות

en: File type not supported
he: סוג הקובץ אינו נתמך

en: No suitable module found
he: לא נמצא מודול מתאים

en: Could not open the module “%s”: %s
he: לא ניתן לפתוח את המודול „%s”: ‏%s

en: The extension “%1$s” is required by the extension “%2$s”
he: ההרחבה „%1$s” דרושה להרחבה „%2$s”

en: All Supported Files
he: כל הקבצים נתמכים

en: _Show Format Options
he: להציג אפשרויות _עיצוב

en: No file
he: אין קובץ

en: Computer
he: מחשב

en: The files cannot be moved to the Trash. Do you want to delete them permanently?
he: לא ניתן להעביר את הקבצים לאשפה. האם ברצונך למחוק אותם למציתות?

en: Could not move the files to the Trash
he: לא ניתן להעביר את הקבצים לאשפה

en: Are you sure you want to permanently delete “%s”?
he: למחוק את „%s” לצמיתות?

en: Are you sure you want to permanently delete the %'d selected file? | Are you sure you want to permanently delete the %'d selected files?
he[0]: למחוק את הקובץ הנבחר לצמיתות?
he[1]: למחוק את שני הקבצים הנבחרים לצמיתות?
he[2]: ‫למחוק את %'d הקבצים הנבחרים לצמיתות?
he[3]: ‫‫למחוק את %'d הקבצים הנבחרים לצמיתות?

en: If you delete a file, it will be permanently lost.
he: אם ברצונך למחוק את הקובץ, הוא יאבד לצמיתות.

note: "files" label
en: files
he: קבצים

en: kB
he: ק״ב

en: MB
he: מ״ב

en: GB
he: ג״ב

en: ascending
he: סדרך עולה

en: descending
he: סדר יורד

en: No limit specified
he: לא צוינה מגבלה

en: (Open Parent)
he: (פתיחת הורה)

en: Enter the new name:
he: יש להזין שם חדש:

en: Alpha
he: אלפא

en: Could not rename the file
he: לא ניתן לשנות את שם הקובץ

en: No options available for this file type
he: אין אפשרויות זמינות עבור סוג זה של קובץ

en: Could not find a suitable module to save the image as “%s”
he: לא ניתן למצוא מודול מתאים לשמירת התמונה בתור „%s”

en: Reading file information
he: קריאת מידע על הקובץ

en: Hidden Files
he: הסתרת קבצים

en: Locations
he: מקומות

en: Name
he: שם

en: Size
he: גודל

en: Bytes
he: בתים

note: Translators: the file modified time.
en: Modified Date & Time
he: תאריך ושעת שינוי

en: Type
he: סוג

en: Duration
he: משך

en: Exposure Settings
he: הגדרות חשיפה

en: Aperture
he: צמצם

en: ISO Speed
he: מהירות ISO

en: Exposure Time
he: זמן חשיפה

en: Shutter Speed
he: מהירות צמצם

en: Focal Length
he: אורך מוקד

en: Flash
he: הבזק

en: Camera Model
he: מודל מצלמה

en: Color Profile
he: פרופיל צבע

en: General Date & Time
he: תאריך ושעה כלליים

en: Author
he: יוצר

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: file name
he: שם קובץ

en: file path
he: נתיב קובץ

en: file size
he: גודל קובץ

en: file modified date
he: תאריך שינוי קובץ

en: no sorting
he: לא ממוין

en: dimensions
he: ממדים

en: aspect ratio
he: יחס תצוגה

en: All Files
he: כל הקבצים

en: All Images
he: כל התמונות

en: JPEG Images
he: תמונות JPEG

en: Raw Photos
he: תמונות גלמיות

en: Media
he: מדיה

en: Text Files
he: טקסט בלבד

en: Filename
he: שם קובץ

en: Title (embedded)
he: כותרת (מוטמע)

en: Description (embedded)
he: תיאור (מוטמע)

en: Show/Hide
he: להציג/להסתיר

en: Navigation
he: ניווט

en: File Manager
he: מנהל קבצים

en: Overwrite
he: דריסה

en: Saving file information
he: שמירת מידע הקובץ

note: Translators: %s is a filename
en: Saving “%s”
he: ‫„%s” נשמר

en: Create tag “%s”
he: יצירת תגית „%s”

en: Show all the tags
he: הצגת כל התוויות

en: Holidays
he: חגים

en: Temporary
he: זמני

en: Screenshots
he: תמונות מסך

en: Science
he: מדע

en: Favorite
he: מועדף

en: Important
he: חשוב

en: Games
he: משחקים

en: Party
he: מסיבה

en: Birthday
he: תאריך לידה

en: Astronomy
he: אסטרונומיה

en: Family
he: משפחה

en: Year
he: שנה

en: Month
he: חודש

en: Day of the month
he: היום בחודש

en: Hour
he: שעה

en: Minute
he: דקה

note: Translators: the time second, not the second place.
en: Second
he: שניה

en: is lower than
he: נמוך מ

en: is greater than
he: גדול מ

en: is equal to
he: שווה ל

en: is greater than or equal to
he: גדול או שווה ל

en: is lower than or equal to
he: קטן או שווה ל

en: The test definition is incomplete
he: בדיקת המזהה איננה שלמה

en: is
he: הינו

en: is only
he: בלבד

en: is not
he: אינו

en: matches
he: התאמות

en: Add a new rule
he: הוספת הוראה חדשה

en: Remove this rule
he: הסרת הוראה זו

en: contains
he: מכיל

en: starts with
he: מתחיל עם

en: ends with
he: מסתיים עם

en: does not contain
he: אינו מכיל

en: is before
he: לפני

en: is after
he: אחרי

en: Today
he: היום

en: Now
he: עכשיו

en: Colors
he: צבעים

en: Rotation
he: סיבוב

en: The key combination «%s» is already assigned to the action «%s».  Do you want to reassign it to this action instead?
he: צירוף המקשים „%s” כבר הוקצה לפעולה „%s”. להקצות אותו מחדש לפעולה זו במקום?

en: Reassign
he: להקצות מחדש

en: The key combination «%s» is already assigned to the action «%s» and cannot be changed.
he: ‫צירוף המקשים „%s” כבר הוקצה לפעולה „%s” ולא ניתן לשנות אותו.

en: The key combination «%s» is already assigned and cannot be changed.
he: ‫צירוף המקשים „%s” כבר הוקצה ולא ניתן לשנות אותו.

en: Could not display help
he: לא ניתן להציג עזרה

en: Could not launch the application
he: לא ניתן לשגר את היישום

en: _Copy Here
he: _העתקה לכאן

en: _Move Here
he: ה_עברה לכאן

en: _Link Here
he: _קישור לכאן

en: Cancel
he: ביטול

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Help
he: _עזרה

en: _New
he: _חדש

en: _Ok
he: _אישור

en: _Remove
he: _הסרה

en: _Save
he: _שמירה

en: E_xecute
he: ה_פעלה

en: _Upload
he: _העלאה

en: Open in New Window
he: פתיחה בחלון חדש

en: Open Location…
he: פתיחת מיקום…

en: Sort By…
he: מיון לפי…

en: _About gThumb
he: _על gThumb

en: _Delete History
he: _מחיקת היסטוריה
