gthumb - en to uk translation catalogue (1119 entries)

en: gThumb Image Viewer
uk: Переглядач зображень GThumb

en: View and organize your images
uk: Перегляд зображень та ведення альбомів

en: gThumb is an image viewer, editor, browser and organizer. It is designed to be well integrated with the GNOME 3 desktop.
uk: gThumb — програма для перегляду, редагування та упорядковування зображень, а також навігації каталогом зображень. Її добре інтегровано зі стільничним середовищем GNOME 3.

en: As an image viewer gThumb allows to view common image file formats such as BMP, JPEG, GIF (including the animations), PNG, TIFF, TGA and RAW images. It is also possible to view various metadata types embedded inside an image such as EXIF, IPTC and XMP.
uk: Як програма для перегляду зображень, gThumb надає змогу переглядати зображення з файлів у типових форматах, зокрема BMP, JPEG, GIF (включно з анімаціями), PNG, TIFF, TGA та RAW. Також можна переглядати метадані різних типів, які вбудовано до зображення, зокрема EXIF, IPTC та XMP.

en: As an image editor gThumb allows to scale, rotate and crop the images; change the saturation, lightness, contrast as well as other color transformations.
uk: Як редактор зображень, gThumb надає змогу масштабувати, обертати і обрізати зображення, змінювати насиченість, освітленість, контрастність, а також виконувати інші перетворення кольорів.

en: As an image browser gThumb shows the thumbnails of the images saved on your disk, allows to perform the common operations of a file manager such as copy, move and delete files and folders. Furthermore there is a series of image specific tools such as JPEG lossless transformations; image resize; format conversion; slideshow; setting an image as desktop background and several others.
uk: Якщо навігатор каталогом зображень, gThumb показує мініатюри зображень, які зберігаються на диску вашого комп'ютера, надає змогу виконувати типові дії програми для керування файлами, зокрема копіювати, пересувати та вилучати файли і теки. Крім того, передбачено декілька специфічних для зображень інструментів, зокрема перетворення JPEG без втрати якості, зміну розмірів зображення, перетворення до іншого формату, показ слайдів, використання зображення як тла стільниці та декілька інших.

en: As an image organizer gThumb allows to add comments and other metadata to images; organize images in catalogs and catalogs in libraries; search for images and save the result as a catalog.
uk: Як програма для упорядковування зображень, gThumb надає змогу додавати коментарі та інші метадані до зображень, упорядковувати зображення за каталогами та каталогами у бібліотеках, шукати зображення та зберігати результати пошуку як каталог.

en: Browser mode
uk: Режим навігації

en: Viewer mode
uk: Режим перегляду

en: Images over this size (in bytes) will not be thumbnailed. Use 0 if you want to generate thumbnails for all images.
uk: З зображень цього розміру (у байтах) не будуть створюватись мініатюри. Вкажіть 0, якщо бажаєте створювати мініатюри для будь-яких зображень.

en: Open files in the active window
uk: Відкрити файли в активному вікні

en: Whether to reset the scrollbars position after changing image
uk: Визначає, чи слід скидати розташування на смужках гортання до типового після зміни зображення

en: Show images inside a frame
uk: Показувати зображення у рамці

en: Possible values are: jpeg, jpg.
uk: Можливі значення: jpeg, jpg.

en: Possible values are: tiff, tif.
uk: Можливі значення: tiff, tif.

en: Possible values include: general::unsorted, file::name, file::size, file::mtime, exif::photo::datetimeoriginal
uk: Можливі значення: general::unsorted, file::name, file::size, file::mtime, exif::photo::datetimeoriginal

en: Import with gThumb
uk: Імпортувати за допомогою gThumb

en: Photo Import Tool
uk: Засіб імпорту фотознімків

en: Import the photos on your camera card
uk: Імпорт фотознімків з цифрового фотоапарату

en: Image Viewer
uk: Перегляд зображень

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Image;Viewer;
uk: Image;Viewer;зображення;перегляд;переглядач;

en: New Window
uk: Нове вікно

en: Caption
uk: Підпис

en: Behavior
uk: Поведінка

en: _Single click to open files
uk: _Одинарне клацання для відкриття файлів

en: _Double click to open files
uk: Дві_чі клацніть, щоб відкрити файли

en: _Open files in fullscreen mode
uk: _Відкривати файли у повноекранному режимі

en: Other
uk: Інше

en: Thumbnail _size:
uk: _Розмір мініатюр:

en: D_etermine image type from content (slower)
uk: Визначати тип зображення за _вмістом файла (повільніше)

en: digits
uk: цифри

en: Description
uk: Опис:

en: Edit
uk: Змінити

en: Default value
uk: Типове значення

en: remove
uk: вилучити

en: add
uk: додати

en: _Extensions:
uk: _Розширення:

en: Previous
uk: Попереднє

en: Next
uk: Наступне

en: Filter _Name:
uk: Назва _фільтра:

en: _Match:
uk: _Відповідність:

en: Rules:
uk: Правила:

note: limit label
en: _Limit to
uk: _Обмежити до

en: selected by
uk: вибрано

en: Mean:
uk: Середнє:

note: Short for "Standard deviation".  Try to keep it under the 12 characters in the translation or it will be ellipsized at the end.
en: Std dev:
uk: Станд. відхилення:

en: Median:
uk: Медіана:

note: After the colon there is the total number of pixels
en: Pixels:
uk: Пікселів:

[ctx: Pixels]
note: After the colon there is a percentile.
en: Max:
uk: Макс.:

[ctx: Pixels]
note: After the colon there is the percentile of selected pixels.
en: Selected:
uk: Вибрано:

en: _Location:
uk: _Розташування:

en: Overwrite the old file with the new one?
uk: Замінити старий файл новим?

en: Old File:
uk: Старий файл:

en: Filename:
uk: Назва файла:

en: Size:
uk: Розмір:

en: Modified:
uk: Змінено:

en: New File:
uk: Новий файл:

en: Over_write the old file
uk: _Перезаписати старий файл

en: Do not overwrite _the old file
uk: Не переписувати _старі файли

en: Overwrite _all files
uk: Перезаписати _всі файли

en: _Do not overwrite any file
uk: _Не переписувати файли

en: _Save the new file as:
uk: З_берегти новий файл як:

en: _General filter:
uk: _Загальний фільтр:

en: _Other filters:
uk: _Інші фільтри:

en: below the folder list
uk: під списком тек

en: on the right
uk: праворуч

en: gThumb Preferences
uk: Налаштовування gThumb

en: Appearance
uk: Зовнішній вигляд

en: T_humbnails in viewer:
uk: _Мініатюри на панелі перегляду:

en: on the bottom
uk: внизу

en: on the side
uk: збоку

en: File _properties in browser:
uk: В_ластивості файла на панелі навігації:

en: _Statusbar
uk: С_мужка стану

en: On startup:
uk: При старті:

en: Go to last _visited location
uk: Перейти до _останнього відвіданого місця

en: Go to this _folder:
uk: Перейти до вказаної _теки:

en: Set to C_urrent
uk: П_оточна

en: _Reuse the active window to open files
uk: _Повторно використовувати активне вікно для відкриття файлів

en: As_k confirmation before deleting files or catalogs
uk: _Питати підтвердження при вилученні зображень чи каталогів

en: Ask whether to save _modified files
uk: Питати чи зберігати з_мінені файли

en: _Store metadata inside files if possible
uk: _Зберегти метадані у файлах, якщо можливо

en: General
uk: Загальне

en: Shortcuts:
uk: Скорочення:

en: _Restore All…
uk: Від_новити усі…

en: file name
uk: назва файла

en: file modified date
uk: за часом зміни файла

en: _Inverse order
uk: У _зворотному порядку

en: Example:
uk: Приклад:

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: Add bookmarks support.
uk: Додає підтримку закладок.

en: _Add Bookmark
uk: _Додати закладку

en: _Edit Bookmarks…
uk: _Редагувати закладки…

en: _System Bookmarks
uk: _Системні закладки

en: _Bookmarks:
uk: За_кладки:

en: Go to this location
uk: Перейти до цього місця

en: Remove
uk: Вилучити

en: _Name
uk: _Назва

en: _Location
uk: _Місце

en: Could not remove the bookmark
uk: Не вдалося вилучити закладку

en: Burn CD/DVD
uk: Записати CD/DVD

en: Save files to an optical disc.
uk: Зберегти файли на оптичний диск.

en: _Optical Disc…
uk: _Оптичний диск…

en: Disc Name
uk: Назва диску

en: Current _folder
uk: Поточну _теку

en: Current folder and its s_ub-folders
uk: Поточну теку та _вкладені теки

en: _Selected files
uk: _Обрані файли

en: Source
uk: Джерело

en: Write to Disc
uk: Записати на диск

en: _Continue
uk: Пр_одовжити

en: Error interpreting JPEG image file: %s
uk: Помилка інтерпретації файла зображення JPEG: %s

en: Unknown JPEG color space (%d)
uk: Невідомий простір кольорів JPEG (%d)

en: _Quality:
uk: _Якість:

en: _Lossless
uk: _Без втрат

en: _Default extension:
uk: _Типовий суфікс назви:

en: _Smoothing:
uk: _Згладжування:

en: Opti_mize
uk: _Оптимізувати

en: _Progressive
uk: _Поступова поява

en: Compression _level:
uk: _Рівень стиснення:

en: Default options:
uk: Типові параметри:

en: _RLE compression
uk: Стиснення _RLE

en: Compression
uk: Стиснення

en: _No compression
uk: _Без стиснення

en: No_rmal (Deflate)
uk: _Звичайне (стискання)

en: _Loss compression (JPEG)
uk: З в_тратою якості (JPEG)

en: Resolution
uk: Роздільна здатність

en: _Horizontal:
uk: По г_оризонталі:

en: _Vertical:
uk: По _вертикалі:

en: dpi
uk: точок/дюйм

en: _Method:
uk: _Спосіб:

en: Insufficient memory
uk: Недостатньо пам'яті

en: Saving
uk: Збереження

en: No name specified
uk: Не вказано назву

en: Invalid name. The following characters are not allowed: %s
uk: Некоректна назва. Не можна використовувати такі символи: %s

en: Name already used
uk: Назву вже використано

en: New catalog
uk: Новий каталог

en: Enter the catalog name:
uk: Введіть назву каталогу:

en: C_reate
uk: С_творити

en: New library
uk: Нова бібліотека

en: Enter the library name:
uk: Введіть назву бібліотеки:

en: Could not remove the catalog
uk: Не вдалося вилучити каталог

en: Are you sure you want to remove “%s”?
uk: Ви справді хочете вилучити «%s»?

en: Add to Catalog…
uk: Додати до каталогу…

en: Open Folder
uk: Відкрити теку

en: Remove from Catalog
uk: Вилучити з каталогу

en: Create Catalog
uk: Створити каталог

en: Create Library
uk: Створити бібліотеку

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Properties
uk: Властивості

en: Catalogs
uk: Каталоги

en: Command Line
uk: Командний рядок

en: Catalog Properties
uk: Властивості каталогу

en: Organize
uk: Впорядкування

en: Automatically organize files by date
uk: Автоматично впорядковувати файли за датою

en: Create file collections.
uk: Створити файлові збірки.

en: C_atalogs:
uk: _Каталоги:

en: New Library
uk: Нова бібліотека

en: New Catalog
uk: Новий каталог

en: _View the destination
uk: _Переглянути теку призначення

en: _Name:
uk: _Назва:

en: _Date:
uk: Да_та:

en: Catalog
uk: Альбом

en: Cancel operation
uk: Скасувати дію

en: Organization:
uk: Впорядкування:

en: Files
uk: Файли

en: Create
uk: Створити

en: Select All
uk: Вибрати все

en: Select None
uk: Зняти вибір

en: Catalog _Preview:
uk: _Попередній перегляд каталогу:

en: _Group files by:
uk: Критерій _групування:

en: _Include sub-folders
uk: _Включати підтеки

en: Ignore catalogs with a single file
uk: Ігнорувати каталоги, які містять один файл

en: Put single files in the catalog:
uk: Помістити одинарні файли до каталогу:

en: Singles
uk: Одинарні

en: Could not add the files to the catalog
uk: Не вдалося додати файли до каталогу

en: Could not create the catalog
uk: Не вдалося створити каталог

en: Add to Catalog
uk: Додати до каталогу

en: _Add
uk: _Додати

en: Keep the dialog open
uk: Не закривати вікно

en: Could not save the catalog
uk: Не вдалося зберегти каталог

en: Could not load the catalog
uk: Не вдалося завантажити каталог

en: Organize Files
uk: Впорядкувати файли

en: Files will be organized in catalogs. No file will be moved on disk.
uk: Файли буде впорядковано за каталогами. Файли на диску не будуть змінені.

en: Date photo was taken
uk: Дата створення знімка

en: File modified date
uk: За часом зміни файла

en: Tag
uk: Мітка

en: Tag (embedded)
uk: Мітка (вбудована)

en: Invalid file format
uk: Некоректний формат файлів

en: Tags
uk: Теги

en: The catalog “%s” already exists, do you want to overwrite it?
uk: Каталог з назвою «%s» вже існує, хочете його перезаписати?

en: The library “%s” already exists, do you want to overwrite it?
uk: Бібліотека з назвою «%s» вже існує, хочете її перезаписати?

en: Over_write
uk: _Перезаписати

en: Cannot move the files
uk: Не вдалося пересунути файли

en: Cannot copy the files
uk: Не вдалося скопіювати файли

en: Invalid destination.
uk: Некоректне призначення.

en: Copying files to “%s”
uk: Копіювання файлів до «%s»

en: Could not remove the files from the catalog
uk: Не вдалося вилучити файли з каталогу

en: Operation completed. Catalogs: %d. Images: %d.
uk: Дію виконано. Каталогів: %d. Зображень: %d.

en: Change _Date…
uk: Змінити _дату…

en: Change date
uk: Змінити дату

en: Change the files date
uk: Змінити дату файлів

en: Change the following values:
uk: Змінити наступні значення:

en: _Last modified date
uk: Дата _останньої зміни

en: Co_mment date
uk: Дату _коментаря

en: Change to:
uk: Змінити:

en: The _following date:
uk: _Наступну дату:

en: File _modified date
uk: Дату _останньої зміни файла

en: File c_reation date
uk: Дата с_творення файла

en: Date p_hoto was taken
uk: _Дату створення знімка

en: A_djust by
uk: З_мінити на

en: hours
uk: годин

en: minutes
uk: хвилини

en: seconds
uk: сек

en: Change Date
uk: Зміна дати

en: Import Embedded Metadata
uk: Імпортувати вбудовані метадані

en: Comments and tags
uk: Коментарі та теги

en: Add comments and tags to any file type.
uk: Додати коментар чи теги до будь-якого типу файла.

en: _Synchronize with the embedded metadata
uk: _Синхронізувати з вбудованими метаданими

en: Preferences
uk: Параметри

en: Comment
uk: Коментар

en: Title
uk: Заголовок

en: Place
uk: Місце:

en: Comment Date & Time
uk: Дата і час коментаря

en: Rating
uk: Рейтинг

en: Contact _Sheet…
uk: Контактний _аркуш…

en: Image _Wall…
uk: С_тіна зображень…

en: Contact Sheet
uk: Контактний аркуш

en: Create an index image displaying the thumbnails of the selected files.
uk: Створити зображення-покажчик із мініатюрами вибраних файлів.

en: None
uk: не заповнювати

en: Simple
uk: Проста

en: Simple with shadow
uk: Простий з тінню

en: Shadow only
uk: Лише тінь

en: Slide
uk: Слайд

en: Inward Shadow
uk: Внутрішня тінь

en: Outward Shadow
uk: Зовнішня тінь

en: Background
uk: Тло

en: _Solid color
uk: С_уцільний колір

en: _Gradient
uk: _Градієнт

en: Select a color
uk: Вибір кольору

note: Translators: (noun) The frame of an image.
en: Frame
uk: Кадр

en: _Style:
uk: _Стиль:

en: C_olor:
uk: _Колір:

en: Text
uk: Текст

en: _Header:
uk: _Верхній колонтитул:

en: Select a font
uk: Виберіть шрифт

en: _Footer:
uk: _Нижній колонтитул:

en: Caption:
uk: Підпис:

en: Help
uk: Довідка

en: Edit template
uk: Редагувати шаблон

en: _Destination:
uk: _Призначення:

en: Choose destination folder
uk: Виберіть каталог призначення

en: File_name:
uk: _Назва файла:

en: Create _HTML image map
uk: С_творити мапу зображень HTML

en: Create a new theme
uk: Створити тему

en: Edit the selected theme
uk: Редагувати позначену тему

en: Delete the selected theme
uk: Вилучити позначену тему

en: Theme
uk: Тема

en: Columns:
uk: Стовпчиків:

en: Images per page:
uk: Зображень на сторінку:

en: All images on a single page
uk: Усі зображення на одній сторінці

en: _All pages with the same size
uk: _Усі сторінки однакового розміру

en: Layout
uk: Розташування

en: S_ort:
uk: _Упорядкування:

en: Re_verse order
uk: У зв_оротному порядку

en: _Size:
uk: _Розмір:

en: Sq_uared
uk: _Квадратні

en: Thumbnails
uk: Мініатюри

en: Enumerator
uk: Лічильник

en: Current date
uk: Поточна дата

en: Current page number
uk: Номер поточної сторінки

en: Total number of pages
uk: Загальна кількість сторінок

en: Location
uk: Місце

en: Could not save the theme
uk: Не вдалося зберегти тему

en: Could not delete the theme
uk: Не вдалося вилучити тему

en: Edit Template
uk: Редагувати шаблон

en: Image Wall
uk: Стіна зображень

en: Creating images
uk: Створюємо зображення

en: Generating thumbnails
uk: Створюємо мініатюри

en: Theme Properties
uk: Властивості теми

en: Copy _From
uk: Копі_ювати з

en: New theme
uk: Нова тема

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Підвал

en: Convert Format…
uk: Перетворити формат…

en: Convert format
uk: Перетворити формат

en: Save images in a different format
uk: Зберегти зображення у іншому форматі

en: New format
uk: Новий формат

en: Destination
uk: Призначення

en: _Use the original image folder
uk: По_чаткова тека зображення

en: Converting images
uk: Перетворення зображень

en: Convert Format
uk: Перетворити формат

en: Could not show the desktop background properties
uk: Не вдалося відкрити властивості тла робочого столу

en: _Preferences
uk: _Налаштування

en: _Undo
uk: _Скасувати

en: Could not set the desktop background
uk: Не вдалося встановити тло стільниці

en: Set as Background
uk: Встановити як тло

en: Desktop background
uk: Тло робочого столу

en: Set the image as desktop background
uk: Встановити зображення як тло робочого столу

en: Are you sure you want to permanently delete the metadata of the selected files?
uk: Ви справді хочете остаточно вилучити метадані з позначених файлів?

en: If you delete the metadata, it will be permanently lost.
uk: Якщо ви вилучите метадані, їх буде назавжди втрачено.

en: Edit comment
uk: Редагувати коментар

en: Edit tags
uk: Змінити мітки

en: Delete Metadata
uk: Вилучити метадані

en: D_escription:
uk: _Опис:

en: _Place:
uk: Міс_це:

en: T_ags:
uk: _Теги:

en: _Rating:
uk: _Рейтинг:

en: _Title:
uk: _Заголовок:

en: Could not save the file metadata
uk: Не вдалося зберегти метадані

en: Cannot read file information
uk: Не вдалося прочитати відомості щодо файла

en: Edit metadata
uk: Редагувати метадані

en: Allow to edit files metadata.
uk: Дозволити редагування метаданих файла.

en: Save only cha_nged fields
uk: Зберегти ли_ше змінені поля

en: No date
uk: Без дати

en: The following date
uk: Наступна дата

en: Last modified date
uk: Дата останньої зміни

en: File creation date
uk: Дата створення файла

en: Do not modify
uk: Не змінювати

en: Assigning tags to the selected files
uk: Призначити мітки до позначених файлів

en: Writing files
uk: Записуємо файли

en: Reading files
uk: Читаємо файли

en: example
uk: приклад

en: What example does
uk: Для чого призначено приклад

en: C_opyright:
uk: _Авторські права:

en: Co_untry:
uk: _Країна:

en: _Code:
uk: _Код:

en: Cr_edit:
uk: _Подяки:

en: _Source:
uk: _Джерело:

en: _Urgency:
uk: _Терміновість:

en: _Object Name:
uk: _Назва об'єкту:'

en: Byline _Title:
uk: А_втор:

en: _Byline:
uk: _Автор:

en: _City:
uk: _Місто:

en: _Language:
uk: _Мова:

en: State/Province:
uk: Регіон:

en: (invalid value)
uk: (некоректне значення)

en: Exposure
uk: Експозиція

en: EXIF, IPTC, XMP support
uk: Підтримка EXIF, IPTC, XMP

en: Read and write exif, iptc and xmp metadata.
uk: Читання та запис метаданих exif, iptc та xmp.

en: Exif General
uk: Загальне Exif

en: Exif Conditions
uk: Умови Exif

en: Exif Structure
uk: Структура Exif

en: Exif Thumbnail
uk: Мініатюра Exif

en: Exif Maker Notes
uk: Примітки автора Exif

en: Exif Versions
uk: Версії Exif

en: Exif Other
uk: Інше Exif

en: XMP Embedded
uk: Вбудований XMP

en: XMP Attached
uk: Приєднаний XMP

en: date photo was taken
uk: дата створення знімка

en: _Export To
uk: _Експортувати до

en: New folder
uk: Нова тека

en: Enter the folder name:
uk: Введіть назву теки:

en: Could not perform the operation
uk: Не вдалося виконати операцію

en: Could not move the files
uk: Не вдалося перемістити файли

en: Files cannot be moved to the current location, as alternative you can choose to copy them.
uk: Неможливо перемістити файли у поточне місце, ви можете ви можете їх скопіювати.

en: Copy
uk: Копіювати

en: Move To
uk: Пересунути до

en: Copy To
uk: Скопіювати до

en: Move
uk: Пересунути

en: Could not open the location
uk: Не вдалося відкрити адресу

en: Cut
uk: Вирізати

en: Paste
uk: Вставити

en: Copy to…
uk: Скопіювати в…

en: Move to…
uk: Перемістити в…

en: Move to Trash
uk: Пересунути до смітника

en: Delete
uk: Вилучити

en: Open with the File Manager
uk: Відкрити у менеджері _файлів

en: Create Folder
uk: Створити теку

en: Paste Into Folder
uk: Вст_авити до теки

en: Duplicate
uk: Здублювати

en: Delete permanently
uk: Вилучити остаточно

en: Open with Gimp
uk: Відкрити за допомогою Gimp

en: Home Folder
uk: Домашня тека

en: Open _With
uk: _Відкрити у програмі

en: Do you want to move “%s” to “%s”?
uk: Хочете пересунути «%s» до «%s»?

en: Do you want to copy “%s” to “%s”?
uk: Хочете скопіювати «%s» до «%s»?

en: Do you want to move the dragged files to “%s”?
uk: Хочете пересунути перетягнуті файли до «%s»?

en: Do you want to copy the dragged files to “%s”?
uk: Хочете скопіювати перетягнуті файли до «%s»?

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: File manager
uk: Менеджер файлів

en: File manager operations.
uk: Операції менеджера файлів

en: Adjust contrast
uk: Скоригувати контрастність

en: Flip
uk: Перевернути

en: Mirror
uk: Дзеркальне відбиття

en: Rotate right
uk: Обернути праворуч

en: Rotate left
uk: Обернути ліворуч

en: Crop
uk: Кадрування

en: Resize
uk: Масштаб

en: _Preview
uk: _Попередній перегляд

en: B_rightness:
uk: _Яскравість:

en: Con_trast:
uk: К_онтраст:

en: _Saturation:
uk: _Насиченість:

en: G_amma:
uk: _Гамма:

en: Cyan-_Red:
uk: _Блакитно-Червоний:

en: _Magenta-Green:
uk: _Фіолетово-Зелений:

en: _Yellow-Blue:
uk: _Жовто-Синій:

en: Color Levels
uk: Рівні кольорів

en: Position
uk: Позиція

en: Color
uk: Колір

en: Options
uk: Параметри

en: _Grid:
uk: _Сітка:

en: Selection
uk: Вибране

en: _Width:
uk: _Ширина:

en: Heigh_t:
uk: _Висота:

en: _Position:
uk: _Позиція:

en: Maximize
uk: Максимізувати

en: Center
uk: За центром

en: Aspect ratio
uk: Співвідношення сторін

en: I_nvert aspect ratio
uk: _Інвертувати відношення сторін

note: after the colon there is a control to select the size in pixels
en: M_ultiple of:
uk: _Кратний до:

note: abbreviation of pixel
en: px
uk: пк

en: Include current channel
uk: Включити поточний канал

en: High _quality
uk: Висока _якість

en: pixels
uk: точок

en: Dimensions
uk: Розміри

en: Set the image size to this value
uk: Встановити для ширини зображення це значення

en: Original dimensions:
uk: Початкові розміри:

en: Scale factor:
uk: Масштаб:

en: New dimensions:
uk: Нові розміри:

en: Grid:
uk: Сітка:

en: _Background:
uk: _Тло:

en: Pick a background color
uk: Вибрати колір тла

en: _Transparent
uk: _Прозоре

en: Original size
uk: Початковий розмір

en: Bounding box
uk: Обмежувальна рамка

en: Crop borders
uk: Обрізати краї

en: Angle
uk: Кут

en: Align
uk: Вирівняти

en: Image size
uk: Розмір зображення

en: Point 1:
uk: Точка 1:

en: Point 2:
uk: Точка 2:

en: Keep aspect ratio
uk: Зберігати співвідношення

en: Draw a line on the image 
    to set the alignment.
uk: Намалювати на зображенні лінію 
    для встановлення вирівнювання.

en: Parallel
uk: Паралель

en: Perpendicular
uk: Перпендикуляр

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: Threshold:
uk: Поріг:

en: Radius:
uk: Радіус:

en: Amount:
uk: Величина:

en: Linear scale
uk: Лінійний масштаб

en: Logarithmic scale
uk: Логарифмічний масштаб

en: Channel:
uk: Канал:

en: Value
uk: Значення

en: Red
uk: Червоний

en: Green
uk: Зелений

en: Blue
uk: Синій

en: Reset
uk: Скинути

en: Presets
uk: Шаблони

en: Applying changes
uk: Застосування змін

en: Adjust Colors
uk: Коригування кольорів

en: Change brightness, contrast, saturation and gamma level of the image
uk: Змінити яскравість, контраст, насиченість та гаму зображення

en: Stretch
uk: Розтягнути

en: Stretch the histogram after trimming 0.5% from both ends
uk: Розтягнути гістограму після обрізання 0,5% з обох боків

en: Equalize
uk: Врівноважити

en: Equalize the histogram using the square root function
uk: Вирівняти гістограму за графіком квадратного кореня

en: Uniform
uk: Рівномірно

en: Equalize the histogram using the linear function
uk: Вирівняти гістограму за лінійною функцією

en: Adjust Contrast
uk: Скоригувати контрастність

en: Automatic contrast adjustment
uk: Автоматичне коригування контрастності

en: Color Picker
uk: Піпетка

en: Pick a color from the image
uk: Вибрати колір з зображення

en: Square
uk: квадрат

en: %d × %d (Image)
uk: %d × %d (зображення)

en: %d × %d (Screen)
uk: %d × %d (екран)

en: 4∶3 (DVD, Book)
uk: 4∶3 (DVD, книга)

en: 3∶2 (Postcard)
uk: 3∶2 (листівка)

en: 1.85∶1
uk: 1,85∶1

en: 2.39∶1
uk: 2,39∶1

en: Other…
uk: Інше…

en: Rule of Thirds
uk: Правило третин

en: Golden Sections
uk: Золоті перерізи

en: Center Lines
uk: Центральні лінії

en: Add to Presets
uk: Додати до наборів

en: Enter the preset name:
uk: Введіть назву набору:

en: Could not save the file
uk: Не вдалося зберегти файл

en: Add to presets
uk: Додати до наборів

en: Color Curves
uk: Криві кольорів

en: Adjust color curves
uk: Коригування кривих кольорів

en: Special Effects
uk: Спеціальні ефекти

note: Translators: this is the name of a filter that produces warmer colors
en: Warmer
uk: Тепліше

note: Translators: this is the name of a filter that produces cooler colors
en: Cooler
uk: Охолоджувач

note: Translators: this is the name of an image filter
en: Soil
uk: Ґрунт

note: Translators: this is the name of an image filter
en: Desert
uk: Пустеля

note: Translators: this is the name of an image filter
en: Arctic
uk: Арктика

note: Translators: this is the name of an image filter
en: Mangos
uk: Манго

note: Translators: this is the name of an image filter
en: Fresh Blue
uk: Свіжий синій

note: Translators: this is the name of an image filter
en: Cherry
uk: Вишенька

note: Translators: this is the name of an image filter
en: Vintage
uk: Вінтаж

note: Translators: this is the name of an image filter
en: Blurred Edges
uk: Розмиті краї

note: Translators: this is the name of an image filter that produces darker edges
en: Vignette
uk: Віньєтування

en: Flip the image vertically
uk: Віддзеркалити зображення вертикально

en: _Brightness
uk: _Яскравість

en: _Saturation
uk: _Насиченість

en: _Average
uk: _Осереднити

en: Grayscale
uk: Тони сірого

en: Lomo
uk: Ломо

en: Mirror the image horizontally
uk: Віддзеркалити зображення горизонтально

en: Negative
uk: Негатив

en: Redo
uk: Повторити

note: resize the original image
en: Resizing images
uk: Зміна розміру зображень

en: Rotate Left
uk: Обернути _ліворуч

en: Rotate the image by 90 degrees counterclockwise
uk: Обернути на 90° проти годинникової стрілки

en: Rotate Right
uk: Обернути _праворуч

en: Rotate the image by 90 degrees clockwise
uk: Обернути на 90° за годинниковою стрілкою

en: Rotate
uk: Обертати

en: Save As…
uk: Зберегти як…

en: Save
uk: З_берегти

en: Sharpening image
uk: Збільшуємо різкість зображення

en: Enhance Focus
uk: Удосконалити фокусування

en: Undo
uk: Вернути

en: Find _Duplicates…
uk: Зна_йти дублікати…

en: _Folders:
uk: _Теки:

en: Duplicates:
uk: Дублікати:

en: Files:
uk: Файли:

en: File
uk: Файл

en: Last modified
uk: Востаннє змінено

en: _View
uk: П_ерегляд

en: _Delete
uk: Ви_лучити

en: No duplicates found.
uk: Дублікатів не знайдено.

en: Start _at:
uk: По_чати з:

en: _Filter:
uk: _Фільтр:

en: Find Duplicates
uk: Знайти дублікати

en: _Find
uk: З_найти

en: Find duplicated files.
uk: Знайти дублікати файлів.

en: leave the newest duplicates
uk: лишити новіші дублікати

en: leave the oldest duplicates
uk: лишити старіші дублікати

en: by folder…
uk: за текою…

en: all files
uk: усі файли

en: no file
uk: немає файла

en: %d file (%s) | %d files (%s)
uk[0]: %d файл (%s)
uk[1]: %d файли (%s)
uk[2]: %d файлів (%s)
uk[3]: %d файлів (%s)

en: %d duplicate | %d duplicates
uk[0]: %d дублікат
uk[1]: %d дублікати
uk[2]: %d дублікатів
uk[3]: один дублікат

en: Search completed
uk: Пошук завершено

en: Searching for duplicates
uk: Шукаємо дублікати

en: %d file remaining | %d files remaining
uk[0]: %d файл залишився
uk[1]: %d файла залишилося
uk[2]: %d файлів залишилося
uk[3]: %d файлів залишилося

en: Getting the file list
uk: Отримується список файлів

en: Duplicates
uk: Дублікати

en: Select
uk: Вибрати

note: Translators: %s is a filename
en: Image saved as %s
uk: Зображення збережено як %s

[ctx: Filename]
en: Screenshot
uk: Екран

en: Could not take a screenshot
uk: Не вдалося зробити знімок екрана

en: Screenshot
uk: Знімок екрана

en: Play/Pause
uk: Пуск/Пауза

en: Mute
uk: Вимкнути звук

en: Play faster
uk: Відтворювати швидше

en: Play slower
uk: Відтворювати повільніше

en: Next frame
uk: Наступний кадр

en: Go forward 1 second
uk: Вперед на 1 секунду

en: Go forward 5 seconds
uk: Вперед на 5 секунд

en: Go forward 10 seconds
uk: Вперед на 10 секунд

en: Go forward 1 minute
uk: Вперед на 1 хвилину

en: Go forward 5 minutes
uk: Вперед на 5 хвилин

en: Go back 1 second
uk: Назад на 1 секунду

en: Go back 5 seconds
uk: Назад на 5 секунд

en: Go back 10 seconds
uk: Назад на 10 секунд

en: Go back 1 minute
uk: Назад на 1 хвилину

en: Go back 5 minutes
uk: Назад на 5 хвилин

en: Copy Image
uk: Копіювати зображення

en: Use hardware acceleration
uk: Апаратне прискорення

en: _Screenshots location:
uk: _Розташування знімків вікон:

en: Play
uk: Відтворити

en: Slower
uk: Повільніше

en: Faster
uk: Швидше

en: Restart when finished
uk: Перезапускати після завершення

en: Time:
uk: Час:

note: minus 5 seconds
en: -5s
uk: -5с

note: minus 10 seconds
en: -10s
uk: -10с

note: minus 1 minute
en: -1m
uk: -1хв

note: minus 5 minutes
en: -5m
uk: -5хв

note: plus 5 seconds
en: +5s
uk: +5с

note: plus 10 seconds
en: +10s
uk: +10с

note: plus 1 minute
en: +1m
uk: +1хв

note: plus 5 minutes
en: +5m
uk: +5хв

note: minus 1 second
en: -1s
uk: -1с

note: plus 1 second
en: +1s
uk: +1с

en: Audio/Video support
uk: Підтримка аудіо / відео

en: Play audio and video files.
uk: Відтворення звукових та відео файлів

en: Playing video
uk: Відтворення відео

en: Pause
uk: Пауза

en: Take a screenshot
uk: Створення знімка екрана

en: Fit to window
uk: Умістити у вікні

en: Audio/Video Player
uk: Програвач аудіо/відео

en: Video
uk: Відео

en: Audio
uk: Аудіо

en: Artist
uk: Виконавець

en: Album
uk: Альбом

en: Bitrate
uk: Щільність потоку бітів

en: Encoder
uk: Кодування

en: Codec
uk: Кодек

en: Framerate
uk: Частота кадрів

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Channels
uk: Канали

en: Sample rate
uk: Частота семплів

en: Stereo
uk: Стерео

en: Mono
uk: Моно

en: Could not print the selected files
uk: Не вдалося надрукувати вибрані файли

en: Print
uk: Надрукувати

en: Centered
uk: У центрі

en: Custom
uk: Інше

en: millimeters
uk: міліметри

en: inches
uk: дюйми

en: The current page number
uk: Номер поточної сторінки

en: The total number of pages
uk: Загальна кількість сторінок

en: Special code
uk: Спеціальний код

note: translate only the text in the curly brackets
en: %D{ format }
uk: %D{ формат }

en: The current date
uk: Поточна дата

en: The total number of files
uk: Загальна кількість файлів

en: The event description
uk: Опис події

en: _Rows:
uk: _Рядки:

en: Image
uk: Зображення

en: Position:
uk: Розташування:

en: Left
uk: Ліворуч

en: Top
uk: Згори

en: Rotation:
uk: Обертання:

en: Unit:
uk: Одиниці:

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Fonts
uk: Шрифти

en: Select Caption Font
uk: Виберіть шрифт заголовку

en: Select Header Font
uk: Виберіть шрифт верхнього колонтитула

en: Select Footer Font
uk: Виберіть шрифт нижнього колонтитула

en: Total number of files
uk: Загальна кількість файлів

en: Event description
uk: Опис події

en: Page %d of %d
uk: Сторінка %d з %d

en: Could not print
uk: Не вдалося надрукувати

en: No valid file selected.
uk: Не вибрано коректного файла.

en: Images
uk: Зображення

en: No suitable loader available for this file type
uk: Для цього типу немає доступного завантажувача

note: translators: %s is a filename
en: Loading “%s”
uk: Завантаження «%s»

en: Loading images
uk: Завантаження зображень

en: Image print
uk: Друк зображення

en: Allow to print images choosing the page layout.
uk: Дозволити друкувати зображення обираючи розташування сторінки.

en: Rotate Physically
uk: Обертати фізично

en: Reset the EXIF Orientation
uk: Скинути орієнтацію EXIF

en: Saving images
uk: Збереження зображень

en: Image rotation
uk: Обертання зображення

en: Rotate images without data loss.
uk: Обернути обрані зображення без втрати якості

en: Problem transforming the image: %s
uk: Не вдалося перейменувати зображення: %s

en: This transformation may introduce small image distortions along one or more edges, because the image dimensions are not multiples of 8.
    
    The distortion is reversible, however. If the resulting image is unacceptable, simply apply the reverse transformation to return to the original image.
    
    You can also choose to discard (or trim) any untransformable edge pixels. For practical use, this mode gives the best looking results, but the transformation is not strictly lossless anymore.
uk: Це перетворення може додати до зображення маленькі спотворення вздовж одного або кількох країв, оскільки розміри зображення не кратні 8.
    
    Проте спотворення зворотнє. Якщо зображення після перетворення неприйнятне, щоб повернути початкове зображення просто застосуйте зворотнє перетворення.
    
    Також можна відкинути (чи усікти) будь-які не перетворювані  точки на межах. Для практичного використання, цей режим дає найкращий вигляд, але перетворення не є перетворенням повністю без втрат.

en: _Trim
uk: _Відкинути

en: _Accept distortion
uk: _Прийняти викривлення

en: Zoom in
uk: Збільшити зображення

en: Zoom out
uk: Зменшити зображення

en: Zoom 100%
uk: Масштаб 100%

en: Zoom 200%
uk: Масштаб 200%

en: Zoom 300%
uk: Масштаб 300%

en: Zoom to fit
uk: Масштабувати, щоб вмістити

en: Zoom to fit if larger
uk: Масштабувати, щоб вмістити, якщо більше

en: Zoom to fit width
uk: Підібрати оптимальний масштаб за шириною

en: Zoom to fit width if larger
uk: Підібрати оптимальний масштаб за шириною, якщо більше

en: Zoom to fit height
uk: Підібрати оптимальний масштаб за висотою

en: Zoom to fit height if larger
uk: Підібрати оптимальний масштаб за висотою, якщо більше

en: Undo edit
uk: Скасувати редагування

en: Redo edit
uk: Повторити редагування

en: Scroll left
uk: Гортати ліворуч

en: Scroll right
uk: Гортати праворуч

en: Scroll up
uk: Гортати вгору

en: Scroll down
uk: Гортати вниз

en: Scroll left fast
uk: Гортання ліворуч швидко

en: Scroll right fast
uk: Гортання праворуч швидко

en: Scroll up fast
uk: Гортання вгору швидко

en: Scroll down fast
uk: Гортання вниз швидко

en: Scroll to center
uk: Гортання до центру

en: After loading an image:
uk: Після завантаження зображення:

en: Set to actual size
uk: Справжній розмір

en: Keep previous zoom
uk: зберігати попередній масштаб

en: Fit to window if larger
uk: зменшувати зображення з розміром більше вікна

en: Fit to width
uk: Підігнати ширину

en: Fit to width if larger
uk: розтягувати у ширину зображення, що виходять за межі вікна

en: Reset scrollbar positions
uk: Скинути позиції на смужках гортання

en: Mouse wheel action:
uk: Дія для коліщатка миші:

[ctx: zoom quality]
en: Change image
uk: Змінити зображення

[ctx: zoom quality]
en: Zoom image
uk: Масштабувати зображення

en: Zoom quality:
uk: Якість масштабування:

[ctx: zoom quality]
en: _High
uk: _Висока

[ctx: zoom quality]
en: _Low
uk: _Низька

en: Transparency:
uk: Прозорість:

en: Checkered
uk: Картате

en: White
uk: білим кольором

en: Gray
uk: Сірий

en: Black
uk: чорним кольором

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Fit to height
uk: За висотою

en: Histogram
uk: Гістограма

en: Paste Image
uk: Вставити зображення
    вставлення зображення

en: Apply the embedded color profile
uk: Застосувати вбудований профіль кольорів

en: Transparency
uk: Прозорість

en: Save Image
uk: Зберегти зображення

en: Loading the original image
uk: Завантажуємо початкове зображення

en: JPEG XL container
uk: Контейнер JPEG XL

en: Scroll Image
uk: Гортати зображення

en: Image Editor
uk: Редактор зображень

en: Viewer
uk: Перегляд

en: _Destination
uk: _Призначення:

en: _Automatic subfolder
uk: _Автоматичні підтеки

en: _Template:
uk: _Шаблон:

en: Invalid Destination
uk: Некоректне призначення

en: File date
uk: Дата файла

en: Importing files
uk: Імпорт файлів

en: No file imported
uk: Немає файла для імпорту

en: The selected files are already present in the destination.
uk: Обрані файли вже присутні у цільовій теці.

en: Could not delete the files
uk: Не вдалося вилучити файли

en: Delete operation not supported.
uk: Операція видалення не підтримується.

en: Last imported
uk: Останній імпорт

en: No file specified.
uk: Не вказано файл.

note: Translators: For example: Not enough free space in “/home/user/Images”.\n1.3 GB of space is required but only 300 MB is available.
en: Not enough free space in “%s”.
    %s of space is required but only %s is available.
uk: Недостатньо вільного місця на «%s».
    Потрібно %s вільного місця, але доступними є лише %s.

en: Tools
uk: Сервіс

en: Co_mmands:
uk: _Команди:

en: _Wait for the command to finish
uk: _Чекати завершення команди

en: E_xecute command once for every file
uk: _Виконати команду один раз для кожного файла

en: _Terminal command (shell script)
uk: Команда у _терміналі (сценарій оболонки)

en: Sh_ortcut:
uk: С_корочення:

en: _Command:
uk: _Команда:

en: Edit command
uk: Редагувати команду

en: Personalize…
uk: Персоналізувати…

en: Script
uk: Сценарій

en: Shortcut
uk: Скорочення

en: Show
uk: Показати

en: Could not save the script
uk: Не вдалося зберегти сценарій:

en: New Command
uk: Нова команда

en: Edit Command
uk: Редагувати команду

en: Are you sure you want to delete the selected command?
uk: Ви справді хочете вилучити позначену команду?

en: Commands
uk: Команди

en: Quoted text
uk: Цитований текст

en: File URI
uk: Адреса файла

en: File path
uk: Шлях до файла

en: File name
uk: Назва файла

en: File name, no extension
uk: Назва файла без суфікса

en: File extension
uk: Суфікс назви файла

en: Folder path
uk: Шлях до теки

en: Ask a value
uk: Запитати значення

en: File attribute
uk: Атрибут файла

en: No command specified
uk: Не вказано команду

en: Command exited abnormally with status %d
uk: Аварійне завершення команди з кодом %d

en: Enter a value:
uk: Введіть значення:

en: _Skip
uk: _Пропустити

en: File list tools
uk: Інструменти роботи зі списком файлів

en: Scripting and batch manipulation of files.
uk: Написання сценаріїв та пакетна обробка файлів.

[ctx: Cardinal point]
en: S
uk: Пд

[ctx: Cardinal point]
en: N
uk: Пн

[ctx: Cardinal point]
en: W
uk: З

[ctx: Cardinal point]
en: E
uk: С

en: Map
uk: Мапа

en: View the photo position on the map
uk: Переглянути позицію з фотографії на мапі

en: Open Map
uk: Відкрити мапу

en: View the photo location on OpenStreetMap
uk: Переглянути місце створення фотографії в OpenStreetMap

en: Choose a folder
uk: Виберіть теку

en: Import
uk: Імпортувати

en: _Removable Device…
uk: _Портативний пристрій…

en: F_older…
uk: _Тека…

en: I_mport From
uk: _Імпорт

en: After importing from a device:
uk: Після імпортування з пристрою:

en: _Rotate the images physically
uk: _Обертати зображення фізично

en: _Delete the imported files from the source
uk: В_идаляти імпортовані зображення з джерела

note: view label
en: S_how:
uk: По_казувати:

en: _Event:
uk: _Подія:

en: _Tags:
uk: _Теги:

en: Could not import the files
uk: Не вдалося імпортувати файли

note: translators: %d is the number of files, %s the total size
en: Files to import: %d (%s)
uk: Файли для імпорту: %d (%s)

en: Could not load the folder
uk: Не вдалося завантажити теку

en: Getting the folder content…
uk: Отримуємо вміст теки…

en: _Import
uk: _Імпортувати

en: Import from Removable Device
uk: Імпорт зі змінних пристроїв

en: Import from Folder
uk: Імпортувати з теки

en: Import photos
uk: Імпорт фотознімків

en: Import photos from removable devices.
uk: Імпорт фотознімків зі змінний пристроїв.

en: RAW Format
uk: Цифровий негатив

en: Raw format support
uk: Підтримка raw-формату

en: Allow to load raw format images.
uk: Дозволити завантаження зображень у raw-форматі

en: Red Eye Removal
uk: Видалення ефекту червоних очей

en: Remove the red eye effect caused by camera flashes
uk: Видалення ефекту червоних очей під час спалаху

en: Red-eye removal
uk: Видалення ефекту червоних очей

en: Tool to remove the red-eye effect from a photo.
uk: Інструмент для видалення ефекту червоних очей

en: _Sort by:
uk: С_ортувати:

note: Translators: this is the text case (upper or lower case).
en: Cas_e:
uk: Рег_істр:

en: Re_verse Order
uk: У _зворотному порядку

en: Revert to the last used template
uk: Повернутися до останнього використано шаблона

en: _Preview:
uk: _Попередній перегляд

en: Original enumerator
uk: Початковий номер

en: Modification date
uk: Дата внесення змін

en: Digitalization date
uk: Дата оцифровування

en: Could not rename the files
uk: Не вдалося перейменувати файли

en: _Rename
uk: Перей_менувати

en: Old Name
uk: Стара назва

en: New Name
uk: Нова назва

en: Keep original case
uk: З_берігати оригінальний регістр символів

en: Convert to lower-case
uk: Перетворити на маленькі

en: Convert to upper-case
uk: Перетворити на великі

en: Renaming files
uk: Перейменування файлів

en: Rename files
uk: Перейменувати файли

en: Rename series of files.
uk: Перейменувати серії файлів.

en: Resize Images…
uk: Змінити розмір зображень…

en: pixel
uk: точок

en: New dimensions
uk: Новий розмір

en: _Height:
uk: _Висота:

en: _Preserve original aspect ratios
uk: _Зберігати відношення сторін

en: Format
uk: Формат

en: Resize Images
uk: Змінити розмір

en: Keep the original format
uk: Зберігати початковий формат

en: Resize images
uk: Зміна розміру зображень

en: Resize series of images.
uk: Змінити розмір серії зображень.

en: Could not perform the search
uk: Не вдалося виконати пошук

en: Search Result
uk: Результат пошуку

en: Find
uk: Знайти

en: Find files
uk: Пошук файлів

en: Search again
uk: Шукати знову

note: Translators: This is not a verb, it's a name as in "the search properties".
en: Search
uk: Знайти

en: all the following rules
uk: усі критерії

en: any of the following rules
uk: будь-який з наступних критеріїв

en: Add another location
uk: Додати ще якесь місце

en: No file found
uk: Файл не знайдено

en: Files found so far: %s
uk: Знайдених файлів: %s

en: Searching…
uk: Пошук…

en: Cancel the operation
uk: Скасувати дію

en: File search tool.
uk: Засіб пошуку.

note: Not real actions, used in the shorcut window for documentation.
en: Add to selection
uk: Додати до вибраного

en: Remove from selection
uk: Вилучити з вибраного

en: Show selection
uk: Показати вибране

en: Remove from Selection
uk: Вилучити з вибраного

en: Show selection %d
uk: Показати вибране %d

en: Use Alt-%d to add files to this selection, Ctrl-%d to view this selection.
uk: Скористайтеся Alt-%d для додавання файлів до цього набору, Ctrl-%d для перегляду вибраного.

en: Selection %d
uk: Вибране %d

en: Selections
uk: Вибір

en: Advanced file selection.
uk: Вибір файлів із додатковими можливостями.

en: Start presentation
uk: Почати презентацію

en: Terminate presentation
uk: Перервати презентацію

en: Pause/Resume presentation
uk: Призупинити/поновити презентацію

en: Show next file
uk: Показати наступний файл

en: Show previous file
uk: Показати попередній файл

en: Presentation
uk: Презентація

en: _Personalize
uk: П_ерсоналізувати…

en: _Transition effect:
uk: _Ефект переносу:

note: This is the first part of the phrase "change automatically, every x seconds", where x is an input control that let the user choose a value.
en: _Change automatically, every
uk: _Змінювати автоматично, кожні

[ctx: Every x seconds]
en: seconds
uk: секунд

en: _Restart when finished
uk: _перезапускати після завершення

en: R_andom order
uk: Ви_падковий порядок

en: Playlist
uk: Список відтворення

en: Add files to the playlist
uk: Додати файли до списку відтворення

en: Remove the selected files
uk: Видалити обрані файли

en: Choose the files to play
uk: Виберіть файли для відтворення

en: Audio files
uk: Аудіо-файли

en: Random
uk: Випадковий

en: Playing a presentation
uk: Відтворюємо презентацію

en: Push from right
uk: Проштовхувати справа

en: Push from bottom
uk: Проштовхувати знизу

en: Slide from right
uk: Ковзати справа

en: Slide from bottom
uk: Ковзати знизу

en: Fade in
uk: Спадання

en: Flip page
uk: Відбиття сторінки

en: Cube from right
uk: Куб справа

en: Cube from bottom
uk: Куб знизу

en: Play a presentation of images.
uk: Відтворити презентацію із зображень.

en: Terminal
uk: Термінал

en: Open in Terminal
uk: Відкрити у терміналі

en: Open a folder in a terminal
uk: Відкрити теку у терміналі

en: _Web Album…
uk: В_ебальбом…

en: Click to view the image
uk: Клацніть, щоб переглянути зображення

en: Go back to the index
uk: Повернутися до покажчика

en: Image %d of %d
uk: Зображення %d з %d

en: Index
uk: Покажчик

en: View page %d
uk: Сторінка перегляду %d

en: View the next image
uk: Переглянути наступне зображення

en: View the next page
uk: Переглянути наступну сторінку

en: View the previous image
uk: Переглянути попереднє зображення

en: View the previous page
uk: Переглянути попередню сторінку

en: All images on a single image
uk: Усі зображення до одного зображення

en: Adapts to the window width
uk: Адаптує до ширини вікна

en: _Copy originals to destination
uk: _Копіювати оригінали до призначення

en: _Resize if larger than:
uk: З_мінити розмір, якщо більше за:

en: _Adapt to the window width
uk: _Адаптувати до ширини вікна

en: Index Page
uk: Сторінка покажчика

en: Thumbnail Caption
uk: Підпис мініатюри

en: Image Page
uk: Сторінка зображень

en: Show the description, if available
uk: Показати опис, якщо доступний

en: Show the following attributes:
uk: Показати такі атрибути:

en: Image Attributes
uk: Атрибути зображення

en: Current image number
uk: Номер поточного зображення

en: Total number of images
uk: Загальна кількість зображень

en: Original filename
uk: Початкова назва файла

en: Web Album
uk: Новий альбом

en: Malformed command
uk: Неправильна команда

en: Could not show the destination
uk: Не вдалося показати призначення

en: The album has been created successfully.
uk: Альбом успішно створено.

en: _Open in the Browser
uk: _Відкрити у веб-оглядачі

en: Saving thumbnails
uk: Зберігаємо мініатюри

en: Saving HTML pages: Images
uk: Зберігаємо сторінки HTML: зображення

en: Saving HTML pages: Indexes
uk: Зберігаємо сторінки HTML: покажчики

en: Copying original images
uk: Копіюємо початкові зображення

en: Could not find the style folder
uk: Не вдалося знайти теку стилів

en: Could not create a temporary folder
uk: Не вдалося створити тимчасову теку

en: Web Albums
uk: Вебальбоми

en: Create static web albums.
uk: Створення статичних вебальбомів.

en: Could not load the position “%s”
uk: Не вдалося завантажити позицію «%s»

en: Open
uk: Відкрити

en: Filter
uk: Фільтр

en: Could not save the filter
uk: Не вдалося зберегти фільтр

en: New Filter
uk: Новий фільтр

en: Edit Filter
uk: Редагувати фільтр

en: Filters
uk: Фільтри

note: add the page to the preferences dialog
en: Browser
uk: Переглядач

[ctx: Extensions]
en: All
uk: Усі

[ctx: Extensions]
en: Enabled
uk: Увімкнено

[ctx: Extensions]
en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Viewers
uk: Переглядачі

en: Metadata
uk: Метадані

en: File tools
uk: Інструменти роботи з файлами

en: List tools
uk: Інструменти роботи зі списками

en: Importers
uk: Імпортери

en: Exporters
uk: Експортери

en: Could not activate the extension
uk: Не вдалося активувати розширення

en: Could not deactivate the extension
uk: Не вдалося деактивувати розширення

en: gThumb Development Team
uk: Команда розробників gThumb

note: add the page to the preferences dialog
en: Extensions
uk: Розширення

en: Restart required
uk: Потрібен перезапуск

en: You need to restart gthumb for these changes to take effect
uk: Треба перезавантажити gthumb щоб зміни набрали сили

en: _Restart
uk: _Перезапустити

en: Revert
uk: Повернути

en: Do you want to revert all the changes and use the default shortcuts?
uk: Хочете скасувати усі внесені зміни і користуватися типовими скороченнями?

[ctx: Shortcuts]
en: All
uk: Усі

[ctx: Shortcuts]
en: Modified
uk: Змінено

note: add the page to the preferences dialog
en: Shortcuts
uk: Скорочення

en: Sort By
uk: Сортування

note: For translators: This is a progress size indicator, for example: 230.4 MB of 512.8 MB
en: %s of %s
uk: %s з %s

en: Moving “%s” to “%s”
uk: Переміщення «%s» до «%s»

en: Copying “%s” to “%s”
uk: Копіювання «%s» до «%s»

en: Moving files
uk: Переміщення файлів

en: Copying files
uk: Копіювання файлів

en: Getting file information
uk: Отримання інформації про файл

en: Deleting files
uk: Видалення файлів

en: Moving files to trash
uk: Пересуваємо файли до смітника

en: Press a combination of keys to use as shortcut.
uk: Натисніть комбінацію клавіш, яку слід використати як клавіатурне скорочення.

en: Press Esc to cancel
uk: Натисніть Esc, щоб скасувати

en: Open a new window
uk: Відкрити у новому вікні

en: Start in fullscreen mode
uk: Запускати в повноекранному режимі

en: Automatically start a presentation
uk: Автоматично розпочати презентацію

en: Automatically import digital camera photos
uk: Автоматично запускати перегляд слайдів

en: Show version
uk: Показати версію

en: [FILE…] [DIRECTORY…]
uk: [ФАЙЛ…] [КАТАЛОГ…]

en: — Image browser and viewer
uk: – навігація зображеннями та перегляд зображень

en: gThumb is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
uk: gThumb ― вільне програмне забезпечення. Ви можете його розповсюджувати чи змінювати на умовах ліцензії GNU General Public License, що опублікована Free Software Foundation; або версії 2 ліцензії, або (на ваш розсуд) будь-якої більш пізньої версії.

en: gThumb is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
uk: gThumb розповсюджується зі сподіванням, що програма буде корисною, але БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ; не гарантується навіть ПРИДАТНІСТЬ чи ВІДПОВІДНІСТЬ ПЕВНІЙ МЕТІ. Для отримання додаткової інформації ознайомтесь з GNU General Public License.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with gThumb.  If not, see http://www.gnu.org/licenses/.
uk: Ви мали отримати копію GNU General Public License разом з gThumb. Якщо цього не сталося, дивіться http://www.gnu.org/licenses/.

en: An image viewer and browser for GNOME.
uk: Переглядач зображень та фотоальбомів для GNOME.

en: Keyboard Shortcuts
uk: Клавіатурні скорочення

en: Quit
uk: Вийти

en: Show browser
uk: Показати навігатор

en: Close window
uk: Закрити вікно

en: Open location
uk: Відкрити адресу

en: Fullscreen
uk: На увесь екран

en: Revert image to saved
uk: Повернути стан зображення до збереженого

en: Save image
uk: Зберегти зображення

en: Save image as
uk: Збереження зображення із новою назвою

en: Sidebar
uk: Бічна панель

en: Statusbar
uk: Смужка стану

en: Thumbnails list
uk: Список мініатюр

en: Load previous location
uk: Завантажити попереднє місце

en: Load next location
uk: Завантажити наступне місце

en: Load parent folder
uk: Завантажити батьківську теку

en: Load home
uk: Завантажити домашню теку

en: Reload location
uk: Перезавантажити місце

en: Show/Hide hidden files
uk: Показувати/ховати приховані файли

en: Change sorting order
uk: Змінити упорядкування

en: Show first file
uk: Показати перший файл

en: Show last file
uk: Показати останній файл

en: Image tools
uk: Інструменти роботи із зображеннями

en: File properties
uk: Властивості файла

en: Select all
uk: Вибрати все

en: Select none
uk: Нічого не вибирати

en: All
uk: Всі

en: [modified]
uk: [змінено]

en: %d file selected (%s) | %d files selected (%s)
uk[0]: Обрано %d файл (%s)
uk[1]: %d файли (%s)
uk[2]: %d файлів (%s)
uk[3]: %d файлів (%s)

en: %s of free space
uk: %s вільного місця

en: No suitable module found for %s
uk: Не знайдено відповідного модуля для %s

en: Save changes to file “%s”?
uk: Зберегти зміни до файла «%s»?

en: If you don’t save, changes to the file will be permanently lost.
uk: Якщо ви не збережете зміни, зміни до файла будуть остаточно втрачено

en: Do _Not Save
uk: _Не зберігати

en: Accept
uk: Прийняти

en: _Close
uk: З_акрити

en: Could not change name
uk: Не вдалося змінити назву

en: Modified
uk: Дата зміни

en: Go to the previous visited location
uk: Перейти до попереднього відвіданого місця

en: Go to the next visited location
uk: Перейти до наступного відвіданого місця

en: History
uk: Журнал

en: View the folders
uk: Перегляд тек

en: Edit file
uk: Редагувати файл

en: Operations
uk: Дії

en: File type not supported
uk: Тип файлів не підтримується

en: No suitable module found
uk: Не було знайдено придатного модуля

en: Could not open the module “%s”: %s
uk: Не вдалося відкрити модуль «%s»: %s

en: The extension “%1$s” is required by the extension “%2$s”
uk: Розширення «%1$s» є обов'язковим для розширення «%2$s»

en: All Supported Files
uk: Усі підтримувані файли

en: _Show Format Options
uk: _Показати параметри форматування

en: No file
uk: Немає файла

note: the message pane
en: Loading…
uk: Завантаження…

en: %d file | %d files
uk[0]: %d файл
uk[1]: %d файли
uk[2]: %d файлів
uk[3]: один файл

en: Computer
uk: Комп'ютер

en: The files cannot be moved to the Trash. Do you want to delete them permanently?
uk: Файли не можуть бути переміщені у смітник. Видалити їх остаточно?

en: Could not move the files to the Trash
uk: Не вдалося перемістити файли до смітника

en: Are you sure you want to permanently delete “%s”?
uk: Остаточно вилучити «%s»?

en: Are you sure you want to permanently delete the %'d selected file? | Are you sure you want to permanently delete the %'d selected files?
uk[0]: Ви дійсно хочете остаточно вилучити %'d файл ?
uk[1]: Ви дійсно хочете остаточно вилучити %'d файли ?
uk[2]: Ви дійсно хочете остаточно вилучити %'d файлів?
uk[3]: Ви дійсно хочете остаточно вилучити %'d файлів?

en: If you delete a file, it will be permanently lost.
uk: Якщо ви видалите файл, його буде остаточно втрачено.

note: "files" label
en: files
uk: файли

en: kB
uk: кБ

en: MB
uk: МБ

en: GB
uk: ГБ

en: ascending
uk: за зростанням

en: descending
uk: за спаданням

en: No limit specified
uk: Не вказано межу

en: (Open Parent)
uk: (Відкрити батьківський)

en: Enter the new name:
uk: Введіть нову назву:

en: Alpha
uk: Альфа

en: Could not rename the file
uk: Не вдалось перейменувати архів

en: No options available for this file type
uk: Для цього типу файлів немає доступних параметрів

en: Could not find a suitable module to save the image as “%s”
uk: Не вдалося знайти відповідний модуль для збереження зображення у форматі «%s»

en: Reading file information
uk: Читання відомостей щодо файлів

en: Hidden Files
uk: Приховані файли

en: Locations
uk: Місця

en: Name
uk: Назва

en: Size
uk: Розмір

en: Bytes
uk: Байтів

note: Translators: the file modified time.
en: Modified Date & Time
uk: Змінені дата і час

en: Type
uk: Формат

en: Duration
uk: Тривалість:

en: Exposure Settings
uk: Параметри експонування

en: Aperture
uk: Діафрагма

en: ISO Speed
uk: Світлочутливість ISO

en: Exposure Time
uk: Час експозиції

en: Shutter Speed
uk: Швидкість затвора

en: Focal Length
uk: Фокусна відстань

en: Flash
uk: Спалах

en: Camera Model
uk: Модель фотоапарата

en: Color Profile
uk: Колірний профіль

en: General Date & Time
uk: Загальна дата і час

en: Author
uk: Автор

en: Copyright
uk: Авторські права

en: file path
uk: шлях до файла

en: file size
uk: розмір файла

en: no sorting
uk: без сортування

en: dimensions
uk: розміри

en: aspect ratio
uk: співвідношення сторін

en: All Files
uk: Усі файли

en: All Images
uk: Усі зображення

en: JPEG Images
uk: Зображення JPEG

en: Raw Photos
uk: Цифрові негативи

en: Media
uk: Носій

en: Text Files
uk: Текстові файли

en: Filename
uk: Назва файла

en: Title (embedded)
uk: Заголовок (вбудований)

en: Description (embedded)
uk: Опис (вбудований)

en: Show/Hide
uk: Показати/сховати

en: Navigation
uk: Навігація

en: File Manager
uk: Менеджер файлів

en: Overwrite
uk: Переписати

en: Saving file information
uk: Зберігаємо дані щодо файла

note: Translators: %s is a filename
en: Saving “%s”
uk: Збереження «%s»

en: Create tag “%s”
uk: Створити мітку «%s»

en: Show all the tags
uk: Показати усі теги

en: Holidays
uk: Вихідні

en: Temporary
uk: Тимчасове

en: Screenshots
uk: Знімки екрана

en: Science
uk: Наука

en: Favorite
uk: Улюблене

en: Important
uk: Важливе

en: GNOME
uk: Середовище GNOME

en: Games
uk: Ігри

en: Party
uk: Вечірка

en: Birthday
uk: День народження

en: Astronomy
uk: Астрономія

en: Family
uk: Родина

note: Translators: The space character not the Astronomy space.
en: Space
uk: Пробіл

en: Year
uk: Рік

en: Month
uk: Місяць

en: Day of the month
uk: День місяця

en: Hour
uk: Година

en: Minute
uk: Хвилина

note: Translators: the time second, not the second place.
en: Second
uk: Секунда

en: is lower than
uk: менше

en: is greater than
uk: більше

en: is equal to
uk: збігається з

en: is greater than or equal to
uk: більше за або дорівнює

en: is lower than or equal to
uk: є меншим або рівним

en: The test definition is incomplete
uk: Перевірку визначення завершено

en: is
uk: збігається з

en: is only
uk: є лише

en: is not
uk: не збігається з

en: matches
uk: збігається

en: Add a new rule
uk: Додати нове правило

en: Remove this rule
uk: Видалити це правило

en: contains
uk: містить

en: starts with
uk: починається з

en: ends with
uk: закінчується на

en: does not contain
uk: не містить

en: is before
uk: перед

en: is after
uk: після

en: Today
uk: Сьогодні

en: Now
uk: Зараз

en: Colors
uk: Кольори

en: Rotation
uk: Обертання

en: The key combination «%s» is already assigned to the action «%s».  Do you want to reassign it to this action instead?
uk: Комбінацію клавіш «%s» вже пов'язано із загальною дією «%s». Хочете пов'язати її із цією дією?

en: Reassign
uk: Перепризначити

en: The key combination «%s» is already assigned to the action «%s» and cannot be changed.
uk: Комбінацію клавіш «%s» вже пов'язано із дією «%s» — її не може бути змінено.

en: The key combination «%s» is already assigned and cannot be changed.
uk: Комбінацію клавіш «%s» вже призначено — її не може бути змінено.

en: Could not display help
uk: Не вдалося відобразити довідку

en: Could not launch the application
uk: Не вдалося запустити програму

en: _Copy Here
uk: _Копіювати сюди

en: _Move Here
uk: Пере_містити сюди

en: _Link Here
uk: _Сполучити сюди

en: Cancel
uk: Скасувати

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Help
uk: _Довідка

en: _New
uk: С_творити

en: _Ok
uk: _Гаразд

en: _Remove
uk: Ви_лучити

en: _Save
uk: З_берегти

en: E_xecute
uk: Ви_конати

en: _Upload
uk: _Відвантажити

en: Open in New Window
uk: Відкрити у новому вікні

en: Sort By…
uk: Критерій впорядкування…

en: Open Location…
uk: Відкрити адресу…

en: _About gThumb
uk: _Про gThumb

en: _Delete History
uk: Ви_лучити журнал
