gtick 0.2.12 - en to af translation catalogue (28 entries)

en: Usage: %s [OPTION...]
    
    Options:
      -h, --help              Show this help message
      -v, --version           Print version information
      -d, --debug[=level]     Print additional runtime debugging data to stdout
af: Gebruik: %s [OPSIE...]
    
    Opsies:
      -h, --hulp               Wys hierdie hulpboodskap
      -v, --weergawe           Druk weergawe-inligting
      -d, --ontfout[=vlak]     Druk addisionele looptydontfoutingsdata na stdout

en: GTick License
af: GTick Lisensie

en: Shortcuts
af: Kortpaaie

en: Start/Stop
af: Begin/Stop

en: Speed: Faster
af: Spoed: vinniger

en: Speed: Slower
af: Spoed: stadiger

en: Idle
af: Stilstaande

en: Start
af: Begin

en: Running
af: Aan die gang

en: Settings
af: Instellings

note: TRANSLATORS: This button needs to be clicked ("tapped") at least twice for specifying a tempo
en: Tap
af: Tik

en: Speed:
af: Spoed:

en: Volume:
af: Volume

note: TRANSLATORS: all beats are equal
en: Even
af: Gelyk

note: TRANSLATORS: meter with more than 4 beats per measure
en: Other:
af: Ander:

en: Couldn't start metronome.
    Please check if specified sound device
    and sample file are accessible.
af: Kon nie metronoom begin nie.
    Kyk asseblief of gespesifiseerde klanktoestel
    en voorbeeldlÃÆÃÂªers toeganklik is.

en: Please choose a sound file.
af: Kies asseblief 'n klanklÃÆÃÂªer

en: Sound
af: Klank

en: Default
af: Verstek

en: Sine
af: Sin

en: Choose
af: Kies

en: Device filename:
af: KlantoestellÃÆÃÂªernaam:

en: External Commands
af: Eksterne bevele

en: Execute on start:
af: Voer uit tydens begin:

en: Execute on stop:
af: Voer uit tydens einde:

en: Speed Range
af: Spoedstrekking

en: Minimum BPM:
af: Minimum SPM:

en: Maximum BPM:
af: Maksimum SPM:
